Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Belgrade (Beograd) - Vrbas timetable

saturday, 15.08.2020.
05:30 08:09 (02:39)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 05:30
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 05:41
dep. 05:41
6 km
arr. 07:02
dep. 07:10
80 km
Sirig, II - Okretnica
arr. 07:33
dep. 07:33
101 km
Srbobran, Bus station
arr. 07:48
dep. 07:48
112 km
Vrbas, Bus station
arr. 08:09
125 km
06:15 08:54 (02:39)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 06:15
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 06:26
dep. 06:26
6 km
arr. 07:47
dep. 07:55
80 km
Sirig, II - Okretnica
arr. 08:18
dep. 08:18
101 km
Srbobran, Bus station
arr. 08:33
dep. 08:33
112 km
Vrbas, Bus station
arr. 08:54
125 km
07:30 09:52 (02:22)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 07:30
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 07:42
dep. 07:42
6 km
arr. 08:53
dep. 09:00
80 km
arr. 09:23
dep. 09:23
101 km
Srbobran, Bus station
arr. 09:36
dep. 09:36
112 km
Vrbas, Bus station
arr. 09:52
125 km
09:45 12:06 (02:21)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 09:45
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 09:57
dep. 09:57
6 km
arr. 11:08
dep. 11:15
80 km
arr. 11:37
dep. 11:37
101 km
Srbobran, Bus station
arr. 11:52
dep. 11:52
112 km
Vrbas, Bus station
arr. 12:06
125 km
10:30 13:05 (02:35)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 10:30
arr. 12:00
dep. 12:15
80 km
arr. 12:35
dep. 12:35
101 km
Srbobran, Bus station
arr. 12:45
dep. 12:45
112 km
Vrbas, Bus station
arr. 13:05
125 km
11:00 13:22 (02:22)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 11:00
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 11:12
dep. 11:12
6 km
arr. 12:23
dep. 12:30
80 km
arr. 12:53
dep. 12:53
101 km
Srbobran, Bus station
arr. 13:08
dep. 13:08
112 km
Vrbas, Bus station
arr. 13:22
125 km
11:45 14:24 (02:39)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 11:45
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 11:57
dep. 11:57
6 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 12:15
dep. 12:15
20 km
Nova Pazova, Center
arr. 12:25
dep. 12:25
26 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 12:30
dep. 12:30
33 km
Indjija, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:40
43 km
arr. 12:48
dep. 12:48
53 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 12:53
dep. 12:53
57 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 13:06
dep. 13:06
67 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 13:14
dep. 13:14
74 km
arr. 13:20
dep. 13:25
80 km
arr. 13:48
dep. 13:48
101 km
Srbobran, Bus station
arr. 14:03
dep. 14:03
112 km
Vrbas, Bus station
arr. 14:24
125 km
12:30 15:09 (02:39)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 12:30
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 12:41
dep. 12:41
6 km
arr. 14:02
dep. 14:10
80 km
Sirig, II - Okretnica
arr. 14:33
dep. 14:33
101 km
Srbobran, Bus station
arr. 14:48
dep. 14:48
112 km
Vrbas, Bus station
arr. 15:09
125 km
13:00 15:23 (02:23)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 13:00
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 13:12
dep. 13:12
6 km
arr. 14:23
dep. 14:30
80 km
arr. 14:53
dep. 14:53
101 km
Srbobran, Bus station
arr. 15:08
dep. 15:08
112 km
Vrbas, Bus station
arr. 15:23
125 km
14:45 17:29 (02:44)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 14:45
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 14:57
dep. 14:57
6 km
arr. 16:08
dep. 16:30
80 km
arr. 16:53
dep. 16:53
101 km
Srbobran, Bus station
arr. 17:08
dep. 17:08
112 km
Vrbas, Bus station
arr. 17:29
125 km
15:30 18:09 (02:39)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 15:30
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 15:41
dep. 15:41
6 km
arr. 17:02
dep. 17:10
80 km
Sirig, II - Okretnica
arr. 17:33
dep. 17:33
101 km
Srbobran, Bus station
arr. 17:48
dep. 17:48
112 km
Vrbas, Bus station
arr. 18:09
125 km
16:40 19:29 (02:49)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 16:40
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 16:52
dep. 16:52
6 km
arr. 18:08
dep. 18:30
80 km
arr. 18:53
dep. 18:53
101 km
Srbobran, Bus station
arr. 19:08
dep. 19:08
112 km
Vrbas, Bus station
arr. 19:29
125 km
18:15 20:41 (02:26)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 18:15
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 18:27
dep. 18:27
6 km
arr. 19:38
dep. 19:50
80 km
arr. 20:15
dep. 20:15
101 km
Srbobran, Bus station
arr. 20:27
dep. 20:27
112 km
Vrbas, Bus station
arr. 20:41
125 km
19:15 21:36 (02:21)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 19:15
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 19:27
dep. 19:27
6 km
arr. 20:38
dep. 20:45
80 km
arr. 21:10
dep. 21:10
101 km
Srbobran, Bus station
arr. 21:22
dep. 21:22
112 km
Vrbas, Bus station
arr. 21:36
125 km
20:15 22:21 (02:06)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 20:15
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 20:27
dep. 20:27
6 km
arr. 21:25
dep. 21:30
80 km
arr. 21:56
dep. 21:56
101 km
Srbobran, Bus station
arr. 22:07
dep. 22:07
112 km
Vrbas, Bus station
arr. 22:21
125 km

Naselja Belgrade (Beograd) i Vrbas su međusobno udaljena ~125 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 06min., a najduže 02h i 49min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Belgrade (Beograd) je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 20:15 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Belgrade (Beograd) - Vrbas iznosi od 8,72 EUR do 8,72 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.