Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Belgrade (Beograd) - Salas Crnobarski timetable

monday, 17.01.2022.
15:15 17:24 (02:09)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 15:15
arr. 15:25
dep. 15:25
3 km
arr. 15:30
dep. 15:30
5 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:30
71 km
Macvanska Mitrovica, Bus station
arr. 16:40
dep. 16:40
76 km
Zasavica II, Center
arr. 16:50
dep. 16:50
79 km
Zasavica I, Center
arr. 16:55
dep. 16:55
82 km
Ravnje kod Sremske Mitrovice, Center
arr. 17:01
dep. 17:01
89 km
Banovo Polje, Center
arr. 17:13
dep. 17:13
100 km
Crna Bara kod Bogatica, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
103 km
Glogovac kod Bogatica, Center
arr. 17:17
dep. 17:17
106 km
Salas Crnobarski, Center
arr. 17:24
112 km
17:00 19:35 (02:35)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 17:00
arr. 17:05
dep. 17:05
3 km
arr. 17:10
dep. 17:10
6 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 18:05
dep. 18:05
66 km
arr. 18:10
dep. 18:10
70 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 18:15
dep. 18:15
77 km
Sabac, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
90 km
Tabanovic kod Sapca, Center
arr. 18:48
dep. 18:48
99 km
Macvanski Pricinovic, Center
arr. 18:54
dep. 18:54
103 km
Uzvece, Center
arr. 19:01
dep. 19:01
107 km
Glusci, Center
arr. 19:07
dep. 19:07
111 km
Metkovic Macvanski, Center
arr. 19:14
dep. 19:14
116 km
Bogatic, Bus station
arr. 19:20
dep. 19:20
122 km
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 19:25
dep. 19:25
128 km
Badovinci, Center
arr. 19:30
dep. 19:30
133 km
Salas Crnobarski, Center
arr. 19:35
137 km
Belgrade (Beograd) - Salas Crnobarski timetable
Departures on: tuesday, 18.01.2022.
15:15 17:24 (02:09)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 15:15
arr. 15:25
dep. 15:25
3 km
arr. 15:30
dep. 15:30
5 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:30
71 km
Macvanska Mitrovica, Bus station
arr. 16:40
dep. 16:40
76 km
Zasavica II, Center
arr. 16:50
dep. 16:50
79 km
Zasavica I, Center
arr. 16:55
dep. 16:55
82 km
Ravnje kod Sremske Mitrovice, Center
arr. 17:01
dep. 17:01
89 km
Banovo Polje, Center
arr. 17:13
dep. 17:13
100 km
Crna Bara kod Bogatica, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
103 km
Glogovac kod Bogatica, Center
arr. 17:17
dep. 17:17
106 km
Salas Crnobarski, Center
arr. 17:24
112 km
17:00 19:35 (02:35)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 17:00
arr. 17:05
dep. 17:05
3 km
arr. 17:10
dep. 17:10
6 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 18:05
dep. 18:05
66 km
arr. 18:10
dep. 18:10
70 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 18:15
dep. 18:15
77 km
Sabac, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
90 km
Tabanovic kod Sapca, Center
arr. 18:48
dep. 18:48
99 km
Macvanski Pricinovic, Center
arr. 18:54
dep. 18:54
103 km
Uzvece, Center
arr. 19:01
dep. 19:01
107 km
Glusci, Center
arr. 19:07
dep. 19:07
111 km
Metkovic Macvanski, Center
arr. 19:14
dep. 19:14
116 km
Bogatic, Bus station
arr. 19:20
dep. 19:20
122 km
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 19:25
dep. 19:25
128 km
Badovinci, Center
arr. 19:30
dep. 19:30
133 km
Salas Crnobarski, Center
arr. 19:35
137 km
Belgrade (Beograd) - Salas Crnobarski timetable
Departures on: wednesday, 19.01.2022.
15:15 17:24 (02:09)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 15:15
arr. 15:25
dep. 15:25
3 km
arr. 15:30
dep. 15:30
5 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:30
71 km
Macvanska Mitrovica, Bus station
arr. 16:40
dep. 16:40
76 km
Zasavica II, Center
arr. 16:50
dep. 16:50
79 km
Zasavica I, Center
arr. 16:55
dep. 16:55
82 km
Ravnje kod Sremske Mitrovice, Center
arr. 17:01
dep. 17:01
89 km
Banovo Polje, Center
arr. 17:13
dep. 17:13
100 km
Crna Bara kod Bogatica, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
103 km
Glogovac kod Bogatica, Center
arr. 17:17
dep. 17:17
106 km
Salas Crnobarski, Center
arr. 17:24
112 km
17:00 19:35 (02:35)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 17:00
arr. 17:05
dep. 17:05
3 km
arr. 17:10
dep. 17:10
6 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 18:05
dep. 18:05
66 km
arr. 18:10
dep. 18:10
70 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 18:15
dep. 18:15
77 km
Sabac, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
90 km
Tabanovic kod Sapca, Center
arr. 18:48
dep. 18:48
99 km
Macvanski Pricinovic, Center
arr. 18:54
dep. 18:54
103 km
Uzvece, Center
arr. 19:01
dep. 19:01
107 km
Glusci, Center
arr. 19:07
dep. 19:07
111 km
Metkovic Macvanski, Center
arr. 19:14
dep. 19:14
116 km
Bogatic, Bus station
arr. 19:20
dep. 19:20
122 km
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 19:25
dep. 19:25
128 km
Badovinci, Center
arr. 19:30
dep. 19:30
133 km
Salas Crnobarski, Center
arr. 19:35
137 km
Belgrade (Beograd) - Salas Crnobarski timetable
Departures on: thursday, 20.01.2022.
15:15 17:24 (02:09)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 15:15
arr. 15:25
dep. 15:25
3 km
arr. 15:30
dep. 15:30
5 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:30
71 km
Macvanska Mitrovica, Bus station
arr. 16:40
dep. 16:40
76 km
Zasavica II, Center
arr. 16:50
dep. 16:50
79 km
Zasavica I, Center
arr. 16:55
dep. 16:55
82 km
Ravnje kod Sremske Mitrovice, Center
arr. 17:01
dep. 17:01
89 km
Banovo Polje, Center
arr. 17:13
dep. 17:13
100 km
Crna Bara kod Bogatica, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
103 km
Glogovac kod Bogatica, Center
arr. 17:17
dep. 17:17
106 km
Salas Crnobarski, Center
arr. 17:24
112 km
17:00 19:35 (02:35)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 17:00
arr. 17:05
dep. 17:05
3 km
arr. 17:10
dep. 17:10
6 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 18:05
dep. 18:05
66 km
arr. 18:10
dep. 18:10
70 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 18:15
dep. 18:15
77 km
Sabac, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
90 km
Tabanovic kod Sapca, Center
arr. 18:48
dep. 18:48
99 km
Macvanski Pricinovic, Center
arr. 18:54
dep. 18:54
103 km
Uzvece, Center
arr. 19:01
dep. 19:01
107 km
Glusci, Center
arr. 19:07
dep. 19:07
111 km
Metkovic Macvanski, Center
arr. 19:14
dep. 19:14
116 km
Bogatic, Bus station
arr. 19:20
dep. 19:20
122 km
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 19:25
dep. 19:25
128 km
Badovinci, Center
arr. 19:30
dep. 19:30
133 km
Salas Crnobarski, Center
arr. 19:35
137 km

Naselja Belgrade (Beograd) i Salas Crnobarski su međusobno udaljena ~125 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 09min., a najduže 02h i 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Belgrade (Beograd) je u 15:15 h, dok je poslednji polazak u 17:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.