Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Beograd (Belgrade) - Sijarinska Banja timetable

thursday, 16.08.2018.
10:55 16:55 (06:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 19.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 10:55
Aleksinac, Bus station
arr. 13:25
dep. 13:25
205 km
Nis, Bus station
arr. 13:55
dep. 14:00
236 km
Leskovac, Bus station
arr. 14:50
dep. 15:15
281 km
Bosnjace
arr. 15:35
dep. 15:35
294 km
Lebane, Center
arr. 15:50
dep. 16:00
304 km
Silovo kod Lebana
arr. 16:09
dep. 16:09
308 km
Radinovac
arr. 16:15
dep. 16:15
312 km
Rujkovac
arr. 16:23
dep. 16:23
316 km
Negosavlje
arr. 16:35
dep. 16:35
323 km
Medvedja , Center
arr. 16:40
dep. 16:40
325 km
Macedonce
arr. 16:48
dep. 16:48
331 km
Sijarinska Banja
arr. 16:55
336 km
18:05 23:42 (05:37)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 18:05
Nis, Bus station
arr. 21:05
dep. 21:05
236 km
Leskovac, Bus station
arr. 21:50
dep. 22:15
281 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 22:21
dep. 22:21
283.2 km
Lebane, Center
arr. 22:51
dep. 22:51
303.6 km
Silovo kod Lebana
arr. 22:59
dep. 22:59
308.3 km
Radinovac
arr. 23:07
dep. 23:07
313.1 km
Rujkovac
arr. 23:13
dep. 23:13
316.7 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 23:19
dep. 23:19
321 km
Negosavlje
arr. 23:21
dep. 23:21
322 km
Medvedja , Center
arr. 23:26
dep. 23:26
326.1 km
Sijarinska Banja
arr. 23:42
336.4 km
 
Departures on: friday, 17.08.2018.
10:55 16:55 (06:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 19.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 10:55
Aleksinac, Bus station
arr. 13:25
dep. 13:25
205 km
Nis, Bus station
arr. 13:55
dep. 14:00
236 km
Leskovac, Bus station
arr. 14:50
dep. 15:15
281 km
Bosnjace
arr. 15:35
dep. 15:35
294 km
Lebane, Center
arr. 15:50
dep. 16:00
304 km
Silovo kod Lebana
arr. 16:09
dep. 16:09
308 km
Radinovac
arr. 16:15
dep. 16:15
312 km
Rujkovac
arr. 16:23
dep. 16:23
316 km
Negosavlje
arr. 16:35
dep. 16:35
323 km
Medvedja , Center
arr. 16:40
dep. 16:40
325 km
Macedonce
arr. 16:48
dep. 16:48
331 km
Sijarinska Banja
arr. 16:55
336 km
18:05 23:42 (05:37)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 18:05
Nis, Bus station
arr. 21:05
dep. 21:05
236 km
Leskovac, Bus station
arr. 21:50
dep. 22:15
281 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 22:21
dep. 22:21
283.2 km
Lebane, Center
arr. 22:51
dep. 22:51
303.6 km
Silovo kod Lebana
arr. 22:59
dep. 22:59
308.3 km
Radinovac
arr. 23:07
dep. 23:07
313.1 km
Rujkovac
arr. 23:13
dep. 23:13
316.7 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 23:19
dep. 23:19
321 km
Negosavlje
arr. 23:21
dep. 23:21
322 km
Medvedja , Center
arr. 23:26
dep. 23:26
326.1 km
Sijarinska Banja
arr. 23:42
336.4 km
 
Departures on: saturday, 18.08.2018.
10:55 16:55 (06:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 19.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 10:55
Aleksinac, Bus station
arr. 13:25
dep. 13:25
205 km
Nis, Bus station
arr. 13:55
dep. 14:00
236 km
Leskovac, Bus station
arr. 14:50
dep. 15:15
281 km
Bosnjace
arr. 15:35
dep. 15:35
294 km
Lebane, Center
arr. 15:50
dep. 16:00
304 km
Silovo kod Lebana
arr. 16:09
dep. 16:09
308 km
Radinovac
arr. 16:15
dep. 16:15
312 km
Rujkovac
arr. 16:23
dep. 16:23
316 km
Negosavlje
arr. 16:35
dep. 16:35
323 km
Medvedja , Center
arr. 16:40
dep. 16:40
325 km
Macedonce
arr. 16:48
dep. 16:48
331 km
Sijarinska Banja
arr. 16:55
336 km
18:05 23:42 (05:37)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 18:05
Nis, Bus station
arr. 21:05
dep. 21:05
236 km
Leskovac, Bus station
arr. 21:50
dep. 22:15
281 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 22:21
dep. 22:21
283.2 km
Lebane, Center
arr. 22:51
dep. 22:51
303.6 km
Silovo kod Lebana
arr. 22:59
dep. 22:59
308.3 km
Radinovac
arr. 23:07
dep. 23:07
313.1 km
Rujkovac
arr. 23:13
dep. 23:13
316.7 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 23:19
dep. 23:19
321 km
Negosavlje
arr. 23:21
dep. 23:21
322 km
Medvedja , Center
arr. 23:26
dep. 23:26
326.1 km
Sijarinska Banja
arr. 23:42
336.4 km
 
Departures on: sunday, 19.08.2018.
10:55 16:55 (06:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 19.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 10:55
Aleksinac, Bus station
arr. 13:25
dep. 13:25
205 km
Nis, Bus station
arr. 13:55
dep. 14:00
236 km
Leskovac, Bus station
arr. 14:50
dep. 15:15
281 km
Bosnjace
arr. 15:35
dep. 15:35
294 km
Lebane, Center
arr. 15:50
dep. 16:00
304 km
Silovo kod Lebana
arr. 16:09
dep. 16:09
308 km
Radinovac
arr. 16:15
dep. 16:15
312 km
Rujkovac
arr. 16:23
dep. 16:23
316 km
Negosavlje
arr. 16:35
dep. 16:35
323 km
Medvedja , Center
arr. 16:40
dep. 16:40
325 km
Macedonce
arr. 16:48
dep. 16:48
331 km
Sijarinska Banja
arr. 16:55
336 km
18:05 23:42 (05:37)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 18:05
Nis, Bus station
arr. 21:05
dep. 21:05
236 km
Leskovac, Bus station
arr. 21:50
dep. 22:15
281 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 22:21
dep. 22:21
283.2 km
Lebane, Center
arr. 22:51
dep. 22:51
303.6 km
Silovo kod Lebana
arr. 22:59
dep. 22:59
308.3 km
Radinovac
arr. 23:07
dep. 23:07
313.1 km
Rujkovac
arr. 23:13
dep. 23:13
316.7 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 23:19
dep. 23:19
321 km
Negosavlje
arr. 23:21
dep. 23:21
322 km
Medvedja , Center
arr. 23:26
dep. 23:26
326.1 km
Sijarinska Banja
arr. 23:42
336.4 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Sijarinska Banja su međusobno udaljena ~337 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 05h i 37min., a najduže 06h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 10:55 h, dok je poslednji polazak u 18:05 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.