Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Beograd (Belgrade) - Smederevska Palanka timetable

tuesday, 18.02.2020.
04:05 05:42 (01:37)
Centar (Prokop) - Central railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 04:05
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 04:12
dep. 04:13
10 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 04:19
dep. 04:20
16 km
Ripanj, Railway station
arr. 04:30
dep. 04:31
24 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 04:50
dep. 04:51
39 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 04:59
dep. 05:06
47 km
Mladenovac, Railway station
arr. 05:15
dep. 05:16
60 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 05:22
dep. 05:23
67 km
Rabrovac, Railway station
arr. 05:26
dep. 05:26
70 km
Kusadak, Railway station
arr. 05:30
dep. 05:31
75 km
arr. 05:34
dep. 05:34
80 km
Glibovac, Railway station
arr. 05:37
dep. 05:38
83 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 05:42
88 km
05:58 07:20 (01:22)
Centar (Prokop) - Central railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:58
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 06:05
dep. 06:05
10 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 06:11
dep. 06:11
16 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 06:48
dep. 06:52
47 km
Mladenovac, Railway station
arr. 07:01
dep. 07:02
60 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 07:20
88 km
07:05 08:46 (01:41)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 07:05
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 07:11
dep. 07:11
3.4 km
Kusadak, Pocevica put
arr. 08:32
dep. 08:32
70 km
Glibovac, Vrelo
arr. 08:39
dep. 08:39
75.4 km
Smederevska Palanka, Auto škola
arr. 08:43
dep. 08:43
79.1 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 08:46
80.5 km
07:34 09:04 (01:30)
Centar (Prokop) - Central railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:34
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 07:41
dep. 07:42
10 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 07:48
dep. 07:48
16 km
Ripanj, Railway station
arr. 07:58
dep. 07:58
24 km
Ripanj, Klenje
arr. 08:02
dep. 08:02
28 km
Ripanj, Tunel
arr. 08:08
dep. 08:09
33 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 08:19
dep. 08:20
39 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 08:28
dep. 08:29
47 km
Mladenovac, Railway station
arr. 08:37
dep. 08:38
60 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 08:44
dep. 08:45
67 km
Rabrovac, Railway station
arr. 08:48
dep. 08:48
70 km
Kusadak, Railway station
arr. 08:52
dep. 08:53
75 km
arr. 08:56
dep. 08:56
80 km
Glibovac, Railway station
arr. 08:59
dep. 09:00
83 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 09:04
88 km
08:30 09:58 (01:28)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 08:30
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 08:40
dep. 08:40
4.1 km
arr. 09:11
dep. 09:11
43.5 km
Vodanj, Raskrsnica - naplatna rampa
arr. 09:16
dep. 09:16
49.6 km
Suvodol, Intersection
arr. 09:24
dep. 09:24
57.2 km
Lunjevac, Intersection
arr. 09:27
dep. 09:27
59.7 km
Selevac, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
65.9 km
Azanja, Bus station
arr. 09:45
dep. 09:45
73.6 km
Azanja, Stublina
arr. 09:50
dep. 09:50
77.3 km
Glibovac, Intersection
arr. 09:53
dep. 09:53
80.7 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 09:58
84 km
11:00 12:49 (01:49)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 11:00
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 11:11
dep. 11:11
4.1 km
arr. 11:43
dep. 11:43
43.5 km
Ralja kod Smedereva, Intersection
arr. 12:02
dep. 12:02
64.5 km
Mihajlovac kod Smedereva
arr. 12:13
dep. 12:13
73.1 km
Bacinac, Put
arr. 12:18
dep. 12:18
76.8 km
Dobri Do kod Smedereva, Intersection
arr. 12:24
dep. 12:24
80.5 km
Vlaski Do kod Zabara, Intersection
arr. 12:28
dep. 12:28
83.5 km
Golobok, Put
arr. 12:32
dep. 12:32
85.7 km
Grcac
arr. 12:36
dep. 12:36
88.4 km
Smederevska Palanka, Kolonija - Sajonara
arr. 12:42
dep. 12:42
92.7 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 12:49
94.7 km
12:30 14:10 (01:40)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 12:30
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 12:36
dep. 12:36
5 km
arr. 13:16
dep. 13:16
43 km
Vodanj, Raskrsnica - naplatna rampa
arr. 13:24
dep. 13:24
49 km
Suvodol, Intersection
arr. 13:37
dep. 13:37
60 km
Lunjevac, Intersection
arr. 13:39
dep. 13:39
61 km
Selevac, Bus station
arr. 13:48
dep. 13:48
68 km
Azanja, Bus station
arr. 13:58
dep. 13:58
76 km
Azanja, Stublina
arr. 14:02
dep. 14:02
79 km
Glibovac, Intersection
arr. 14:07
dep. 14:07
83.5 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 14:10
86 km
13:16 14:49 (01:33)
Centar (Prokop) - Central railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:16
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 13:23
dep. 13:24
10 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 13:30
dep. 13:31
16 km
Ripanj, Railway station
arr. 13:41
dep. 13:42
24 km
Ripanj, Klenje
arr. 13:46
dep. 13:47
28 km
Ripanj, Tunel
arr. 13:53
dep. 13:54
33 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 14:04
dep. 14:05
39 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 14:13
dep. 14:14
47 km
Mladenovac, Railway station
arr. 14:22
dep. 14:23
60 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 14:29
dep. 14:30
67 km
Rabrovac, Railway station
arr. 14:33
dep. 14:33
70 km
Kusadak, Railway station
arr. 14:37
dep. 14:38
75 km
arr. 14:41
dep. 14:41
80 km
Glibovac, Railway station
arr. 14:44
dep. 14:45
83 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 14:49
88 km
14:00 15:40 (01:40)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:00
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 14:06
dep. 14:06
5 km
arr. 14:45
dep. 14:45
43 km
Ralja kod Smedereva, Intersection
arr. 15:05
dep. 15:05
63 km
Mihajlovac kod Smedereva
arr. 15:13
dep. 15:13
70 km
Bacinac, Intersection
arr. 15:16
dep. 15:16
72 km
Dobri Do kod Smedereva, Intersection
arr. 15:19
dep. 15:19
75 km
Grcac, Gop. put
arr. 15:28
dep. 15:28
81.5 km
Grcac
arr. 15:30
dep. 15:30
83 km
Smederevska Palanka, Kolonija - Sajonara
arr. 15:38
dep. 15:38
90 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 15:40
91 km
15:00 16:40 (01:40)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:00
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 15:06
dep. 15:06
5 km
arr. 15:45
dep. 15:45
43 km
Ralja kod Smedereva, Intersection
arr. 16:05
dep. 16:05
63 km
Mihajlovac kod Smedereva
arr. 16:13
dep. 16:13
70 km
Bacinac, Intersection
arr. 16:16
dep. 16:16
72 km
Dobri Do kod Smedereva, Intersection
arr. 16:19
dep. 16:19
75 km
Grcac, Gop. put
arr. 16:28
dep. 16:28
81.5 km
Grcac
arr. 16:30
dep. 16:30
83 km
Smederevska Palanka, Kolonija - Sajonara
arr. 16:38
dep. 16:38
90 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 16:40
91 km
15:26 17:05 (01:39)
TopciderRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Topcider
dep. 15:26
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 15:33
dep. 15:34
10 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 15:40
dep. 15:43
16 km
Ripanj, Railway station
arr. 15:53
dep. 15:54
24 km
Ripanj, Klenje
arr. 15:58
dep. 15:59
28 km
Ripanj, Tunel
arr. 16:05
dep. 16:06
33 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 16:16
dep. 16:17
39 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 16:25
dep. 16:26
47 km
Mladenovac, Railway station
arr. 16:41
dep. 16:41
60 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 16:47
dep. 16:47
67 km
Rabrovac, Railway station
arr. 16:50
dep. 16:50
70 km
Kusadak, Railway station
arr. 16:54
dep. 16:55
75 km
arr. 16:58
dep. 16:58
80 km
Glibovac, Railway station
arr. 17:01
dep. 17:01
83 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 17:05
88 km
16:00 17:40 (01:40)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:00
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 16:06
dep. 16:06
5 km
arr. 16:46
dep. 16:46
43 km
Vodanj, Raskrsnica - naplatna rampa
arr. 16:54
dep. 16:54
49 km
Suvodol, Intersection
arr. 17:07
dep. 17:07
60 km
Lunjevac, Intersection
arr. 17:09
dep. 17:09
61 km
Selevac, Bus station
arr. 17:18
dep. 17:18
68 km
Azanja, Bus station
arr. 17:28
dep. 17:28
76 km
Azanja, Stublina
arr. 17:32
dep. 17:32
79 km
Glibovac, Intersection
arr. 17:37
dep. 17:37
83.5 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 17:40
86 km
17:00 18:40 (01:40)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:00
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 17:06
dep. 17:06
5 km
arr. 17:45
dep. 17:45
43 km
Ralja kod Smedereva, Intersection
arr. 18:05
dep. 18:05
63 km
Mihajlovac kod Smedereva
arr. 18:13
dep. 18:13
70 km
Bacinac, Intersection
arr. 18:16
dep. 18:16
72 km
Dobri Do kod Smedereva, Intersection
arr. 18:19
dep. 18:19
75 km
Grcac, Gop. put
arr. 18:28
dep. 18:28
81.5 km
Grcac
arr. 18:30
dep. 18:30
83 km
Smederevska Palanka, Kolonija - Sajonara
arr. 18:38
dep. 18:38
90 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 18:40
91 km
17:32 18:53 (01:21)
Centar (Prokop) - Central railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:32
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 17:39
dep. 17:40
10 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 17:46
dep. 17:47
16 km
Mladenovac, Railway station
arr. 18:33
dep. 18:34
60 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 18:53
88 km
18:00 19:40 (01:40)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 18:00
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 18:06
dep. 18:06
5 km
arr. 18:46
dep. 18:46
43 km
Vodanj, Raskrsnica - naplatna rampa
arr. 18:54
dep. 18:54
49 km
Suvodol, Intersection
arr. 19:07
dep. 19:07
60 km
Lunjevac, Intersection
arr. 19:09
dep. 19:09
61 km
Selevac, Bus station
arr. 19:18
dep. 19:18
68 km
Azanja, Bus station
arr. 19:28
dep. 19:28
76 km
Azanja, Stublina
arr. 19:32
dep. 19:32
79 km
Glibovac, Intersection
arr. 19:37
dep. 19:37
83.5 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 19:40
86 km
19:15 20:56 (01:41)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 19:15
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 19:21
dep. 19:21
3.4 km
Kusadak, Pocevica put
arr. 20:42
dep. 20:42
70 km
Glibovac, Vrelo
arr. 20:49
dep. 20:49
75.4 km
Smederevska Palanka, Auto škola
arr. 20:53
dep. 20:53
79.1 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 20:56
80.5 km
19:50 21:28 (01:38)
TopciderRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Topcider
dep. 19:50
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 19:57
dep. 19:57
10 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 20:03
dep. 20:03
16 km
Ripanj, Railway station
arr. 20:13
dep. 20:13
24 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 20:38
dep. 20:39
39 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 20:47
dep. 20:53
47 km
Mladenovac, Railway station
arr. 21:02
dep. 21:03
60 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 21:09
dep. 21:09
67 km
Rabrovac, Railway station
arr. 21:12
dep. 21:12
70 km
Kusadak, Railway station
arr. 21:16
dep. 21:17
75 km
arr. 21:20
dep. 21:20
80 km
Glibovac, Railway station
arr. 21:23
dep. 21:24
83 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 21:28
88 km
20:30 22:10 (01:40)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 20:30
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 20:36
dep. 20:36
5 km
arr. 21:15
dep. 21:15
43 km
Ralja kod Smedereva, Intersection
arr. 21:35
dep. 21:35
63 km
Mihajlovac kod Smedereva
arr. 21:43
dep. 21:43
70 km
Bacinac, Intersection
arr. 21:46
dep. 21:46
72 km
Dobri Do kod Smedereva, Intersection
arr. 21:49
dep. 21:49
75 km
Grcac, Gop. put
arr. 21:58
dep. 21:58
81.5 km
Grcac
arr. 22:00
dep. 22:00
83 km
Smederevska Palanka, Kolonija - Sajonara
arr. 22:08
dep. 22:08
90 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 22:10
91 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Smederevska Palanka su međusobno udaljena ~88 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 21min., a najduže 01h i 49min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 04:05 h, dok je poslednji polazak u 20:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.