Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Belgrade (Beograd) - Zagubica timetable

friday, 30.07.2021.
13:45 17:15 (03:30)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 13:45
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 13:57
dep. 13:57
4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 15:02
dep. 15:15
86 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 15:26
dep. 15:26
96 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 15:29
dep. 15:29
98 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 15:32
dep. 15:32
100 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 15:36
dep. 15:36
103 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 15:38
dep. 15:38
105 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 15:41
dep. 15:41
108 km
Rasanac, Intersection
arr. 15:44
dep. 15:44
110 km
Dubocka, Intersection
arr. 15:47
dep. 15:47
112 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 15:51
dep. 15:51
115 km
Kamenovo
arr. 15:55
dep. 15:55
118 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:00
122 km
Malo Laole, Intersection
arr. 16:10
dep. 16:10
130 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi, Intersection
arr. 16:16
dep. 16:16
133 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak
arr. 16:25
dep. 16:25
139 km
Breznica kod Zagubice, Breznička Reka
arr. 16:27
dep. 16:27
141 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak Ravnište
arr. 16:29
dep. 16:29
142 km
Krepoljin
arr. 16:35
dep. 16:35
146 km
Osanica, Intersection
arr. 16:49
dep. 16:49
155 km
Ribare kod Zagubice, Intersection
arr. 16:56
dep. 16:56
159 km
Izvarica, Intersection
arr. 16:59
dep. 16:59
160 km
Vukovac, Intersection
arr. 17:03
dep. 17:03
162 km
Milatovac kod Zagubice, Trška
arr. 17:08
dep. 17:08
165 km
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 17:09
dep. 17:09
166 km
Zagubica, Raksrsnica za Suvi Do
arr. 17:11
dep. 17:11
167 km
Zagubica, 1
arr. 17:13
dep. 17:13
169 km
Zagubica, Bus station
arr. 17:15
169 km
14:45 18:15 (03:30)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 05.01.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 14:45
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 14:57
dep. 14:57
4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:10
86 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 16:21
dep. 16:21
96 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 16:24
dep. 16:24
98 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 16:28
dep. 16:28
100 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 16:32
dep. 16:32
103 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 16:34
dep. 16:34
105 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 16:37
dep. 16:37
108 km
Rasanac, Intersection
arr. 16:41
dep. 16:41
110 km
Dubocka, Intersection
arr. 16:44
dep. 16:44
112 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 16:48
dep. 16:48
115 km
Kamenovo
arr. 16:52
dep. 16:52
118 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 16:55
dep. 16:55
122 km
Petrovac na Mlavi, Soliter
arr. 16:57
dep. 16:57
123 km
Malo Laole
arr. 17:07
dep. 17:07
130 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi
arr. 17:13
dep. 17:13
133 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak
arr. 17:22
dep. 17:22
139 km
Breznica kod Zagubice, Breznička Reka
arr. 17:24
dep. 17:24
141 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak Ravnište
arr. 17:26
dep. 17:26
142 km
Krepoljin
arr. 17:32
dep. 17:32
146 km
Osanica, Intersection
arr. 17:46
dep. 17:46
155 km
Ribare kod Zagubice, Intersection
arr. 17:52
dep. 17:52
159 km
Izvarica, Intersection
arr. 17:55
dep. 17:55
160 km
Vukovac, Intersection
arr. 18:00
dep. 18:00
162 km
Milatovac kod Zagubice, Trška
arr. 18:05
dep. 18:05
165 km
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 18:06
dep. 18:06
166 km
Zagubica, Raksrsnica za Suvi Do
arr. 18:08
dep. 18:08
167 km
Zagubica, 1
arr. 18:10
dep. 18:10
168 km
Zagubica, Bus station
arr. 18:15
169 km
17:30 21:22 (03:52)
BAS - Central bus stationElektroistok
The timetable is valid until: 05.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 17:30
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 17:36
dep. 17:36
4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:40
86 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 18:50
dep. 18:50
96 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 18:56
dep. 18:56
100 km
Rasanac, Intersection
arr. 19:11
dep. 19:11
110 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 19:16
dep. 19:16
115 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 19:25
dep. 19:30
122 km
Malo Laole
arr. 19:37
dep. 19:37
130 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi
arr. 19:41
dep. 19:41
133 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak
arr. 19:48
dep. 19:48
139 km
Krepoljin
arr. 20:07
dep. 20:07
146 km
Osanica, Intersection
arr. 20:28
dep. 20:28
155 km
Ribare kod Zagubice, Intersection
arr. 20:33
dep. 20:33
159 km
Izvarica, Intersection
arr. 20:38
dep. 20:38
160 km
Vukovac, Intersection
arr. 20:40
dep. 20:40
162 km
Milatovac kod Zagubice, Trška
arr. 20:43
dep. 20:43
165 km
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 20:47
dep. 20:47
166 km
Zagubica, Bus station
arr. 20:50
dep. 20:50
169 km
Zagubica, Brusnik
arr. 20:53
dep. 20:53
172 km
Zagubica, Trafo
arr. 20:55
dep. 20:55
174 km
Zagubica, Beljevina
arr. 20:57
dep. 20:57
176 km
Zagubica, Dumitrov potok
arr. 21:05
dep. 21:05
182 km
Zagubica, Bife Banja Luka
arr. 21:07
dep. 21:07
183 km
Zagubica, Krst
arr. 21:13
dep. 21:13
187 km
Zagubica, Elektroistok
arr. 21:22
193 km
Belgrade (Beograd) - Zagubica timetable
Departures on: saturday, 31.07.2021.
13:45 17:15 (03:30)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 13:45
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 13:57
dep. 13:57
4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 15:02
dep. 15:15
86 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 15:26
dep. 15:26
96 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 15:29
dep. 15:29
98 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 15:32
dep. 15:32
100 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 15:36
dep. 15:36
103 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 15:38
dep. 15:38
105 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 15:41
dep. 15:41
108 km
Rasanac, Intersection
arr. 15:44
dep. 15:44
110 km
Dubocka, Intersection
arr. 15:47
dep. 15:47
112 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 15:51
dep. 15:51
115 km
Kamenovo
arr. 15:55
dep. 15:55
118 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:00
122 km
Malo Laole, Intersection
arr. 16:10
dep. 16:10
130 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi, Intersection
arr. 16:16
dep. 16:16
133 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak
arr. 16:25
dep. 16:25
139 km
Breznica kod Zagubice, Breznička Reka
arr. 16:27
dep. 16:27
141 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak Ravnište
arr. 16:29
dep. 16:29
142 km
Krepoljin
arr. 16:35
dep. 16:35
146 km
Osanica, Intersection
arr. 16:49
dep. 16:49
155 km
Ribare kod Zagubice, Intersection
arr. 16:56
dep. 16:56
159 km
Izvarica, Intersection
arr. 16:59
dep. 16:59
160 km
Vukovac, Intersection
arr. 17:03
dep. 17:03
162 km
Milatovac kod Zagubice, Trška
arr. 17:08
dep. 17:08
165 km
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 17:09
dep. 17:09
166 km
Zagubica, Raksrsnica za Suvi Do
arr. 17:11
dep. 17:11
167 km
Zagubica, 1
arr. 17:13
dep. 17:13
169 km
Zagubica, Bus station
arr. 17:15
169 km
17:30 21:22 (03:52)
BAS - Central bus stationElektroistok
The timetable is valid until: 05.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 17:30
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 17:36
dep. 17:36
4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:40
86 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 18:50
dep. 18:50
96 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 18:56
dep. 18:56
100 km
Rasanac, Intersection
arr. 19:11
dep. 19:11
110 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 19:16
dep. 19:16
115 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 19:25
dep. 19:30
122 km
Malo Laole
arr. 19:37
dep. 19:37
130 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi
arr. 19:41
dep. 19:41
133 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak
arr. 19:48
dep. 19:48
139 km
Krepoljin
arr. 20:07
dep. 20:07
146 km
Osanica, Intersection
arr. 20:28
dep. 20:28
155 km
Ribare kod Zagubice, Intersection
arr. 20:33
dep. 20:33
159 km
Izvarica, Intersection
arr. 20:38
dep. 20:38
160 km
Vukovac, Intersection
arr. 20:40
dep. 20:40
162 km
Milatovac kod Zagubice, Trška
arr. 20:43
dep. 20:43
165 km
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 20:47
dep. 20:47
166 km
Zagubica, Bus station
arr. 20:50
dep. 20:50
169 km
Zagubica, Brusnik
arr. 20:53
dep. 20:53
172 km
Zagubica, Trafo
arr. 20:55
dep. 20:55
174 km
Zagubica, Beljevina
arr. 20:57
dep. 20:57
176 km
Zagubica, Dumitrov potok
arr. 21:05
dep. 21:05
182 km
Zagubica, Bife Banja Luka
arr. 21:07
dep. 21:07
183 km
Zagubica, Krst
arr. 21:13
dep. 21:13
187 km
Zagubica, Elektroistok
arr. 21:22
193 km
Belgrade (Beograd) - Zagubica timetable
Departures on: sunday, 01.08.2021.
17:30 21:22 (03:52)
BAS - Central bus stationElektroistok
The timetable is valid until: 05.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 17:30
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 17:36
dep. 17:36
4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:40
86 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 18:50
dep. 18:50
96 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 18:56
dep. 18:56
100 km
Rasanac, Intersection
arr. 19:11
dep. 19:11
110 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 19:16
dep. 19:16
115 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 19:25
dep. 19:30
122 km
Malo Laole
arr. 19:37
dep. 19:37
130 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi
arr. 19:41
dep. 19:41
133 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak
arr. 19:48
dep. 19:48
139 km
Krepoljin
arr. 20:07
dep. 20:07
146 km
Osanica, Intersection
arr. 20:28
dep. 20:28
155 km
Ribare kod Zagubice, Intersection
arr. 20:33
dep. 20:33
159 km
Izvarica, Intersection
arr. 20:38
dep. 20:38
160 km
Vukovac, Intersection
arr. 20:40
dep. 20:40
162 km
Milatovac kod Zagubice, Trška
arr. 20:43
dep. 20:43
165 km
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 20:47
dep. 20:47
166 km
Zagubica, Bus station
arr. 20:50
dep. 20:50
169 km
Zagubica, Brusnik
arr. 20:53
dep. 20:53
172 km
Zagubica, Trafo
arr. 20:55
dep. 20:55
174 km
Zagubica, Beljevina
arr. 20:57
dep. 20:57
176 km
Zagubica, Dumitrov potok
arr. 21:05
dep. 21:05
182 km
Zagubica, Bife Banja Luka
arr. 21:07
dep. 21:07
183 km
Zagubica, Krst
arr. 21:13
dep. 21:13
187 km
Zagubica, Elektroistok
arr. 21:22
193 km
Belgrade (Beograd) - Zagubica timetable
Departures on: monday, 02.08.2021.
13:45 17:15 (03:30)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 13:45
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 13:57
dep. 13:57
4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 15:02
dep. 15:15
86 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 15:26
dep. 15:26
96 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 15:29
dep. 15:29
98 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 15:32
dep. 15:32
100 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 15:36
dep. 15:36
103 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 15:38
dep. 15:38
105 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 15:41
dep. 15:41
108 km
Rasanac, Intersection
arr. 15:44
dep. 15:44
110 km
Dubocka, Intersection
arr. 15:47
dep. 15:47
112 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 15:51
dep. 15:51
115 km
Kamenovo
arr. 15:55
dep. 15:55
118 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:00
122 km
Malo Laole, Intersection
arr. 16:10
dep. 16:10
130 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi, Intersection
arr. 16:16
dep. 16:16
133 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak
arr. 16:25
dep. 16:25
139 km
Breznica kod Zagubice, Breznička Reka
arr. 16:27
dep. 16:27
141 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak Ravnište
arr. 16:29
dep. 16:29
142 km
Krepoljin
arr. 16:35
dep. 16:35
146 km
Osanica, Intersection
arr. 16:49
dep. 16:49
155 km
Ribare kod Zagubice, Intersection
arr. 16:56
dep. 16:56
159 km
Izvarica, Intersection
arr. 16:59
dep. 16:59
160 km
Vukovac, Intersection
arr. 17:03
dep. 17:03
162 km
Milatovac kod Zagubice, Trška
arr. 17:08
dep. 17:08
165 km
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 17:09
dep. 17:09
166 km
Zagubica, Raksrsnica za Suvi Do
arr. 17:11
dep. 17:11
167 km
Zagubica, 1
arr. 17:13
dep. 17:13
169 km
Zagubica, Bus station
arr. 17:15
169 km
14:45 18:15 (03:30)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 05.01.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 14:45
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 14:57
dep. 14:57
4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:10
86 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 16:21
dep. 16:21
96 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 16:24
dep. 16:24
98 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 16:28
dep. 16:28
100 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 16:32
dep. 16:32
103 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 16:34
dep. 16:34
105 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 16:37
dep. 16:37
108 km
Rasanac, Intersection
arr. 16:41
dep. 16:41
110 km
Dubocka, Intersection
arr. 16:44
dep. 16:44
112 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 16:48
dep. 16:48
115 km
Kamenovo
arr. 16:52
dep. 16:52
118 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 16:55
dep. 16:55
122 km
Petrovac na Mlavi, Soliter
arr. 16:57
dep. 16:57
123 km
Malo Laole
arr. 17:07
dep. 17:07
130 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi
arr. 17:13
dep. 17:13
133 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak
arr. 17:22
dep. 17:22
139 km
Breznica kod Zagubice, Breznička Reka
arr. 17:24
dep. 17:24
141 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak Ravnište
arr. 17:26
dep. 17:26
142 km
Krepoljin
arr. 17:32
dep. 17:32
146 km
Osanica, Intersection
arr. 17:46
dep. 17:46
155 km
Ribare kod Zagubice, Intersection
arr. 17:52
dep. 17:52
159 km
Izvarica, Intersection
arr. 17:55
dep. 17:55
160 km
Vukovac, Intersection
arr. 18:00
dep. 18:00
162 km
Milatovac kod Zagubice, Trška
arr. 18:05
dep. 18:05
165 km
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 18:06
dep. 18:06
166 km
Zagubica, Raksrsnica za Suvi Do
arr. 18:08
dep. 18:08
167 km
Zagubica, 1
arr. 18:10
dep. 18:10
168 km
Zagubica, Bus station
arr. 18:15
169 km
17:30 21:22 (03:52)
BAS - Central bus stationElektroistok
The timetable is valid until: 05.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 17:30
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 17:36
dep. 17:36
4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:40
86 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 18:50
dep. 18:50
96 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 18:56
dep. 18:56
100 km
Rasanac, Intersection
arr. 19:11
dep. 19:11
110 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 19:16
dep. 19:16
115 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 19:25
dep. 19:30
122 km
Malo Laole
arr. 19:37
dep. 19:37
130 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi
arr. 19:41
dep. 19:41
133 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak
arr. 19:48
dep. 19:48
139 km
Krepoljin
arr. 20:07
dep. 20:07
146 km
Osanica, Intersection
arr. 20:28
dep. 20:28
155 km
Ribare kod Zagubice, Intersection
arr. 20:33
dep. 20:33
159 km
Izvarica, Intersection
arr. 20:38
dep. 20:38
160 km
Vukovac, Intersection
arr. 20:40
dep. 20:40
162 km
Milatovac kod Zagubice, Trška
arr. 20:43
dep. 20:43
165 km
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 20:47
dep. 20:47
166 km
Zagubica, Bus station
arr. 20:50
dep. 20:50
169 km
Zagubica, Brusnik
arr. 20:53
dep. 20:53
172 km
Zagubica, Trafo
arr. 20:55
dep. 20:55
174 km
Zagubica, Beljevina
arr. 20:57
dep. 20:57
176 km
Zagubica, Dumitrov potok
arr. 21:05
dep. 21:05
182 km
Zagubica, Bife Banja Luka
arr. 21:07
dep. 21:07
183 km
Zagubica, Krst
arr. 21:13
dep. 21:13
187 km
Zagubica, Elektroistok
arr. 21:22
193 km

Naselja Belgrade (Beograd) i Zagubica su međusobno udaljena ~180 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 30min., a najduže 03h i 52min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Belgrade (Beograd) je u 13:45 h, dok je poslednji polazak u 17:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.