Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Beograd (Belgrade) - Salas Crnobarski timetable

tuesday, 18.02.2020.
15:15 17:24 (02:09)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:15
arr. 15:25
dep. 15:25
3 km
arr. 15:30
dep. 15:30
5 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:30
71 km
Macvanska Mitrovica, Bus station
arr. 16:40
dep. 16:40
76 km
Zasavica II, Center
arr. 16:50
dep. 16:50
79 km
Zasavica I, Center
arr. 16:55
dep. 16:55
82 km
Ravnje kod Sremske Mitrovice, Center
arr. 17:01
dep. 17:01
89 km
Banovo Polje, Center
arr. 17:13
dep. 17:13
100 km
Crna Bara kod Bogatica, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
103 km
Glogovac kod Bogatica, Center
arr. 17:17
dep. 17:17
106 km
Salas Crnobarski, Center
arr. 17:24
112 km
17:00 19:35 (02:35)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:00
arr. 17:05
dep. 17:05
3 km
arr. 17:10
dep. 17:10
6 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 18:05
dep. 18:05
66 km
arr. 18:10
dep. 18:10
70 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 18:15
dep. 18:15
77 km
Sabac, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
90 km
Tabanovic kod Sapca, Center
arr. 18:48
dep. 18:48
99 km
Macvanski Pricinovic, Center
arr. 18:54
dep. 18:54
103 km
Uzvece, Center
arr. 19:01
dep. 19:01
107 km
Glusci, Center
arr. 19:07
dep. 19:07
111 km
Metkovic Macvanski, Center
arr. 19:14
dep. 19:14
116 km
Bogatic, Bus station
arr. 19:20
dep. 19:20
122 km
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 19:25
dep. 19:25
128 km
Badovinci, Center
arr. 19:30
dep. 19:30
133 km
Salas Crnobarski, Center
arr. 19:35
137 km
Beograd (Belgrade) - Salas Crnobarski timetable
Departures on: wednesday, 19.02.2020.
15:15 17:24 (02:09)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:15
arr. 15:25
dep. 15:25
3 km
arr. 15:30
dep. 15:30
5 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:30
71 km
Macvanska Mitrovica, Bus station
arr. 16:40
dep. 16:40
76 km
Zasavica II, Center
arr. 16:50
dep. 16:50
79 km
Zasavica I, Center
arr. 16:55
dep. 16:55
82 km
Ravnje kod Sremske Mitrovice, Center
arr. 17:01
dep. 17:01
89 km
Banovo Polje, Center
arr. 17:13
dep. 17:13
100 km
Crna Bara kod Bogatica, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
103 km
Glogovac kod Bogatica, Center
arr. 17:17
dep. 17:17
106 km
Salas Crnobarski, Center
arr. 17:24
112 km
17:00 19:35 (02:35)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:00
arr. 17:05
dep. 17:05
3 km
arr. 17:10
dep. 17:10
6 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 18:05
dep. 18:05
66 km
arr. 18:10
dep. 18:10
70 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 18:15
dep. 18:15
77 km
Sabac, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
90 km
Tabanovic kod Sapca, Center
arr. 18:48
dep. 18:48
99 km
Macvanski Pricinovic, Center
arr. 18:54
dep. 18:54
103 km
Uzvece, Center
arr. 19:01
dep. 19:01
107 km
Glusci, Center
arr. 19:07
dep. 19:07
111 km
Metkovic Macvanski, Center
arr. 19:14
dep. 19:14
116 km
Bogatic, Bus station
arr. 19:20
dep. 19:20
122 km
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 19:25
dep. 19:25
128 km
Badovinci, Center
arr. 19:30
dep. 19:30
133 km
Salas Crnobarski, Center
arr. 19:35
137 km
Beograd (Belgrade) - Salas Crnobarski timetable
Departures on: thursday, 20.02.2020.
15:15 17:24 (02:09)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:15
arr. 15:25
dep. 15:25
3 km
arr. 15:30
dep. 15:30
5 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:30
71 km
Macvanska Mitrovica, Bus station
arr. 16:40
dep. 16:40
76 km
Zasavica II, Center
arr. 16:50
dep. 16:50
79 km
Zasavica I, Center
arr. 16:55
dep. 16:55
82 km
Ravnje kod Sremske Mitrovice, Center
arr. 17:01
dep. 17:01
89 km
Banovo Polje, Center
arr. 17:13
dep. 17:13
100 km
Crna Bara kod Bogatica, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
103 km
Glogovac kod Bogatica, Center
arr. 17:17
dep. 17:17
106 km
Salas Crnobarski, Center
arr. 17:24
112 km
17:00 19:35 (02:35)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:00
arr. 17:05
dep. 17:05
3 km
arr. 17:10
dep. 17:10
6 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 18:05
dep. 18:05
66 km
arr. 18:10
dep. 18:10
70 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 18:15
dep. 18:15
77 km
Sabac, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
90 km
Tabanovic kod Sapca, Center
arr. 18:48
dep. 18:48
99 km
Macvanski Pricinovic, Center
arr. 18:54
dep. 18:54
103 km
Uzvece, Center
arr. 19:01
dep. 19:01
107 km
Glusci, Center
arr. 19:07
dep. 19:07
111 km
Metkovic Macvanski, Center
arr. 19:14
dep. 19:14
116 km
Bogatic, Bus station
arr. 19:20
dep. 19:20
122 km
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 19:25
dep. 19:25
128 km
Badovinci, Center
arr. 19:30
dep. 19:30
133 km
Salas Crnobarski, Center
arr. 19:35
137 km
Beograd (Belgrade) - Salas Crnobarski timetable
Departures on: friday, 21.02.2020.
15:15 17:24 (02:09)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:15
arr. 15:25
dep. 15:25
3 km
arr. 15:30
dep. 15:30
5 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:30
71 km
Macvanska Mitrovica, Bus station
arr. 16:40
dep. 16:40
76 km
Zasavica II, Center
arr. 16:50
dep. 16:50
79 km
Zasavica I, Center
arr. 16:55
dep. 16:55
82 km
Ravnje kod Sremske Mitrovice, Center
arr. 17:01
dep. 17:01
89 km
Banovo Polje, Center
arr. 17:13
dep. 17:13
100 km
Crna Bara kod Bogatica, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
103 km
Glogovac kod Bogatica, Center
arr. 17:17
dep. 17:17
106 km
Salas Crnobarski, Center
arr. 17:24
112 km
17:00 19:35 (02:35)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:00
arr. 17:05
dep. 17:05
3 km
arr. 17:10
dep. 17:10
6 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 18:05
dep. 18:05
66 km
arr. 18:10
dep. 18:10
70 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 18:15
dep. 18:15
77 km
Sabac, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
90 km
Tabanovic kod Sapca, Center
arr. 18:48
dep. 18:48
99 km
Macvanski Pricinovic, Center
arr. 18:54
dep. 18:54
103 km
Uzvece, Center
arr. 19:01
dep. 19:01
107 km
Glusci, Center
arr. 19:07
dep. 19:07
111 km
Metkovic Macvanski, Center
arr. 19:14
dep. 19:14
116 km
Bogatic, Bus station
arr. 19:20
dep. 19:20
122 km
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 19:25
dep. 19:25
128 km
Badovinci, Center
arr. 19:30
dep. 19:30
133 km
Salas Crnobarski, Center
arr. 19:35
137 km
20:00 21:59 (01:59)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business day before a bank holiday, last day of a bank holiday, Friday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 20:00
arr. 20:10
dep. 20:10
3 km
arr. 20:15
dep. 20:15
5 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 21:10
dep. 21:10
70 km
Macvanska Mitrovica, Bus station
arr. 21:15
dep. 21:15
73 km
Salas Nocajski, 2
arr. 21:18
dep. 21:18
76 km
Nocaj, 2
arr. 21:23
dep. 21:23
80 km
Glusci, Center
arr. 21:30
dep. 21:30
85 km
Metkovic Macvanski, Center
arr. 21:37
dep. 21:37
90 km
Bogatic, Bus station
arr. 21:45
dep. 21:45
96 km
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 21:53
dep. 21:53
102 km
Salas Crnobarski, Center
arr. 21:59
106 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Salas Crnobarski su međusobno udaljena ~123 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 59min., a najduže 02h i 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 15:15 h, dok je poslednji polazak u 20:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.