Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Beograd (Belgrade) - Smederevo timetable

thursday, 23.05.2019.
05:30 06:45 (01:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 05:30
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 05:38
dep. 05:38
5 km
Bolec, Intersection
arr. 05:56
dep. 05:56
19 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 06:07
dep. 06:07
26 km
Grocka, Sumadinska
arr. 06:15
dep. 06:15
31 km
Brestovik, Intersection
arr. 06:26
dep. 06:26
38 km
Seone, Oresac
arr. 06:31
dep. 06:31
41 km
Smederevo, Jugovo
arr. 06:38
dep. 06:38
46 km
Smederevo, Prevoz
arr. 06:41
dep. 06:41
48 km
Smederevo, Bus station
arr. 06:45
51 km
05:45 07:00 (01:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 05:45
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 05:53
dep. 05:53
5 km
Bolec, Intersection
arr. 06:11
dep. 06:11
19 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 06:22
dep. 06:22
26 km
Grocka, Sumadinska
arr. 06:30
dep. 06:30
31 km
Brestovik, Intersection
arr. 06:41
dep. 06:41
38 km
Seone, Oresac
arr. 06:46
dep. 06:46
41 km
Smederevo, Jugovo
arr. 06:53
dep. 06:53
46 km
Smederevo, Prevoz
arr. 06:56
dep. 06:56
48 km
Smederevo, Bus station
arr. 07:00
51 km
06:30 07:45 (01:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 06:30
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 06:38
dep. 06:38
5 km
Bolec, Intersection
arr. 06:56
dep. 06:56
19 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 07:07
dep. 07:07
26 km
Grocka, Sumadinska
arr. 07:15
dep. 07:15
31 km
Brestovik, Intersection
arr. 07:26
dep. 07:26
38 km
Seone, Oresac
arr. 07:31
dep. 07:31
41 km
Smederevo, Jugovo
arr. 07:38
dep. 07:38
46 km
Smederevo, Prevoz
arr. 07:41
dep. 07:41
48 km
Smederevo, Bus station
arr. 07:45
51 km
07:00 08:15 (01:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 07:00
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 07:08
dep. 07:08
5 km
Bolec, Intersection
arr. 07:26
dep. 07:26
19 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 07:37
dep. 07:37
26 km
Grocka, Sumadinska
arr. 07:45
dep. 07:45
31 km
Brestovik, Intersection
arr. 07:56
dep. 07:56
38 km
Seone, Oresac
arr. 08:01
dep. 08:01
41 km
Smederevo, Jugovo
arr. 08:08
dep. 08:08
46 km
Smederevo, Prevoz
arr. 08:11
dep. 08:11
48 km
Smederevo, Bus station
arr. 08:15
51 km
07:30 08:45 (01:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 07:30
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 07:37
dep. 07:37
5 km
Bolec, Intersection
arr. 07:56
dep. 07:56
26 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 08:07
dep. 08:07
33 km
Grocka, Sumadinska
arr. 08:15
dep. 08:15
38 km
Brestovik, Intersection
arr. 08:26
dep. 08:26
45 km
Seone, Oresac
arr. 08:31
dep. 08:31
48 km
Smederevo, Jugovo
arr. 08:38
dep. 08:38
53 km
Smederevo, Prevoz
arr. 08:41
dep. 08:41
55 km
Smederevo, Bus station
arr. 08:45
58 km
07:45 09:00 (01:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 07:45
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 07:52
dep. 07:52
5 km
Bolec, Intersection
arr. 08:13
dep. 08:13
19 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 08:23
dep. 08:23
26 km
Grocka, Sumadinska
arr. 08:30
dep. 08:30
31 km
Brestovik, Intersection
arr. 08:40
dep. 08:40
38 km
Seone, Oresac
arr. 08:45
dep. 08:45
41 km
Smederevo, Jugovo
arr. 08:53
dep. 08:53
46 km
Smederevo, Prevoz
arr. 08:56
dep. 08:56
48 km
Smederevo, Bus station
arr. 09:00
51 km
08:00 09:15 (01:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 08:00
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 08:08
dep. 08:08
5 km
Bolec, Intersection
arr. 08:26
dep. 08:26
19 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 08:37
dep. 08:37
26 km
Grocka, Sumadinska
arr. 08:45
dep. 08:45
31 km
Brestovik, Intersection
arr. 08:56
dep. 08:56
38 km
Seone, Oresac
arr. 09:01
dep. 09:01
41 km
Smederevo, Jugovo
arr. 09:08
dep. 09:08
46 km
Smederevo, Prevoz
arr. 09:11
dep. 09:11
48 km
Smederevo, Bus station
arr. 09:15
51 km
09:00 10:15 (01:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:00
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 09:08
dep. 09:08
5 km
Bolec, Intersection
arr. 09:20
dep. 09:20
19 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 09:30
dep. 09:30
26 km
Grocka, Sumadinska
arr. 09:35
dep. 09:35
31 km
Brestovik, Intersection
arr. 09:44
dep. 09:44
38 km
Seone, Oresac
arr. 09:48
dep. 09:48
41 km
Smederevo, Jugovo
arr. 09:54
dep. 09:54
46 km
Smederevo, Prevoz
arr. 10:02
dep. 10:02
48 km
Smederevo, Bus station
arr. 10:15
51 km
09:00 10:23 (01:23)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:00
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 09:07
dep. 09:07
5 km
Bolec, Intersection
arr. 09:26
dep. 09:26
19 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 09:35
dep. 09:35
26 km
Grocka, Sumadinska
arr. 09:42
dep. 09:42
31 km
Brestovik, Intersection
arr. 09:52
dep. 09:52
38 km
Seone, Oresac
arr. 09:57
dep. 09:57
41 km
Smederevo, Jugovo
arr. 10:05
dep. 10:05
46 km
Smederevo, Prevoz
arr. 10:08
dep. 10:08
48 km
Smederevo, Bus station
arr. 10:15
dep. 10:15
51 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 10:17
dep. 10:17
52 km
Smederevo, Senjak
arr. 10:18
dep. 10:18
53 km
Smederevo, Papazovac
arr. 10:19
dep. 10:19
54 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 10:20
dep. 10:20
55 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 10:23
57 km
09:30 10:45 (01:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:30
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 09:38
dep. 09:38
5 km
Bolec, Intersection
arr. 09:56
dep. 09:56
19 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 10:07
dep. 10:07
26 km
Grocka, Sumadinska
arr. 10:15
dep. 10:15
31 km
Brestovik, Intersection
arr. 10:26
dep. 10:26
38 km
Seone, Oresac
arr. 10:31
dep. 10:31
41 km
Smederevo, Jugovo
arr. 10:38
dep. 10:38
46 km
Smederevo, Prevoz
arr. 10:41
dep. 10:41
48 km
Smederevo, Bus station
arr. 10:45
51 km
09:45 11:00 (01:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:45
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 09:52
dep. 09:52
5 km
Bolec, Intersection
arr. 10:13
dep. 10:13
19 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 10:23
dep. 10:23
26 km
Grocka, Sumadinska
arr. 10:30
dep. 10:30
31 km
Brestovik, Intersection
arr. 10:40
dep. 10:40
38 km
Seone, Oresac
arr. 10:45
dep. 10:45
41 km
Smederevo, Jugovo
arr. 10:53
dep. 10:53
46 km
Smederevo, Prevoz
arr. 10:56
dep. 10:56
48 km
Smederevo, Bus station
arr. 11:00
51 km
10:00 11:15 (01:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 10:00
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 10:08
dep. 10:08
5 km
Bolec, Intersection
arr. 10:26
dep. 10:26
19 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 10:37
dep. 10:37
26 km
Grocka, Sumadinska
arr. 10:45
dep. 10:45
31 km
Brestovik, Intersection
arr. 10:56
dep. 10:56
38 km
Seone, Oresac
arr. 11:01
dep. 11:01
41 km
Smederevo, Jugovo
arr. 11:08
dep. 11:08
46 km
Smederevo, Prevoz
arr. 11:11
dep. 11:11
48 km
Smederevo, Bus station
arr. 11:15
51 km
10:30 11:45 (01:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 10:30
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 10:37
dep. 10:37
5 km
Bolec, Intersection
arr. 10:56
dep. 10:56
26 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 11:07
dep. 11:07
33 km
Grocka, Sumadinska
arr. 11:15
dep. 11:15
38 km
Brestovik, Intersection
arr. 11:26
dep. 11:26
45 km
Seone, Oresac
arr. 11:31
dep. 11:31
48 km
Smederevo, Jugovo
arr. 11:38
dep. 11:38
53 km
Smederevo, Prevoz
arr. 11:41
dep. 11:41
55 km
Smederevo, Bus station
arr. 11:45
58 km
11:00 12:15 (01:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 11:00
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 11:07
dep. 11:07
5 km
Bolec, Intersection
arr. 11:28
dep. 11:28
19 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 11:38
dep. 11:38
26 km
Grocka, Sumadinska
arr. 11:45
dep. 11:45
31 km
Brestovik, Intersection
arr. 11:55
dep. 11:55
38 km
Seone, Oresac
arr. 12:00
dep. 12:00
41 km
Smederevo, Jugovo
arr. 12:08
dep. 12:08
46 km
Smederevo, Prevoz
arr. 12:11
dep. 12:11
48 km
Smederevo, Bus station
arr. 12:15
51 km
11:30 12:45 (01:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 11:30
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 11:38
dep. 11:38
5 km
Bolec, Intersection
arr. 11:56
dep. 11:56
19 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 12:07
dep. 12:07
26 km
Grocka, Sumadinska
arr. 12:15
dep. 12:15
31 km
Brestovik, Intersection
arr. 12:26
dep. 12:26
38 km
Seone, Oresac
arr. 12:31
dep. 12:31
41 km
Smederevo, Jugovo
arr. 12:38
dep. 12:38
46 km
Smederevo, Prevoz
arr. 12:41
dep. 12:41
48 km
Smederevo, Bus station
arr. 12:45
51 km
11:45 13:00 (01:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 11:45
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 11:53
dep. 11:53
5 km
Bolec, Intersection
arr. 12:11
dep. 12:11
19 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 12:22
dep. 12:22
26 km
Grocka, Sumadinska
arr. 12:30
dep. 12:30
31 km
Brestovik, Intersection
arr. 12:41
dep. 12:41
38 km
Seone, Oresac
arr. 12:46
dep. 12:46
41 km
Smederevo, Jugovo
arr. 12:53
dep. 12:53
46 km
Smederevo, Prevoz
arr. 12:56
dep. 12:56
48 km
Smederevo, Bus station
arr. 13:00
51 km
12:30 13:45 (01:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 12:30
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 12:37
dep. 12:37
5 km
Bolec, Intersection
arr. 12:56
dep. 12:56
26 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 13:07
dep. 13:07
33 km
Grocka, Sumadinska
arr. 13:15
dep. 13:15
38 km
Brestovik, Intersection
arr. 13:26
dep. 13:26
45 km
Seone, Oresac
arr. 13:31
dep. 13:31
48 km
Smederevo, Jugovo
arr. 13:38
dep. 13:38
53 km
Smederevo, Prevoz
arr. 13:41
dep. 13:41
55 km
Smederevo, Bus station
arr. 13:45
58 km
12:55 14:10 (01:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 12:55
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 13:03
dep. 13:03
5 km
Bolec, Intersection
arr. 13:15
dep. 13:15
19 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 13:25
dep. 13:25
26 km
Grocka, Sumadinska
arr. 13:30
dep. 13:30
31 km
Brestovik, Intersection
arr. 13:39
dep. 13:39
38 km
Seone, Oresac
arr. 13:43
dep. 13:43
41 km
Smederevo, Jugovo
arr. 13:49
dep. 13:49
46 km
Smederevo, Prevoz
arr. 13:57
dep. 13:57
48 km
Smederevo, Bus station
arr. 14:10
51 km
13:00 14:23 (01:23)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:00
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 13:07
dep. 13:07
5 km
Bolec, Intersection
arr. 13:26
dep. 13:26
19 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 13:35
dep. 13:35
26 km
Grocka, Sumadinska
arr. 13:42
dep. 13:42
31 km
Brestovik, Intersection
arr. 13:52
dep. 13:52
38 km
Seone, Oresac
arr. 13:57
dep. 13:57
41 km
Smederevo, Jugovo
arr. 14:05
dep. 14:05
46 km
Smederevo, Prevoz
arr. 14:08
dep. 14:08
48 km
Smederevo, Bus station
arr. 14:15
dep. 14:15
51 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 14:17
dep. 14:17
52 km
Smederevo, Senjak
arr. 14:18
dep. 14:18
53 km
Smederevo, Papazovac
arr. 14:19
dep. 14:19
54 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 14:20
dep. 14:20
55 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 14:23
57 km
13:20 14:35 (01:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:20
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 13:30
dep. 13:30
5 km
Vodanj, Polje
arr. 14:17
dep. 14:17
50 km
Vodanj, Groblje
arr. 14:23
dep. 14:23
56 km
Petrijevo, Center
arr. 14:27
dep. 14:27
60 km
Smederevo, Bus station
arr. 14:35
68 km
13:40 14:55 (01:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:40
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 13:48
dep. 13:48
5 km
Bolec, Intersection
arr. 14:06
dep. 14:06
19 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 14:17
dep. 14:17
26 km
Grocka, Sumadinska
arr. 14:25
dep. 14:25
31 km
Brestovik, Intersection
arr. 14:36
dep. 14:36
38 km
Seone, Oresac
arr. 14:41
dep. 14:41
41 km
Smederevo, Jugovo
arr. 14:48
dep. 14:48
46 km
Smederevo, Prevoz
arr. 14:51
dep. 14:51
48 km
Smederevo, Bus station
arr. 14:55
51 km
14:30 15:45 (01:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:30
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 14:38
dep. 14:38
5 km
Bolec, Intersection
arr. 14:56
dep. 14:56
19 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 15:07
dep. 15:07
26 km
Grocka, Sumadinska
arr. 15:15
dep. 15:15
31 km
Brestovik, Intersection
arr. 15:26
dep. 15:26
38 km
Seone, Oresac
arr. 15:31
dep. 15:31
41 km
Smederevo, Jugovo
arr. 15:38
dep. 15:38
46 km
Smederevo, Prevoz
arr. 15:41
dep. 15:41
48 km
Smederevo, Bus station
arr. 15:45
51 km
14:45 16:00 (01:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:45
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 14:53
dep. 14:53
5 km
Bolec, Intersection
arr. 15:05
dep. 15:05
19 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 15:15
dep. 15:15
26 km
Grocka, Sumadinska
arr. 15:20
dep. 15:20
31 km
Brestovik, Intersection
arr. 15:29
dep. 15:29
38 km
Seone, Oresac
arr. 15:33
dep. 15:33
41 km
Smederevo, Jugovo
arr. 15:39
dep. 15:39
46 km
Smederevo, Prevoz
arr. 15:47
dep. 15:47
48 km
Smederevo, Bus station
arr. 16:00
51 km
14:50 16:13 (01:23)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:50
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 14:57
dep. 14:57
5 km
Bolec, Intersection
arr. 15:15
dep. 15:15
19 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 15:25
dep. 15:25
26 km
Grocka, Sumadinska
arr. 15:34
dep. 15:34
31 km
Brestovik, Intersection
arr. 15:44
dep. 15:44
38 km
Seone, Oresac
arr. 15:48
dep. 15:48
41 km
Smederevo, Jugovo
arr. 15:55
dep. 15:55
46 km
Smederevo, Prevoz
arr. 15:58
dep. 15:58
48 km
Smederevo, Bus station
arr. 16:05
dep. 16:05
51 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 16:07
dep. 16:07
52 km
Smederevo, Senjak
arr. 16:08
dep. 16:08
53 km
Smederevo, Papazovac
arr. 16:09
dep. 16:09
54 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 16:10
dep. 16:10
55 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 16:13
57 km
15:10 16:25 (01:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:10
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 15:18
dep. 15:18
5 km
Bolec, Intersection
arr. 15:36
dep. 15:36
19 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 15:47
dep. 15:47
26 km
Grocka, Sumadinska
arr. 15:55
dep. 15:55
31 km
Brestovik, Intersection
arr. 16:06
dep. 16:06
38 km
Seone, Oresac
arr. 16:11
dep. 16:11
41 km
Smederevo, Jugovo
arr. 16:18
dep. 16:18
46 km
Smederevo, Prevoz
arr. 16:21
dep. 16:21
48 km
Smederevo, Bus station
arr. 16:25
51 km
15:30 16:45 (01:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:30
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 15:40
dep. 15:40
5 km
Vodanj, Polje
arr. 16:27
dep. 16:27
50 km
Vodanj, Groblje
arr. 16:33
dep. 16:33
56 km
Petrijevo, Center
arr. 16:37
dep. 16:37
60 km
Smederevo, Bus station
arr. 16:45
68 km
16:00 17:15 (01:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:00
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 16:08
dep. 16:08
5 km
Bolec, Intersection
arr. 16:20
dep. 16:20
19 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 16:30
dep. 16:30
26 km
Grocka, Sumadinska
arr. 16:35
dep. 16:35
31 km
Brestovik, Intersection
arr. 16:44
dep. 16:44
38 km
Seone, Oresac
arr. 16:48
dep. 16:48
41 km
Smederevo, Jugovo
arr. 16:54
dep. 16:54
46 km
Smederevo, Prevoz
arr. 17:02
dep. 17:02
48 km
Smederevo, Bus station
arr. 17:15
51 km
16:20 17:35 (01:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:20
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 16:28
dep. 16:28
5 km
Bolec, Intersection
arr. 16:46
dep. 16:46
19 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 16:57
dep. 16:57
26 km
Grocka, Sumadinska
arr. 17:05
dep. 17:05
31 km
Brestovik, Intersection
arr. 17:16
dep. 17:16
38 km
Seone, Oresac
arr. 17:21
dep. 17:21
41 km
Smederevo, Jugovo
arr. 17:28
dep. 17:28
46 km
Smederevo, Prevoz
arr. 17:31
dep. 17:31
48 km
Smederevo, Bus station
arr. 17:35
51 km
16:30 17:38 (01:08)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:30
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 16:37
dep. 16:37
5 km
Bolec, Intersection
arr. 16:55
dep. 16:55
19 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 17:03
dep. 17:03
26 km
Grocka, Sumadinska
arr. 17:09
dep. 17:09
31 km
Brestovik, Intersection
arr. 17:17
dep. 17:17
38 km
Seone, Oresac
arr. 17:20
dep. 17:20
41 km
Smederevo, Jugovo
arr. 17:25
dep. 17:25
46 km
Smederevo, Prevoz
arr. 17:27
dep. 17:27
48 km
Smederevo, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
51 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 17:32
dep. 17:32
52 km
Smederevo, Senjak
arr. 17:33
dep. 17:33
53 km
Smederevo, Papazovac
arr. 17:34
dep. 17:34
54 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 17:35
dep. 17:35
55 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 17:38
57 km
17:00 18:15 (01:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:00
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 17:08
dep. 17:08
5 km
Bolec, Intersection
arr. 17:26
dep. 17:26
19 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 17:37
dep. 17:37
26 km
Grocka, Sumadinska
arr. 17:45
dep. 17:45
31 km
Brestovik, Intersection
arr. 17:56
dep. 17:56
38 km
Seone, Oresac
arr. 18:01
dep. 18:01
41 km
Smederevo, Jugovo
arr. 18:08
dep. 18:08
46 km
Smederevo, Prevoz
arr. 18:11
dep. 18:11
48 km
Smederevo, Bus station
arr. 18:15
51 km
17:30 18:45 (01:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:30
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 17:40
dep. 17:40
5 km
Vodanj, Polje
arr. 18:27
dep. 18:27
50 km
Vodanj, Groblje
arr. 18:33
dep. 18:33
56 km
Petrijevo, Center
arr. 18:37
dep. 18:37
60 km
Smederevo, Bus station
arr. 18:45
68 km
18:00 19:15 (01:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 18:00
Bolec, Intersection
arr. 18:26
dep. 18:26
19 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 18:37
dep. 18:37
26 km
Grocka, Sumadinska
arr. 18:45
dep. 18:45
31 km
Brestovik, Intersection
arr. 18:56
dep. 18:56
38 km
Seone, Oresac
arr. 19:01
dep. 19:01
41 km
Smederevo, Jugovo
arr. 19:08
dep. 19:08
46 km
Smederevo, Prevoz
arr. 19:11
dep. 19:11
48 km
Smederevo, Bus station
arr. 19:15
51 km
18:15 19:38 (01:23)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 18:15
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 18:22
dep. 18:22
5 km
Bolec, Intersection
arr. 18:41
dep. 18:41
19 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 18:50
dep. 18:50
26 km
Grocka, Sumadinska
arr. 18:58
dep. 18:58
31 km
Brestovik, Intersection
arr. 19:08
dep. 19:08
38 km
Seone, Oresac
arr. 19:12
dep. 19:12
41 km
Smederevo, Jugovo
arr. 19:20
dep. 19:20
46 km
Smederevo, Prevoz
arr. 19:24
dep. 19:24
48 km
Smederevo, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
51 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 19:32
dep. 19:32
52 km
Smederevo, Senjak
arr. 19:33
dep. 19:33
53 km
Smederevo, Papazovac
arr. 19:34
dep. 19:34
54 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 19:35
dep. 19:35
55 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 19:38
57 km
18:30 19:45 (01:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 18:30
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 18:37
dep. 18:37
5 km
Bolec, Intersection
arr. 18:56
dep. 18:56
26 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 19:07
dep. 19:07
33 km
Grocka, Sumadinska
arr. 19:15
dep. 19:15
38 km
Brestovik, Intersection
arr. 19:26
dep. 19:26
45 km
Seone, Oresac
arr. 19:31
dep. 19:31
48 km
Smederevo, Jugovo
arr. 19:38
dep. 19:38
53 km
Smederevo, Prevoz
arr. 19:41
dep. 19:41
55 km
Smederevo, Bus station
arr. 19:45
58 km
19:00 20:15 (01:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 19:00
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 19:08
dep. 19:08
5 km
Bolec, Intersection
arr. 19:26
dep. 19:26
19 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 19:37
dep. 19:37
26 km
Grocka, Sumadinska
arr. 19:45
dep. 19:45
31 km
Brestovik, Intersection
arr. 19:56
dep. 19:56
38 km
Seone, Oresac
arr. 20:01
dep. 20:01
41 km
Smederevo, Jugovo
arr. 20:08
dep. 20:08
46 km
Smederevo, Prevoz
arr. 20:11
dep. 20:11
48 km
Smederevo, Bus station
arr. 20:15
51 km
19:30 20:45 (01:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 19:30
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 19:40
dep. 19:40
5 km
Vodanj, Polje
arr. 20:27
dep. 20:27
50 km
Vodanj, Groblje
arr. 20:33
dep. 20:33
56 km
Petrijevo, Center
arr. 20:37
dep. 20:37
60 km
Smederevo, Bus station
arr. 20:45
68 km
19:30 20:53 (01:23)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 19:30
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 19:37
dep. 19:37
5 km
Bolec, Intersection
arr. 20:00
dep. 20:00
19 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 20:09
dep. 20:09
26 km
Grocka, Sumadinska
arr. 20:16
dep. 20:16
31 km
Brestovik, Intersection
arr. 20:25
dep. 20:25
38 km
Seone, Oresac
arr. 20:30
dep. 20:30
41 km
Smederevo, Jugovo
arr. 20:37
dep. 20:37
46 km
Smederevo, Prevoz
arr. 20:40
dep. 20:40
48 km
Smederevo, Bus station
arr. 20:45
dep. 20:45
51 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 20:47
dep. 20:47
52 km
Smederevo, Senjak
arr. 20:48
dep. 20:48
53 km
Smederevo, Papazovac
arr. 20:49
dep. 20:49
54 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 20:50
dep. 20:50
55 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 20:53
57 km
20:00 21:15 (01:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 20:00
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 20:08
dep. 20:08
5 km
Bolec, Intersection
arr. 20:26
dep. 20:26
19 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 20:37
dep. 20:37
26 km
Grocka, Sumadinska
arr. 20:45
dep. 20:45
31 km
Brestovik, Intersection
arr. 20:56
dep. 20:56
38 km
Seone, Oresac
arr. 21:01
dep. 21:01
41 km
Smederevo, Jugovo
arr. 21:08
dep. 21:08
46 km
Smederevo, Prevoz
arr. 21:11
dep. 21:11
48 km
Smederevo, Bus station
arr. 21:15
51 km
20:30 21:45 (01:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 20:30
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 20:38
dep. 20:38
5 km
Bolec, Intersection
arr. 20:56
dep. 20:56
19 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 21:07
dep. 21:07
26 km
Grocka, Sumadinska
arr. 21:15
dep. 21:15
31 km
Brestovik, Intersection
arr. 21:26
dep. 21:26
38 km
Seone, Oresac
arr. 21:31
dep. 21:31
41 km
Smederevo, Jugovo
arr. 21:38
dep. 21:38
46 km
Smederevo, Prevoz
arr. 21:41
dep. 21:41
48 km
Smederevo, Bus station
arr. 21:45
51 km
21:00 22:15 (01:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 21:00
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 21:08
dep. 21:08
5 km
Bolec, Intersection
arr. 21:26
dep. 21:26
19 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 21:37
dep. 21:37
26 km
Grocka, Sumadinska
arr. 21:45
dep. 21:45
31 km
Brestovik, Intersection
arr. 21:56
dep. 21:56
38 km
Seone, Oresac
arr. 22:01
dep. 22:01
41 km
Smederevo, Jugovo
arr. 22:08
dep. 22:08
46 km
Smederevo, Prevoz
arr. 22:11
dep. 22:11
48 km
Smederevo, Bus station
arr. 22:15
51 km
22:30 23:45 (01:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 22:30
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 22:38
dep. 22:38
5 km
Bolec, Intersection
arr. 22:56
dep. 22:56
19 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 23:07
dep. 23:07
26 km
Grocka, Sumadinska
arr. 23:15
dep. 23:15
31 km
Brestovik, Intersection
arr. 23:26
dep. 23:26
38 km
Seone, Oresac
arr. 23:31
dep. 23:31
41 km
Smederevo, Jugovo
arr. 23:38
dep. 23:38
46 km
Smederevo, Prevoz
arr. 23:41
dep. 23:41
48 km
Smederevo, Bus station
arr. 23:45
51 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Smederevo su međusobno udaljena ~55 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 08min., a najduže 01h i 23min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 22:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.