Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Beograd (Belgrade) - Sakule timetable

monday, 19.11.2018.
06:00 07:11 (01:11)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 06:00
Beograd (Belgrade), Dzordza Vasingtona - Banija
arr. 06:06
dep. 06:06
4 km
Beograd (Belgrade), Cvijiceva
arr. 06:07
dep. 06:07
5 km
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 06:08
dep. 06:08
6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 06:12
dep. 06:12
9 km
Padinska Skela, Frikom
arr. 06:26
dep. 06:26
19 km
Padinska Skela, PKB
arr. 06:28
dep. 06:28
20 km
Padinska Skela, Intersection
arr. 06:31
dep. 06:31
22 km
Opovo, Petrol station
arr. 06:54
dep. 06:54
37.5 km
Opovo, Bus station
arr. 06:56
dep. 06:56
39 km
Baranda, Ulaz
arr. 06:59
dep. 06:59
42 km
Baranda, Center
arr. 07:00
dep. 07:00
43 km
Baranda, Izlaz
arr. 07:03
dep. 07:03
46 km
Sakule, Vikend
arr. 07:08
dep. 07:08
51 km
Sakule, Ulaz
arr. 07:09
dep. 07:09
52 km
Sakule, Center
arr. 07:10
dep. 07:10
53 km
Sakule, Okretnica
arr. 07:11
54 km
09:30 10:41 (01:11)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:30
Beograd (Belgrade), Dzordza Vasingtona - Banija
arr. 09:36
dep. 09:36
4 km
Beograd (Belgrade), Cvijiceva
arr. 09:37
dep. 09:37
5 km
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 09:38
dep. 09:38
6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 09:42
dep. 09:42
9 km
Padinska Skela, Frikom
arr. 09:56
dep. 09:56
19 km
Padinska Skela, PKB
arr. 09:58
dep. 09:58
20 km
Padinska Skela, Intersection
arr. 10:01
dep. 10:01
22 km
Opovo, Petrol station
arr. 10:24
dep. 10:24
37.5 km
Opovo, Bus station
arr. 10:26
dep. 10:26
39 km
Baranda, Ulaz
arr. 10:29
dep. 10:29
42 km
Baranda, Center
arr. 10:30
dep. 10:30
43 km
Baranda, Izlaz
arr. 10:33
dep. 10:33
46 km
Sakule, Vikend
arr. 10:38
dep. 10:38
51 km
Sakule, Ulaz
arr. 10:39
dep. 10:39
52 km
Sakule, Center
arr. 10:40
dep. 10:40
53 km
Sakule, Okretnica
arr. 10:41
54 km
12:15 13:26 (01:11)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 12:15
Beograd (Belgrade), Dzordza Vasingtona - Banija
arr. 12:21
dep. 12:21
4 km
Beograd (Belgrade), Cvijiceva
arr. 12:22
dep. 12:22
5 km
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 12:23
dep. 12:23
6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 12:27
dep. 12:27
9 km
Padinska Skela, Frikom
arr. 12:41
dep. 12:41
19 km
Padinska Skela, PKB
arr. 12:43
dep. 12:43
20 km
Padinska Skela, Intersection
arr. 12:46
dep. 12:46
22 km
Opovo, Petrol station
arr. 13:09
dep. 13:09
37.5 km
Opovo, Bus station
arr. 13:11
dep. 13:11
39 km
Baranda, Ulaz
arr. 13:14
dep. 13:14
42 km
Baranda, Center
arr. 13:15
dep. 13:15
43 km
Baranda, Izlaz
arr. 13:18
dep. 13:18
46 km
Sakule, Vikend
arr. 13:23
dep. 13:23
51 km
Sakule, Ulaz
arr. 13:24
dep. 13:24
52 km
Sakule, Center
arr. 13:25
dep. 13:25
53 km
Sakule, Okretnica
arr. 13:26
54 km
13:15 14:39 (01:24)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:15
Beograd (Belgrade), Dzordza Vasingtona - Banija
arr. 13:27
dep. 13:27
4.3 km
Beograd (Belgrade), Cvijiceva
arr. 13:29
dep. 13:29
4.9 km
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 13:32
dep. 13:32
5.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 13:35
dep. 13:35
8.7 km
Padinska Skela, Frikom
arr. 13:51
dep. 13:51
18.7 km
Padinska Skela, PKB
arr. 13:53
dep. 13:53
19.7 km
Padinska Skela, Intersection
arr. 13:56
dep. 13:56
21.6 km
Opovo, Petrol station
arr. 14:11
dep. 14:11
37.3 km
Opovo, Bus station
arr. 14:14
dep. 14:14
38.6 km
Baranda, Ulaz
arr. 14:19
dep. 14:19
41.9 km
Baranda, Center
arr. 14:21
dep. 14:21
42.7 km
Baranda, Izlaz
arr. 14:23
dep. 14:23
43.3 km
Sakule, Vikend
arr. 14:29
dep. 14:29
48.3 km
Sakule, Ulaz
arr. 14:33
dep. 14:33
51.3 km
Sakule, Center
arr. 14:36
dep. 14:36
52.3 km
Sakule, Okretnica
arr. 14:39
53.5 km
14:30 15:41 (01:11)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:30
Beograd (Belgrade), Dzordza Vasingtona - Banija
arr. 14:36
dep. 14:36
4 km
Beograd (Belgrade), Cvijiceva
arr. 14:37
dep. 14:37
5 km
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 14:38
dep. 14:38
6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 14:42
dep. 14:42
9 km
Padinska Skela, Frikom
arr. 14:56
dep. 14:56
19 km
Padinska Skela, PKB
arr. 14:58
dep. 14:58
20 km
Padinska Skela, Intersection
arr. 15:01
dep. 15:01
22 km
Opovo, Petrol station
arr. 15:24
dep. 15:24
37.5 km
Opovo, Bus station
arr. 15:26
dep. 15:26
39 km
Baranda, Ulaz
arr. 15:29
dep. 15:29
42 km
Baranda, Center
arr. 15:30
dep. 15:30
43 km
Baranda, Izlaz
arr. 15:33
dep. 15:33
46 km
Sakule, Vikend
arr. 15:38
dep. 15:38
51 km
Sakule, Ulaz
arr. 15:39
dep. 15:39
52 km
Sakule, Center
arr. 15:40
dep. 15:40
53 km
Sakule, Okretnica
arr. 15:41
54 km
16:00 17:11 (01:11)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:00
Beograd (Belgrade), Dzordza Vasingtona - Banija
arr. 16:06
dep. 16:06
4 km
Beograd (Belgrade), Cvijiceva
arr. 16:07
dep. 16:07
5 km
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 16:08
dep. 16:08
6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 16:12
dep. 16:12
9 km
Padinska Skela, Frikom
arr. 16:26
dep. 16:26
19 km
Padinska Skela, PKB
arr. 16:28
dep. 16:28
20 km
Padinska Skela, Intersection
arr. 16:31
dep. 16:31
22 km
Opovo, Petrol station
arr. 16:54
dep. 16:54
37.5 km
Opovo, Bus station
arr. 16:56
dep. 16:56
39 km
Baranda, Ulaz
arr. 16:59
dep. 16:59
42 km
Baranda, Center
arr. 17:00
dep. 17:00
43 km
Baranda, Izlaz
arr. 17:03
dep. 17:03
46 km
Sakule, Vikend
arr. 17:08
dep. 17:08
51 km
Sakule, Ulaz
arr. 17:09
dep. 17:09
52 km
Sakule, Center
arr. 17:10
dep. 17:10
53 km
Sakule, Okretnica
arr. 17:11
54 km
16:45 18:09 (01:24)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:45
Beograd (Belgrade), Dzordza Vasingtona - Banija
arr. 16:57
dep. 16:57
4.3 km
Beograd (Belgrade), Cvijiceva
arr. 16:59
dep. 16:59
4.9 km
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 17:02
dep. 17:02
5.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 17:05
dep. 17:05
8.7 km
Padinska Skela, Frikom
arr. 17:21
dep. 17:21
18.7 km
Padinska Skela, PKB
arr. 17:23
dep. 17:23
19.7 km
Padinska Skela, Intersection
arr. 17:26
dep. 17:26
21.6 km
Opovo, Petrol station
arr. 17:41
dep. 17:41
37.3 km
Opovo, Bus station
arr. 17:44
dep. 17:44
38.6 km
Baranda, Ulaz
arr. 17:49
dep. 17:49
41.9 km
Baranda, Center
arr. 17:51
dep. 17:51
42.7 km
Baranda, Izlaz
arr. 17:53
dep. 17:53
43.3 km
Sakule, Vikend
arr. 17:59
dep. 17:59
48.3 km
Sakule, Ulaz
arr. 18:03
dep. 18:03
51.3 km
Sakule, Center
arr. 18:06
dep. 18:06
52.3 km
Sakule, Okretnica
arr. 18:09
53.5 km
18:30 19:41 (01:11)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 18:30
Beograd (Belgrade), Dzordza Vasingtona - Banija
arr. 18:36
dep. 18:36
4 km
Beograd (Belgrade), Cvijiceva
arr. 18:37
dep. 18:37
5 km
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 18:38
dep. 18:38
6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 18:42
dep. 18:42
9 km
Padinska Skela, Frikom
arr. 18:56
dep. 18:56
19 km
Padinska Skela, PKB
arr. 18:58
dep. 18:58
20 km
Padinska Skela, Intersection
arr. 19:01
dep. 19:01
22 km
Opovo, Petrol station
arr. 19:24
dep. 19:24
37.5 km
Opovo, Bus station
arr. 19:26
dep. 19:26
39 km
Baranda, Ulaz
arr. 19:29
dep. 19:29
42 km
Baranda, Center
arr. 19:30
dep. 19:30
43 km
Baranda, Izlaz
arr. 19:33
dep. 19:33
46 km
Sakule, Vikend
arr. 19:38
dep. 19:38
51 km
Sakule, Ulaz
arr. 19:39
dep. 19:39
52 km
Sakule, Center
arr. 19:40
dep. 19:40
53 km
Sakule, Okretnica
arr. 19:41
54 km
20:30 22:00 (01:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 20:30
Beograd (Belgrade), Dzordza Vasingtona - Banija
arr. 20:37
dep. 20:37
4 km
Beograd (Belgrade), Cvijiceva
arr. 20:40
dep. 20:40
5 km
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 20:43
dep. 20:43
6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 20:47
dep. 20:47
9 km
Padinska Skela, Frikom
arr. 21:03
dep. 21:03
19 km
Padinska Skela, PKB
arr. 21:05
dep. 21:05
20 km
Opovo, Petrol station
arr. 21:27
dep. 21:27
38 km
Opovo, Bus station
arr. 21:30
dep. 21:30
39 km
Baranda, Ulaz
arr. 21:35
dep. 21:35
42 km
Baranda, Center
arr. 21:38
dep. 21:38
43 km
Baranda, Izlaz
arr. 21:40
dep. 21:40
46 km
Sakule, Vikend
arr. 21:51
dep. 21:51
51 km
Sakule, Ulaz
arr. 21:55
dep. 21:55
52 km
Sakule, Center
arr. 21:57
dep. 21:57
53 km
Sakule, Okretnica
arr. 22:00
54 km
22:00 23:11 (01:11)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 22:00
Beograd (Belgrade), Dzordza Vasingtona - Banija
arr. 22:06
dep. 22:06
4 km
Beograd (Belgrade), Cvijiceva
arr. 22:07
dep. 22:07
5 km
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 22:08
dep. 22:08
6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 22:12
dep. 22:12
9 km
Padinska Skela, Frikom
arr. 22:26
dep. 22:26
19 km
Padinska Skela, PKB
arr. 22:28
dep. 22:28
20 km
Padinska Skela, Intersection
arr. 22:31
dep. 22:31
22 km
Opovo, Petrol station
arr. 22:54
dep. 22:54
37.5 km
Opovo, Bus station
arr. 22:56
dep. 22:56
39 km
Baranda, Ulaz
arr. 22:59
dep. 22:59
42 km
Baranda, Center
arr. 23:00
dep. 23:00
43 km
Baranda, Izlaz
arr. 23:03
dep. 23:03
46 km
Sakule, Vikend
arr. 23:08
dep. 23:08
51 km
Sakule, Ulaz
arr. 23:09
dep. 23:09
52 km
Sakule, Center
arr. 23:10
dep. 23:10
53 km
Sakule, Okretnica
arr. 23:11
54 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Sakule su međusobno udaljena ~54 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 11min., a najduže 01h i 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 22:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.