Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Beska - Indjija timetable

sunday, 24.02.2019.
05:36 06:40 (01:04)
4
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Beska, 4
dep. 05:36
Beska, 3
arr. 05:38
dep. 05:38
1 km
Beska, 2 - centar
arr. 05:40
dep. 05:40
1.8 km
Beska, 1
arr. 05:42
dep. 05:42
2.7 km
Krcedin, Ulaz
arr. 05:49
dep. 05:49
6.2 km
Krcedin, Center
arr. 05:52
dep. 05:52
7.2 km
Krcedin, Ziva voda
arr. 05:54
dep. 05:54
8.2 km
Slankamenacki Vinogradi, Intersection
arr. 06:00
dep. 06:00
12.6 km
Stari Slankamen, Center
arr. 06:07
dep. 06:07
19.4 km
Stari Slankamen, Ulaz
arr. 06:10
dep. 06:10
21 km
Novi Slankamen, 3
arr. 06:11
dep. 06:11
22.3 km
Novi Slankamen, 2
arr. 06:12
dep. 06:12
22.8 km
Novi Slankamen, 1
arr. 06:15
dep. 06:15
23.3 km
Novi Karlovci, Center
arr. 06:21
dep. 06:21
29.3 km
Novi Karlovci, 1
arr. 06:23
dep. 06:23
30.3 km
arr. 06:24
dep. 06:24
32.8 km
arr. 06:27
dep. 06:27
35.8 km
Indjija, Kulturni centar
arr. 06:32
dep. 06:32
38 km
arr. 06:36
dep. 06:36
38.8 km
Indjija, Center
arr. 06:38
dep. 06:38
39.6 km
arr. 06:40
40.6 km
06:42 07:11 (00:29)
1
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Beska, 1
dep. 06:42
Beska, 2 - centar
arr. 06:44
dep. 06:44
0.9 km
Beska, 3
arr. 06:46
dep. 06:46
1.7 km
Beska, 4
arr. 06:48
dep. 06:48
2.7 km
arr. 06:58
dep. 06:58
6.5 km
Indjija, Ulaz NS
arr. 07:05
dep. 07:05
12.8 km
Indjija, Adasi
arr. 07:07
dep. 07:07
13.6 km
arr. 07:08
dep. 07:08
14.3 km
Indjija, Center
arr. 07:09
dep. 07:09
15.1 km
arr. 07:11
16.1 km
06:57 08:03 (01:06)
4
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Beska, 4
dep. 06:57
Beska, 3
arr. 06:59
dep. 06:59
1 km
Beska, 2 - centar
arr. 07:01
dep. 07:01
1.8 km
Beska, 1
arr. 07:03
dep. 07:03
2.7 km
Krcedin, Ulaz
arr. 07:10
dep. 07:10
6.2 km
Krcedin, Center
arr. 07:13
dep. 07:13
7.2 km
Krcedin, Ziva voda
arr. 07:15
dep. 07:15
8.2 km
Slankamenacki Vinogradi, Intersection
arr. 07:21
dep. 07:21
12.6 km
Stari Slankamen, Center
arr. 07:30
dep. 07:30
19.4 km
Stari Slankamen, Ulaz
arr. 07:33
dep. 07:33
21 km
Novi Slankamen, 3
arr. 07:34
dep. 07:34
22.3 km
Novi Slankamen, 2
arr. 07:35
dep. 07:35
22.8 km
Novi Slankamen, 1
arr. 07:38
dep. 07:38
23.3 km
Novi Karlovci, Center
arr. 07:44
dep. 07:44
29.3 km
Novi Karlovci, 1
arr. 07:46
dep. 07:46
30.3 km
arr. 07:47
dep. 07:47
32.8 km
arr. 07:50
dep. 07:50
35.8 km
Indjija, Kulturni centar
arr. 07:55
dep. 07:55
37.3 km
arr. 07:59
dep. 07:59
38.1 km
Indjija, Center
arr. 08:01
dep. 08:01
38.9 km
arr. 08:03
39.9 km
07:58 09:10 (01:12)
4
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Beska, 4
dep. 07:58
Beska, 3
arr. 08:00
dep. 08:00
1 km
Beska, 2 - centar
arr. 08:02
dep. 08:02
1.8 km
Beska, 1
arr. 08:04
dep. 08:04
2.7 km
Krcedin, Ulaz
arr. 08:11
dep. 08:11
6.2 km
Krcedin, Center
arr. 08:14
dep. 08:14
7.2 km
Krcedin, Ziva voda
arr. 08:16
dep. 08:16
8.2 km
Slankamenacki Vinogradi, Ulaz
arr. 08:26
dep. 08:26
14.5 km
Slankamenacki Vinogradi, Center
arr. 08:29
dep. 08:29
15.3 km
Slankamenacki Vinogradi, Intersection
arr. 08:31
dep. 08:31
16.4 km
Stari Slankamen, Center
arr. 08:40
dep. 08:40
23.2 km
Stari Slankamen, Ulaz
arr. 08:43
dep. 08:43
24.8 km
Novi Slankamen, 3
arr. 08:44
dep. 08:44
26.1 km
Novi Slankamen, 2
arr. 08:45
dep. 08:45
26.6 km
Novi Slankamen, 1
arr. 08:48
dep. 08:48
27.1 km
Novi Karlovci, Center
arr. 08:54
dep. 08:54
33.1 km
Novi Karlovci, 1
arr. 08:56
dep. 08:56
34.1 km
arr. 08:57
dep. 08:57
36.6 km
arr. 09:00
dep. 09:00
39.6 km
Indjija, Kulturni centar
arr. 09:02
dep. 09:02
41.1 km
arr. 09:06
dep. 09:06
41.9 km
Indjija, Center
arr. 09:08
dep. 09:08
42.7 km
arr. 09:10
43.7 km
11:27 12:11 (00:44)
1
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Beska, 1
dep. 11:27
Beska, 2 - centar
arr. 11:29
dep. 11:29
0.9 km
Beska, 3
arr. 11:31
dep. 11:31
1.7 km
Beska, 4
arr. 11:33
dep. 11:33
2.7 km
Cortanovci, 1
arr. 11:38
dep. 11:38
7.7 km
Cortanovci, 2
arr. 11:40
dep. 11:40
8.5 km
Cortanovci, 3
arr. 11:42
dep. 11:42
9.3 km
Cortanovci, 4
arr. 11:44
dep. 11:44
10.2 km
Cortanovci, Intersection
arr. 11:46
dep. 11:46
12.6 km
Banstol (Cortanovci)
arr. 11:48
dep. 11:48
13.6 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 11:53
dep. 11:53
16.6 km
arr. 11:58
dep. 11:58
20.4 km
Indjija, Ulaz NS
arr. 12:05
dep. 12:05
26.7 km
Indjija, Adasi
arr. 12:07
dep. 12:07
27.5 km
arr. 12:08
dep. 12:08
28.2 km
Indjija, Center
arr. 12:09
dep. 12:09
29 km
arr. 12:11
30 km
11:57 13:00 (01:03)
4
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Beska, 4
dep. 11:57
Beska, 3
arr. 11:59
dep. 11:59
1 km
Beska, 2 - centar
arr. 12:01
dep. 12:01
1.8 km
Beska, 1
arr. 12:03
dep. 12:03
2.7 km
Krcedin, Ulaz
arr. 12:10
dep. 12:10
6.2 km
Krcedin, Center
arr. 12:13
dep. 12:13
7.2 km
Krcedin, Ziva voda
arr. 12:15
dep. 12:15
8.2 km
Slankamenacki Vinogradi, Intersection
arr. 12:21
dep. 12:21
12.6 km
Stari Slankamen, Center
arr. 12:30
dep. 12:30
19.4 km
Stari Slankamen, Ulaz
arr. 12:33
dep. 12:33
21 km
Novi Slankamen, 3
arr. 12:34
dep. 12:34
22.3 km
Novi Slankamen, 2
arr. 12:35
dep. 12:35
22.8 km
Novi Slankamen, 1
arr. 12:38
dep. 12:38
23.3 km
Novi Karlovci, Center
arr. 12:44
dep. 12:44
29.3 km
Novi Karlovci, 1
arr. 12:46
dep. 12:46
30.3 km
arr. 12:47
dep. 12:47
32.8 km
arr. 12:50
dep. 12:50
35.8 km
Indjija, Kulturni centar
arr. 12:52
dep. 12:52
37.3 km
arr. 12:56
dep. 12:56
38.1 km
Indjija, Center
arr. 12:58
dep. 12:58
38.9 km
arr. 13:00
39.9 km
13:37 14:47 (01:10)
4
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Beska, 4
dep. 13:37
Beska, 3
arr. 13:39
dep. 13:39
1 km
Beska, 2 - centar
arr. 13:41
dep. 13:41
1.8 km
Beska, 1
arr. 13:43
dep. 13:43
2.7 km
Krcedin, Ulaz
arr. 13:50
dep. 13:50
6.2 km
Krcedin, Center
arr. 13:53
dep. 13:53
7.2 km
Krcedin, Ziva voda
arr. 13:55
dep. 13:55
8.2 km
Slankamenacki Vinogradi, Ulaz
arr. 14:05
dep. 14:05
14.5 km
Slankamenacki Vinogradi, Center
arr. 14:08
dep. 14:08
15.3 km
Slankamenacki Vinogradi, Intersection
arr. 14:10
dep. 14:10
16.4 km
Stari Slankamen, Center
arr. 14:17
dep. 14:17
23.2 km
Stari Slankamen, Ulaz
arr. 14:20
dep. 14:20
24.8 km
Novi Slankamen, 3
arr. 14:21
dep. 14:21
26.1 km
Novi Slankamen, 2
arr. 14:22
dep. 14:22
26.6 km
Novi Slankamen, 1
arr. 14:25
dep. 14:25
27.1 km
Novi Karlovci, Center
arr. 14:31
dep. 14:31
33.1 km
Novi Karlovci, 1
arr. 14:33
dep. 14:33
34.1 km
arr. 14:34
dep. 14:34
36.6 km
arr. 14:37
dep. 14:37
39.6 km
Indjija, Kulturni centar
arr. 14:39
dep. 14:39
41.8 km
arr. 14:43
dep. 14:43
42.6 km
Indjija, Center
arr. 14:45
dep. 14:45
43.4 km
arr. 14:47
44.4 km
14:07 14:42 (00:35)
1
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Beska, 1
dep. 14:07
Beska, 2 - centar
arr. 14:09
dep. 14:09
0.9 km
Beska, 3
arr. 14:11
dep. 14:11
1.7 km
Beska, 4
arr. 14:13
dep. 14:13
2.7 km
arr. 14:29
dep. 14:29
12.5 km
Maradik, Ulaz
arr. 14:27
dep. 14:27
10.5 km
Maradik, Center
arr. 14:26
dep. 14:26
9.5 km
Indjija, Ulaz NS
arr. 14:36
dep. 14:36
18.8 km
Indjija, Adasi
arr. 14:38
dep. 14:38
19.6 km
arr. 14:39
dep. 14:39
20.3 km
Indjija, Center
arr. 14:40
dep. 14:40
21.1 km
arr. 14:42
22.1 km
15:48 16:46 (00:58)
4
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Beska, 4
dep. 15:48
Beska, 3
arr. 15:50
dep. 15:50
1 km
Beska, 2 - centar
arr. 15:52
dep. 15:52
1.8 km
Beska, 1
arr. 15:54
dep. 15:54
2.7 km
Krcedin, Ulaz
arr. 16:01
dep. 16:01
6.2 km
Krcedin, Center
arr. 16:04
dep. 16:04
7.2 km
Krcedin, Ziva voda
arr. 16:06
dep. 16:06
8.2 km
Slankamenacki Vinogradi, Intersection
arr. 16:12
dep. 16:12
12.6 km
Stari Slankamen, Ulaz
arr. 16:19
dep. 16:19
21 km
Novi Slankamen, 3
arr. 16:20
dep. 16:20
22.3 km
Novi Slankamen, 2
arr. 16:21
dep. 16:21
22.8 km
Novi Slankamen, 1
arr. 16:24
dep. 16:24
23.3 km
Novi Karlovci, Center
arr. 16:30
dep. 16:30
29.3 km
Novi Karlovci, 1
arr. 16:32
dep. 16:32
30.3 km
arr. 16:33
dep. 16:33
32.8 km
arr. 16:36
dep. 16:36
35.8 km
Indjija, Kulturni centar
arr. 16:38
dep. 16:38
37.3 km
arr. 16:42
dep. 16:42
38.1 km
Indjija, Center
arr. 16:44
dep. 16:44
38.9 km
arr. 16:46
39.9 km
16:23 17:07 (00:44)
1
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Beska, 1
dep. 16:23
Beska, 2 - centar
arr. 16:25
dep. 16:25
0.9 km
Beska, 3
arr. 16:27
dep. 16:27
1.7 km
Beska, 4
arr. 16:29
dep. 16:29
2.7 km
Cortanovci, 1
arr. 16:34
dep. 16:34
7.7 km
Cortanovci, 2
arr. 16:36
dep. 16:36
8.5 km
Cortanovci, 3
arr. 16:38
dep. 16:38
9.3 km
Cortanovci, 4
arr. 16:40
dep. 16:40
10.2 km
Cortanovci, Intersection
arr. 16:42
dep. 16:42
12.6 km
Banstol (Cortanovci)
arr. 16:44
dep. 16:44
13.6 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 16:49
dep. 16:49
16.6 km
arr. 16:54
dep. 16:54
20.4 km
Indjija, Ulaz NS
arr. 17:01
dep. 17:01
26.7 km
Indjija, Adasi
arr. 17:03
dep. 17:03
27.5 km
arr. 17:04
dep. 17:04
28.2 km
Indjija, Center
arr. 17:05
dep. 17:05
29 km
arr. 17:07
30 km
18:48 19:58 (01:10)
4
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Beska, 4
dep. 18:48
Beska, 3
arr. 18:50
dep. 18:50
1 km
Beska, 2 - centar
arr. 18:52
dep. 18:52
1.8 km
Beska, 1
arr. 18:54
dep. 18:54
2.7 km
Krcedin, Ulaz
arr. 19:01
dep. 19:01
6.2 km
Krcedin, Center
arr. 19:04
dep. 19:04
7.2 km
Krcedin, Ziva voda
arr. 19:06
dep. 19:06
8.2 km
Slankamenacki Vinogradi, Ulaz
arr. 19:16
dep. 19:16
14.5 km
Slankamenacki Vinogradi, Center
arr. 19:19
dep. 19:19
15.3 km
Slankamenacki Vinogradi, Intersection
arr. 19:21
dep. 19:21
16.4 km
Stari Slankamen, Center
arr. 19:28
dep. 19:28
23.2 km
Stari Slankamen, Ulaz
arr. 19:31
dep. 19:31
24.8 km
Novi Slankamen, 3
arr. 19:32
dep. 19:32
26.1 km
Novi Slankamen, 2
arr. 19:33
dep. 19:33
26.6 km
Novi Slankamen, 1
arr. 19:36
dep. 19:36
27.1 km
Novi Karlovci, Center
arr. 19:42
dep. 19:42
33.1 km
Novi Karlovci, 1
arr. 19:44
dep. 19:44
34.1 km
arr. 19:45
dep. 19:45
36.6 km
arr. 19:48
dep. 19:48
39.6 km
Indjija, Kulturni centar
arr. 19:50
dep. 19:50
41.1 km
arr. 19:54
dep. 19:54
41.9 km
Indjija, Center
arr. 19:56
dep. 19:56
42.7 km
arr. 19:58
43.7 km
20:02 21:09 (01:07)
4
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Beska, 4
dep. 20:02
Beska, 3
arr. 20:04
dep. 20:04
1 km
Beska, 2 - centar
arr. 20:06
dep. 20:06
1.8 km
Beska, 1
arr. 20:08
dep. 20:08
2.7 km
Krcedin, Ulaz
arr. 20:15
dep. 20:15
6.2 km
Krcedin, Center
arr. 20:18
dep. 20:18
7.2 km
Krcedin, Ziva voda
arr. 20:20
dep. 20:20
8.2 km
Slankamenacki Vinogradi, Ulaz
arr. 20:30
dep. 20:30
14.5 km
Slankamenacki Vinogradi, Center
arr. 20:33
dep. 20:33
15.3 km
Slankamenacki Vinogradi, Intersection
arr. 20:35
dep. 20:35
16.4 km
Stari Slankamen, Ulaz
arr. 20:42
dep. 20:42
21.6 km
Novi Slankamen, 3
arr. 20:43
dep. 20:43
22.9 km
Novi Slankamen, 2
arr. 20:44
dep. 20:44
23.4 km
Novi Slankamen, 1
arr. 20:47
dep. 20:47
23.9 km
Novi Karlovci, Center
arr. 20:53
dep. 20:53
29.9 km
Novi Karlovci, 1
arr. 20:55
dep. 20:55
30.9 km
arr. 20:56
dep. 20:56
33.4 km
arr. 20:59
dep. 20:59
36.4 km
Indjija, Kulturni centar
arr. 21:01
dep. 21:01
37.9 km
arr. 21:05
dep. 21:05
38.7 km
Indjija, Center
arr. 21:07
dep. 21:07
39.5 km
arr. 21:09
40.5 km
22:06 22:41 (00:35)
1
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Beska, 1
dep. 22:06
Beska, 2 - centar
arr. 22:08
dep. 22:08
0.9 km
Beska, 3
arr. 22:10
dep. 22:10
1.7 km
Beska, 4
arr. 22:12
dep. 22:12
2.7 km
arr. 22:28
dep. 22:28
12.5 km
Maradik, Ulaz
arr. 22:26
dep. 22:26
10.5 km
Maradik, Center
arr. 22:25
dep. 22:25
9.5 km
Indjija, Ulaz NS
arr. 22:35
dep. 22:35
18.8 km
Indjija, Adasi
arr. 22:37
dep. 22:37
19.6 km
arr. 22:38
dep. 22:38
20.3 km
Indjija, Center
arr. 22:39
dep. 22:39
21.1 km
arr. 22:41
22.1 km

Naselja Beska i Indjija su međusobno udaljena ~35 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 29min., a najduže 01h i 12min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beska je u 05:36 h, dok je poslednji polazak u 22:06 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.