Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Beograd (Belgrade) - Sakule timetable

sunday, 24.02.2019.
06:00 07:11 (01:11)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 06:00
Beograd (Belgrade), Dzordza Vasingtona - Banija
arr. 06:06
dep. 06:06
4 km
Beograd (Belgrade), Cvijiceva
arr. 06:07
dep. 06:07
5 km
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 06:08
dep. 06:08
6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 06:12
dep. 06:12
9 km
Padinska Skela, Frikom
arr. 06:26
dep. 06:26
19 km
Padinska Skela, PKB
arr. 06:28
dep. 06:28
20 km
Padinska Skela, Intersection
arr. 06:31
dep. 06:31
22 km
Opovo, Petrol station
arr. 06:54
dep. 06:54
37.5 km
Opovo, Bus station
arr. 06:56
dep. 06:56
39 km
Baranda, Ulaz
arr. 06:59
dep. 06:59
42 km
Baranda, Center
arr. 07:00
dep. 07:00
43 km
Baranda, Izlaz
arr. 07:03
dep. 07:03
46 km
Sakule, Vikend
arr. 07:08
dep. 07:08
51 km
Sakule, Ulaz
arr. 07:09
dep. 07:09
52 km
Sakule, Center
arr. 07:10
dep. 07:10
53 km
Sakule, Okretnica
arr. 07:11
54 km
10:00 11:30 (01:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 10:00
Beograd (Belgrade), Dzordza Vasingtona - Banija
arr. 10:07
dep. 10:07
4 km
Beograd (Belgrade), Cvijiceva
arr. 10:10
dep. 10:10
5 km
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 10:13
dep. 10:13
6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 10:17
dep. 10:17
9 km
Padinska Skela, Frikom
arr. 10:33
dep. 10:33
19 km
Padinska Skela, PKB
arr. 10:35
dep. 10:35
20 km
Padinska Skela, Intersection
arr. 10:38
dep. 10:38
22 km
Opovo, Petrol station
arr. 10:58
dep. 10:58
37.5 km
Opovo, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:00
69 km
Baranda, Ulaz
arr. 11:53
dep. 11:53
66 km
Baranda, Center
arr. 11:51
dep. 11:51
65 km
Baranda, Izlaz
arr. 11:47
dep. 11:47
62 km
Sakule, Vikend
arr. 11:36
dep. 11:36
57 km
Sakule, Ulaz
arr. 11:34
dep. 11:34
56 km
Sakule, Center
arr. 11:32
dep. 11:32
55 km
Sakule, Okretnica
arr. 11:30
54 km
12:15 13:26 (01:11)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 12:15
Beograd (Belgrade), Dzordza Vasingtona - Banija
arr. 12:21
dep. 12:21
4 km
Beograd (Belgrade), Cvijiceva
arr. 12:22
dep. 12:22
5 km
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 12:23
dep. 12:23
6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 12:27
dep. 12:27
9 km
Padinska Skela, Frikom
arr. 12:41
dep. 12:41
19 km
Padinska Skela, PKB
arr. 12:43
dep. 12:43
20 km
Padinska Skela, Intersection
arr. 12:46
dep. 12:46
22 km
Opovo, Petrol station
arr. 13:09
dep. 13:09
37.5 km
Opovo, Bus station
arr. 13:11
dep. 13:11
39 km
Baranda, Ulaz
arr. 13:14
dep. 13:14
42 km
Baranda, Center
arr. 13:15
dep. 13:15
43 km
Baranda, Izlaz
arr. 13:18
dep. 13:18
46 km
Sakule, Vikend
arr. 13:23
dep. 13:23
51 km
Sakule, Ulaz
arr. 13:24
dep. 13:24
52 km
Sakule, Center
arr. 13:25
dep. 13:25
53 km
Sakule, Okretnica
arr. 13:26
54 km
16:00 17:11 (01:11)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:00
Beograd (Belgrade), Dzordza Vasingtona - Banija
arr. 16:06
dep. 16:06
4 km
Beograd (Belgrade), Cvijiceva
arr. 16:07
dep. 16:07
5 km
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 16:08
dep. 16:08
6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 16:12
dep. 16:12
9 km
Padinska Skela, Frikom
arr. 16:26
dep. 16:26
19 km
Padinska Skela, PKB
arr. 16:28
dep. 16:28
20 km
Padinska Skela, Intersection
arr. 16:31
dep. 16:31
22 km
Opovo, Petrol station
arr. 16:54
dep. 16:54
37.5 km
Opovo, Bus station
arr. 16:56
dep. 16:56
39 km
Baranda, Ulaz
arr. 16:59
dep. 16:59
42 km
Baranda, Center
arr. 17:00
dep. 17:00
43 km
Baranda, Izlaz
arr. 17:03
dep. 17:03
46 km
Sakule, Vikend
arr. 17:08
dep. 17:08
51 km
Sakule, Ulaz
arr. 17:09
dep. 17:09
52 km
Sakule, Center
arr. 17:10
dep. 17:10
53 km
Sakule, Okretnica
arr. 17:11
54 km
18:30 20:00 (01:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 18:30
Beograd (Belgrade), Dzordza Vasingtona - Banija
arr. 18:37
dep. 18:37
4 km
Beograd (Belgrade), Cvijiceva
arr. 18:40
dep. 18:40
5 km
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 18:43
dep. 18:43
6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 18:47
dep. 18:47
9 km
Padinska Skela, Frikom
arr. 19:03
dep. 19:03
19 km
Padinska Skela, PKB
arr. 19:05
dep. 19:05
20 km
Padinska Skela, Intersection
arr. 19:08
dep. 19:08
22 km
Opovo, Petrol station
arr. 19:28
dep. 19:28
37.5 km
Opovo, Bus station
arr. 20:30
dep. 20:30
69 km
Baranda, Ulaz
arr. 20:23
dep. 20:23
66 km
Baranda, Center
arr. 20:21
dep. 20:21
65 km
Baranda, Izlaz
arr. 20:17
dep. 20:17
62 km
Sakule, Vikend
arr. 20:06
dep. 20:06
57 km
Sakule, Ulaz
arr. 20:04
dep. 20:04
56 km
Sakule, Center
arr. 20:02
dep. 20:02
55 km
Sakule, Okretnica
arr. 20:00
54 km
20:30 22:30 (02:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 20:30
Beograd (Belgrade), Dzordza Vasingtona - Banija
arr. 20:37
dep. 20:37
4 km
Beograd (Belgrade), Cvijiceva
arr. 20:40
dep. 20:40
5 km
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 20:43
dep. 20:43
6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 20:47
dep. 20:47
9 km
Padinska Skela, Frikom
arr. 21:03
dep. 21:03
19 km
Padinska Skela, PKB
arr. 21:05
dep. 21:05
20 km
Padinska Skela, Intersection
arr. 21:08
dep. 21:08
22 km
Opovo, Petrol station
arr. 21:28
dep. 21:28
37.5 km
Opovo, Bus station
arr. 22:00
dep. 22:00
62 km
Opovo, Izlaz
arr. 21:57
dep. 21:57
60 km
Opovo, Beli breg
arr. 21:56
dep. 21:56
59 km
Sefkerin, Ulaz
arr. 21:51
dep. 21:51
55 km
Sefkerin, Center
arr. 21:50
dep. 21:50
54.5 km
Sefkerin, Izlaz
arr. 21:41
dep. 21:41
47.5 km
Baranda, Ulaz
arr. 22:06
dep. 22:06
65 km
Baranda, Center
arr. 22:08
dep. 22:08
66 km
Baranda, Izlaz
arr. 22:13
dep. 22:13
69 km
Sakule, Vikend
arr. 22:24
dep. 22:24
74 km
Sakule, Ulaz
arr. 22:26
dep. 22:26
75 km
Sakule, Center
arr. 22:28
dep. 22:28
76 km
Sakule, Okretnica
arr. 22:30
77 km
22:00 23:11 (01:11)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 22:00
Beograd (Belgrade), Dzordza Vasingtona - Banija
arr. 22:06
dep. 22:06
4 km
Beograd (Belgrade), Cvijiceva
arr. 22:07
dep. 22:07
5 km
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 22:08
dep. 22:08
6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 22:12
dep. 22:12
9 km
Padinska Skela, Frikom
arr. 22:26
dep. 22:26
19 km
Padinska Skela, PKB
arr. 22:28
dep. 22:28
20 km
Padinska Skela, Intersection
arr. 22:31
dep. 22:31
22 km
Opovo, Petrol station
arr. 22:54
dep. 22:54
37.5 km
Opovo, Bus station
arr. 22:56
dep. 22:56
39 km
Baranda, Ulaz
arr. 22:59
dep. 22:59
42 km
Baranda, Center
arr. 23:00
dep. 23:00
43 km
Baranda, Izlaz
arr. 23:03
dep. 23:03
46 km
Sakule, Vikend
arr. 23:08
dep. 23:08
51 km
Sakule, Ulaz
arr. 23:09
dep. 23:09
52 km
Sakule, Center
arr. 23:10
dep. 23:10
53 km
Sakule, Okretnica
arr. 23:11
54 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Sakule su međusobno udaljena ~58 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 11min., a najduže 02h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 22:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.