Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Beograd (Belgrade) - Vrbas timetable

tuesday, 20.11.2018.
05:00 07:17 (02:17)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 05:00
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 05:12
dep. 05:12
6 km
arr. 06:20
dep. 06:25
80 km
Sirig, Novosadska 17
arr. 06:48
dep. 06:48
101 km
Srbobran, Bus station
arr. 07:01
dep. 07:01
112 km
Vrbas, Bus station
arr. 07:17
125 km
05:17 08:37 (03:20)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:17
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 05:24
dep. 05:24
2 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 05:28
dep. 05:28
9 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 05:34
dep. 05:34
13 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 05:39
dep. 05:39
18 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 05:46
dep. 05:47
26 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 05:53
dep. 05:54
32 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 06:00
dep. 06:01
41 km
Golubinci, Railway station
arr. 06:09
dep. 06:27
45 km
Indjija, Railway station
arr. 06:35
dep. 06:36
50 km
Beska, Railway station
arr. 06:47
dep. 06:48
61 km
Cortanovci, Railway station
arr. 06:54
dep. 06:54
65 km
Sremski Karlovci, Vinogradi
arr. 07:01
dep. 07:02
71 km
Sremski Karlovci, Railway station
arr. 07:07
dep. 07:07
77 km
Petrovaradin, Railway station
arr. 07:12
dep. 07:12
82 km
Novi Sad, Railway station
arr. 07:21
dep. 07:50
89 km
Kisac, Railway station
arr. 08:04
dep. 08:05
104 km
Stepanovicevo, Railway station
arr. 08:11
dep. 08:12
112 km
Zmajevo, Railway station
arr. 08:17
dep. 08:18
118 km
Vrbas, Railway station
arr. 08:37
133 km
05:30 08:09 (02:39)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 05:30
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 05:41
dep. 05:41
6 km
arr. 07:02
dep. 07:10
80 km
Sirig, II-Okretnica
arr. 07:33
dep. 07:33
101 km
Srbobran, Bus station
arr. 07:48
dep. 07:48
112 km
Vrbas, Bus station
arr. 08:09
125 km
06:15 08:54 (02:39)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 06:15
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 06:26
dep. 06:26
6 km
arr. 07:47
dep. 07:55
80 km
Sirig, II-Okretnica
arr. 08:18
dep. 08:18
101 km
Srbobran, Bus station
arr. 08:33
dep. 08:33
112 km
Vrbas, Bus station
arr. 08:54
125 km
07:20 10:09 (02:49)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:20
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 07:28
dep. 07:28
2 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 08:04
dep. 08:05
41 km
Indjija, Railway station
arr. 08:41
dep. 08:41
50 km
Novi Sad, Railway station
arr. 09:19
dep. 09:26
89 km
Vrbas, Railway station
arr. 10:09
133 km
07:30 09:52 (02:22)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 07:30
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 07:42
dep. 07:42
6 km
arr. 08:53
dep. 09:00
80 km
Sirig, Novosadska 17
arr. 09:23
dep. 09:23
101 km
Srbobran, Bus station
arr. 09:36
dep. 09:36
112 km
Vrbas, Bus station
arr. 09:52
125 km
08:45 11:10 (02:25)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 08:45
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 08:57
dep. 08:57
6 km
arr. 10:10
dep. 10:15
80 km
Sirig, Novosadska 17
arr. 10:38
dep. 10:38
101 km
Srbobran, Bus station
arr. 10:52
dep. 10:52
112 km
Vrbas, Bus station
arr. 11:10
125 km
09:45 12:06 (02:21)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:45
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 09:57
dep. 09:57
6 km
arr. 11:08
dep. 11:15
80 km
Sirig, Novosadska 17
arr. 11:37
dep. 11:37
101 km
Srbobran, Bus station
arr. 11:52
dep. 11:52
112 km
Vrbas, Bus station
arr. 12:06
125 km
10:30 13:05 (02:35)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 10:30
arr. 12:00
dep. 12:15
80 km
Sirig, Center
arr. 12:35
dep. 12:35
101 km
Srbobran, Bus station
arr. 12:45
dep. 12:45
112 km
Vrbas, Bus station
arr. 13:05
125 km
11:00 13:22 (02:22)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 11:00
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 11:12
dep. 11:12
6 km
arr. 12:23
dep. 12:30
80 km
Sirig, Novosadska 17
arr. 12:53
dep. 12:53
101 km
Srbobran, Bus station
arr. 13:08
dep. 13:08
112 km
Vrbas, Bus station
arr. 13:22
125 km
11:20 14:00 (02:40)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:20
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 11:28
dep. 11:28
2 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 12:04
dep. 12:05
41 km
Indjija, Railway station
arr. 12:37
dep. 12:37
50 km
Beska, Railway station
arr. 12:47
dep. 12:47
61 km
Novi Sad, Railway station
arr. 13:15
dep. 13:17
89 km
Vrbas, Railway station
arr. 14:00
133 km
11:45 14:24 (02:39)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 11:45
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 11:57
dep. 11:57
6 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 12:15
dep. 12:15
20 km
Nova Pazova, Center
arr. 12:25
dep. 12:25
26 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 12:30
dep. 12:30
33 km
Indjija, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:40
43 km
Maradik, Intersection
arr. 12:48
dep. 12:48
53 km
Gladnos (Maradik)
arr. 12:53
dep. 12:53
57 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 13:06
dep. 13:06
67 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 13:14
dep. 13:14
74 km
arr. 13:20
dep. 13:25
80 km
Sirig, Novosadska 17
arr. 13:48
dep. 13:48
101 km
Srbobran, Bus station
arr. 14:03
dep. 14:03
112 km
Vrbas, Bus station
arr. 14:24
125 km
12:30 15:09 (02:39)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 12:30
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 12:41
dep. 12:41
6 km
arr. 14:02
dep. 14:10
80 km
Sirig, II-Okretnica
arr. 14:33
dep. 14:33
101 km
Srbobran, Bus station
arr. 14:48
dep. 14:48
112 km
Vrbas, Bus station
arr. 15:09
125 km
13:00 15:23 (02:23)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:00
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 13:12
dep. 13:12
6 km
arr. 14:23
dep. 14:30
80 km
Sirig, Novosadska 17
arr. 14:53
dep. 14:53
101 km
Srbobran, Bus station
arr. 15:08
dep. 15:08
112 km
Vrbas, Bus station
arr. 15:23
125 km
14:45 17:29 (02:44)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:45
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 14:57
dep. 14:57
6 km
arr. 16:08
dep. 16:30
80 km
Sirig, Novosadska 17
arr. 16:53
dep. 16:53
101 km
Srbobran, Bus station
arr. 17:08
dep. 17:08
112 km
Vrbas, Bus station
arr. 17:29
125 km
14:58 18:00 (03:02)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:58
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 15:05
dep. 15:06
2 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 15:10
dep. 15:10
9 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 15:16
dep. 15:17
13 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 15:22
dep. 15:23
18 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 15:30
dep. 15:30
26 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 15:37
dep. 15:38
32 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 15:44
dep. 15:45
41 km
Golubinci, Railway station
arr. 15:53
dep. 16:08
45 km
Indjija, Railway station
arr. 16:16
dep. 16:16
50 km
Beska, Railway station
arr. 16:27
dep. 16:27
61 km
Cortanovci, Railway station
arr. 16:33
dep. 16:33
65 km
Sremski Karlovci, Vinogradi
arr. 16:40
dep. 16:41
71 km
Sremski Karlovci, Railway station
arr. 16:46
dep. 16:46
77 km
Petrovaradin, Railway station
arr. 16:51
dep. 16:52
82 km
Novi Sad, Railway station
arr. 17:01
dep. 17:16
89 km
Kisac, Railway station
arr. 17:30
dep. 17:30
104 km
Stepanovicevo, Railway station
arr. 17:36
dep. 17:36
112 km
Zmajevo, Railway station
arr. 17:41
dep. 17:41
118 km
Vrbas, Railway station
arr. 18:00
133 km
15:30 18:09 (02:39)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:30
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 15:41
dep. 15:41
6 km
arr. 17:02
dep. 17:10
80 km
Sirig, II-Okretnica
arr. 17:33
dep. 17:33
101 km
Srbobran, Bus station
arr. 17:48
dep. 17:48
112 km
Vrbas, Bus station
arr. 18:09
125 km
16:40 19:29 (02:49)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:40
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 16:52
dep. 16:52
6 km
arr. 18:08
dep. 18:30
80 km
Sirig, Novosadska 17
arr. 18:53
dep. 18:53
101 km
Srbobran, Bus station
arr. 19:08
dep. 19:08
112 km
Vrbas, Bus station
arr. 19:29
125 km
17:34 20:10 (02:36)
Novi Beograd Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
dep. 17:34
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 17:46
dep. 17:46
18 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 17:53
dep. 17:53
26 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 17:59
dep. 17:59
32 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 18:05
dep. 18:05
41 km
Golubinci, Railway station
arr. 18:13
dep. 18:27
45 km
Indjija, Railway station
arr. 18:35
dep. 18:35
50 km
Beska, Railway station
arr. 18:46
dep. 18:46
61 km
Cortanovci, Railway station
arr. 18:51
dep. 18:51
65 km
Sremski Karlovci, Railway station
arr. 19:03
dep. 19:03
77 km
Petrovaradin, Railway station
arr. 19:08
dep. 19:08
82 km
Novi Sad, Railway station
arr. 19:24
dep. 19:26
89 km
Vrbas, Railway station
arr. 20:10
133 km
18:15 20:41 (02:26)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 18:15
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 18:27
dep. 18:27
6 km
arr. 19:38
dep. 19:50
80 km
Sirig, Novosadska 17
arr. 20:15
dep. 20:15
101 km
Srbobran, Bus station
arr. 20:27
dep. 20:27
112 km
Vrbas, Bus station
arr. 20:41
125 km
19:15 21:36 (02:21)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 19:15
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 19:27
dep. 19:27
6 km
arr. 20:38
dep. 20:45
80 km
Sirig, Novosadska 17
arr. 21:10
dep. 21:10
101 km
Srbobran, Bus station
arr. 21:22
dep. 21:22
112 km
Vrbas, Bus station
arr. 21:36
125 km
20:15 22:21 (02:06)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 20:15
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 20:27
dep. 20:27
6 km
arr. 21:25
dep. 21:30
80 km
Sirig, Novosadska 17
arr. 21:56
dep. 21:56
101 km
Srbobran, Bus station
arr. 22:07
dep. 22:07
112 km
Vrbas, Bus station
arr. 22:21
125 km
21:44 00:15 (02:31)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 21:44
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 21:52
dep. 21:53
2 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 22:23
dep. 22:23
41 km
Indjija, Railway station
arr. 22:52
dep. 22:52
50 km
Beska, Railway station
arr. 23:02
dep. 23:02
61 km
Novi Sad, Railway station
arr. 23:30
dep. 23:32
89 km
Vrbas, Railway station
arr. 00:15
133 km
22:00 00:02 (02:02)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 22:00
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 22:12
dep. 22:12
6 km
arr. 23:10
dep. 23:15
80 km
Sirig, Novosadska 17
arr. 23:36
dep. 23:36
101 km
Srbobran, Bus station
arr. 23:47
dep. 23:47
112 km
Vrbas, Bus station
arr. 00:02
125 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Vrbas su međusobno udaljena ~127 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 02min., a najduže 03h i 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 22:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.