Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Beograd (Belgrade) - Thessaloniki timetable

monday, 19.11.2018.
There are no departures for the selected date. Below are the lines departing later.
 
Departures on: tuesday, 20.11.2018.
17:00 04:00 (11:00)
Siamos Tours office
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: Tuesday.
Buy ticket 50,00 EUR
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Siamos Tours office
dep. 17:00
arr. 17:30
dep. 17:30
56 km
Velika Plana, Nis Petrol pumpa
arr. 17:45
dep. 17:45
92 km
Markovac kod Velike Plane, Motel Stari Hrast - parking
arr. 18:00
dep. 18:00
104 km
Batocina, Motel Kosuta
arr. 18:15
dep. 18:15
114 km
arr. 18:25
dep. 18:25
120 km
arr. 18:30
dep. 18:30
124 km
Paracin, Restoran Tito
arr. 18:35
dep. 18:35
130 km
arr. 18:45
dep. 18:45
147 km
Aleksinac, Petrol station NIS
arr. 19:30
dep. 19:30
181 km
arr. 20:00
dep. 20:00
230 km
arr. 20:30
dep. 20:30
284 km
Predejane, Motel Predejane
arr. 21:20
dep. 21:20
305 km
Vranje, Toll booth
arr. 21:45
dep. 21:45
349 km
Presevo, Border crossing (RS)
arr. 22:00
dep. 22:00
390 km
Tabanovce, Border crossing (MK)
arr. 22:30
dep. 22:30
390.1 km
Bogorodica, Border crossing (MK)
arr. 01:30
dep. 01:30
590 km
Evzoni, Border crossing (GR)
arr. 02:00
dep. 02:00
590.1 km
arr. 04:00
670 km
 
Departures on: tuesday, 27.11.2018.
17:00 04:00 (11:00)
Siamos Tours office
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: Tuesday.
Buy ticket 50,00 EUR
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Siamos Tours office
dep. 17:00
arr. 17:30
dep. 17:30
56 km
Velika Plana, Nis Petrol pumpa
arr. 17:45
dep. 17:45
92 km
Markovac kod Velike Plane, Motel Stari Hrast - parking
arr. 18:00
dep. 18:00
104 km
Batocina, Motel Kosuta
arr. 18:15
dep. 18:15
114 km
arr. 18:25
dep. 18:25
120 km
arr. 18:30
dep. 18:30
124 km
Paracin, Restoran Tito
arr. 18:35
dep. 18:35
130 km
arr. 18:45
dep. 18:45
147 km
Aleksinac, Petrol station NIS
arr. 19:30
dep. 19:30
181 km
arr. 20:00
dep. 20:00
230 km
arr. 20:30
dep. 20:30
284 km
Predejane, Motel Predejane
arr. 21:20
dep. 21:20
305 km
Vranje, Toll booth
arr. 21:45
dep. 21:45
349 km
Presevo, Border crossing (RS)
arr. 22:00
dep. 22:00
390 km
Tabanovce, Border crossing (MK)
arr. 22:30
dep. 22:30
390.1 km
Bogorodica, Border crossing (MK)
arr. 01:30
dep. 01:30
590 km
Evzoni, Border crossing (GR)
arr. 02:00
dep. 02:00
590.1 km
arr. 04:00
670 km
 
Departures on: tuesday, 04.12.2018.
17:00 04:00 (11:00)
Siamos Tours office
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: Tuesday.
Buy ticket 50,00 EUR
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Siamos Tours office
dep. 17:00
arr. 17:30
dep. 17:30
56 km
Velika Plana, Nis Petrol pumpa
arr. 17:45
dep. 17:45
92 km
Markovac kod Velike Plane, Motel Stari Hrast - parking
arr. 18:00
dep. 18:00
104 km
Batocina, Motel Kosuta
arr. 18:15
dep. 18:15
114 km
arr. 18:25
dep. 18:25
120 km
arr. 18:30
dep. 18:30
124 km
Paracin, Restoran Tito
arr. 18:35
dep. 18:35
130 km
arr. 18:45
dep. 18:45
147 km
Aleksinac, Petrol station NIS
arr. 19:30
dep. 19:30
181 km
arr. 20:00
dep. 20:00
230 km
arr. 20:30
dep. 20:30
284 km
Predejane, Motel Predejane
arr. 21:20
dep. 21:20
305 km
Vranje, Toll booth
arr. 21:45
dep. 21:45
349 km
Presevo, Border crossing (RS)
arr. 22:00
dep. 22:00
390 km
Tabanovce, Border crossing (MK)
arr. 22:30
dep. 22:30
390.1 km
Bogorodica, Border crossing (MK)
arr. 01:30
dep. 01:30
590 km
Evzoni, Border crossing (GR)
arr. 02:00
dep. 02:00
590.1 km
arr. 04:00
670 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Thessaloniki su međusobno udaljena ~670 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 11h i 00min., a najduže 11h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 17:00 h, dok je poslednji polazak u 17:00 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Beograd (Belgrade) - Thessaloniki iznosi od 50,00 EUR do 50,00 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.