Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Beograd (Belgrade) - Veliko Gradiste timetable

monday, 19.11.2018.
06:00 08:12 (02:12)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 06:00
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 06:10
dep. 06:10
3.4 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 07:11
dep. 07:11
79.8 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 07:12
dep. 07:12
80.4 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 07:14
dep. 07:14
81.1 km
Pozarevac, Bus station
arr. 07:17
dep. 07:20
81.7 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 07:27
dep. 07:27
85 km
Bratinac, Mlin
arr. 07:32
dep. 07:32
88.9 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 07:37
dep. 07:37
93.4 km
Beranje, Intersection
arr. 07:40
dep. 07:40
95.6 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 07:42
dep. 07:42
96.7 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 07:43
dep. 07:43
97.4 km
Majilovac, II
arr. 07:46
dep. 07:46
99.7 km
Majilovac, I - Centar
arr. 07:47
dep. 07:47
100.2 km
Djurakovo, Center
arr. 07:53
dep. 07:53
104.4 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 07:58
dep. 07:58
108.5 km
Topolovnik, II
arr. 08:00
dep. 08:00
109.5 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 08:02
dep. 08:02
110.9 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 08:06
dep. 08:06
114.2 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 08:08
dep. 08:08
115.3 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 08:10
dep. 08:10
116.1 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 08:12
117.1 km
09:00 11:12 (02:12)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:00
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 09:06
dep. 09:06
3.4 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 10:07
dep. 10:07
79.8 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 10:08
dep. 10:08
80.4 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 10:10
dep. 10:10
81.1 km
Pozarevac, Bus station
arr. 10:13
dep. 10:25
81.7 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 10:32
dep. 10:32
85 km
Bratinac, Mlin
arr. 10:37
dep. 10:37
88.9 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 10:41
dep. 10:41
93.4 km
Beranje, Intersection
arr. 10:43
dep. 10:43
95.6 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 10:44
dep. 10:44
96.7 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 10:45
dep. 10:45
97.4 km
Majilovac, II
arr. 10:48
dep. 10:48
99.7 km
Majilovac, I - Centar
arr. 10:49
dep. 10:49
100.2 km
Djurakovo, Center
arr. 10:55
dep. 10:55
104.4 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 11:00
dep. 11:00
108.5 km
Topolovnik, II
arr. 11:01
dep. 11:01
109.5 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 11:03
dep. 11:03
110.9 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 11:07
dep. 11:07
114.2 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 11:08
dep. 11:08
115.3 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 11:10
dep. 11:10
116.1 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 11:12
117.1 km
12:15 14:17 (02:02)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 12:15
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 12:21
dep. 12:21
3.4 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 13:22
dep. 13:22
79.8 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 13:23
dep. 13:23
80.4 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 13:25
dep. 13:25
81.1 km
Pozarevac, Bus station
arr. 13:28
dep. 13:30
81.7 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 13:37
dep. 13:37
85 km
Bratinac, Mlin
arr. 13:42
dep. 13:42
88.9 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 13:46
dep. 13:46
93.4 km
Beranje, Intersection
arr. 13:48
dep. 13:48
95.6 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 13:49
dep. 13:49
96.7 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 13:50
dep. 13:50
97.4 km
Majilovac, II
arr. 13:53
dep. 13:53
99.7 km
Majilovac, I - Centar
arr. 13:54
dep. 13:54
100.2 km
Djurakovo, Center
arr. 14:00
dep. 14:00
104.4 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 14:05
dep. 14:05
108.5 km
Topolovnik, II
arr. 14:06
dep. 14:06
109.5 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 14:08
dep. 14:08
110.9 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 14:12
dep. 14:12
114.2 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 14:13
dep. 14:13
115.3 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 14:15
dep. 14:15
116.1 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 14:17
117.1 km
13:00 15:12 (02:12)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:00
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 13:10
dep. 13:10
3.4 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 14:11
dep. 14:11
79.8 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 14:12
dep. 14:12
80.4 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 14:14
dep. 14:14
81.1 km
Pozarevac, Bus station
arr. 14:17
dep. 14:20
81.7 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 14:27
dep. 14:27
85 km
Bratinac, Mlin
arr. 14:32
dep. 14:32
88.9 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 14:37
dep. 14:37
93.4 km
Beranje, Intersection
arr. 14:40
dep. 14:40
95.6 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 14:42
dep. 14:42
96.7 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 14:43
dep. 14:43
97.4 km
Majilovac, II
arr. 14:46
dep. 14:46
99.7 km
Majilovac, I - Centar
arr. 14:47
dep. 14:47
100.2 km
Djurakovo, Center
arr. 14:53
dep. 14:53
104.4 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 14:58
dep. 14:58
108.5 km
Topolovnik, II
arr. 15:00
dep. 15:00
109.5 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 15:02
dep. 15:02
110.9 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 15:06
dep. 15:06
114.2 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 15:08
dep. 15:08
115.3 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 15:10
dep. 15:10
116.1 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 15:12
117.1 km
15:30 17:35 (02:05)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 7,46 EUR
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:30
Majilovac, I - Centar
arr. 17:16
dep. 17:16
104 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 17:25
dep. 17:25
112 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 17:35
120 km
17:00 19:12 (02:12)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:00
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 17:10
dep. 17:10
3.4 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 18:11
dep. 18:11
79.8 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 18:12
dep. 18:12
80.4 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 18:14
dep. 18:14
81.1 km
Pozarevac, Bus station
arr. 18:17
dep. 18:20
81.7 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 18:27
dep. 18:27
85 km
Bratinac, Mlin
arr. 18:32
dep. 18:32
88.9 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 18:37
dep. 18:37
93.4 km
Beranje, Intersection
arr. 18:40
dep. 18:40
95.6 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 18:42
dep. 18:42
96.7 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 18:43
dep. 18:43
97.4 km
Majilovac, II
arr. 18:46
dep. 18:46
99.7 km
Majilovac, I - Centar
arr. 18:47
dep. 18:47
100.2 km
Djurakovo, Center
arr. 18:53
dep. 18:53
104.4 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 18:58
dep. 18:58
108.5 km
Topolovnik, II
arr. 19:00
dep. 19:00
109.5 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 19:02
dep. 19:02
110.9 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 19:06
dep. 19:06
114.2 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 19:08
dep. 19:08
115.3 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 19:10
dep. 19:10
116.1 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 19:12
117.1 km
19:30 21:40 (02:10)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 19:30
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 19:40
dep. 19:40
3.4 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 20:41
dep. 20:41
79.8 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 20:42
dep. 20:42
80.4 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 20:44
dep. 20:44
81.1 km
Pozarevac, Bus station
arr. 20:47
dep. 20:50
81.7 km
Bratinac, Mlin
arr. 21:02
dep. 21:02
88.9 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 21:07
dep. 21:07
93.4 km
Beranje, Intersection
arr. 21:10
dep. 21:10
-80 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 21:12
dep. 21:12
96.7 km
Majilovac, I - Centar
arr. 21:17
dep. 21:17
100.2 km
Djurakovo, Center
arr. 21:23
dep. 21:23
104.4 km
Topolovnik, II
arr. 21:29
dep. 21:29
109.5 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 21:31
dep. 21:31
110.9 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 21:36
dep. 21:36
115.3 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 21:40
116.1 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Veliko Gradiste su međusobno udaljena ~118 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 02min., a najduže 02h i 12min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 19:30 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Beograd (Belgrade) - Veliko Gradiste iznosi od 7,46 EUR do 7,46 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.