Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Beograd (Belgrade) - Sid timetable

thursday, 18.07.2019.
06:30 08:00 (01:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 06:30
Kukujevci, Center
arr. 07:45
dep. 07:45
96 km
Bacinci, Center
arr. 07:49
dep. 07:49
99 km
Gibarac, Center
arr. 07:54
dep. 07:54
104 km
arr. 07:58
dep. 07:58
108.3 km
Sid, Bus station
arr. 08:00
110 km
08:13 11:17 (03:04)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:13
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 08:20
dep. 08:26
0 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 08:30
dep. 08:30
9 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 08:36
dep. 08:37
13 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 08:41
dep. 08:41
18 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 08:47
dep. 08:48
26 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 08:59
dep. 09:03
32 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 09:16
dep. 09:16
41 km
Golubinci, Railway station
arr. 09:24
dep. 09:24
53 km
Putinci, Railway station
arr. 09:29
dep. 09:29
62 km
Kraljevci, Railway station
arr. 09:34
dep. 09:34
69 km
arr. 09:39
dep. 09:40
74 km
Voganj, Railway station
arr. 09:52
dep. 09:52
84 km
Sremska Mitrovica, Railway station
arr. 10:03
dep. 10:03
93 km
Martinci, Railway station
arr. 10:29
dep. 10:29
108 km
Kukujevci, Railway station
arr. 10:52
dep. 10:52
120 km
arr. 11:17
132 km
09:13 12:15 (03:02)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:13
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 09:20
dep. 09:26
0 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 09:30
dep. 09:30
9 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 09:36
dep. 09:37
13 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 09:41
dep. 09:41
18 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 09:47
dep. 09:48
26 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 09:59
dep. 10:00
32 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 10:13
dep. 10:14
41 km
Golubinci, Railway station
arr. 10:22
dep. 10:22
53 km
Putinci, Railway station
arr. 10:27
dep. 10:27
62 km
Kraljevci, Railway station
arr. 10:32
dep. 10:32
69 km
arr. 10:36
dep. 10:37
74 km
Voganj, Railway station
arr. 10:49
dep. 10:49
84 km
Sremska Mitrovica, Railway station
arr. 11:00
dep. 11:01
93 km
Martinci, Railway station
arr. 11:27
dep. 11:27
108 km
Kukujevci, Railway station
arr. 11:50
dep. 11:50
120 km
arr. 12:15
132 km
10:00 11:40 (01:40)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 10:00
arr. 10:05
dep. 10:05
3 km
arr. 10:10
dep. 10:10
7 km
Kukujevci, Center
arr. 11:25
dep. 11:25
94 km
Bacinci, Center
arr. 11:30
dep. 11:30
97 km
Gibarac, Center
arr. 11:35
dep. 11:35
102 km
arr. 11:38
dep. 11:38
105 km
arr. 11:39
dep. 11:39
106 km
Sid, Bus station
arr. 11:40
107 km
10:35 13:20 (02:45)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:35
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 10:42
dep. 10:43
0 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 11:10
dep. 11:11
32 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 11:23
dep. 11:24
41 km
arr. 11:45
dep. 11:46
74 km
Sremska Mitrovica, Railway station
arr. 12:08
dep. 12:09
93 km
arr. 13:20
132 km
15:32 18:33 (03:01)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:32
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 15:39
dep. 15:44
0 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 15:48
dep. 15:48
9 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 15:54
dep. 15:55
13 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 15:59
dep. 16:00
18 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 16:06
dep. 16:06
26 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 16:19
dep. 16:19
32 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 16:32
dep. 16:32
41 km
Golubinci, Railway station
arr. 16:40
dep. 16:40
53 km
Putinci, Railway station
arr. 16:45
dep. 16:45
62 km
Kraljevci, Railway station
arr. 16:50
dep. 16:50
69 km
arr. 16:54
dep. 16:55
74 km
Voganj, Railway station
arr. 17:07
dep. 17:07
84 km
Sremska Mitrovica, Railway station
arr. 17:18
dep. 17:19
93 km
Martinci, Railway station
arr. 17:45
dep. 17:45
108 km
Kukujevci, Railway station
arr. 18:08
dep. 18:08
120 km
arr. 18:33
132 km
18:13 21:21 (03:08)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:13
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 18:20
dep. 18:26
0 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 18:30
dep. 18:30
9 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 18:36
dep. 18:37
13 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 18:41
dep. 18:41
18 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 18:47
dep. 18:48
26 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 18:59
dep. 19:04
32 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 19:17
dep. 19:17
41 km
Golubinci, Railway station
arr. 19:25
dep. 19:25
53 km
Putinci, Railway station
arr. 19:30
dep. 19:30
62 km
Kraljevci, Railway station
arr. 19:35
dep. 19:35
69 km
arr. 19:39
dep. 19:40
74 km
Voganj, Railway station
arr. 19:52
dep. 19:53
84 km
Sremska Mitrovica, Railway station
arr. 20:04
dep. 20:05
93 km
Martinci, Railway station
arr. 20:31
dep. 20:32
108 km
Kukujevci, Railway station
arr. 20:55
dep. 20:56
120 km
arr. 21:21
132 km
19:35 22:28 (02:53)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:35
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 19:42
dep. 19:43
0 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 19:47
dep. 19:48
9 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 19:54
dep. 19:55
13 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 19:59
dep. 20:00
18 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 20:06
dep. 20:06
26 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 20:16
dep. 20:16
32 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 20:29
dep. 20:29
41 km
Golubinci, Railway station
arr. 20:37
dep. 20:37
53 km
Putinci, Railway station
arr. 20:42
dep. 20:42
62 km
Kraljevci, Railway station
arr. 20:47
dep. 20:47
69 km
arr. 20:51
dep. 20:51
74 km
Voganj, Railway station
arr. 21:03
dep. 21:03
84 km
Sremska Mitrovica, Railway station
arr. 21:14
dep. 21:14
93 km
Martinci, Railway station
arr. 21:40
dep. 21:40
108 km
Kukujevci, Railway station
arr. 22:03
dep. 22:03
120 km
arr. 22:28
132 km
21:00 23:49 (02:49)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 16.09.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 21:00
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 21:07
dep. 21:10
0 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 21:37
dep. 21:38
32 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 21:50
dep. 21:52
41 km
arr. 22:13
dep. 22:15
74 km
Sremska Mitrovica, Railway station
arr. 22:37
dep. 22:38
93 km
arr. 23:49
132 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Sid su međusobno udaljena ~127 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 30min., a najduže 03h i 08min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 06:30 h, dok je poslednji polazak u 21:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.