Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Beograd (Belgrade) - Stojnik kod Sopota timetable

saturday, 17.11.2018.
07:15 09:10 (01:55)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 07:15
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 07:17
dep. 07:17
1.4 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 07:21
dep. 07:21
4.2 km
Beograd (Belgrade), Crkva Sv. Vasilija Ostroskog
arr. 07:26
dep. 07:26
7.5 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 07:30
dep. 07:30
9.8 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 07:31
dep. 07:31
10.6 km
Jajinci (Beograd), Kefalonijska
arr. 07:33
dep. 07:33
12.2 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 07:35
dep. 07:35
13.2 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 07:37
dep. 07:37
14.2 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 07:39
dep. 07:39
15.2 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 07:43
dep. 07:43
17 km
Zuce, Sumareva kuca
arr. 07:47
dep. 07:47
18.9 km
Zuce, Put za Zuce
arr. 07:52
dep. 07:52
21.7 km
arr. 07:55
dep. 07:55
23.8 km
arr. 07:57
dep. 07:57
24.6 km
Prnjavor (Ripanj), Rasadnik
arr. 07:58
dep. 07:58
25.3 km
Prnjavor (Ripanj), Ulaz
arr. 08:01
dep. 08:01
27.2 km
Prnjavor (Ripanj), Srednji Prnjavor
arr. 08:03
dep. 08:03
28.2 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 08:05
dep. 08:05
29.2 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 08:08
dep. 08:08
30.3 km
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 08:10
dep. 08:10
31.3 km
Tresnja (Ripanj), Skola
arr. 08:12
dep. 08:12
32.2 km
Tresnja (Ripanj), Koviona
arr. 08:16
dep. 08:16
33.8 km
Tresnja (Ripanj), 13. oktobra
arr. 08:18
dep. 08:18
34.6 km
Ralja kod Sopota, Livnica
arr. 08:20
dep. 08:20
35.4 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 08:23
dep. 08:23
36.4 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 08:27
dep. 08:27
37.4 km
Ralja kod Sopota, Vojvodanksa
arr. 08:28
dep. 08:28
38 km
Babe, Duboko
arr. 08:30
dep. 08:30
39.7 km
Babe, Bazen
arr. 08:32
dep. 08:32
40.7 km
Babe, Intersection
arr. 08:34
dep. 08:34
42 km
Babe, Selo
arr. 08:37
dep. 08:37
43.5 km
Babe, Intersection
arr. 08:40
dep. 08:40
45 km
Babe, Novicici
arr. 08:43
dep. 08:43
46.1 km
Babe, Morak
arr. 08:46
dep. 08:46
47.5 km
Stojnik kod Sopota, Moracka kapija
arr. 08:48
dep. 08:48
48.6 km
Stojnik kod Sopota, Raskrsnica - Staro selo
arr. 08:50
dep. 08:50
49.5 km
Stojnik kod Sopota, Staro selo - mlekara
arr. 08:52
dep. 08:52
50.4 km
Stojnik kod Sopota, Staro selo - trafo
arr. 08:53
dep. 08:53
51.2 km
Stojnik kod Sopota, Staro selo
arr. 08:54
dep. 08:54
51.7 km
Stojnik kod Sopota, Staro selo - trafo
arr. 09:03
dep. 09:03
57.2 km
Stojnik kod Sopota, Staro selo - mlekara
arr. 09:04
dep. 09:04
58 km
Stojnik kod Sopota, Raskrsnica - Staro selo
arr. 09:06
dep. 09:06
58.9 km
Stojnik kod Sopota, Jaruga
arr. 09:08
dep. 09:08
59.6 km
Stojnik kod Sopota, Hajdukovacki put
arr. 09:09
dep. 09:09
60.1 km
Stojnik kod Sopota, Okretnica
arr. 09:10
60.5 km
15:30 17:25 (01:55)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:30
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 15:32
dep. 15:32
1.4 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 15:36
dep. 15:36
4.2 km
Beograd (Belgrade), Crkva Sv. Vasilija Ostroskog
arr. 15:41
dep. 15:41
7.5 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 15:45
dep. 15:45
9.8 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 15:46
dep. 15:46
10.6 km
Jajinci (Beograd), Kefalonijska
arr. 15:48
dep. 15:48
12.2 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 15:50
dep. 15:50
13.2 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 15:52
dep. 15:52
14.2 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 15:54
dep. 15:54
15.2 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 15:58
dep. 15:58
17 km
Zuce, Sumareva kuca
arr. 16:02
dep. 16:02
18.9 km
Zuce, Put za Zuce
arr. 16:07
dep. 16:07
21.7 km
arr. 16:10
dep. 16:10
23.8 km
arr. 16:12
dep. 16:12
24.6 km
Prnjavor (Ripanj), Rasadnik
arr. 16:13
dep. 16:13
25.3 km
Prnjavor (Ripanj), Ulaz
arr. 16:16
dep. 16:16
27.2 km
Prnjavor (Ripanj), Srednji Prnjavor
arr. 16:18
dep. 16:18
28.2 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 16:20
dep. 16:20
29.2 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 16:23
dep. 16:23
30.3 km
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 16:25
dep. 16:25
31.3 km
Tresnja (Ripanj), Skola
arr. 16:27
dep. 16:27
32.2 km
Tresnja (Ripanj), Koviona
arr. 16:31
dep. 16:31
33.8 km
Tresnja (Ripanj), 13. oktobra
arr. 16:33
dep. 16:33
34.6 km
Ralja kod Sopota, Livnica
arr. 16:35
dep. 16:35
35.4 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 16:38
dep. 16:38
36.4 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 16:42
dep. 16:42
37.4 km
Ralja kod Sopota, Vojvodanksa
arr. 16:43
dep. 16:43
38 km
Babe, Duboko
arr. 16:45
dep. 16:45
39.7 km
Babe, Bazen
arr. 16:47
dep. 16:47
40.7 km
Babe, Intersection
arr. 16:49
dep. 16:49
42 km
Babe, Selo
arr. 16:52
dep. 16:52
43.5 km
Babe, Intersection
arr. 16:55
dep. 16:55
45 km
Babe, Novicici
arr. 16:58
dep. 16:58
46.1 km
Babe, Morak
arr. 17:01
dep. 17:01
47.5 km
Stojnik kod Sopota, Moracka kapija
arr. 17:03
dep. 17:03
48.6 km
Stojnik kod Sopota, Raskrsnica - Staro selo
arr. 17:05
dep. 17:05
49.5 km
Stojnik kod Sopota, Staro selo - mlekara
arr. 17:07
dep. 17:07
50.4 km
Stojnik kod Sopota, Staro selo - trafo
arr. 17:08
dep. 17:08
51.2 km
Stojnik kod Sopota, Staro selo
arr. 17:09
dep. 17:09
51.7 km
Stojnik kod Sopota, Staro selo - trafo
arr. 17:18
dep. 17:18
57.2 km
Stojnik kod Sopota, Staro selo - mlekara
arr. 17:19
dep. 17:19
58 km
Stojnik kod Sopota, Raskrsnica - Staro selo
arr. 17:21
dep. 17:21
58.9 km
Stojnik kod Sopota, Jaruga
arr. 17:23
dep. 17:23
59.6 km
Stojnik kod Sopota, Hajdukovacki put
arr. 17:24
dep. 17:24
60.1 km
Stojnik kod Sopota, Okretnica
arr. 17:25
60.5 km
20:30 22:25 (01:55)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 20:30
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 20:32
dep. 20:32
1.4 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 20:36
dep. 20:36
4.2 km
Beograd (Belgrade), Crkva Sv. Vasilija Ostroskog
arr. 20:41
dep. 20:41
7.5 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 20:45
dep. 20:45
9.8 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 20:46
dep. 20:46
10.6 km
Jajinci (Beograd), Kefalonijska
arr. 20:48
dep. 20:48
12.2 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 20:50
dep. 20:50
13.2 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 20:52
dep. 20:52
14.2 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 20:54
dep. 20:54
15.2 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 20:58
dep. 20:58
17 km
Zuce, Sumareva kuca
arr. 21:02
dep. 21:02
18.9 km
Zuce, Put za Zuce
arr. 21:07
dep. 21:07
21.7 km
arr. 21:10
dep. 21:10
23.8 km
arr. 21:12
dep. 21:12
24.6 km
Prnjavor (Ripanj), Rasadnik
arr. 21:13
dep. 21:13
25.3 km
Prnjavor (Ripanj), Ulaz
arr. 21:16
dep. 21:16
27.2 km
Prnjavor (Ripanj), Srednji Prnjavor
arr. 21:18
dep. 21:18
28.2 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 21:20
dep. 21:20
29.2 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 21:23
dep. 21:23
30.3 km
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 21:25
dep. 21:25
31.3 km
Tresnja (Ripanj), Skola
arr. 21:27
dep. 21:27
32.2 km
Tresnja (Ripanj), Koviona
arr. 21:31
dep. 21:31
33.8 km
Tresnja (Ripanj), 13. oktobra
arr. 21:33
dep. 21:33
34.6 km
Ralja kod Sopota, Livnica
arr. 21:35
dep. 21:35
35.4 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 21:38
dep. 21:38
36.4 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 21:42
dep. 21:42
37.4 km
Ralja kod Sopota, Vojvodanksa
arr. 21:43
dep. 21:43
38 km
Babe, Duboko
arr. 21:45
dep. 21:45
39.7 km
Babe, Bazen
arr. 21:47
dep. 21:47
40.7 km
Babe, Intersection
arr. 21:49
dep. 21:49
42 km
Babe, Selo
arr. 21:52
dep. 21:52
43.5 km
Babe, Intersection
arr. 21:55
dep. 21:55
45 km
Babe, Novicici
arr. 21:58
dep. 21:58
46.1 km
Babe, Morak
arr. 22:01
dep. 22:01
47.5 km
Stojnik kod Sopota, Moracka kapija
arr. 22:03
dep. 22:03
48.6 km
Stojnik kod Sopota, Raskrsnica - Staro selo
arr. 22:05
dep. 22:05
49.5 km
Stojnik kod Sopota, Staro selo - mlekara
arr. 22:07
dep. 22:07
50.4 km
Stojnik kod Sopota, Staro selo - trafo
arr. 22:08
dep. 22:08
51.2 km
Stojnik kod Sopota, Staro selo
arr. 22:09
dep. 22:09
51.7 km
Stojnik kod Sopota, Staro selo - trafo
arr. 22:18
dep. 22:18
57.2 km
Stojnik kod Sopota, Staro selo - mlekara
arr. 22:19
dep. 22:19
58 km
Stojnik kod Sopota, Raskrsnica - Staro selo
arr. 22:21
dep. 22:21
58.9 km
Stojnik kod Sopota, Jaruga
arr. 22:23
dep. 22:23
59.6 km
Stojnik kod Sopota, Hajdukovacki put
arr. 22:24
dep. 22:24
60.1 km
Stojnik kod Sopota, Okretnica
arr. 22:25
60.5 km
 
Departures on: sunday, 18.11.2018.
07:15 09:10 (01:55)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 07:15
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 07:17
dep. 07:17
1.4 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 07:21
dep. 07:21
4.2 km
Beograd (Belgrade), Crkva Sv. Vasilija Ostroskog
arr. 07:26
dep. 07:26
7.5 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 07:30
dep. 07:30
9.8 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 07:31
dep. 07:31
10.6 km
Jajinci (Beograd), Kefalonijska
arr. 07:33
dep. 07:33
12.2 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 07:35
dep. 07:35
13.2 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 07:37
dep. 07:37
14.2 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 07:39
dep. 07:39
15.2 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 07:43
dep. 07:43
17 km
Zuce, Sumareva kuca
arr. 07:47
dep. 07:47
18.9 km
Zuce, Put za Zuce
arr. 07:52
dep. 07:52
21.7 km
arr. 07:55
dep. 07:55
23.8 km
arr. 07:57
dep. 07:57
24.6 km
Prnjavor (Ripanj), Rasadnik
arr. 07:58
dep. 07:58
25.3 km
Prnjavor (Ripanj), Ulaz
arr. 08:01
dep. 08:01
27.2 km
Prnjavor (Ripanj), Srednji Prnjavor
arr. 08:03
dep. 08:03
28.2 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 08:05
dep. 08:05
29.2 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 08:08
dep. 08:08
30.3 km
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 08:10
dep. 08:10
31.3 km
Tresnja (Ripanj), Skola
arr. 08:12
dep. 08:12
32.2 km
Tresnja (Ripanj), Koviona
arr. 08:16
dep. 08:16
33.8 km
Tresnja (Ripanj), 13. oktobra
arr. 08:18
dep. 08:18
34.6 km
Ralja kod Sopota, Livnica
arr. 08:20
dep. 08:20
35.4 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 08:23
dep. 08:23
36.4 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 08:27
dep. 08:27
37.4 km
Ralja kod Sopota, Vojvodanksa
arr. 08:28
dep. 08:28
38 km
Babe, Duboko
arr. 08:30
dep. 08:30
39.7 km
Babe, Bazen
arr. 08:32
dep. 08:32
40.7 km
Babe, Intersection
arr. 08:34
dep. 08:34
42 km
Babe, Selo
arr. 08:37
dep. 08:37
43.5 km
Babe, Intersection
arr. 08:40
dep. 08:40
45 km
Babe, Novicici
arr. 08:43
dep. 08:43
46.1 km
Babe, Morak
arr. 08:46
dep. 08:46
47.5 km
Stojnik kod Sopota, Moracka kapija
arr. 08:48
dep. 08:48
48.6 km
Stojnik kod Sopota, Raskrsnica - Staro selo
arr. 08:50
dep. 08:50
49.5 km
Stojnik kod Sopota, Staro selo - mlekara
arr. 08:52
dep. 08:52
50.4 km
Stojnik kod Sopota, Staro selo - trafo
arr. 08:53
dep. 08:53
51.2 km
Stojnik kod Sopota, Staro selo
arr. 08:54
dep. 08:54
51.7 km
Stojnik kod Sopota, Staro selo - trafo
arr. 09:03
dep. 09:03
57.2 km
Stojnik kod Sopota, Staro selo - mlekara
arr. 09:04
dep. 09:04
58 km
Stojnik kod Sopota, Raskrsnica - Staro selo
arr. 09:06
dep. 09:06
58.9 km
Stojnik kod Sopota, Jaruga
arr. 09:08
dep. 09:08
59.6 km
Stojnik kod Sopota, Hajdukovacki put
arr. 09:09
dep. 09:09
60.1 km
Stojnik kod Sopota, Okretnica
arr. 09:10
60.5 km
15:30 17:25 (01:55)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:30
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 15:32
dep. 15:32
1.4 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 15:36
dep. 15:36
4.2 km
Beograd (Belgrade), Crkva Sv. Vasilija Ostroskog
arr. 15:41
dep. 15:41
7.5 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 15:45
dep. 15:45
9.8 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 15:46
dep. 15:46
10.6 km
Jajinci (Beograd), Kefalonijska
arr. 15:48
dep. 15:48
12.2 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 15:50
dep. 15:50
13.2 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 15:52
dep. 15:52
14.2 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 15:54
dep. 15:54
15.2 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 15:58
dep. 15:58
17 km
Zuce, Sumareva kuca
arr. 16:02
dep. 16:02
18.9 km
Zuce, Put za Zuce
arr. 16:07
dep. 16:07
21.7 km
arr. 16:10
dep. 16:10
23.8 km
arr. 16:12
dep. 16:12
24.6 km
Prnjavor (Ripanj), Rasadnik
arr. 16:13
dep. 16:13
25.3 km
Prnjavor (Ripanj), Ulaz
arr. 16:16
dep. 16:16
27.2 km
Prnjavor (Ripanj), Srednji Prnjavor
arr. 16:18
dep. 16:18
28.2 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 16:20
dep. 16:20
29.2 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 16:23
dep. 16:23
30.3 km
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 16:25
dep. 16:25
31.3 km
Tresnja (Ripanj), Skola
arr. 16:27
dep. 16:27
32.2 km
Tresnja (Ripanj), Koviona
arr. 16:31
dep. 16:31
33.8 km
Tresnja (Ripanj), 13. oktobra
arr. 16:33
dep. 16:33
34.6 km
Ralja kod Sopota, Livnica
arr. 16:35
dep. 16:35
35.4 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 16:38
dep. 16:38
36.4 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 16:42
dep. 16:42
37.4 km
Ralja kod Sopota, Vojvodanksa
arr. 16:43
dep. 16:43
38 km
Babe, Duboko
arr. 16:45
dep. 16:45
39.7 km
Babe, Bazen
arr. 16:47
dep. 16:47
40.7 km
Babe, Intersection
arr. 16:49
dep. 16:49
42 km
Babe, Selo
arr. 16:52
dep. 16:52
43.5 km
Babe, Intersection
arr. 16:55
dep. 16:55
45 km
Babe, Novicici
arr. 16:58
dep. 16:58
46.1 km
Babe, Morak
arr. 17:01
dep. 17:01
47.5 km
Stojnik kod Sopota, Moracka kapija
arr. 17:03
dep. 17:03
48.6 km
Stojnik kod Sopota, Raskrsnica - Staro selo
arr. 17:05
dep. 17:05
49.5 km
Stojnik kod Sopota, Staro selo - mlekara
arr. 17:07
dep. 17:07
50.4 km
Stojnik kod Sopota, Staro selo - trafo
arr. 17:08
dep. 17:08
51.2 km
Stojnik kod Sopota, Staro selo
arr. 17:09
dep. 17:09
51.7 km
Stojnik kod Sopota, Staro selo - trafo
arr. 17:18
dep. 17:18
57.2 km
Stojnik kod Sopota, Staro selo - mlekara
arr. 17:19
dep. 17:19
58 km
Stojnik kod Sopota, Raskrsnica - Staro selo
arr. 17:21
dep. 17:21
58.9 km
Stojnik kod Sopota, Jaruga
arr. 17:23
dep. 17:23
59.6 km
Stojnik kod Sopota, Hajdukovacki put
arr. 17:24
dep. 17:24
60.1 km
Stojnik kod Sopota, Okretnica
arr. 17:25
60.5 km
20:30 22:25 (01:55)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 20:30
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 20:32
dep. 20:32
1.4 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 20:36
dep. 20:36
4.2 km
Beograd (Belgrade), Crkva Sv. Vasilija Ostroskog
arr. 20:41
dep. 20:41
7.5 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 20:45
dep. 20:45
9.8 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 20:46
dep. 20:46
10.6 km
Jajinci (Beograd), Kefalonijska
arr. 20:48
dep. 20:48
12.2 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 20:50
dep. 20:50
13.2 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 20:52
dep. 20:52
14.2 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 20:54
dep. 20:54
15.2 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 20:58
dep. 20:58
17 km
Zuce, Sumareva kuca
arr. 21:02
dep. 21:02
18.9 km
Zuce, Put za Zuce
arr. 21:07
dep. 21:07
21.7 km
arr. 21:10
dep. 21:10
23.8 km
arr. 21:12
dep. 21:12
24.6 km
Prnjavor (Ripanj), Rasadnik
arr. 21:13
dep. 21:13
25.3 km
Prnjavor (Ripanj), Ulaz
arr. 21:16
dep. 21:16
27.2 km
Prnjavor (Ripanj), Srednji Prnjavor
arr. 21:18
dep. 21:18
28.2 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 21:20
dep. 21:20
29.2 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 21:23
dep. 21:23
30.3 km
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 21:25
dep. 21:25
31.3 km
Tresnja (Ripanj), Skola
arr. 21:27
dep. 21:27
32.2 km
Tresnja (Ripanj), Koviona
arr. 21:31
dep. 21:31
33.8 km
Tresnja (Ripanj), 13. oktobra
arr. 21:33
dep. 21:33
34.6 km
Ralja kod Sopota, Livnica
arr. 21:35
dep. 21:35
35.4 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 21:38
dep. 21:38
36.4 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 21:42
dep. 21:42
37.4 km
Ralja kod Sopota, Vojvodanksa
arr. 21:43
dep. 21:43
38 km
Babe, Duboko
arr. 21:45
dep. 21:45
39.7 km
Babe, Bazen
arr. 21:47
dep. 21:47
40.7 km
Babe, Intersection
arr. 21:49
dep. 21:49
42 km
Babe, Selo
arr. 21:52
dep. 21:52
43.5 km
Babe, Intersection
arr. 21:55
dep. 21:55
45 km
Babe, Novicici
arr. 21:58
dep. 21:58
46.1 km
Babe, Morak
arr. 22:01
dep. 22:01
47.5 km
Stojnik kod Sopota, Moracka kapija
arr. 22:03
dep. 22:03
48.6 km
Stojnik kod Sopota, Raskrsnica - Staro selo
arr. 22:05
dep. 22:05
49.5 km
Stojnik kod Sopota, Staro selo - mlekara
arr. 22:07
dep. 22:07
50.4 km
Stojnik kod Sopota, Staro selo - trafo
arr. 22:08
dep. 22:08
51.2 km
Stojnik kod Sopota, Staro selo
arr. 22:09
dep. 22:09
51.7 km
Stojnik kod Sopota, Staro selo - trafo
arr. 22:18
dep. 22:18
57.2 km
Stojnik kod Sopota, Staro selo - mlekara
arr. 22:19
dep. 22:19
58 km
Stojnik kod Sopota, Raskrsnica - Staro selo
arr. 22:21
dep. 22:21
58.9 km
Stojnik kod Sopota, Jaruga
arr. 22:23
dep. 22:23
59.6 km
Stojnik kod Sopota, Hajdukovacki put
arr. 22:24
dep. 22:24
60.1 km
Stojnik kod Sopota, Okretnica
arr. 22:25
60.5 km
 
Departures on: monday, 19.11.2018.
07:15 09:10 (01:55)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 07:15
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 07:17
dep. 07:17
1.4 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 07:21
dep. 07:21
4.2 km
Beograd (Belgrade), Crkva Sv. Vasilija Ostroskog
arr. 07:26
dep. 07:26
7.5 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 07:30
dep. 07:30
9.8 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 07:31
dep. 07:31
10.6 km
Jajinci (Beograd), Kefalonijska
arr. 07:33
dep. 07:33
12.2 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 07:35
dep. 07:35
13.2 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 07:37
dep. 07:37
14.2 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 07:39
dep. 07:39
15.2 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 07:43
dep. 07:43
17 km
Zuce, Sumareva kuca
arr. 07:47
dep. 07:47
18.9 km
Zuce, Put za Zuce
arr. 07:52
dep. 07:52
21.7 km
arr. 07:55
dep. 07:55
23.8 km
arr. 07:57
dep. 07:57
24.6 km
Prnjavor (Ripanj), Rasadnik
arr. 07:58
dep. 07:58
25.3 km
Prnjavor (Ripanj), Ulaz
arr. 08:01
dep. 08:01
27.2 km
Prnjavor (Ripanj), Srednji Prnjavor
arr. 08:03
dep. 08:03
28.2 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 08:05
dep. 08:05
29.2 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 08:08
dep. 08:08
30.3 km
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 08:10
dep. 08:10
31.3 km
Tresnja (Ripanj), Skola
arr. 08:12
dep. 08:12
32.2 km
Tresnja (Ripanj), Koviona
arr. 08:16
dep. 08:16
33.8 km
Tresnja (Ripanj), 13. oktobra
arr. 08:18
dep. 08:18
34.6 km
Ralja kod Sopota, Livnica
arr. 08:20
dep. 08:20
35.4 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 08:23
dep. 08:23
36.4 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 08:27
dep. 08:27
37.4 km
Ralja kod Sopota, Vojvodanksa
arr. 08:28
dep. 08:28
38 km
Babe, Duboko
arr. 08:30
dep. 08:30
39.7 km
Babe, Bazen
arr. 08:32
dep. 08:32
40.7 km
Babe, Intersection
arr. 08:34
dep. 08:34
42 km
Babe, Selo
arr. 08:37
dep. 08:37
43.5 km
Babe, Intersection
arr. 08:40
dep. 08:40
45 km
Babe, Novicici
arr. 08:43
dep. 08:43
46.1 km
Babe, Morak
arr. 08:46
dep. 08:46
47.5 km
Stojnik kod Sopota, Moracka kapija
arr. 08:48
dep. 08:48
48.6 km
Stojnik kod Sopota, Raskrsnica - Staro selo
arr. 08:50
dep. 08:50
49.5 km
Stojnik kod Sopota, Staro selo - mlekara
arr. 08:52
dep. 08:52
50.4 km
Stojnik kod Sopota, Staro selo - trafo
arr. 08:53
dep. 08:53
51.2 km
Stojnik kod Sopota, Staro selo
arr. 08:54
dep. 08:54
51.7 km
Stojnik kod Sopota, Staro selo - trafo
arr. 09:03
dep. 09:03
57.2 km
Stojnik kod Sopota, Staro selo - mlekara
arr. 09:04
dep. 09:04
58 km
Stojnik kod Sopota, Raskrsnica - Staro selo
arr. 09:06
dep. 09:06
58.9 km
Stojnik kod Sopota, Jaruga
arr. 09:08
dep. 09:08
59.6 km
Stojnik kod Sopota, Hajdukovacki put
arr. 09:09
dep. 09:09
60.1 km
Stojnik kod Sopota, Okretnica
arr. 09:10
60.5 km
15:30 17:25 (01:55)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:30
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 15:32
dep. 15:32
1.4 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 15:36
dep. 15:36
4.2 km
Beograd (Belgrade), Crkva Sv. Vasilija Ostroskog
arr. 15:41
dep. 15:41
7.5 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 15:45
dep. 15:45
9.8 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 15:46
dep. 15:46
10.6 km
Jajinci (Beograd), Kefalonijska
arr. 15:48
dep. 15:48
12.2 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 15:50
dep. 15:50
13.2 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 15:52
dep. 15:52
14.2 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 15:54
dep. 15:54
15.2 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 15:58
dep. 15:58
17 km
Zuce, Sumareva kuca
arr. 16:02
dep. 16:02
18.9 km
Zuce, Put za Zuce
arr. 16:07
dep. 16:07
21.7 km
arr. 16:10
dep. 16:10
23.8 km
arr. 16:12
dep. 16:12
24.6 km
Prnjavor (Ripanj), Rasadnik
arr. 16:13
dep. 16:13
25.3 km
Prnjavor (Ripanj), Ulaz
arr. 16:16
dep. 16:16
27.2 km
Prnjavor (Ripanj), Srednji Prnjavor
arr. 16:18
dep. 16:18
28.2 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 16:20
dep. 16:20
29.2 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 16:23
dep. 16:23
30.3 km
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 16:25
dep. 16:25
31.3 km
Tresnja (Ripanj), Skola
arr. 16:27
dep. 16:27
32.2 km
Tresnja (Ripanj), Koviona
arr. 16:31
dep. 16:31
33.8 km
Tresnja (Ripanj), 13. oktobra
arr. 16:33
dep. 16:33
34.6 km
Ralja kod Sopota, Livnica
arr. 16:35
dep. 16:35
35.4 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 16:38
dep. 16:38
36.4 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 16:42
dep. 16:42
37.4 km
Ralja kod Sopota, Vojvodanksa
arr. 16:43
dep. 16:43
38 km
Babe, Duboko
arr. 16:45
dep. 16:45
39.7 km
Babe, Bazen
arr. 16:47
dep. 16:47
40.7 km
Babe, Intersection
arr. 16:49
dep. 16:49
42 km
Babe, Selo
arr. 16:52
dep. 16:52
43.5 km
Babe, Intersection
arr. 16:55
dep. 16:55
45 km
Babe, Novicici
arr. 16:58
dep. 16:58
46.1 km
Babe, Morak
arr. 17:01
dep. 17:01
47.5 km
Stojnik kod Sopota, Moracka kapija
arr. 17:03
dep. 17:03
48.6 km
Stojnik kod Sopota, Raskrsnica - Staro selo
arr. 17:05
dep. 17:05
49.5 km
Stojnik kod Sopota, Staro selo - mlekara
arr. 17:07
dep. 17:07
50.4 km
Stojnik kod Sopota, Staro selo - trafo
arr. 17:08
dep. 17:08
51.2 km
Stojnik kod Sopota, Staro selo
arr. 17:09
dep. 17:09
51.7 km
Stojnik kod Sopota, Staro selo - trafo
arr. 17:18
dep. 17:18
57.2 km
Stojnik kod Sopota, Staro selo - mlekara
arr. 17:19
dep. 17:19
58 km
Stojnik kod Sopota, Raskrsnica - Staro selo
arr. 17:21
dep. 17:21
58.9 km
Stojnik kod Sopota, Jaruga
arr. 17:23
dep. 17:23
59.6 km
Stojnik kod Sopota, Hajdukovacki put
arr. 17:24
dep. 17:24
60.1 km
Stojnik kod Sopota, Okretnica
arr. 17:25
60.5 km
17:30 19:25 (01:55)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:30
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 17:32
dep. 17:32
1.4 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 17:36
dep. 17:36
4.2 km
Beograd (Belgrade), Crkva Sv. Vasilija Ostroskog
arr. 17:41
dep. 17:41
7.5 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 17:45
dep. 17:45
9.8 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 17:46
dep. 17:46
10.6 km
Jajinci (Beograd), Kefalonijska
arr. 17:48
dep. 17:48
12.2 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 17:50
dep. 17:50
13.2 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 17:52
dep. 17:52
14.2 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 17:54
dep. 17:54
15.2 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 17:58
dep. 17:58
17 km
Zuce, Sumareva kuca
arr. 18:02
dep. 18:02
18.9 km
Zuce, Put za Zuce
arr. 18:07
dep. 18:07
21.7 km
arr. 18:10
dep. 18:10
23.8 km
arr. 18:12
dep. 18:12
24.6 km
Prnjavor (Ripanj), Rasadnik
arr. 18:13
dep. 18:13
25.3 km
Prnjavor (Ripanj), Ulaz
arr. 18:16
dep. 18:16
27.2 km
Prnjavor (Ripanj), Srednji Prnjavor
arr. 18:18
dep. 18:18
28.2 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 18:20
dep. 18:20
29.2 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 18:23
dep. 18:23
30.3 km
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 18:25
dep. 18:25
31.3 km
Tresnja (Ripanj), Skola
arr. 18:27
dep. 18:27
32.2 km
Tresnja (Ripanj), Koviona
arr. 18:31
dep. 18:31
33.8 km
Tresnja (Ripanj), 13. oktobra
arr. 18:33
dep. 18:33
34.6 km
Ralja kod Sopota, Livnica
arr. 18:35
dep. 18:35
35.4 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 18:38
dep. 18:38
36.4 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 18:42
dep. 18:42
37.4 km
Ralja kod Sopota, Vojvodanksa
arr. 18:43
dep. 18:43
38 km
Babe, Duboko
arr. 18:45
dep. 18:45
39.7 km
Babe, Bazen
arr. 18:47
dep. 18:47
40.7 km
Babe, Intersection
arr. 18:49
dep. 18:49
42 km
Babe, Selo
arr. 18:52
dep. 18:52
43.5 km
Babe, Intersection
arr. 18:55
dep. 18:55
45 km
Babe, Novicici
arr. 18:58
dep. 18:58
46.1 km
Babe, Morak
arr. 19:01
dep. 19:01
47.5 km
Stojnik kod Sopota, Moracka kapija
arr. 19:03
dep. 19:03
48.6 km
Stojnik kod Sopota, Raskrsnica - Staro selo
arr. 19:05
dep. 19:05
49.5 km
Stojnik kod Sopota, Staro selo - mlekara
arr. 19:07
dep. 19:07
50.4 km
Stojnik kod Sopota, Staro selo - trafo
arr. 19:08
dep. 19:08
51.2 km
Stojnik kod Sopota, Staro selo
arr. 19:09
dep. 19:09
51.7 km
Stojnik kod Sopota, Staro selo - trafo
arr. 19:18
dep. 19:18
57.2 km
Stojnik kod Sopota, Staro selo - mlekara
arr. 19:19
dep. 19:19
58 km
Stojnik kod Sopota, Raskrsnica - Staro selo
arr. 19:21
dep. 19:21
58.9 km
Stojnik kod Sopota, Jaruga
arr. 19:23
dep. 19:23
59.6 km
Stojnik kod Sopota, Hajdukovacki put
arr. 19:24
dep. 19:24
60.1 km
Stojnik kod Sopota, Okretnica
arr. 19:25
60.5 km
20:30 22:25 (01:55)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 20:30
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 20:32
dep. 20:32
1.4 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 20:36
dep. 20:36
4.2 km
Beograd (Belgrade), Crkva Sv. Vasilija Ostroskog
arr. 20:41
dep. 20:41
7.5 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 20:45
dep. 20:45
9.8 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 20:46
dep. 20:46
10.6 km
Jajinci (Beograd), Kefalonijska
arr. 20:48
dep. 20:48
12.2 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 20:50
dep. 20:50
13.2 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 20:52
dep. 20:52
14.2 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 20:54
dep. 20:54
15.2 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 20:58
dep. 20:58
17 km
Zuce, Sumareva kuca
arr. 21:02
dep. 21:02
18.9 km
Zuce, Put za Zuce
arr. 21:07
dep. 21:07
21.7 km
arr. 21:10
dep. 21:10
23.8 km
arr. 21:12
dep. 21:12
24.6 km
Prnjavor (Ripanj), Rasadnik
arr. 21:13
dep. 21:13
25.3 km
Prnjavor (Ripanj), Ulaz
arr. 21:16
dep. 21:16
27.2 km
Prnjavor (Ripanj), Srednji Prnjavor
arr. 21:18
dep. 21:18
28.2 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 21:20
dep. 21:20
29.2 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 21:23
dep. 21:23
30.3 km
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 21:25
dep. 21:25
31.3 km
Tresnja (Ripanj), Skola
arr. 21:27
dep. 21:27
32.2 km
Tresnja (Ripanj), Koviona
arr. 21:31
dep. 21:31
33.8 km
Tresnja (Ripanj), 13. oktobra
arr. 21:33
dep. 21:33
34.6 km
Ralja kod Sopota, Livnica
arr. 21:35
dep. 21:35
35.4 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 21:38
dep. 21:38
36.4 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 21:42
dep. 21:42
37.4 km
Ralja kod Sopota, Vojvodanksa
arr. 21:43
dep. 21:43
38 km
Babe, Duboko
arr. 21:45
dep. 21:45
39.7 km
Babe, Bazen
arr. 21:47
dep. 21:47
40.7 km
Babe, Intersection
arr. 21:49
dep. 21:49
42 km
Babe, Selo
arr. 21:52
dep. 21:52
43.5 km
Babe, Intersection
arr. 21:55
dep. 21:55
45 km
Babe, Novicici
arr. 21:58
dep. 21:58
46.1 km
Babe, Morak
arr. 22:01
dep. 22:01
47.5 km
Stojnik kod Sopota, Moracka kapija
arr. 22:03
dep. 22:03
48.6 km
Stojnik kod Sopota, Raskrsnica - Staro selo
arr. 22:05
dep. 22:05
49.5 km
Stojnik kod Sopota, Staro selo - mlekara
arr. 22:07
dep. 22:07
50.4 km
Stojnik kod Sopota, Staro selo - trafo
arr. 22:08
dep. 22:08
51.2 km
Stojnik kod Sopota, Staro selo
arr. 22:09
dep. 22:09
51.7 km
Stojnik kod Sopota, Staro selo - trafo
arr. 22:18
dep. 22:18
57.2 km
Stojnik kod Sopota, Staro selo - mlekara
arr. 22:19
dep. 22:19
58 km
Stojnik kod Sopota, Raskrsnica - Staro selo
arr. 22:21
dep. 22:21
58.9 km
Stojnik kod Sopota, Jaruga
arr. 22:23
dep. 22:23
59.6 km
Stojnik kod Sopota, Hajdukovacki put
arr. 22:24
dep. 22:24
60.1 km
Stojnik kod Sopota, Okretnica
arr. 22:25
60.5 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Stojnik kod Sopota su međusobno udaljena ~61 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 55min., a najduže 01h i 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 07:15 h, dok je poslednji polazak u 20:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.