Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Belgrade (Beograd) - Zivkovac timetable

wednesday, 15.07.2020.
07:20 09:00 (01:40)
SumiceOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Sumice
dep. 07:20
Belgrade (Beograd), Konjarnik - Prvomajska
arr. 07:28
dep. 07:28
1.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 07:37
dep. 07:37
5.7 km
Lestane, Dom zdravlja
arr. 07:43
dep. 07:43
9.8 km
Bolec, Intersection
arr. 07:45
dep. 07:45
11.4 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 07:48
dep. 07:48
13.6 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 07:54
dep. 07:54
18.5 km
Grocka, Sumadinska
arr. 08:00
dep. 08:00
23.3 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 08:03
dep. 08:03
25.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 08:05
dep. 08:05
26.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 08:07
dep. 08:07
27.9 km
Brestovik, Ulaz
arr. 08:09
dep. 08:09
28.4 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 08:11
dep. 08:11
28.9 km
Brestovik, Izlaz
arr. 08:13
dep. 08:13
29.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 08:14
dep. 08:14
29.9 km
Brestovik, Institut
arr. 08:17
dep. 08:17
30.8 km
Kamendol, Bukovaca
arr. 08:21
dep. 08:21
33.3 km
arr. 08:25
dep. 08:25
35.2 km
Kamendol, Center
arr. 08:28
dep. 08:28
36.6 km
Kamendol, Izlaz - pesak
arr. 08:30
dep. 08:30
37.5 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 08:33
dep. 08:33
39.1 km
Pudarci, Trafo
arr. 08:34
dep. 08:34
39.5 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 08:36
dep. 08:36
40.1 km
Pudarci, Cokanj
arr. 08:39
dep. 08:39
41.2 km
Umcari, Cekerac
arr. 08:40
dep. 08:40
41.9 km
Umcari, Center
arr. 08:43
dep. 08:43
43.3 km
arr. 08:46
dep. 08:46
44.9 km
arr. 08:48
dep. 08:48
45.8 km
Zivkovac, Ulaz
arr. 08:51
dep. 08:51
48.1 km
Zivkovac, Mac brest
arr. 08:52
dep. 08:52
48.9 km
Zivkovac, Prodavnica
arr. 08:53
dep. 08:53
49.6 km
Zivkovac, Stara okretnica
arr. 08:55
dep. 08:55
50.3 km
Zivkovac, Okretnica
arr. 09:00
52.3 km
12:45 14:25 (01:40)
SumiceOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Sumice
dep. 12:45
Belgrade (Beograd), Konjarnik - Prvomajska
arr. 12:53
dep. 12:53
1.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 13:02
dep. 13:02
5.7 km
Lestane, Dom zdravlja
arr. 13:08
dep. 13:08
9.8 km
Bolec, Intersection
arr. 13:10
dep. 13:10
11.4 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 13:13
dep. 13:13
13.6 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 13:19
dep. 13:19
18.5 km
Grocka, Sumadinska
arr. 13:25
dep. 13:25
23.3 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 13:28
dep. 13:28
25.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 13:30
dep. 13:30
26.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 13:32
dep. 13:32
27.9 km
Brestovik, Ulaz
arr. 13:34
dep. 13:34
28.4 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 13:36
dep. 13:36
28.9 km
Brestovik, Izlaz
arr. 13:38
dep. 13:38
29.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 13:39
dep. 13:39
29.9 km
Brestovik, Institut
arr. 13:42
dep. 13:42
30.8 km
Kamendol, Bukovaca
arr. 13:46
dep. 13:46
33.3 km
arr. 13:50
dep. 13:50
35.2 km
Kamendol, Center
arr. 13:53
dep. 13:53
36.6 km
Kamendol, Izlaz - pesak
arr. 13:55
dep. 13:55
37.5 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 13:58
dep. 13:58
39.1 km
Pudarci, Trafo
arr. 13:59
dep. 13:59
39.5 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 14:01
dep. 14:01
40.1 km
Pudarci, Cokanj
arr. 14:04
dep. 14:04
41.2 km
Umcari, Cekerac
arr. 14:05
dep. 14:05
41.9 km
Umcari, Center
arr. 14:08
dep. 14:08
43.3 km
arr. 14:11
dep. 14:11
44.9 km
arr. 14:13
dep. 14:13
45.8 km
Zivkovac, Ulaz
arr. 14:16
dep. 14:16
48.1 km
Zivkovac, Mac brest
arr. 14:17
dep. 14:17
48.9 km
Zivkovac, Prodavnica
arr. 14:18
dep. 14:18
49.6 km
Zivkovac, Stara okretnica
arr. 14:20
dep. 14:20
50.3 km
Zivkovac, Okretnica
arr. 14:25
52.3 km
14:45 16:25 (01:40)
SumiceOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Sumice
dep. 14:45
Belgrade (Beograd), Konjarnik - Prvomajska
arr. 14:53
dep. 14:53
1.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 15:02
dep. 15:02
5.7 km
Lestane, Dom zdravlja
arr. 15:08
dep. 15:08
9.8 km
Bolec, Intersection
arr. 15:10
dep. 15:10
11.4 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 15:13
dep. 15:13
13.6 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 15:19
dep. 15:19
18.5 km
Grocka, Sumadinska
arr. 15:25
dep. 15:25
23.3 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 15:28
dep. 15:28
25.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 15:30
dep. 15:30
26.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 15:32
dep. 15:32
27.9 km
Brestovik, Ulaz
arr. 15:34
dep. 15:34
28.4 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 15:36
dep. 15:36
28.9 km
Brestovik, Izlaz
arr. 15:38
dep. 15:38
29.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 15:39
dep. 15:39
29.9 km
Brestovik, Institut
arr. 15:42
dep. 15:42
30.8 km
Kamendol, Bukovaca
arr. 15:46
dep. 15:46
33.3 km
arr. 15:50
dep. 15:50
35.2 km
Kamendol, Center
arr. 15:53
dep. 15:53
36.6 km
Kamendol, Izlaz - pesak
arr. 15:55
dep. 15:55
37.5 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 15:58
dep. 15:58
39.1 km
Pudarci, Trafo
arr. 15:59
dep. 15:59
39.5 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 16:01
dep. 16:01
40.1 km
Pudarci, Cokanj
arr. 16:04
dep. 16:04
41.2 km
Umcari, Cekerac
arr. 16:05
dep. 16:05
41.9 km
Umcari, Center
arr. 16:08
dep. 16:08
43.3 km
arr. 16:11
dep. 16:11
44.9 km
arr. 16:13
dep. 16:13
45.8 km
Zivkovac, Ulaz
arr. 16:16
dep. 16:16
48.1 km
Zivkovac, Mac brest
arr. 16:17
dep. 16:17
48.9 km
Zivkovac, Prodavnica
arr. 16:18
dep. 16:18
49.6 km
Zivkovac, Stara okretnica
arr. 16:20
dep. 16:20
50.3 km
Zivkovac, Okretnica
arr. 16:25
52.3 km
16:15 17:55 (01:40)
SumiceOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Sumice
dep. 16:15
Belgrade (Beograd), Konjarnik - Prvomajska
arr. 16:23
dep. 16:23
1.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 16:32
dep. 16:32
5.7 km
Lestane, Dom zdravlja
arr. 16:38
dep. 16:38
9.8 km
Bolec, Intersection
arr. 16:40
dep. 16:40
11.4 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 16:43
dep. 16:43
13.6 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 16:49
dep. 16:49
18.5 km
Grocka, Sumadinska
arr. 16:55
dep. 16:55
23.3 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 16:58
dep. 16:58
25.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 17:00
dep. 17:00
26.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 17:02
dep. 17:02
27.9 km
Brestovik, Ulaz
arr. 17:04
dep. 17:04
28.4 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 17:06
dep. 17:06
28.9 km
Brestovik, Izlaz
arr. 17:08
dep. 17:08
29.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 17:09
dep. 17:09
29.9 km
Brestovik, Institut
arr. 17:12
dep. 17:12
30.8 km
Kamendol, Bukovaca
arr. 17:16
dep. 17:16
33.3 km
arr. 17:20
dep. 17:20
35.2 km
Kamendol, Center
arr. 17:23
dep. 17:23
36.6 km
Kamendol, Izlaz - pesak
arr. 17:25
dep. 17:25
37.5 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 17:28
dep. 17:28
39.1 km
Pudarci, Trafo
arr. 17:29
dep. 17:29
39.5 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 17:31
dep. 17:31
40.1 km
Pudarci, Cokanj
arr. 17:34
dep. 17:34
41.2 km
Umcari, Cekerac
arr. 17:35
dep. 17:35
41.9 km
Umcari, Center
arr. 17:38
dep. 17:38
43.3 km
arr. 17:41
dep. 17:41
44.9 km
arr. 17:43
dep. 17:43
45.8 km
Zivkovac, Ulaz
arr. 17:46
dep. 17:46
48.1 km
Zivkovac, Mac brest
arr. 17:47
dep. 17:47
48.9 km
Zivkovac, Prodavnica
arr. 17:48
dep. 17:48
49.6 km
Zivkovac, Stara okretnica
arr. 17:50
dep. 17:50
50.3 km
Zivkovac, Okretnica
arr. 17:55
52.3 km
18:30 20:10 (01:40)
SumiceOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Sumice
dep. 18:30
Belgrade (Beograd), Konjarnik - Prvomajska
arr. 18:38
dep. 18:38
1.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 18:47
dep. 18:47
5.7 km
Lestane, Dom zdravlja
arr. 18:53
dep. 18:53
9.8 km
Bolec, Intersection
arr. 18:55
dep. 18:55
11.4 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 18:58
dep. 18:58
13.6 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 19:04
dep. 19:04
18.5 km
Grocka, Sumadinska
arr. 19:10
dep. 19:10
23.3 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 19:13
dep. 19:13
25.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 19:15
dep. 19:15
26.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 19:17
dep. 19:17
27.9 km
Brestovik, Ulaz
arr. 19:19
dep. 19:19
28.4 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 19:21
dep. 19:21
28.9 km
Brestovik, Izlaz
arr. 19:23
dep. 19:23
29.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 19:24
dep. 19:24
29.9 km
Brestovik, Institut
arr. 19:27
dep. 19:27
30.8 km
Kamendol, Bukovaca
arr. 19:31
dep. 19:31
33.3 km
arr. 19:35
dep. 19:35
35.2 km
Kamendol, Center
arr. 19:38
dep. 19:38
36.6 km
Kamendol, Izlaz - pesak
arr. 19:40
dep. 19:40
37.5 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 19:43
dep. 19:43
39.1 km
Pudarci, Trafo
arr. 19:44
dep. 19:44
39.5 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 19:46
dep. 19:46
40.1 km
Pudarci, Cokanj
arr. 19:49
dep. 19:49
41.2 km
Umcari, Cekerac
arr. 19:50
dep. 19:50
41.9 km
Umcari, Center
arr. 19:53
dep. 19:53
43.3 km
arr. 19:56
dep. 19:56
44.9 km
arr. 19:58
dep. 19:58
45.8 km
Zivkovac, Ulaz
arr. 20:01
dep. 20:01
48.1 km
Zivkovac, Mac brest
arr. 20:02
dep. 20:02
48.9 km
Zivkovac, Prodavnica
arr. 20:03
dep. 20:03
49.6 km
Zivkovac, Stara okretnica
arr. 20:05
dep. 20:05
50.3 km
Zivkovac, Okretnica
arr. 20:10
52.3 km
20:15 21:55 (01:40)
SumiceOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Sumice
dep. 20:15
Belgrade (Beograd), Konjarnik - Prvomajska
arr. 20:23
dep. 20:23
1.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 20:32
dep. 20:32
5.7 km
Lestane, Dom zdravlja
arr. 20:38
dep. 20:38
9.8 km
Bolec, Intersection
arr. 20:40
dep. 20:40
11.4 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 20:43
dep. 20:43
13.6 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 20:49
dep. 20:49
18.5 km
Grocka, Sumadinska
arr. 20:55
dep. 20:55
23.3 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 20:58
dep. 20:58
25.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 21:00
dep. 21:00
26.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 21:02
dep. 21:02
27.9 km
Brestovik, Ulaz
arr. 21:04
dep. 21:04
28.4 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 21:06
dep. 21:06
28.9 km
Brestovik, Izlaz
arr. 21:08
dep. 21:08
29.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 21:09
dep. 21:09
29.9 km
Brestovik, Institut
arr. 21:12
dep. 21:12
30.8 km
Kamendol, Bukovaca
arr. 21:16
dep. 21:16
33.3 km
arr. 21:20
dep. 21:20
35.2 km
Kamendol, Center
arr. 21:23
dep. 21:23
36.6 km
Kamendol, Izlaz - pesak
arr. 21:25
dep. 21:25
37.5 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 21:28
dep. 21:28
39.1 km
Pudarci, Trafo
arr. 21:29
dep. 21:29
39.5 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 21:31
dep. 21:31
40.1 km
Pudarci, Cokanj
arr. 21:34
dep. 21:34
41.2 km
Umcari, Cekerac
arr. 21:35
dep. 21:35
41.9 km
Umcari, Center
arr. 21:38
dep. 21:38
43.3 km
arr. 21:41
dep. 21:41
44.9 km
arr. 21:43
dep. 21:43
45.8 km
Zivkovac, Ulaz
arr. 21:46
dep. 21:46
48.1 km
Zivkovac, Mac brest
arr. 21:47
dep. 21:47
48.9 km
Zivkovac, Prodavnica
arr. 21:48
dep. 21:48
49.6 km
Zivkovac, Stara okretnica
arr. 21:50
dep. 21:50
50.3 km
Zivkovac, Okretnica
arr. 21:55
52.3 km
23:00 00:52 (01:52)
SumiceUlaz
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Sumice
dep. 23:00
Belgrade (Beograd), Konjarnik - Prvomajska
arr. 23:05
dep. 23:05
1.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 23:13
dep. 23:13
5.9 km
Lestane, Dom zdravlja
arr. 23:19
dep. 23:19
8.8 km
Bolec, Intersection
arr. 23:22
dep. 23:22
11.4 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 23:27
dep. 23:27
13.6 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 23:35
dep. 23:35
18.5 km
Grocka, Sumadinska
arr. 23:43
dep. 23:43
23.3 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 23:46
dep. 23:46
25.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 23:48
dep. 23:48
26.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 23:50
dep. 23:50
27.9 km
Brestovik, Ulaz
arr. 23:51
dep. 23:51
28.4 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 23:52
dep. 23:52
28.9 km
Brestovik, Izlaz
arr. 23:53
dep. 23:53
29.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 23:54
dep. 23:54
29.9 km
Brestovik, Institut
arr. 23:57
dep. 23:57
30.8 km
Kamendol, Bukovaca
arr. 00:01
dep. 00:01
33.3 km
arr. 00:05
dep. 00:05
35.2 km
Kamendol, Center
arr. 00:09
dep. 00:09
36.6 km
Kamendol, Izlaz - pesak
arr. 00:11
dep. 00:11
37.5 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 00:14
dep. 00:14
39.1 km
Pudarci, Trafo
arr. 00:15
dep. 00:15
39.5 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 00:16
dep. 00:16
40.1 km
Pudarci, Cokanj
arr. 00:19
dep. 00:19
41.2 km
Umcari, Cekerac
arr. 00:21
dep. 00:21
41.9 km
Umcari, Center
arr. 00:23
dep. 00:23
43.3 km
arr. 00:25
dep. 00:25
44.9 km
arr. 00:27
dep. 00:27
45.8 km
Zivkovac, Ulaz
arr. 00:31
dep. 00:31
48.1 km
Zivkovac, Mac brest
arr. 00:33
dep. 00:33
48.9 km
Zivkovac, Prodavnica
arr. 00:35
dep. 00:35
49.6 km
Zivkovac, Stara okretnica
arr. 00:37
dep. 00:37
50.3 km
Zivkovac, Okretnica
arr. 00:42
dep. 00:42
52.3 km
Zivkovac, Stara okretnica
arr. 00:46
dep. 00:46
54.3 km
Zivkovac, Prodavnica
arr. 00:48
dep. 00:48
55 km
Zivkovac, Mac brest
arr. 00:50
dep. 00:50
55.7 km
Zivkovac, Ulaz
arr. 00:52
56.5 km

Naselja Belgrade (Beograd) i Zivkovac su međusobno udaljena ~53 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 40min., a najduže 01h i 52min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Belgrade (Beograd) je u 07:20 h, dok je poslednji polazak u 23:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.