Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Beograd (Belgrade) - Zvezdan timetable

monday, 24.02.2020.
08:00 11:52 (03:52)
BAS - Central bus stationIntersection
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 08:00
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 08:06
dep. 08:06
3.4 km
Jagodina, Bus station
arr. 09:45
dep. 09:45
139.1 km
Paracin, Bus station
arr. 10:12
dep. 10:12
157.8 km
Izvor kod Paracina, Igraliste
arr. 10:34
dep. 10:34
174.9 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 11:00
dep. 11:00
192.6 km
Lukovo kod Boljevca, Intersection
arr. 11:08
dep. 11:08
200.1 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 11:12
dep. 11:12
203.5 km
Boljevac, Bus station
arr. 11:20
dep. 11:20
210.5 km
Valakonje, Intersection
arr. 11:30
dep. 11:30
217.6 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 11:39
dep. 11:39
228.3 km
Metovnica, Intersection
arr. 11:45
dep. 11:45
234.4 km
arr. 11:47
dep. 11:47
236.3 km
Zvezdan, Intersection
arr. 11:52
242 km
14:21 17:23 (03:02)
BAS - Central bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:21
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 14:27
dep. 14:27
3.7 km
Metovnica, Intersection
arr. 17:16
dep. 17:16
230.7 km
Gamzigradska Banja (Gamzigrad), Intersection
arr. 17:18
dep. 17:18
232.6 km
Zvezdan, Intersection
arr. 17:23
238.3 km
15:45 19:00 (03:15)
BAS - Central bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:45
arr. 18:55
dep. 18:55
232 km
Zvezdan, Intersection
arr. 19:00
237.7 km
17:00 20:52 (03:52)
BAS - Central bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:00
Jagodina, Bus station
arr. 18:45
dep. 18:45
134 km
Izvor kod Paracina, Igraliste
arr. 19:33
dep. 19:33
171 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 19:57
dep. 19:57
191 km
Lukovo kod Boljevca
arr. 20:05
dep. 20:05
198 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 20:13
dep. 20:13
203 km
Boljevac, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
210 km
Valakonje, Magistrala
arr. 20:27
dep. 20:27
217 km
Savinac kod Boljevca
arr. 20:34
dep. 20:34
223 km
Metovnica, Intersection
arr. 20:45
dep. 20:45
234 km
arr. 20:47
dep. 20:47
236 km
Zvezdan, Intersection
arr. 20:52
241 km
Beograd (Belgrade) - Zvezdan timetable
Departures on: tuesday, 25.02.2020.
08:00 11:52 (03:52)
BAS - Central bus stationIntersection
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 08:00
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 08:06
dep. 08:06
3.4 km
Jagodina, Bus station
arr. 09:45
dep. 09:45
139.1 km
Paracin, Bus station
arr. 10:12
dep. 10:12
157.8 km
Izvor kod Paracina, Igraliste
arr. 10:34
dep. 10:34
174.9 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 11:00
dep. 11:00
192.6 km
Lukovo kod Boljevca, Intersection
arr. 11:08
dep. 11:08
200.1 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 11:12
dep. 11:12
203.5 km
Boljevac, Bus station
arr. 11:20
dep. 11:20
210.5 km
Valakonje, Intersection
arr. 11:30
dep. 11:30
217.6 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 11:39
dep. 11:39
228.3 km
Metovnica, Intersection
arr. 11:45
dep. 11:45
234.4 km
arr. 11:47
dep. 11:47
236.3 km
Zvezdan, Intersection
arr. 11:52
242 km
14:21 17:23 (03:02)
BAS - Central bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:21
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 14:27
dep. 14:27
3.7 km
Metovnica, Intersection
arr. 17:16
dep. 17:16
230.7 km
Gamzigradska Banja (Gamzigrad), Intersection
arr. 17:18
dep. 17:18
232.6 km
Zvezdan, Intersection
arr. 17:23
238.3 km
15:45 19:00 (03:15)
BAS - Central bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:45
arr. 18:55
dep. 18:55
232 km
Zvezdan, Intersection
arr. 19:00
237.7 km
17:00 20:52 (03:52)
BAS - Central bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:00
Jagodina, Bus station
arr. 18:45
dep. 18:45
134 km
Izvor kod Paracina, Igraliste
arr. 19:33
dep. 19:33
171 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 19:57
dep. 19:57
191 km
Lukovo kod Boljevca
arr. 20:05
dep. 20:05
198 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 20:13
dep. 20:13
203 km
Boljevac, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
210 km
Valakonje, Magistrala
arr. 20:27
dep. 20:27
217 km
Savinac kod Boljevca
arr. 20:34
dep. 20:34
223 km
Metovnica, Intersection
arr. 20:45
dep. 20:45
234 km
arr. 20:47
dep. 20:47
236 km
Zvezdan, Intersection
arr. 20:52
241 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Zvezdan su međusobno udaljena ~240 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 02min., a najduže 03h i 52min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 08:00 h, dok je poslednji polazak u 17:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.