Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Beograd (Belgrade) - Ruma timetable

friday, 17.08.2018.
07:00 08:12 (01:12)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 07:00
arr. 07:06
dep. 07:06
3.1 km
arr. 07:09
dep. 07:09
6.1 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 1
arr. 07:30
dep. 07:30
31.5 km
Pecinci, Brace Vidakovic 6
arr. 07:45
dep. 07:45
44 km
Dobrinci, Center
arr. 07:53
dep. 07:53
50.3 km
Kraljevci, Center
arr. 07:57
dep. 07:57
54.9 km
Ruma, Agroruma
arr. 08:07
dep. 08:07
61.3 km
Ruma, Bus station
arr. 08:12
63.3 km
07:54 08:59 (01:05)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:54
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 07:59
dep. 07:59
2 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 08:02
dep. 08:02
9 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 08:06
dep. 08:07
13 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 08:12
dep. 08:12
18 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 08:19
dep. 08:20
26 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 08:26
dep. 08:27
32 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 08:32
dep. 08:34
41 km
Golubinci, Railway station
arr. 08:42
dep. 08:43
53 km
Putinci, Railway station
arr. 08:48
dep. 08:49
62 km
Kraljevci, Railway station
arr. 08:54
dep. 08:55
69 km
arr. 08:59
74 km
08:00 09:16 (01:16)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 08:00
arr. 08:06
dep. 08:06
3.1 km
arr. 08:09
dep. 08:09
6.1 km
Dobrinci, Center
arr. 08:53
dep. 08:53
50.3 km
Kraljevci, Center
arr. 08:57
dep. 08:57
54.9 km
Ruma, Katolicka crkva
arr. 09:07
dep. 09:07
61.3 km
Ruma, Agroruma
arr. 09:16
65.6 km
10:20 11:33 (01:13)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:20
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 10:28
dep. 10:39
4 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 11:04
dep. 11:05
32 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 11:11
dep. 11:12
41 km
arr. 11:33
74 km
10:55 12:11 (01:16)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.08.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 10:55
arr. 11:01
dep. 11:01
3.1 km
arr. 11:04
dep. 11:04
6.1 km
Dobrinci, Center
arr. 11:48
dep. 11:48
50.3 km
Kraljevci, Center
arr. 11:52
dep. 11:52
54.9 km
Ruma, Katolicka crkva
arr. 12:02
dep. 12:02
61.3 km
Ruma, Bus station
arr. 12:07
dep. 12:07
63.3 km
Ruma, Agroruma
arr. 12:11
65.6 km
13:45 14:57 (01:12)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:45
arr. 13:51
dep. 13:51
3.1 km
arr. 13:54
dep. 13:54
6.1 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 1
arr. 14:15
dep. 14:15
31.5 km
Pecinci, Brace Vidakovic 6
arr. 14:30
dep. 14:30
44 km
Dobrinci, Center
arr. 14:38
dep. 14:38
50.3 km
Kraljevci, Center
arr. 14:42
dep. 14:42
54.9 km
Ruma, Agroruma
arr. 14:52
dep. 14:52
61.3 km
Ruma, Bus station
arr. 14:57
63.3 km
16:15 17:31 (01:16)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:15
arr. 16:21
dep. 16:21
3.1 km
arr. 16:24
dep. 16:24
6.1 km
Dobrinci, Center
arr. 17:08
dep. 17:08
50.3 km
Kraljevci, Center
arr. 17:12
dep. 17:12
54.9 km
Ruma, Katolicka crkva
arr. 17:22
dep. 17:22
61.3 km
Ruma, Agroruma
arr. 17:31
65.6 km
17:45 18:57 (01:12)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.08.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:45
arr. 17:51
dep. 17:51
3.1 km
arr. 17:54
dep. 17:54
6.1 km
Pecinci, Slobodana Bajica 8
arr. 18:30
dep. 18:30
44 km
Dobrinci, Center
arr. 18:38
dep. 18:38
50.3 km
Kraljevci, Center
arr. 18:42
dep. 18:42
54.9 km
Ruma, Agroruma
arr. 18:52
dep. 18:52
61.3 km
Ruma, Bus station
arr. 18:57
63.3 km
18:45 19:57 (01:12)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 18:45
arr. 18:51
dep. 18:51
3.1 km
arr. 18:54
dep. 18:54
6.1 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 1
arr. 19:15
dep. 19:15
31.5 km
Pecinci, Brace Vidakovic 6
arr. 19:30
dep. 19:30
44 km
Dobrinci, Center
arr. 19:38
dep. 19:38
50.3 km
Kraljevci, Center
arr. 19:42
dep. 19:42
54.9 km
Ruma, Agroruma
arr. 19:52
dep. 19:52
61.3 km
Ruma, Bus station
arr. 19:57
63.3 km
20:00 21:12 (01:12)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 20:00
arr. 20:06
dep. 20:06
3.1 km
arr. 20:09
dep. 20:09
6.1 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 1
arr. 20:30
dep. 20:30
31.5 km
Pecinci, Brace Vidakovic 6
arr. 20:45
dep. 20:45
44 km
Dobrinci, Center
arr. 20:53
dep. 20:53
50.3 km
Kraljevci, Center
arr. 20:57
dep. 20:57
54.9 km
Ruma, Agroruma
arr. 21:07
dep. 21:07
61.3 km
Ruma, Bus station
arr. 21:12
63.3 km
21:13 22:23 (01:10)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 17.09.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 21:13
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 21:21
dep. 21:28
4 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 21:53
dep. 21:54
32 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 22:00
dep. 22:02
41 km
arr. 22:23
74 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Ruma su međusobno udaljena ~67 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 05min., a najduže 01h i 16min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 07:00 h, dok je poslednji polazak u 21:13 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.