Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Beograd (Belgrade) - Zivkovac timetable

saturday, 16.02.2019.
07:20 09:00 (01:40)
Sumice
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Sumice
dep. 07:20
Beograd (Belgrade), Konjarnik - Prvomajska
arr. 07:28
dep. 07:28
1.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 07:37
dep. 07:37
5.7 km
Lestane, Dom zdravlja
arr. 07:43
dep. 07:43
9.8 km
Bolec, Intersection
arr. 07:45
dep. 07:45
11.4 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 07:48
dep. 07:48
13.6 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 07:54
dep. 07:54
18.5 km
Grocka, Grocica
arr. 07:58
dep. 07:58
21.8 km
Grocka, Sumadinska
arr. 08:00
dep. 08:00
23.3 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 08:03
dep. 08:03
25.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 08:05
dep. 08:05
26.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 08:07
dep. 08:07
27.9 km
Brestovik, Ulaz
arr. 08:09
dep. 08:09
28.4 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 08:11
dep. 08:11
28.9 km
Brestovik, Izlaz
arr. 08:13
dep. 08:13
29.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 08:14
dep. 08:14
29.9 km
Brestovik, Institut
arr. 08:17
dep. 08:17
30.8 km
Kamendol, Bukovaca
arr. 08:21
dep. 08:21
33.3 km
arr. 08:25
dep. 08:25
35.2 km
Kamendol, Center
arr. 08:28
dep. 08:28
36.6 km
Kamendol, Izlaz - pesak
arr. 08:30
dep. 08:30
37.5 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 08:33
dep. 08:33
39.1 km
Pudarci, Trafo
arr. 08:34
dep. 08:34
39.5 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 08:36
dep. 08:36
40.1 km
Pudarci, Cokanj
arr. 08:39
dep. 08:39
41.2 km
Umcari, Cekerac
arr. 08:40
dep. 08:40
41.9 km
Umcari, Center
arr. 08:43
dep. 08:43
43.3 km
arr. 08:46
dep. 08:46
44.9 km
arr. 08:48
dep. 08:48
45.8 km
Zivkovac, Ulaz
arr. 08:51
dep. 08:51
48.1 km
Zivkovac, Mac brest
arr. 08:52
dep. 08:52
48.9 km
Zivkovac, Prodavnica
arr. 08:53
dep. 08:53
49.6 km
Zivkovac, Stara okretnica
arr. 08:55
dep. 08:55
50.3 km
Zivkovac, Okretnica
arr. 09:00
52.3 km
14:45 16:25 (01:40)
Sumice
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Sumice
dep. 14:45
Beograd (Belgrade), Konjarnik - Prvomajska
arr. 14:53
dep. 14:53
1.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 15:02
dep. 15:02
5.7 km
Lestane, Dom zdravlja
arr. 15:08
dep. 15:08
9.8 km
Bolec, Intersection
arr. 15:10
dep. 15:10
11.4 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 15:13
dep. 15:13
13.6 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 15:19
dep. 15:19
18.5 km
Grocka, Grocica
arr. 15:23
dep. 15:23
21.8 km
Grocka, Sumadinska
arr. 15:25
dep. 15:25
23.3 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 15:28
dep. 15:28
25.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 15:30
dep. 15:30
26.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 15:32
dep. 15:32
27.9 km
Brestovik, Ulaz
arr. 15:34
dep. 15:34
28.4 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 15:36
dep. 15:36
28.9 km
Brestovik, Izlaz
arr. 15:38
dep. 15:38
29.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 15:39
dep. 15:39
29.9 km
Brestovik, Institut
arr. 15:42
dep. 15:42
30.8 km
Kamendol, Bukovaca
arr. 15:46
dep. 15:46
33.3 km
arr. 15:50
dep. 15:50
35.2 km
Kamendol, Center
arr. 15:53
dep. 15:53
36.6 km
Kamendol, Izlaz - pesak
arr. 15:55
dep. 15:55
37.5 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 15:58
dep. 15:58
39.1 km
Pudarci, Trafo
arr. 15:59
dep. 15:59
39.5 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 16:01
dep. 16:01
40.1 km
Pudarci, Cokanj
arr. 16:04
dep. 16:04
41.2 km
Umcari, Cekerac
arr. 16:05
dep. 16:05
41.9 km
Umcari, Center
arr. 16:08
dep. 16:08
43.3 km
arr. 16:11
dep. 16:11
44.9 km
arr. 16:13
dep. 16:13
45.8 km
Zivkovac, Ulaz
arr. 16:16
dep. 16:16
48.1 km
Zivkovac, Mac brest
arr. 16:17
dep. 16:17
48.9 km
Zivkovac, Prodavnica
arr. 16:18
dep. 16:18
49.6 km
Zivkovac, Stara okretnica
arr. 16:20
dep. 16:20
50.3 km
Zivkovac, Okretnica
arr. 16:25
52.3 km
16:15 17:40 (01:25)
Sumice
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Sumice
dep. 16:15
Beograd (Belgrade), Konjarnik - Prvomajska
arr. 16:25
dep. 16:25
1.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 16:33
dep. 16:33
5.9 km
Lestane, Dom Zdravlja
arr. 16:38
dep. 16:38
8.8 km
Bolec, Intersection
arr. 16:40
dep. 16:40
11.4 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 16:44
dep. 16:44
13.6 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 16:53
dep. 16:53
18.5 km
Grocka, Sumadinska
arr. 16:59
dep. 16:59
23.3 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 17:02
dep. 17:02
25.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 17:04
dep. 17:04
26.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 17:06
dep. 17:06
27.9 km
Brestovik, Institut
arr. 17:10
dep. 17:10
28.8 km
Pudarci, Bukovaca
arr. 17:14
dep. 17:14
31.3 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 17:16
dep. 17:16
32.7 km
Pudarci, Trafo
arr. 17:17
dep. 17:17
33.1 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 17:18
dep. 17:18
33.7 km
Pudarci, Cokanj
arr. 17:20
dep. 17:20
34.8 km
Umcari, Cekerac
arr. 17:21
dep. 17:21
35.5 km
Umcari, Center
arr. 17:57
dep. 17:57
54.9 km
arr. 17:55
dep. 17:55
53.3 km
arr. 17:53
dep. 17:53
52.4 km
Zivkovac, Ulaz
arr. 17:50
dep. 17:50
50.1 km
Zivkovac, Mac brest
arr. 17:47
dep. 17:47
49.3 km
Zivkovac, Prodavnica
arr. 17:46
dep. 17:46
48.6 km
Zivkovac, Stara okretnica
arr. 17:45
dep. 17:45
47.9 km
Zivkovac, Okretnica
arr. 17:40
45.9 km
18:30 20:10 (01:40)
Sumice
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Sumice
dep. 18:30
Beograd (Belgrade), Konjarnik - Prvomajska
arr. 18:38
dep. 18:38
1.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 18:47
dep. 18:47
5.7 km
Lestane, Dom zdravlja
arr. 18:53
dep. 18:53
9.8 km
Bolec, Intersection
arr. 18:55
dep. 18:55
11.4 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 18:58
dep. 18:58
13.6 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 19:04
dep. 19:04
18.5 km
Grocka, Grocica
arr. 19:08
dep. 19:08
21.8 km
Grocka, Sumadinska
arr. 19:10
dep. 19:10
23.3 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 19:13
dep. 19:13
25.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 19:15
dep. 19:15
26.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 19:17
dep. 19:17
27.9 km
Brestovik, Ulaz
arr. 19:19
dep. 19:19
28.4 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 19:21
dep. 19:21
28.9 km
Brestovik, Izlaz
arr. 19:23
dep. 19:23
29.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 19:24
dep. 19:24
29.9 km
Brestovik, Institut
arr. 19:27
dep. 19:27
30.8 km
Kamendol, Bukovaca
arr. 19:31
dep. 19:31
33.3 km
arr. 19:35
dep. 19:35
35.2 km
Kamendol, Center
arr. 19:38
dep. 19:38
36.6 km
Kamendol, Izlaz - pesak
arr. 19:40
dep. 19:40
37.5 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 19:43
dep. 19:43
39.1 km
Pudarci, Trafo
arr. 19:44
dep. 19:44
39.5 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 19:46
dep. 19:46
40.1 km
Pudarci, Cokanj
arr. 19:49
dep. 19:49
41.2 km
Umcari, Cekerac
arr. 19:50
dep. 19:50
41.9 km
Umcari, Center
arr. 19:53
dep. 19:53
43.3 km
arr. 19:56
dep. 19:56
44.9 km
arr. 19:58
dep. 19:58
45.8 km
Zivkovac, Ulaz
arr. 20:01
dep. 20:01
48.1 km
Zivkovac, Mac brest
arr. 20:02
dep. 20:02
48.9 km
Zivkovac, Prodavnica
arr. 20:03
dep. 20:03
49.6 km
Zivkovac, Stara okretnica
arr. 20:05
dep. 20:05
50.3 km
Zivkovac, Okretnica
arr. 20:10
52.3 km
23:00 00:52 (01:52)
Sumice
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Sumice
dep. 23:00
Beograd (Belgrade), Konjarnik - Prvomajska
arr. 23:10
dep. 23:10
1.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 23:18
dep. 23:18
5.9 km
Lestane, Dom Zdravlja
arr. 23:24
dep. 23:24
8.8 km
Bolec, Intersection
arr. 23:27
dep. 23:27
11.4 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 23:32
dep. 23:32
13.6 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 23:40
dep. 23:40
18.5 km
Grocka, Sumadinska
arr. 23:48
dep. 23:48
23.3 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 23:51
dep. 23:51
25.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 23:53
dep. 23:53
26.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 23:55
dep. 23:55
27.9 km
Brestovik, Institut
arr. 23:58
dep. 23:58
28.8 km
Pudarci, Bukovaca
arr. 00:02
dep. 00:02
31.3 km
arr. 00:06
dep. 00:06
33.2 km
Kamendol, Center
arr. 00:10
dep. 00:10
34.6 km
Kamendol, Izlaz - pesak
arr. 00:12
dep. 00:12
35.5 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 00:15
dep. 00:15
37.1 km
Pudarci, Trafo
arr. 00:17
dep. 00:17
38.7 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 00:18
dep. 00:18
39.3 km
Pudarci, Cokanj
arr. 00:21
dep. 00:21
40.4 km
Umcari, Cekerac
arr. 00:22
dep. 00:22
41.1 km
Umcari, Center
arr. 00:25
dep. 00:25
42.5 km
arr. 00:57
dep. 00:57
58.9 km
arr. 00:29
dep. 00:29
45 km
Zivkovac, Ulaz
arr. 00:32
dep. 00:32
47.3 km
Zivkovac, Mac brest
arr. 00:35
dep. 00:35
48.1 km
Zivkovac, Prodavnica
arr. 00:36
dep. 00:36
48.8 km
Zivkovac, Stara okretnica
arr. 00:37
dep. 00:37
49.5 km
Zivkovac, Okretnica
arr. 00:42
dep. 00:42
51.5 km
Zivkovac, Stara okretnica
arr. 00:47
dep. 00:47
53.5 km
Zivkovac, Prodavnica
arr. 00:48
dep. 00:48
54.2 km
Zivkovac, Mac brest
arr. 00:49
dep. 00:49
54.9 km
Zivkovac, Ulaz
arr. 00:52
55.7 km
 
Departures on: sunday, 17.02.2019.
07:20 09:00 (01:40)
Sumice
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Sumice
dep. 07:20
Beograd (Belgrade), Konjarnik - Prvomajska
arr. 07:28
dep. 07:28
1.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 07:37
dep. 07:37
5.7 km
Lestane, Dom zdravlja
arr. 07:43
dep. 07:43
9.8 km
Bolec, Intersection
arr. 07:45
dep. 07:45
11.4 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 07:48
dep. 07:48
13.6 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 07:54
dep. 07:54
18.5 km
Grocka, Grocica
arr. 07:58
dep. 07:58
21.8 km
Grocka, Sumadinska
arr. 08:00
dep. 08:00
23.3 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 08:03
dep. 08:03
25.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 08:05
dep. 08:05
26.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 08:07
dep. 08:07
27.9 km
Brestovik, Ulaz
arr. 08:09
dep. 08:09
28.4 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 08:11
dep. 08:11
28.9 km
Brestovik, Izlaz
arr. 08:13
dep. 08:13
29.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 08:14
dep. 08:14
29.9 km
Brestovik, Institut
arr. 08:17
dep. 08:17
30.8 km
Kamendol, Bukovaca
arr. 08:21
dep. 08:21
33.3 km
arr. 08:25
dep. 08:25
35.2 km
Kamendol, Center
arr. 08:28
dep. 08:28
36.6 km
Kamendol, Izlaz - pesak
arr. 08:30
dep. 08:30
37.5 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 08:33
dep. 08:33
39.1 km
Pudarci, Trafo
arr. 08:34
dep. 08:34
39.5 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 08:36
dep. 08:36
40.1 km
Pudarci, Cokanj
arr. 08:39
dep. 08:39
41.2 km
Umcari, Cekerac
arr. 08:40
dep. 08:40
41.9 km
Umcari, Center
arr. 08:43
dep. 08:43
43.3 km
arr. 08:46
dep. 08:46
44.9 km
arr. 08:48
dep. 08:48
45.8 km
Zivkovac, Ulaz
arr. 08:51
dep. 08:51
48.1 km
Zivkovac, Mac brest
arr. 08:52
dep. 08:52
48.9 km
Zivkovac, Prodavnica
arr. 08:53
dep. 08:53
49.6 km
Zivkovac, Stara okretnica
arr. 08:55
dep. 08:55
50.3 km
Zivkovac, Okretnica
arr. 09:00
52.3 km
14:45 16:25 (01:40)
Sumice
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Sumice
dep. 14:45
Beograd (Belgrade), Konjarnik - Prvomajska
arr. 14:53
dep. 14:53
1.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 15:02
dep. 15:02
5.7 km
Lestane, Dom zdravlja
arr. 15:08
dep. 15:08
9.8 km
Bolec, Intersection
arr. 15:10
dep. 15:10
11.4 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 15:13
dep. 15:13
13.6 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 15:19
dep. 15:19
18.5 km
Grocka, Grocica
arr. 15:23
dep. 15:23
21.8 km
Grocka, Sumadinska
arr. 15:25
dep. 15:25
23.3 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 15:28
dep. 15:28
25.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 15:30
dep. 15:30
26.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 15:32
dep. 15:32
27.9 km
Brestovik, Ulaz
arr. 15:34
dep. 15:34
28.4 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 15:36
dep. 15:36
28.9 km
Brestovik, Izlaz
arr. 15:38
dep. 15:38
29.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 15:39
dep. 15:39
29.9 km
Brestovik, Institut
arr. 15:42
dep. 15:42
30.8 km
Kamendol, Bukovaca
arr. 15:46
dep. 15:46
33.3 km
arr. 15:50
dep. 15:50
35.2 km
Kamendol, Center
arr. 15:53
dep. 15:53
36.6 km
Kamendol, Izlaz - pesak
arr. 15:55
dep. 15:55
37.5 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 15:58
dep. 15:58
39.1 km
Pudarci, Trafo
arr. 15:59
dep. 15:59
39.5 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 16:01
dep. 16:01
40.1 km
Pudarci, Cokanj
arr. 16:04
dep. 16:04
41.2 km
Umcari, Cekerac
arr. 16:05
dep. 16:05
41.9 km
Umcari, Center
arr. 16:08
dep. 16:08
43.3 km
arr. 16:11
dep. 16:11
44.9 km
arr. 16:13
dep. 16:13
45.8 km
Zivkovac, Ulaz
arr. 16:16
dep. 16:16
48.1 km
Zivkovac, Mac brest
arr. 16:17
dep. 16:17
48.9 km
Zivkovac, Prodavnica
arr. 16:18
dep. 16:18
49.6 km
Zivkovac, Stara okretnica
arr. 16:20
dep. 16:20
50.3 km
Zivkovac, Okretnica
arr. 16:25
52.3 km
16:15 17:40 (01:25)
Sumice
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Sumice
dep. 16:15
Beograd (Belgrade), Konjarnik - Prvomajska
arr. 16:25
dep. 16:25
1.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 16:33
dep. 16:33
5.9 km
Lestane, Dom Zdravlja
arr. 16:38
dep. 16:38
8.8 km
Bolec, Intersection
arr. 16:40
dep. 16:40
11.4 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 16:44
dep. 16:44
13.6 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 16:53
dep. 16:53
18.5 km
Grocka, Sumadinska
arr. 16:59
dep. 16:59
23.3 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 17:02
dep. 17:02
25.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 17:04
dep. 17:04
26.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 17:06
dep. 17:06
27.9 km
Brestovik, Institut
arr. 17:10
dep. 17:10
28.8 km
Pudarci, Bukovaca
arr. 17:14
dep. 17:14
31.3 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 17:16
dep. 17:16
32.7 km
Pudarci, Trafo
arr. 17:17
dep. 17:17
33.1 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 17:18
dep. 17:18
33.7 km
Pudarci, Cokanj
arr. 17:20
dep. 17:20
34.8 km
Umcari, Cekerac
arr. 17:21
dep. 17:21
35.5 km
Umcari, Center
arr. 17:57
dep. 17:57
54.9 km
arr. 17:55
dep. 17:55
53.3 km
arr. 17:53
dep. 17:53
52.4 km
Zivkovac, Ulaz
arr. 17:50
dep. 17:50
50.1 km
Zivkovac, Mac brest
arr. 17:47
dep. 17:47
49.3 km
Zivkovac, Prodavnica
arr. 17:46
dep. 17:46
48.6 km
Zivkovac, Stara okretnica
arr. 17:45
dep. 17:45
47.9 km
Zivkovac, Okretnica
arr. 17:40
45.9 km
18:30 20:10 (01:40)
Sumice
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Sumice
dep. 18:30
Beograd (Belgrade), Konjarnik - Prvomajska
arr. 18:38
dep. 18:38
1.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 18:47
dep. 18:47
5.7 km
Lestane, Dom zdravlja
arr. 18:53
dep. 18:53
9.8 km
Bolec, Intersection
arr. 18:55
dep. 18:55
11.4 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 18:58
dep. 18:58
13.6 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 19:04
dep. 19:04
18.5 km
Grocka, Grocica
arr. 19:08
dep. 19:08
21.8 km
Grocka, Sumadinska
arr. 19:10
dep. 19:10
23.3 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 19:13
dep. 19:13
25.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 19:15
dep. 19:15
26.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 19:17
dep. 19:17
27.9 km
Brestovik, Ulaz
arr. 19:19
dep. 19:19
28.4 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 19:21
dep. 19:21
28.9 km
Brestovik, Izlaz
arr. 19:23
dep. 19:23
29.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 19:24
dep. 19:24
29.9 km
Brestovik, Institut
arr. 19:27
dep. 19:27
30.8 km
Kamendol, Bukovaca
arr. 19:31
dep. 19:31
33.3 km
arr. 19:35
dep. 19:35
35.2 km
Kamendol, Center
arr. 19:38
dep. 19:38
36.6 km
Kamendol, Izlaz - pesak
arr. 19:40
dep. 19:40
37.5 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 19:43
dep. 19:43
39.1 km
Pudarci, Trafo
arr. 19:44
dep. 19:44
39.5 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 19:46
dep. 19:46
40.1 km
Pudarci, Cokanj
arr. 19:49
dep. 19:49
41.2 km
Umcari, Cekerac
arr. 19:50
dep. 19:50
41.9 km
Umcari, Center
arr. 19:53
dep. 19:53
43.3 km
arr. 19:56
dep. 19:56
44.9 km
arr. 19:58
dep. 19:58
45.8 km
Zivkovac, Ulaz
arr. 20:01
dep. 20:01
48.1 km
Zivkovac, Mac brest
arr. 20:02
dep. 20:02
48.9 km
Zivkovac, Prodavnica
arr. 20:03
dep. 20:03
49.6 km
Zivkovac, Stara okretnica
arr. 20:05
dep. 20:05
50.3 km
Zivkovac, Okretnica
arr. 20:10
52.3 km
23:00 00:52 (01:52)
Sumice
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Sumice
dep. 23:00
Beograd (Belgrade), Konjarnik - Prvomajska
arr. 23:10
dep. 23:10
1.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 23:18
dep. 23:18
5.9 km
Lestane, Dom Zdravlja
arr. 23:24
dep. 23:24
8.8 km
Bolec, Intersection
arr. 23:27
dep. 23:27
11.4 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 23:32
dep. 23:32
13.6 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 23:40
dep. 23:40
18.5 km
Grocka, Sumadinska
arr. 23:48
dep. 23:48
23.3 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 23:51
dep. 23:51
25.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 23:53
dep. 23:53
26.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 23:55
dep. 23:55
27.9 km
Brestovik, Institut
arr. 23:58
dep. 23:58
28.8 km
Pudarci, Bukovaca
arr. 00:02
dep. 00:02
31.3 km
arr. 00:06
dep. 00:06
33.2 km
Kamendol, Center
arr. 00:10
dep. 00:10
34.6 km
Kamendol, Izlaz - pesak
arr. 00:12
dep. 00:12
35.5 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 00:15
dep. 00:15
37.1 km
Pudarci, Trafo
arr. 00:17
dep. 00:17
38.7 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 00:18
dep. 00:18
39.3 km
Pudarci, Cokanj
arr. 00:21
dep. 00:21
40.4 km
Umcari, Cekerac
arr. 00:22
dep. 00:22
41.1 km
Umcari, Center
arr. 00:25
dep. 00:25
42.5 km
arr. 00:57
dep. 00:57
58.9 km
arr. 00:29
dep. 00:29
45 km
Zivkovac, Ulaz
arr. 00:32
dep. 00:32
47.3 km
Zivkovac, Mac brest
arr. 00:35
dep. 00:35
48.1 km
Zivkovac, Prodavnica
arr. 00:36
dep. 00:36
48.8 km
Zivkovac, Stara okretnica
arr. 00:37
dep. 00:37
49.5 km
Zivkovac, Okretnica
arr. 00:42
dep. 00:42
51.5 km
Zivkovac, Stara okretnica
arr. 00:47
dep. 00:47
53.5 km
Zivkovac, Prodavnica
arr. 00:48
dep. 00:48
54.2 km
Zivkovac, Mac brest
arr. 00:49
dep. 00:49
54.9 km
Zivkovac, Ulaz
arr. 00:52
55.7 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Zivkovac su međusobno udaljena ~52 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 25min., a najduže 01h i 52min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 07:20 h, dok je poslednji polazak u 23:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.