Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Belgrade (Beograd) - Zlatibor timetable

saturday, 26.09.2020.
06:15 10:00 (03:45)
BAS - Central bus stationAS (bivsa pijaca)
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 06:15
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 06:30
dep. 06:30
8.5 km
Uzice, Bus station
arr. 09:30
dep. 09:30
196.6 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 10:00
221.7 km
07:30 11:15 (03:45)
BAS - Central bus stationAS (bivsa pijaca)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 07:30
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 07:43
dep. 07:43
8.5 km
Pozega, Bus station
arr. 10:22
dep. 10:22
174.4 km
Uzice, Bus station
arr. 10:49
dep. 10:49
198.1 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 11:15
223.2 km
08:00 11:45 (03:45)
BAS - Central bus stationAS (bivsa pijaca)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 08:00
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 08:13
dep. 08:13
8.5 km
Lucani, Bus station
arr. 10:44
dep. 10:45
168.2 km
Pozega, Bus station
arr. 10:55
dep. 10:55
179.2 km
Uzice, Bus station
arr. 11:20
dep. 11:20
203.2 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 11:45
231.2 km
09:30 13:22 (03:52)
BAS - Central bus stationAS (bivsa pijaca)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 09:30
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 09:43
dep. 09:43
8.5 km
Lucani, Bus station
arr. 12:14
dep. 12:14
168.2 km
Pozega, Bus station
arr. 12:29
dep. 12:29
178.5 km
Uzice, Bus station
arr. 12:56
dep. 12:56
202.2 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 13:22
227.3 km
09:45 13:45 (04:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 06.01.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 09:45
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 10:00
dep. 10:00
8.5 km
Uzice, Bus station
arr. 13:15
dep. 13:15
196.6 km
Zlatibor
arr. 13:45
221.7 km
11:00 14:52 (03:52)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 11:00
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 11:13
dep. 11:13
8.5 km
Lucani, Bus station
arr. 13:44
dep. 13:44
168.2 km
Pozega, Bus station
arr. 13:59
dep. 13:59
178.5 km
Uzice, Bus station
arr. 14:26
dep. 14:26
202.2 km
Zlatibor
arr. 14:52
227.3 km
12:00 16:50 (04:50)
Pancevacki mostAS (bivsa pijaca)
The timetable is valid until: 30.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
dep. 12:00
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 12:12
dep. 12:45
3.7 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 12:58
dep. 12:58
12.2 km
Lucani, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:30
171.9 km
Pozega, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:45
205.9 km
Uzice, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:20
207.2 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 16:50
232.3 km
14:00 17:52 (03:52)
BAS - Central bus stationAS (bivsa pijaca)
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 14:00
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 14:13
dep. 14:13
8.5 km
Lucani, Bus station
arr. 16:44
dep. 16:44
168.2 km
Pozega, Bus station
arr. 16:59
dep. 16:59
178.5 km
Uzice, Bus station
arr. 17:26
dep. 17:26
202.2 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 17:52
227.3 km
14:15 18:15 (04:00)
BAS - Central bus stationAS (bivsa pijaca)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 14:15
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 14:30
dep. 14:30
8.5 km
Uzice, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:45
196.6 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 18:15
221.7 km
15:15 19:16 (04:01)
BAS - Central bus stationAS (bivsa pijaca)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 15:15
Lucani, Bus station
arr. 17:44
dep. 17:50
170 km
Pozega, Bus station
arr. 18:06
dep. 18:06
180.3 km
Uzice, Bus station
arr. 18:34
dep. 18:34
204 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 19:16
0 km
15:25 20:00 (04:35)
BAS - Central bus stationAS (bivsa pijaca)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 15:25
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 16:36
dep. 16:36
62 km
arr. 16:45
dep. 16:45
72 km
Ljig, Bus station
arr. 16:53
dep. 16:53
81 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 17:09
dep. 17:09
98 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 17:22
dep. 17:22
110 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 17:35
dep. 17:45
122 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 17:51
dep. 17:51
129 km
Preljina
arr. 17:59
dep. 17:59
137 km
Cacak, Bus station
arr. 18:10
dep. 18:10
144 km
Ovcar Banja
arr. 18:27
dep. 18:27
161 km
Jelen Do
arr. 18:40
dep. 18:40
170 km
Jelen Do, Krat. Stena
arr. 18:46
dep. 18:46
174 km
Pozega, Bus station
arr. 18:52
dep. 18:52
180 km
Sevojno, Portirnica
arr. 19:00
dep. 19:00
197 km
Uzice, Bus station
arr. 19:15
dep. 19:15
204 km
Cajetina, Center
arr. 19:45
dep. 19:45
227 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 20:00
231 km
16:40 21:00 (04:20)
BAS - Central bus stationAS (bivsa pijaca)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 16:40
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 16:53
dep. 16:53
8.5 km
Lucani, Bus station
arr. 19:45
dep. 19:45
168.2 km
Pozega, Bus station
arr. 20:07
dep. 20:07
178.5 km
Uzice, Bus station
arr. 20:34
dep. 20:34
202.2 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 21:00
227.3 km
18:15 22:56 (04:41)
BAS - Central bus stationAS (bivsa pijaca)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 18:15
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 18:28
dep. 18:28
8.5 km
Pozega, Bus station
arr. 21:07
dep. 21:07
174.4 km
Uzice, Bus station
arr. 21:34
dep. 22:15
198.1 km
Bela Zemlja (Mackat)
arr. 22:25
dep. 22:25
204.3 km
Mackat, Petlja
arr. 22:32
dep. 22:32
210.3 km
Knezevici (Branesci), Susica-petlja
arr. 22:36
dep. 22:36
212.9 km
Cajetina, Center
arr. 22:44
dep. 22:44
216.6 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 22:56
225.1 km
18:30 22:15 (03:45)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 18:30
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 18:45
dep. 18:45
8.5 km
Uzice, Bus station
arr. 21:45
dep. 21:45
196.6 km
Zlatibor
arr. 22:15
221.7 km
22:00 01:52 (03:52)
BAS - Central bus stationAS (bivsa pijaca)
The timetable is valid until: 30.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 22:00
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 22:13
dep. 22:13
8.5 km
Lucani, Bus station
arr. 00:44
dep. 00:44
168.2 km
Pozega, Bus station
arr. 00:59
dep. 00:59
178.5 km
Uzice, Bus station
arr. 01:26
dep. 01:26
202.2 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 01:52
227.3 km

Naselja Belgrade (Beograd) i Zlatibor su međusobno udaljena ~212 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 45min., a najduže 04h i 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 6 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Belgrade (Beograd) je u 06:15 h, dok je poslednji polazak u 22:00 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Belgrade (Beograd) - Zlatibor iznosi od 11,50 EUR do 13,24 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.