Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Belgrade (Beograd) - Sremski Karlovci timetable

saturday, 08.08.2020.
04:30 05:46 (01:16)
BAS - Central bus stationZel. stanica
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 04:30
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 04:41
dep. 04:41
6 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 04:55
dep. 04:55
20 km
Nova Pazova, Center
arr. 05:02
dep. 05:02
26 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 05:09
dep. 05:09
33 km
Indjija, Bus station
arr. 05:19
dep. 05:19
43 km
arr. 05:31
dep. 05:31
53 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 05:35
dep. 05:35
57 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 05:38
dep. 05:38
60 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 05:46
67 km
05:15 06:31 (01:16)
BAS - Central bus stationZel. stanica
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 05:15
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 05:26
dep. 05:26
6 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 05:40
dep. 05:40
20 km
Nova Pazova, Center
arr. 05:47
dep. 05:47
26 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 05:54
dep. 05:54
33 km
Indjija, Bus station
arr. 06:04
dep. 06:04
43 km
arr. 06:16
dep. 06:16
53 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
57 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 06:23
dep. 06:23
60 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 06:31
67 km
06:39 08:06 (01:27)
Autokomanda (highway)Zel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
dep. 06:39
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 06:50
dep. 06:50
3.7 km
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 07:01
dep. 07:01
9.7 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 07:15
dep. 07:15
23.7 km
Nova Pazova, Center
arr. 07:22
dep. 07:22
29.7 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 07:29
dep. 07:29
36.7 km
Indjija, Bus station
arr. 07:39
dep. 07:39
46.7 km
arr. 07:51
dep. 07:51
56.7 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 07:55
dep. 07:55
60.7 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 07:58
dep. 07:58
63.7 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 08:06
70.7 km
07:40 08:56 (01:16)
BAS - Central bus stationZel. stanica
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 07:40
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 07:52
dep. 07:52
6 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 08:10
dep. 08:10
20 km
Nova Pazova, Center
arr. 08:18
dep. 08:18
26 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 08:25
dep. 08:25
33 km
Indjija, Bus station
arr. 08:35
dep. 08:35
43 km
arr. 08:43
dep. 08:43
53 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 08:46
dep. 08:46
56 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 08:51
dep. 08:51
60 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 08:56
67 km
08:15 09:30 (01:15)
BAS - Central bus stationZel. stanica
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 08:15
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 08:25
dep. 08:25
6 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 08:40
dep. 08:40
20 km
Nova Pazova, Center
arr. 08:50
dep. 08:50
26 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
33 km
Indjija, Bus station
arr. 09:05
dep. 09:05
43 km
arr. 09:13
dep. 09:13
53 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 09:17
dep. 09:17
57 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 09:21
dep. 09:21
60 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 09:30
67 km
10:00 11:18 (01:18)
BAS - Central bus stationZel. stanica
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 10:00
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 10:12
dep. 10:12
6 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 10:30
dep. 10:30
20 km
Nova Pazova, Center
arr. 10:38
dep. 10:38
26 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 10:45
dep. 10:45
33 km
Indjija, Bus station
arr. 10:55
dep. 10:55
43 km
arr. 11:03
dep. 11:03
53 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 11:06
dep. 11:06
56 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 11:11
dep. 11:11
60 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 11:18
67 km
11:45 13:06 (01:21)
BAS - Central bus stationZel. stanica
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 11:45
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 11:57
dep. 11:57
6 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 12:15
dep. 12:15
20 km
Nova Pazova, Center
arr. 12:25
dep. 12:25
26 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 12:30
dep. 12:30
33 km
Indjija, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:40
43 km
arr. 12:48
dep. 12:48
53 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 12:53
dep. 12:53
57 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 13:06
67 km
12:25 13:42 (01:17)
BAS - Central bus stationZel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 12:25
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 12:35
dep. 12:35
6 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 12:50
dep. 12:50
20 km
Nova Pazova, Center
arr. 12:57
dep. 12:57
26 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 13:05
dep. 13:05
33 km
Indjija, Bus station
arr. 13:15
dep. 13:15
43 km
arr. 13:27
dep. 13:27
53 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 13:42
67 km
14:30 15:49 (01:19)
BAS - Central bus stationZel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 14:30
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 14:38
dep. 14:38
4 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 14:53
dep. 14:53
18 km
Nova Pazova, Center
arr. 15:00
dep. 15:00
25 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 15:10
dep. 15:10
33 km
Indjija, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:20
43 km
Indjija, Center
arr. 15:22
dep. 15:22
44 km
arr. 15:30
dep. 15:30
53 km
Krusedol Prnjavor
arr. 15:38
dep. 15:38
61 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 15:49
67 km
15:15 16:30 (01:15)
BAS - Central bus stationZel. stanica
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 15:15
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 15:27
dep. 15:27
6 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 15:45
dep. 15:45
20 km
Nova Pazova, Center
arr. 15:53
dep. 15:53
26 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:00
33 km
Indjija, Bus station
arr. 16:10
dep. 16:10
43 km
arr. 16:18
dep. 16:18
53 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 16:21
dep. 16:21
56 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 16:26
dep. 16:26
60 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 16:30
67 km
15:45 17:01 (01:16)
BAS - Central bus stationZel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 15:45
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 15:56
dep. 15:56
6 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 16:24
dep. 16:24
33 km
Indjija, Bus station
arr. 16:34
dep. 16:34
43 km
arr. 16:46
dep. 16:46
53 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 16:50
dep. 16:50
57 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 16:53
dep. 16:53
60 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 17:01
67 km
16:00 17:07 (01:07)
BAS - Central bus stationZel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 16:00
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 16:06
dep. 16:06
6 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 16:20
dep. 16:20
20 km
Nova Pazova, Center
arr. 16:26
dep. 16:26
26 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 16:33
dep. 16:33
33 km
Indjija, Bus station
arr. 16:43
dep. 16:43
43 km
arr. 16:53
dep. 16:53
53 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 16:57
dep. 16:57
57 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 17:07
67 km
17:40 18:58 (01:18)
BAS - Central bus stationZel. stanica
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 17:40
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 17:52
dep. 17:52
6 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 18:10
dep. 18:10
20 km
Nova Pazova, Center
arr. 18:18
dep. 18:18
26 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 18:25
dep. 18:25
33 km
Indjija, Bus station
arr. 18:35
dep. 18:35
43 km
arr. 18:43
dep. 18:43
53 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 18:46
dep. 18:46
56 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 18:51
dep. 18:51
60 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 18:58
67 km
18:30 19:48 (01:18)
BAS - Central bus stationZel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 18:30
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 18:42
dep. 18:42
6 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 19:00
dep. 19:00
20 km
Nova Pazova, Center
arr. 19:08
dep. 19:08
26 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 19:15
dep. 19:15
33 km
Indjija, Bus station
arr. 19:25
dep. 19:25
43 km
arr. 19:33
dep. 19:33
53 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 19:36
dep. 19:36
56 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 19:41
dep. 19:41
60 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 19:48
67 km
19:20 20:35 (01:15)
BAS - Central bus stationZel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 19:20
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 19:30
dep. 19:30
6 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 19:45
dep. 19:45
20 km
Nova Pazova, Center
arr. 19:55
dep. 19:55
26 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 20:00
dep. 20:00
33 km
Indjija, Bus station
arr. 20:10
dep. 20:10
43 km
arr. 20:18
dep. 20:18
53 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 20:22
dep. 20:22
57 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 20:26
dep. 20:26
60 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 20:35
67 km
Belgrade (Beograd) - Sremski Karlovci timetable
Departures on: saturday, 09.08.2020.
04:50 06:10 (01:20)
BAS - Central bus stationZel. stanica
The timetable is valid until: 30.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 04:50
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 05:00
dep. 05:00
6 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 05:20
dep. 05:20
20 km
Nova Pazova, Center
arr. 05:30
dep. 05:30
26 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 05:40
dep. 05:40
33 km
Indjija, Bus station
arr. 05:50
dep. 05:50
43 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 06:00
dep. 06:00
53 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 06:10
67 km

Naselja Belgrade (Beograd) i Sremski Karlovci su međusobno udaljena ~68 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 07min., a najduže 01h i 27min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 6 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Belgrade (Beograd) je u 04:30 h, dok je poslednji polazak u 19:20 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Belgrade (Beograd) - Sremski Karlovci iznosi od 3,97 EUR do 3,98 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.