Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Beograd (Belgrade) - Ulcinj timetable

monday, 20.08.2018.
20:15 07:40 (11:25)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 15.09.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 20:15
Gostun, Border crossing (RS)
arr. 03:00
dep. 03:00
326 km
Dobrakovo, Border crossing (ME)
arr. 03:10
dep. 03:10
326.1 km
Podgorica, Bus station
arr. 05:30
dep. 05:30
474 km
Sutomore, GAS
arr. 06:59
dep. 06:59
515 km
Bar, Bus station
arr. 07:10
dep. 07:10
524 km
Ulcinj, Bus station
arr. 07:40
548 km
20:30 08:40 (12:10)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 20:30
Lazarevac, Bus station
arr. 21:30
dep. 21:30
54 km
Gostun, Border crossing (RS)
arr. 02:30
dep. 02:30
374.8 km
Dobrakovo, Border crossing (ME)
arr. 02:35
dep. 02:35
376.8 km
Podgorica, Bus station
arr. 05:45
dep. 05:45
513 km
Petrovac na Moru , GAS
arr. 06:15
dep. 06:15
566.3 km
Sutomore, GAS
arr. 07:54
dep. 07:54
578.7 km
Bar, Bus station
arr. 08:05
dep. 08:05
587.7 km
Ulcinj, Bus station
arr. 08:40
614 km
21:30 09:30 (12:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.08.2019.
Days of service: every second day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 21:30
Gostun, Border crossing (RS)
arr. 03:35
dep. 03:35
338 km
Dobrakovo, Border crossing (ME)
arr. 03:40
dep. 03:40
340 km
Podgorica, Bus station
arr. 06:35
dep. 06:35
490 km
Cetinje, GAS
arr. 07:15
dep. 07:15
527 km
Budva, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
559 km
Petrovac na Moru , GAS
arr. 08:29
dep. 08:29
582.6 km
Sutomore, GAS
arr. 08:44
dep. 08:44
595.2 km
Bar, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
604 km
Ulcinj, Bus station
arr. 09:30
644 km
 
Departures on: tuesday, 21.08.2018.
20:15 07:40 (11:25)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 15.09.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 20:15
Gostun, Border crossing (RS)
arr. 03:00
dep. 03:00
326 km
Dobrakovo, Border crossing (ME)
arr. 03:10
dep. 03:10
326.1 km
Podgorica, Bus station
arr. 05:30
dep. 05:30
474 km
Sutomore, GAS
arr. 06:59
dep. 06:59
515 km
Bar, Bus station
arr. 07:10
dep. 07:10
524 km
Ulcinj, Bus station
arr. 07:40
548 km
20:30 08:40 (12:10)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 20:30
Lazarevac, Bus station
arr. 21:30
dep. 21:30
54 km
Gostun, Border crossing (RS)
arr. 02:30
dep. 02:30
374.8 km
Dobrakovo, Border crossing (ME)
arr. 02:35
dep. 02:35
376.8 km
Podgorica, Bus station
arr. 05:45
dep. 05:45
513 km
Petrovac na Moru , GAS
arr. 06:15
dep. 06:15
566.3 km
Sutomore, GAS
arr. 07:54
dep. 07:54
578.7 km
Bar, Bus station
arr. 08:05
dep. 08:05
587.7 km
Ulcinj, Bus station
arr. 08:40
614 km
21:30 09:30 (12:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.08.2019.
Days of service: every second day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 21:30
Lazarevac, Ocaga
arr. 22:30
dep. 22:30
54 km
Gostun, Border crossing (RS)
arr. 03:35
dep. 03:35
338 km
Dobrakovo, Border crossing (ME)
arr. 03:40
dep. 03:40
340 km
Podgorica, Bus station
arr. 06:35
dep. 06:35
490 km
Budva, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
559 km
Petrovac na Moru , GAS
arr. 08:29
dep. 08:29
582.6 km
Sutomore, GAS
arr. 08:44
dep. 08:44
595.2 km
Bar, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
604 km
Ulcinj, Bus station
arr. 09:30
644 km
 
Departures on: wednesday, 22.08.2018.
20:15 07:40 (11:25)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 15.09.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 20:15
Gostun, Border crossing (RS)
arr. 03:00
dep. 03:00
326 km
Dobrakovo, Border crossing (ME)
arr. 03:10
dep. 03:10
326.1 km
Podgorica, Bus station
arr. 05:30
dep. 05:30
474 km
Sutomore, GAS
arr. 06:59
dep. 06:59
515 km
Bar, Bus station
arr. 07:10
dep. 07:10
524 km
Ulcinj, Bus station
arr. 07:40
548 km
20:30 08:40 (12:10)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 20:30
Lazarevac, Bus station
arr. 21:30
dep. 21:30
54 km
Gostun, Border crossing (RS)
arr. 02:30
dep. 02:30
374.8 km
Dobrakovo, Border crossing (ME)
arr. 02:35
dep. 02:35
376.8 km
Podgorica, Bus station
arr. 05:45
dep. 05:45
513 km
Petrovac na Moru , GAS
arr. 06:15
dep. 06:15
566.3 km
Sutomore, GAS
arr. 07:54
dep. 07:54
578.7 km
Bar, Bus station
arr. 08:05
dep. 08:05
587.7 km
Ulcinj, Bus station
arr. 08:40
614 km
21:30 09:30 (12:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.08.2019.
Days of service: every second day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 21:30
Gostun, Border crossing (RS)
arr. 03:35
dep. 03:35
338 km
Dobrakovo, Border crossing (ME)
arr. 03:40
dep. 03:40
340 km
Podgorica, Bus station
arr. 06:35
dep. 06:35
490 km
Cetinje, GAS
arr. 07:15
dep. 07:15
527 km
Budva, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
559 km
Petrovac na Moru , GAS
arr. 08:29
dep. 08:29
582.6 km
Sutomore, GAS
arr. 08:44
dep. 08:44
595.2 km
Bar, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
604 km
Ulcinj, Bus station
arr. 09:30
644 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Ulcinj su međusobno udaljena ~602 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 11h i 25min., a najduže 12h i 10min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 20:15 h, dok je poslednji polazak u 21:30 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Beograd (Belgrade) - Ulcinj iznosi od 2.800,00 RSD do 2.800,00 RSD.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.