Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Belgrade (Beograd) - Tara (Mala Reka) timetable

wednesday, 08.07.2020.
08:00 13:05 (05:05)
BAS - Central bus stationHotel Omorika
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 08:00
Lajkovac, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:15
68 km
arr. 09:20
dep. 09:20
76 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 09:30
dep. 09:30
84 km
Valjevo, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
96 km
Jovanja, Intersection
arr. 10:15
dep. 10:15
106 km
Balinovic, Intersection
arr. 10:28
dep. 10:28
110 km
Rovni, Zmajevac
arr. 10:34
dep. 10:34
112 km
Pocuta (Tubravic), Center
arr. 10:37
dep. 10:37
117 km
Vujinovaca, Center
arr. 10:45
dep. 10:45
124 km
Vujinovaca, Debelo brdo
arr. 10:55
dep. 10:55
129 km
Pasina Ravan (Zarožje), Center
arr. 11:10
dep. 11:10
135 km
Zarozje, Dumizovac
arr. 11:35
dep. 11:35
137 km
Zarozje, Vincina voda
arr. 11:38
dep. 11:38
139 km
Ovcinja, Gnila Priseka
arr. 11:42
dep. 11:42
141 km
Ovcinja, Todorovici
arr. 11:46
dep. 11:46
143 km
Ovcinja, Aleksici
arr. 11:50
dep. 11:50
147 km
Ovcinja, Rziste
arr. 11:57
dep. 11:57
149 km
Rogacica kod Bajine Baste, Bare
arr. 12:00
dep. 12:00
151 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 12:10
dep. 12:10
154 km
Crvica, Intersection
arr. 12:25
dep. 12:25
162 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 12:35
dep. 12:35
167 km
Raca kod Bajine Baste, Intersection
arr. 12:40
dep. 12:40
171 km
Tara (Mala Reka), Hotel Omorika
arr. 13:05
189 km
09:00 13:30 (04:30)
BAS - Central bus stationHotel Omorika
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 09:00
Pocuta (Tubravic), Center
arr. 11:30
dep. 11:30
117 km
Vujinovaca, Center
arr. 11:40
dep. 11:40
124 km
Vujinovaca, Debelo brdo
arr. 11:45
dep. 11:45
129 km
Pasina Ravan (Zarožje), Center
arr. 11:50
dep. 11:50
131 km
Zarozje, Dumizovac
arr. 11:55
dep. 11:55
136 km
Ovcinja, Gnila Priseka
arr. 12:00
dep. 12:00
141 km
Ovcinja, Todorovici
arr. 12:06
dep. 12:06
143 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 12:20
dep. 12:20
154 km
Crvica, Intersection
arr. 12:38
dep. 12:38
162 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 12:45
dep. 13:00
167 km
Bajina Basta, Prisedli
arr. 13:15
dep. 13:15
173 km
Tara (Mala Reka), Hotel Omorika
arr. 13:30
179 km
Belgrade (Beograd) - Tara (Mala Reka) timetable
Departures on: thursday, 09.07.2020.
08:00 13:05 (05:05)
BAS - Central bus stationHotel Omorika
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 08:00
Lajkovac, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:15
68 km
arr. 09:20
dep. 09:20
76 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 09:30
dep. 09:30
84 km
Valjevo, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
96 km
Jovanja, Intersection
arr. 10:15
dep. 10:15
106 km
Balinovic, Intersection
arr. 10:28
dep. 10:28
110 km
Rovni, Zmajevac
arr. 10:34
dep. 10:34
112 km
Pocuta (Tubravic), Center
arr. 10:37
dep. 10:37
117 km
Vujinovaca, Center
arr. 10:45
dep. 10:45
124 km
Vujinovaca, Debelo brdo
arr. 10:55
dep. 10:55
129 km
Pasina Ravan (Zarožje), Center
arr. 11:10
dep. 11:10
135 km
Zarozje, Dumizovac
arr. 11:35
dep. 11:35
137 km
Zarozje, Vincina voda
arr. 11:38
dep. 11:38
139 km
Ovcinja, Gnila Priseka
arr. 11:42
dep. 11:42
141 km
Ovcinja, Todorovici
arr. 11:46
dep. 11:46
143 km
Ovcinja, Aleksici
arr. 11:50
dep. 11:50
147 km
Ovcinja, Rziste
arr. 11:57
dep. 11:57
149 km
Rogacica kod Bajine Baste, Bare
arr. 12:00
dep. 12:00
151 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 12:10
dep. 12:10
154 km
Crvica, Intersection
arr. 12:25
dep. 12:25
162 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 12:35
dep. 12:35
167 km
Raca kod Bajine Baste, Intersection
arr. 12:40
dep. 12:40
171 km
Tara (Mala Reka), Hotel Omorika
arr. 13:05
189 km
09:00 13:30 (04:30)
BAS - Central bus stationHotel Omorika
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 09:00
Pocuta (Tubravic), Center
arr. 11:30
dep. 11:30
117 km
Vujinovaca, Center
arr. 11:40
dep. 11:40
124 km
Vujinovaca, Debelo brdo
arr. 11:45
dep. 11:45
129 km
Pasina Ravan (Zarožje), Center
arr. 11:50
dep. 11:50
131 km
Zarozje, Dumizovac
arr. 11:55
dep. 11:55
136 km
Ovcinja, Gnila Priseka
arr. 12:00
dep. 12:00
141 km
Ovcinja, Todorovici
arr. 12:06
dep. 12:06
143 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 12:20
dep. 12:20
154 km
Crvica, Intersection
arr. 12:38
dep. 12:38
162 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 12:45
dep. 13:00
167 km
Bajina Basta, Prisedli
arr. 13:15
dep. 13:15
173 km
Tara (Mala Reka), Hotel Omorika
arr. 13:30
179 km
Belgrade (Beograd) - Tara (Mala Reka) timetable
Departures on: friday, 10.07.2020.
08:00 13:05 (05:05)
BAS - Central bus stationHotel Omorika
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 08:00
Lajkovac, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:15
68 km
arr. 09:20
dep. 09:20
76 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 09:30
dep. 09:30
84 km
Valjevo, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
96 km
Jovanja, Intersection
arr. 10:15
dep. 10:15
106 km
Balinovic, Intersection
arr. 10:28
dep. 10:28
110 km
Rovni, Zmajevac
arr. 10:34
dep. 10:34
112 km
Pocuta (Tubravic), Center
arr. 10:37
dep. 10:37
117 km
Vujinovaca, Center
arr. 10:45
dep. 10:45
124 km
Vujinovaca, Debelo brdo
arr. 10:55
dep. 10:55
129 km
Pasina Ravan (Zarožje), Center
arr. 11:10
dep. 11:10
135 km
Zarozje, Dumizovac
arr. 11:35
dep. 11:35
137 km
Zarozje, Vincina voda
arr. 11:38
dep. 11:38
139 km
Ovcinja, Gnila Priseka
arr. 11:42
dep. 11:42
141 km
Ovcinja, Todorovici
arr. 11:46
dep. 11:46
143 km
Ovcinja, Aleksici
arr. 11:50
dep. 11:50
147 km
Ovcinja, Rziste
arr. 11:57
dep. 11:57
149 km
Rogacica kod Bajine Baste, Bare
arr. 12:00
dep. 12:00
151 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 12:10
dep. 12:10
154 km
Crvica, Intersection
arr. 12:25
dep. 12:25
162 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 12:35
dep. 12:35
167 km
Raca kod Bajine Baste, Intersection
arr. 12:40
dep. 12:40
171 km
Tara (Mala Reka), Hotel Omorika
arr. 13:05
189 km
09:00 13:30 (04:30)
BAS - Central bus stationHotel Omorika
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 09:00
Pocuta (Tubravic), Center
arr. 11:30
dep. 11:30
117 km
Vujinovaca, Center
arr. 11:40
dep. 11:40
124 km
Vujinovaca, Debelo brdo
arr. 11:45
dep. 11:45
129 km
Pasina Ravan (Zarožje), Center
arr. 11:50
dep. 11:50
131 km
Zarozje, Dumizovac
arr. 11:55
dep. 11:55
136 km
Ovcinja, Gnila Priseka
arr. 12:00
dep. 12:00
141 km
Ovcinja, Todorovici
arr. 12:06
dep. 12:06
143 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 12:20
dep. 12:20
154 km
Crvica, Intersection
arr. 12:38
dep. 12:38
162 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 12:45
dep. 13:00
167 km
Bajina Basta, Prisedli
arr. 13:15
dep. 13:15
173 km
Tara (Mala Reka), Hotel Omorika
arr. 13:30
179 km

Naselja Belgrade (Beograd) i Tara (Mala Reka) su međusobno udaljena ~184 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 30min., a najduže 05h i 05min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Belgrade (Beograd) je u 08:00 h, dok je poslednji polazak u 09:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.