Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Beograd (Belgrade) - Rucka timetable

thursday, 20.02.2020.
04:40 05:16 (00:36)
Savski trgOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Savski trg
dep. 04:40
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 04:43
dep. 04:43
0.4 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 04:46
dep. 04:46
1.8 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 04:48
dep. 04:48
4.1 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - raskrsnica
arr. 04:56
dep. 04:56
11 km
Ostruznica, 1
arr. 05:00
dep. 05:00
14.3 km
Ostruznica, 2
arr. 05:02
dep. 05:02
15.6 km
Pecani, Pecani
arr. 05:06
dep. 05:06
18.7 km
Umka, Zelengora
arr. 05:08
dep. 05:08
20 km
Umka, Center
arr. 05:10
dep. 05:10
20.9 km
Rucka, 1
arr. 05:11
dep. 05:11
21.4 km
Rucka, 2
arr. 05:13
dep. 05:13
21.9 km
Rucka, 3
arr. 05:14
dep. 05:14
22.6 km
Rucka, 4
arr. 05:15
dep. 05:15
23.4 km
Rucka, Okretnica
arr. 05:16
24.2 km
05:25 06:01 (00:36)
Savski trgOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Savski trg
dep. 05:25
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 05:28
dep. 05:28
0.4 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 05:31
dep. 05:31
1.8 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 05:33
dep. 05:33
4.1 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - raskrsnica
arr. 05:41
dep. 05:41
11 km
Ostruznica, 1
arr. 05:45
dep. 05:45
14.3 km
Ostruznica, 2
arr. 05:47
dep. 05:47
15.6 km
Pecani, Pecani
arr. 05:51
dep. 05:51
18.7 km
Umka, Zelengora
arr. 05:53
dep. 05:53
20 km
Umka, Center
arr. 05:55
dep. 05:55
20.9 km
Rucka, 1
arr. 05:56
dep. 05:56
21.4 km
Rucka, 2
arr. 05:58
dep. 05:58
21.9 km
Rucka, 3
arr. 05:59
dep. 05:59
22.6 km
Rucka, 4
arr. 06:00
dep. 06:00
23.4 km
Rucka, Okretnica
arr. 06:01
24.2 km
06:10 06:46 (00:36)
Savski trgOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Savski trg
dep. 06:10
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 06:13
dep. 06:13
0.4 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 06:16
dep. 06:16
1.8 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 06:18
dep. 06:18
4.1 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - raskrsnica
arr. 06:26
dep. 06:26
11 km
Ostruznica, 1
arr. 06:30
dep. 06:30
14.3 km
Ostruznica, 2
arr. 06:32
dep. 06:32
15.6 km
Pecani, Pecani
arr. 06:36
dep. 06:36
18.7 km
Umka, Zelengora
arr. 06:38
dep. 06:38
20 km
Umka, Center
arr. 06:40
dep. 06:40
20.9 km
Rucka, 1
arr. 06:41
dep. 06:41
21.4 km
Rucka, 2
arr. 06:43
dep. 06:43
21.9 km
Rucka, 3
arr. 06:44
dep. 06:44
22.6 km
Rucka, 4
arr. 06:45
dep. 06:45
23.4 km
Rucka, Okretnica
arr. 06:46
24.2 km
06:30 07:02 (00:32)
Savski trgOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Savski trg
dep. 06:30
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 06:32
dep. 06:32
0.4 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 06:35
dep. 06:35
1.8 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 06:38
dep. 06:38
4.3 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - raskrsnica
arr. 06:40
dep. 06:40
11.1 km
Ostruznica, 1
arr. 06:44
dep. 06:44
14.4 km
Ostruznica, 2
arr. 06:46
dep. 06:46
15.7 km
Pecani, Pecani
arr. 06:50
dep. 06:50
18.8 km
Umka, Zelengora
arr. 06:52
dep. 06:52
20.1 km
Umka, Center
arr. 06:55
dep. 06:55
21.5 km
Rucka, 1
arr. 06:56
dep. 06:56
21.8 km
Rucka, 2
arr. 06:57
dep. 06:57
22.3 km
Rucka, 3
arr. 06:59
dep. 06:59
23.1 km
Rucka, 4
arr. 07:01
dep. 07:01
23.6 km
Rucka, Okretnica
arr. 07:02
24.3 km
06:30 07:02 (00:32)
Savski trgOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Savski trg
dep. 06:30
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 06:32
dep. 06:32
0.4 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 06:35
dep. 06:35
1.8 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 06:38
dep. 06:38
4.3 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - raskrsnica
arr. 06:40
dep. 06:40
11.1 km
Ostruznica, 1
arr. 06:44
dep. 06:44
14.4 km
Ostruznica, 2
arr. 06:46
dep. 06:46
15.7 km
Pecani, Pecani
arr. 06:50
dep. 06:50
18.8 km
Umka, Zelengora
arr. 06:52
dep. 06:52
20.1 km
Umka, Center
arr. 06:55
dep. 06:55
21.5 km
Rucka, 1
arr. 06:56
dep. 06:56
21.8 km
Rucka, 2
arr. 06:57
dep. 06:57
22.3 km
Rucka, 3
arr. 06:59
dep. 06:59
23.1 km
Rucka, 4
arr. 07:01
dep. 07:01
23.6 km
Rucka, Okretnica
arr. 07:02
24.3 km
06:56 07:32 (00:36)
Savski trgOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Savski trg
dep. 06:56
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 06:59
dep. 06:59
0.4 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 07:02
dep. 07:02
1.8 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 07:04
dep. 07:04
4.1 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - raskrsnica
arr. 07:12
dep. 07:12
11 km
Ostruznica, 1
arr. 07:16
dep. 07:16
14.3 km
Ostruznica, 2
arr. 07:18
dep. 07:18
15.6 km
Pecani, Pecani
arr. 07:22
dep. 07:22
18.7 km
Umka, Zelengora
arr. 07:24
dep. 07:24
20 km
Umka, Center
arr. 07:26
dep. 07:26
20.9 km
Rucka, 1
arr. 07:27
dep. 07:27
21.4 km
Rucka, 2
arr. 07:29
dep. 07:29
21.9 km
Rucka, 3
arr. 07:30
dep. 07:30
22.6 km
Rucka, 4
arr. 07:31
dep. 07:31
23.4 km
Rucka, Okretnica
arr. 07:32
24.2 km
07:30 08:02 (00:32)
Savski trgOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Savski trg
dep. 07:30
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 07:32
dep. 07:32
0.4 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 07:35
dep. 07:35
1.8 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 07:38
dep. 07:38
4.3 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - raskrsnica
arr. 07:40
dep. 07:40
11.1 km
Ostruznica, 1
arr. 07:44
dep. 07:44
14.4 km
Ostruznica, 2
arr. 07:46
dep. 07:46
15.7 km
Pecani, Pecani
arr. 07:50
dep. 07:50
18.8 km
Umka, Zelengora
arr. 07:52
dep. 07:52
20.1 km
Umka, Center
arr. 07:55
dep. 07:55
21.5 km
Rucka, 1
arr. 07:56
dep. 07:56
21.8 km
Rucka, 2
arr. 07:57
dep. 07:57
22.3 km
Rucka, 3
arr. 07:59
dep. 07:59
23.1 km
Rucka, 4
arr. 08:01
dep. 08:01
23.6 km
Rucka, Okretnica
arr. 08:02
24.3 km
07:40 08:12 (00:32)
Savski trgOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Savski trg
dep. 07:40
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 07:42
dep. 07:42
0.4 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 07:45
dep. 07:45
1.8 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 07:48
dep. 07:48
4.3 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - raskrsnica
arr. 07:50
dep. 07:50
11.1 km
Ostruznica, 1
arr. 07:54
dep. 07:54
14.4 km
Ostruznica, 2
arr. 07:56
dep. 07:56
15.7 km
Pecani, Pecani
arr. 08:00
dep. 08:00
18.8 km
Umka, Zelengora
arr. 08:02
dep. 08:02
20.1 km
Umka, Center
arr. 08:05
dep. 08:05
21.5 km
Rucka, 1
arr. 08:06
dep. 08:06
21.8 km
Rucka, 2
arr. 08:07
dep. 08:07
22.3 km
Rucka, 3
arr. 08:09
dep. 08:09
23.1 km
Rucka, 4
arr. 08:11
dep. 08:11
23.6 km
Rucka, Okretnica
arr. 08:12
24.3 km
07:42 08:18 (00:36)
Savski trgOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Savski trg
dep. 07:42
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 07:45
dep. 07:45
0.4 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 07:48
dep. 07:48
1.8 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 07:50
dep. 07:50
4.1 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - raskrsnica
arr. 07:58
dep. 07:58
11 km
Ostruznica, 1
arr. 08:02
dep. 08:02
14.3 km
Ostruznica, 2
arr. 08:04
dep. 08:04
15.6 km
Pecani, Pecani
arr. 08:08
dep. 08:08
18.7 km
Umka, Zelengora
arr. 08:10
dep. 08:10
20 km
Umka, Center
arr. 08:12
dep. 08:12
20.9 km
Rucka, 1
arr. 08:13
dep. 08:13
21.4 km
Rucka, 2
arr. 08:15
dep. 08:15
21.9 km
Rucka, 3
arr. 08:16
dep. 08:16
22.6 km
Rucka, 4
arr. 08:17
dep. 08:17
23.4 km
Rucka, Okretnica
arr. 08:18
24.2 km
08:28 09:04 (00:36)
Savski trgOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Savski trg
dep. 08:28
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 08:31
dep. 08:31
0.4 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 08:34
dep. 08:34
1.8 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 08:36
dep. 08:36
4.1 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - raskrsnica
arr. 08:44
dep. 08:44
11 km
Ostruznica, 1
arr. 08:48
dep. 08:48
14.3 km
Ostruznica, 2
arr. 08:50
dep. 08:50
15.6 km
Pecani, Pecani
arr. 08:54
dep. 08:54
18.7 km
Umka, Zelengora
arr. 08:56
dep. 08:56
20 km
Umka, Center
arr. 08:58
dep. 08:58
20.9 km
Rucka, 1
arr. 08:59
dep. 08:59
21.4 km
Rucka, 2
arr. 09:01
dep. 09:01
21.9 km
Rucka, 3
arr. 09:02
dep. 09:02
22.6 km
Rucka, 4
arr. 09:03
dep. 09:03
23.4 km
Rucka, Okretnica
arr. 09:04
24.2 km
08:30 09:02 (00:32)
Savski trgOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Savski trg
dep. 08:30
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 08:32
dep. 08:32
0.4 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 08:35
dep. 08:35
1.8 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 08:38
dep. 08:38
4.3 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - raskrsnica
arr. 08:40
dep. 08:40
11.1 km
Ostruznica, 1
arr. 08:44
dep. 08:44
14.4 km
Ostruznica, 2
arr. 08:46
dep. 08:46
15.7 km
Pecani, Pecani
arr. 08:50
dep. 08:50
18.8 km
Umka, Zelengora
arr. 08:52
dep. 08:52
20.1 km
Umka, Center
arr. 08:55
dep. 08:55
21.5 km
Rucka, 1
arr. 08:56
dep. 08:56
21.8 km
Rucka, 2
arr. 08:57
dep. 08:57
22.3 km
Rucka, 3
arr. 08:59
dep. 08:59
23.1 km
Rucka, 4
arr. 09:01
dep. 09:01
23.6 km
Rucka, Okretnica
arr. 09:02
24.3 km
08:50 09:22 (00:32)
Savski trgOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Savski trg
dep. 08:50
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 08:52
dep. 08:52
0.4 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 08:55
dep. 08:55
1.8 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 08:58
dep. 08:58
4.3 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - raskrsnica
arr. 09:00
dep. 09:00
11.1 km
Ostruznica, 1
arr. 09:04
dep. 09:04
14.4 km
Ostruznica, 2
arr. 09:06
dep. 09:06
15.7 km
Pecani, Pecani
arr. 09:10
dep. 09:10
18.8 km
Umka, Zelengora
arr. 09:12
dep. 09:12
20.1 km
Umka, Center
arr. 09:15
dep. 09:15
21.5 km
Rucka, 1
arr. 09:16
dep. 09:16
21.8 km
Rucka, 2
arr. 09:17
dep. 09:17
22.3 km
Rucka, 3
arr. 09:19
dep. 09:19
23.1 km
Rucka, 4
arr. 09:21
dep. 09:21
23.6 km
Rucka, Okretnica
arr. 09:22
24.3 km
09:15 09:51 (00:36)
Savski trgOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Savski trg
dep. 09:15
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 09:18
dep. 09:18
0.4 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 09:21
dep. 09:21
1.8 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 09:23
dep. 09:23
4.1 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - raskrsnica
arr. 09:31
dep. 09:31
11 km
Ostruznica, 1
arr. 09:35
dep. 09:35
14.3 km
Ostruznica, 2
arr. 09:37
dep. 09:37
15.6 km
Pecani, Pecani
arr. 09:41
dep. 09:41
18.7 km
Umka, Zelengora
arr. 09:43
dep. 09:43
20 km
Umka, Center
arr. 09:45
dep. 09:45
20.9 km
Rucka, 1
arr. 09:46
dep. 09:46
21.4 km
Rucka, 2
arr. 09:48
dep. 09:48
21.9 km
Rucka, 3
arr. 09:49
dep. 09:49
22.6 km
Rucka, 4
arr. 09:50
dep. 09:50
23.4 km
Rucka, Okretnica
arr. 09:51
24.2 km
09:30 10:02 (00:32)
Savski trgOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Savski trg
dep. 09:30
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 09:32
dep. 09:32
0.4 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 09:35
dep. 09:35
1.8 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 09:38
dep. 09:38
4.3 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - raskrsnica
arr. 09:40
dep. 09:40
11.1 km
Ostruznica, 1
arr. 09:44
dep. 09:44
14.4 km
Ostruznica, 2
arr. 09:46
dep. 09:46
15.7 km
Pecani, Pecani
arr. 09:50
dep. 09:50
18.8 km
Umka, Zelengora
arr. 09:52
dep. 09:52
20.1 km
Umka, Center
arr. 09:55
dep. 09:55
21.5 km
Rucka, 1
arr. 09:56
dep. 09:56
21.8 km
Rucka, 2
arr. 09:57
dep. 09:57
22.3 km
Rucka, 3
arr. 09:59
dep. 09:59
23.1 km
Rucka, 4
arr. 10:01
dep. 10:01
23.6 km
Rucka, Okretnica
arr. 10:02
24.3 km
10:00 10:32 (00:32)
Savski trgOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Savski trg
dep. 10:00
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 10:02
dep. 10:02
0.4 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 10:05
dep. 10:05
1.8 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 10:08
dep. 10:08
4.3 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - raskrsnica
arr. 10:10
dep. 10:10
11.1 km
Ostruznica, 1
arr. 10:14
dep. 10:14
14.4 km
Ostruznica, 2
arr. 10:16
dep. 10:16
15.7 km
Pecani, Pecani
arr. 10:20
dep. 10:20
18.8 km
Umka, Zelengora
arr. 10:22
dep. 10:22
20.1 km
Umka, Center
arr. 10:25
dep. 10:25
21.5 km
Rucka, 1
arr. 10:26
dep. 10:26
21.8 km
Rucka, 2
arr. 10:27
dep. 10:27
22.3 km
Rucka, 3
arr. 10:29
dep. 10:29
23.1 km
Rucka, 4
arr. 10:31
dep. 10:31
23.6 km
Rucka, Okretnica
arr. 10:32
24.3 km
10:02 10:38 (00:36)
Savski trgOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Savski trg
dep. 10:02
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 10:05
dep. 10:05
0.4 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 10:08
dep. 10:08
1.8 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 10:10
dep. 10:10
4.1 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - raskrsnica
arr. 10:18
dep. 10:18
11 km
Ostruznica, 1
arr. 10:22
dep. 10:22
14.3 km
Ostruznica, 2
arr. 10:24
dep. 10:24
15.6 km
Pecani, Pecani
arr. 10:28
dep. 10:28
18.7 km
Umka, Zelengora
arr. 10:30
dep. 10:30
20 km
Umka, Center
arr. 10:32
dep. 10:32
20.9 km
Rucka, 1
arr. 10:33
dep. 10:33
21.4 km
Rucka, 2
arr. 10:35
dep. 10:35
21.9 km
Rucka, 3
arr. 10:36
dep. 10:36
22.6 km
Rucka, 4
arr. 10:37
dep. 10:37
23.4 km
Rucka, Okretnica
arr. 10:38
24.2 km
10:30 11:02 (00:32)
Savski trgOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Savski trg
dep. 10:30
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 10:32
dep. 10:32
0.4 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 10:35
dep. 10:35
1.8 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 10:38
dep. 10:38
4.3 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - raskrsnica
arr. 10:40
dep. 10:40
11.1 km
Ostruznica, 1
arr. 10:44
dep. 10:44
14.4 km
Ostruznica, 2
arr. 10:46
dep. 10:46
15.7 km
Pecani, Pecani
arr. 10:50
dep. 10:50
18.8 km
Umka, Zelengora
arr. 10:52
dep. 10:52
20.1 km
Umka, Center
arr. 10:55
dep. 10:55
21.5 km
Rucka, 1
arr. 10:56
dep. 10:56
21.8 km
Rucka, 2
arr. 10:57
dep. 10:57
22.3 km
Rucka, 3
arr. 10:59
dep. 10:59
23.1 km
Rucka, 4
arr. 11:01
dep. 11:01
23.6 km
Rucka, Okretnica
arr. 11:02
24.3 km
10:49 11:25 (00:36)
Savski trgOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Savski trg
dep. 10:49
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 10:52
dep. 10:52
0.4 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 10:55
dep. 10:55
1.8 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 10:57
dep. 10:57
4.1 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - raskrsnica
arr. 11:05
dep. 11:05
11 km
Ostruznica, 1
arr. 11:09
dep. 11:09
14.3 km
Ostruznica, 2
arr. 11:11
dep. 11:11
15.6 km
Pecani, Pecani
arr. 11:15
dep. 11:15
18.7 km
Umka, Zelengora
arr. 11:17
dep. 11:17
20 km
Umka, Center
arr. 11:19
dep. 11:19
20.9 km
Rucka, 1
arr. 11:20
dep. 11:20
21.4 km
Rucka, 2
arr. 11:22
dep. 11:22
21.9 km
Rucka, 3
arr. 11:23
dep. 11:23
22.6 km
Rucka, 4
arr. 11:24
dep. 11:24
23.4 km
Rucka, Okretnica
arr. 11:25
24.2 km
11:10 11:42 (00:32)
Savski trgOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Savski trg
dep. 11:10
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 11:12
dep. 11:12
0.4 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 11:15
dep. 11:15
1.8 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 11:18
dep. 11:18
4.3 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - raskrsnica
arr. 11:20
dep. 11:20
11.1 km
Ostruznica, 1
arr. 11:24
dep. 11:24
14.4 km
Ostruznica, 2
arr. 11:26
dep. 11:26
15.7 km
Pecani, Pecani
arr. 11:30
dep. 11:30
18.8 km
Umka, Zelengora
arr. 11:32
dep. 11:32
20.1 km
Umka, Center
arr. 11:35
dep. 11:35
21.5 km
Rucka, 1
arr. 11:36
dep. 11:36
21.8 km
Rucka, 2
arr. 11:37
dep. 11:37
22.3 km
Rucka, 3
arr. 11:39
dep. 11:39
23.1 km
Rucka, 4
arr. 11:41
dep. 11:41
23.6 km
Rucka, Okretnica
arr. 11:42
24.3 km
11:30 12:02 (00:32)
Savski trgOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Savski trg
dep. 11:30
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 11:32
dep. 11:32
0.4 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 11:35
dep. 11:35
1.8 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 11:38
dep. 11:38
4.3 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - raskrsnica
arr. 11:40
dep. 11:40
11.1 km
Ostruznica, 1
arr. 11:44
dep. 11:44
14.4 km
Ostruznica, 2
arr. 11:46
dep. 11:46
15.7 km
Pecani, Pecani
arr. 11:50
dep. 11:50
18.8 km
Umka, Zelengora
arr. 11:52
dep. 11:52
20.1 km
Umka, Center
arr. 11:55
dep. 11:55
21.5 km
Rucka, 1
arr. 11:56
dep. 11:56
21.8 km
Rucka, 2
arr. 11:57
dep. 11:57
22.3 km
Rucka, 3
arr. 11:59
dep. 11:59
23.1 km
Rucka, 4
arr. 12:01
dep. 12:01
23.6 km
Rucka, Okretnica
arr. 12:02
24.3 km
11:36 12:12 (00:36)
Savski trgOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Savski trg
dep. 11:36
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 11:39
dep. 11:39
0.4 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 11:42
dep. 11:42
1.8 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 11:44
dep. 11:44
4.1 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - raskrsnica
arr. 11:52
dep. 11:52
11 km
Ostruznica, 1
arr. 11:56
dep. 11:56
14.3 km
Ostruznica, 2
arr. 11:58
dep. 11:58
15.6 km
Pecani, Pecani
arr. 12:02
dep. 12:02
18.7 km
Umka, Zelengora
arr. 12:04
dep. 12:04
20 km
Umka, Center
arr. 12:06
dep. 12:06
20.9 km
Rucka, 1
arr. 12:07
dep. 12:07
21.4 km
Rucka, 2
arr. 12:09
dep. 12:09
21.9 km
Rucka, 3
arr. 12:10
dep. 12:10
22.6 km
Rucka, 4
arr. 12:11
dep. 12:11
23.4 km
Rucka, Okretnica
arr. 12:12
24.2 km
12:20 12:52 (00:32)
Savski trgOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Savski trg
dep. 12:20
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 12:22
dep. 12:22
0.4 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 12:25
dep. 12:25
1.8 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 12:28
dep. 12:28
4.3 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - raskrsnica
arr. 12:30
dep. 12:30
11.1 km
Ostruznica, 1
arr. 12:34
dep. 12:34
14.4 km
Ostruznica, 2
arr. 12:36
dep. 12:36
15.7 km
Pecani, Pecani
arr. 12:40
dep. 12:40
18.8 km
Umka, Zelengora
arr. 12:42
dep. 12:42
20.1 km
Umka, Center
arr. 12:45
dep. 12:45
21.5 km
Rucka, 1
arr. 12:46
dep. 12:46
21.8 km
Rucka, 2
arr. 12:47
dep. 12:47
22.3 km
Rucka, 3
arr. 12:49
dep. 12:49
23.1 km
Rucka, 4
arr. 12:51
dep. 12:51
23.6 km
Rucka, Okretnica
arr. 12:52
24.3 km
12:23 12:59 (00:36)
Savski trgOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Savski trg
dep. 12:23
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 12:26
dep. 12:26
0.4 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 12:29
dep. 12:29
1.8 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 12:31
dep. 12:31
4.1 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - raskrsnica
arr. 12:39
dep. 12:39
11 km
Ostruznica, 1
arr. 12:43
dep. 12:43
14.3 km
Ostruznica, 2
arr. 12:45
dep. 12:45
15.6 km
Pecani, Pecani
arr. 12:49
dep. 12:49
18.7 km
Umka, Zelengora
arr. 12:51
dep. 12:51
20 km
Umka, Center
arr. 12:53
dep. 12:53
20.9 km
Rucka, 1
arr. 12:54
dep. 12:54
21.4 km
Rucka, 2
arr. 12:56
dep. 12:56
21.9 km
Rucka, 3
arr. 12:57
dep. 12:57
22.6 km
Rucka, 4
arr. 12:58
dep. 12:58
23.4 km
Rucka, Okretnica
arr. 12:59
24.2 km
12:30 13:02 (00:32)
Savski trgOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Savski trg
dep. 12:30
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 12:32
dep. 12:32
0.4 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 12:35
dep. 12:35
1.8 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 12:38
dep. 12:38
4.3 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - raskrsnica
arr. 12:40
dep. 12:40
11.1 km
Ostruznica, 1
arr. 12:44
dep. 12:44
14.4 km
Ostruznica, 2
arr. 12:46
dep. 12:46
15.7 km
Pecani, Pecani
arr. 12:50
dep. 12:50
18.8 km
Umka, Zelengora
arr. 12:52
dep. 12:52
20.1 km
Umka, Center
arr. 12:55
dep. 12:55
21.5 km
Rucka, 1
arr. 12:56
dep. 12:56
21.8 km
Rucka, 2
arr. 12:57
dep. 12:57
22.3 km
Rucka, 3
arr. 12:59
dep. 12:59
23.1 km
Rucka, 4
arr. 13:01
dep. 13:01
23.6 km
Rucka, Okretnica
arr. 13:02
24.3 km
13:10 13:46 (00:36)
Savski trgOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Savski trg
dep. 13:10
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 13:13
dep. 13:13
0.4 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 13:16
dep. 13:16
1.8 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 13:18
dep. 13:18
4.1 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - raskrsnica
arr. 13:26
dep. 13:26
11 km
Ostruznica, 1
arr. 13:30
dep. 13:30
14.3 km
Ostruznica, 2
arr. 13:32
dep. 13:32
15.6 km
Pecani, Pecani
arr. 13:36
dep. 13:36
18.7 km
Umka, Zelengora
arr. 13:38
dep. 13:38
20 km
Umka, Center
arr. 13:40
dep. 13:40
20.9 km
Rucka, 1
arr. 13:41
dep. 13:41
21.4 km
Rucka, 2
arr. 13:43
dep. 13:43
21.9 km
Rucka, 3
arr. 13:44
dep. 13:44
22.6 km
Rucka, 4
arr. 13:45
dep. 13:45
23.4 km
Rucka, Okretnica
arr. 13:46
24.2 km
13:30 14:02 (00:32)
Savski trgOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Savski trg
dep. 13:30
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 13:32
dep. 13:32
0.4 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 13:35
dep. 13:35
1.8 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 13:38
dep. 13:38
4.3 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - raskrsnica
arr. 13:40
dep. 13:40
11.1 km
Ostruznica, 1
arr. 13:44
dep. 13:44
14.4 km
Ostruznica, 2
arr. 13:46
dep. 13:46
15.7 km
Pecani, Pecani
arr. 13:50
dep. 13:50
18.8 km
Umka, Zelengora
arr. 13:52
dep. 13:52
20.1 km
Umka, Center
arr. 13:55
dep. 13:55
21.5 km
Rucka, 1
arr. 13:56
dep. 13:56
21.8 km
Rucka, 2
arr. 13:57
dep. 13:57
22.3 km
Rucka, 3
arr. 13:59
dep. 13:59
23.1 km
Rucka, 4
arr. 14:01
dep. 14:01
23.6 km
Rucka, Okretnica
arr. 14:02
24.3 km
13:30 14:02 (00:32)
Savski trgOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Savski trg
dep. 13:30
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 13:32
dep. 13:32
0.4 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 13:35
dep. 13:35
1.8 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 13:38
dep. 13:38
4.3 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - raskrsnica
arr. 13:40
dep. 13:40
11.1 km
Ostruznica, 1
arr. 13:44
dep. 13:44
14.4 km
Ostruznica, 2
arr. 13:46
dep. 13:46
15.7 km
Pecani, Pecani
arr. 13:50
dep. 13:50
18.8 km
Umka, Zelengora
arr. 13:52
dep. 13:52
20.1 km
Umka, Center
arr. 13:55
dep. 13:55
21.5 km
Rucka, 1
arr. 13:56
dep. 13:56
21.8 km
Rucka, 2
arr. 13:57
dep. 13:57
22.3 km
Rucka, 3
arr. 13:59
dep. 13:59
23.1 km
Rucka, 4
arr. 14:01
dep. 14:01
23.6 km
Rucka, Okretnica
arr. 14:02
24.3 km
13:57 14:33 (00:36)
Savski trgOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Savski trg
dep. 13:57
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 14:00
dep. 14:00
0.4 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 14:03
dep. 14:03
1.8 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 14:05
dep. 14:05
4.1 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - raskrsnica
arr. 14:13
dep. 14:13
11 km
Ostruznica, 1
arr. 14:17
dep. 14:17
14.3 km
Ostruznica, 2
arr. 14:19
dep. 14:19
15.6 km
Pecani, Pecani
arr. 14:23
dep. 14:23
18.7 km
Umka, Zelengora
arr. 14:25
dep. 14:25
20 km
Umka, Center
arr. 14:27
dep. 14:27
20.9 km
Rucka, 1
arr. 14:28
dep. 14:28
21.4 km
Rucka, 2
arr. 14:30
dep. 14:30
21.9 km
Rucka, 3
arr. 14:31
dep. 14:31
22.6 km
Rucka, 4
arr. 14:32
dep. 14:32
23.4 km
Rucka, Okretnica
arr. 14:33
24.2 km
14:30 15:02 (00:32)
Savski trgOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Savski trg
dep. 14:30
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 14:32
dep. 14:32
0.4 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 14:35
dep. 14:35
1.8 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 14:38
dep. 14:38
4.3 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - raskrsnica
arr. 14:40
dep. 14:40
11.1 km
Ostruznica, 1
arr. 14:44
dep. 14:44
14.4 km
Ostruznica, 2
arr. 14:46
dep. 14:46
15.7 km
Pecani, Pecani
arr. 14:50
dep. 14:50
18.8 km
Umka, Zelengora
arr. 14:52
dep. 14:52
20.1 km
Umka, Center
arr. 14:55
dep. 14:55
21.5 km
Rucka, 1
arr. 14:56
dep. 14:56
21.8 km
Rucka, 2
arr. 14:57
dep. 14:57
22.3 km
Rucka, 3
arr. 14:59
dep. 14:59
23.1 km
Rucka, 4
arr. 15:01
dep. 15:01
23.6 km
Rucka, Okretnica
arr. 15:02
24.3 km
14:40 15:12 (00:32)
Savski trgOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Savski trg
dep. 14:40
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 14:42
dep. 14:42
0.4 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 14:45
dep. 14:45
1.8 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 14:48
dep. 14:48
4.3 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - raskrsnica
arr. 14:50
dep. 14:50
11.1 km
Ostruznica, 1
arr. 14:54
dep. 14:54
14.4 km
Ostruznica, 2
arr. 14:56
dep. 14:56
15.7 km
Pecani, Pecani
arr. 15:00
dep. 15:00
18.8 km
Umka, Zelengora
arr. 15:02
dep. 15:02
20.1 km
Umka, Center
arr. 15:05
dep. 15:05
21.5 km
Rucka, 1
arr. 15:06
dep. 15:06
21.8 km
Rucka, 2
arr. 15:07
dep. 15:07
22.3 km
Rucka, 3
arr. 15:09
dep. 15:09
23.1 km
Rucka, 4
arr. 15:11
dep. 15:11
23.6 km
Rucka, Okretnica
arr. 15:12
24.3 km
14:44 15:20 (00:36)
Savski trgOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Savski trg
dep. 14:44
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 14:47
dep. 14:47
0.4 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 14:50
dep. 14:50
1.8 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 14:52
dep. 14:52
4.1 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - raskrsnica
arr. 15:00
dep. 15:00
11 km
Ostruznica, 1
arr. 15:04
dep. 15:04
14.3 km
Ostruznica, 2
arr. 15:06
dep. 15:06
15.6 km
Pecani, Pecani
arr. 15:10
dep. 15:10
18.7 km
Umka, Zelengora
arr. 15:12
dep. 15:12
20 km
Umka, Center
arr. 15:14
dep. 15:14
20.9 km
Rucka, 1
arr. 15:15
dep. 15:15
21.4 km
Rucka, 2
arr. 15:17
dep. 15:17
21.9 km
Rucka, 3
arr. 15:18
dep. 15:18
22.6 km
Rucka, 4
arr. 15:19
dep. 15:19
23.4 km
Rucka, Okretnica
arr. 15:20
24.2 km
15:30 16:02 (00:32)
Savski trgOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Savski trg
dep. 15:30
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 15:32
dep. 15:32
0.4 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 15:35
dep. 15:35
1.8 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 15:38
dep. 15:38
4.3 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - raskrsnica
arr. 15:40
dep. 15:40
11.1 km
Ostruznica, 1
arr. 15:44
dep. 15:44
14.4 km
Ostruznica, 2
arr. 15:46
dep. 15:46
15.7 km
Pecani, Pecani
arr. 15:50
dep. 15:50
18.8 km
Umka, Zelengora
arr. 15:52
dep. 15:52
20.1 km
Umka, Center
arr. 15:55
dep. 15:55
21.5 km
Rucka, 1
arr. 15:56
dep. 15:56
21.8 km
Rucka, 2
arr. 15:57
dep. 15:57
22.3 km
Rucka, 3
arr. 15:59
dep. 15:59
23.1 km
Rucka, 4
arr. 16:01
dep. 16:01
23.6 km
Rucka, Okretnica
arr. 16:02
24.3 km
15:31 16:07 (00:36)
Savski trgOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Savski trg
dep. 15:31
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 15:34
dep. 15:34
0.4 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 15:37
dep. 15:37
1.8 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 15:39
dep. 15:39
4.1 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - raskrsnica
arr. 15:47
dep. 15:47
11 km
Ostruznica, 1
arr. 15:51
dep. 15:51
14.3 km
Ostruznica, 2
arr. 15:53
dep. 15:53
15.6 km
Pecani, Pecani
arr. 15:57
dep. 15:57
18.7 km
Umka, Zelengora
arr. 15:59
dep. 15:59
20 km
Umka, Center
arr. 16:01
dep. 16:01
20.9 km
Rucka, 1
arr. 16:02
dep. 16:02
21.4 km
Rucka, 2
arr. 16:04
dep. 16:04
21.9 km
Rucka, 3
arr. 16:05
dep. 16:05
22.6 km
Rucka, 4
arr. 16:06
dep. 16:06
23.4 km
Rucka, Okretnica
arr. 16:07
24.2 km
15:50 16:22 (00:32)
Savski trgOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Savski trg
dep. 15:50
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 15:52
dep. 15:52
0.4 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 15:55
dep. 15:55
1.8 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 15:58
dep. 15:58
4.3 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - raskrsnica
arr. 16:00
dep. 16:00
11.1 km
Ostruznica, 1
arr. 16:04
dep. 16:04
14.4 km
Ostruznica, 2
arr. 16:06
dep. 16:06
15.7 km
Pecani, Pecani
arr. 16:10
dep. 16:10
18.8 km
Umka, Zelengora
arr. 16:12
dep. 16:12
20.1 km
Umka, Center
arr. 16:15
dep. 16:15
21.5 km
Rucka, 1
arr. 16:16
dep. 16:16
21.8 km
Rucka, 2
arr. 16:17
dep. 16:17
22.3 km
Rucka, 3
arr. 16:19
dep. 16:19
23.1 km
Rucka, 4
arr. 16:21
dep. 16:21
23.6 km
Rucka, Okretnica
arr. 16:22
24.3 km
16:18 16:54 (00:36)
Savski trgOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Savski trg
dep. 16:18
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 16:21
dep. 16:21
0.4 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 16:24
dep. 16:24
1.8 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 16:26
dep. 16:26
4.1 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - raskrsnica
arr. 16:34
dep. 16:34
11 km
Ostruznica, 1
arr. 16:38
dep. 16:38
14.3 km
Ostruznica, 2
arr. 16:40
dep. 16:40
15.6 km
Pecani, Pecani
arr. 16:44
dep. 16:44
18.7 km
Umka, Zelengora
arr. 16:46
dep. 16:46
20 km
Umka, Center
arr. 16:48
dep. 16:48
20.9 km
Rucka, 1
arr. 16:49
dep. 16:49
21.4 km
Rucka, 2
arr. 16:51
dep. 16:51
21.9 km
Rucka, 3
arr. 16:52
dep. 16:52
22.6 km
Rucka, 4
arr. 16:53
dep. 16:53
23.4 km
Rucka, Okretnica
arr. 16:54
24.2 km
16:30 17:02 (00:32)
Savski trgOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Savski trg
dep. 16:30
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 16:32
dep. 16:32
0.4 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 16:35
dep. 16:35
1.8 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 16:38
dep. 16:38
4.3 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - raskrsnica
arr. 16:40
dep. 16:40
11.1 km
Ostruznica, 1
arr. 16:44
dep. 16:44
14.4 km
Ostruznica, 2
arr. 16:46
dep. 16:46
15.7 km
Pecani, Pecani
arr. 16:50
dep. 16:50
18.8 km
Umka, Zelengora
arr. 16:52
dep. 16:52
20.1 km
Umka, Center
arr. 16:55
dep. 16:55
21.5 km
Rucka, 1
arr. 16:56
dep. 16:56
21.8 km
Rucka, 2
arr. 16:57
dep. 16:57
22.3 km
Rucka, 3
arr. 16:59
dep. 16:59
23.1 km
Rucka, 4
arr. 17:01
dep. 17:01
23.6 km
Rucka, Okretnica
arr. 17:02
24.3 km
17:00 17:32 (00:32)
Savski trgOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Savski trg
dep. 17:00
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 17:02
dep. 17:02
0.4 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 17:05
dep. 17:05
1.8 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 17:08
dep. 17:08
4.3 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - raskrsnica
arr. 17:10
dep. 17:10
11.1 km
Ostruznica, 1
arr. 17:14
dep. 17:14
14.4 km
Ostruznica, 2
arr. 17:16
dep. 17:16
15.7 km
Pecani, Pecani
arr. 17:20
dep. 17:20
18.8 km
Umka, Zelengora
arr. 17:22
dep. 17:22
20.1 km
Umka, Center
arr. 17:25
dep. 17:25
21.5 km
Rucka, 1
arr. 17:26
dep. 17:26
21.8 km
Rucka, 2
arr. 17:27
dep. 17:27
22.3 km
Rucka, 3
arr. 17:29
dep. 17:29
23.1 km
Rucka, 4
arr. 17:31
dep. 17:31
23.6 km
Rucka, Okretnica
arr. 17:32
24.3 km
17:05 17:41 (00:36)
Savski trgOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Savski trg
dep. 17:05
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 17:08
dep. 17:08
0.4 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 17:11
dep. 17:11
1.8 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 17:13
dep. 17:13
4.1 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - raskrsnica
arr. 17:21
dep. 17:21
11 km
Ostruznica, 1
arr. 17:25
dep. 17:25
14.3 km
Ostruznica, 2
arr. 17:27
dep. 17:27
15.6 km
Pecani, Pecani
arr. 17:31
dep. 17:31
18.7 km
Umka, Zelengora
arr. 17:33
dep. 17:33
20 km
Umka, Center
arr. 17:35
dep. 17:35
20.9 km
Rucka, 1
arr. 17:36
dep. 17:36
21.4 km
Rucka, 2
arr. 17:38
dep. 17:38
21.9 km
Rucka, 3
arr. 17:39
dep. 17:39
22.6 km
Rucka, 4
arr. 17:40
dep. 17:40
23.4 km
Rucka, Okretnica
arr. 17:41
24.2 km
17:30 18:02 (00:32)
Savski trgOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Savski trg
dep. 17:30
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 17:32
dep. 17:32
0.4 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 17:35
dep. 17:35
1.8 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 17:38
dep. 17:38
4.3 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - raskrsnica
arr. 17:40
dep. 17:40
11.1 km
Ostruznica, 1
arr. 17:44
dep. 17:44
14.4 km
Ostruznica, 2
arr. 17:46
dep. 17:46
15.7 km
Pecani, Pecani
arr. 17:50
dep. 17:50
18.8 km
Umka, Zelengora
arr. 17:52
dep. 17:52
20.1 km
Umka, Center
arr. 17:55
dep. 17:55
21.5 km
Rucka, 1
arr. 17:56
dep. 17:56
21.8 km
Rucka, 2
arr. 17:57
dep. 17:57
22.3 km
Rucka, 3
arr. 17:59
dep. 17:59
23.1 km
Rucka, 4
arr. 18:01
dep. 18:01
23.6 km
Rucka, Okretnica
arr. 18:02
24.3 km
17:52 18:28 (00:36)
Savski trgOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Savski trg
dep. 17:52
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 17:55
dep. 17:55
0.4 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 17:58
dep. 17:58
1.8 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 18:00
dep. 18:00
4.1 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - raskrsnica
arr. 18:08
dep. 18:08
11 km
Ostruznica, 1
arr. 18:12
dep. 18:12
14.3 km
Ostruznica, 2
arr. 18:14
dep. 18:14
15.6 km
Pecani, Pecani
arr. 18:18
dep. 18:18
18.7 km
Umka, Zelengora
arr. 18:20
dep. 18:20
20 km
Umka, Center
arr. 18:22
dep. 18:22
20.9 km
Rucka, 1
arr. 18:23
dep. 18:23
21.4 km
Rucka, 2
arr. 18:25
dep. 18:25
21.9 km
Rucka, 3
arr. 18:26
dep. 18:26
22.6 km
Rucka, 4
arr. 18:27
dep. 18:27
23.4 km
Rucka, Okretnica
arr. 18:28
24.2 km
18:10 18:42 (00:32)
Savski trgOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Savski trg
dep. 18:10
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 18:12
dep. 18:12
0.4 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 18:15
dep. 18:15
1.8 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 18:18
dep. 18:18
4.3 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - raskrsnica
arr. 18:20
dep. 18:20
11.1 km
Ostruznica, 1
arr. 18:24
dep. 18:24
14.4 km
Ostruznica, 2
arr. 18:26
dep. 18:26
15.7 km
Pecani, Pecani
arr. 18:30
dep. 18:30
18.8 km
Umka, Zelengora
arr. 18:32
dep. 18:32
20.1 km
Umka, Center
arr. 18:35
dep. 18:35
21.5 km
Rucka, 1
arr. 18:36
dep. 18:36
21.8 km
Rucka, 2
arr. 18:37
dep. 18:37
22.3 km
Rucka, 3
arr. 18:39
dep. 18:39
23.1 km
Rucka, 4
arr. 18:41
dep. 18:41
23.6 km
Rucka, Okretnica
arr. 18:42
24.3 km
18:30 19:02 (00:32)
Savski trgOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Savski trg
dep. 18:30
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 18:32
dep. 18:32
0.4 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 18:35
dep. 18:35
1.8 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 18:38
dep. 18:38
4.3 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - raskrsnica
arr. 18:40
dep. 18:40
11.1 km
Ostruznica, 1
arr. 18:44
dep. 18:44
14.4 km
Ostruznica, 2
arr. 18:46
dep. 18:46
15.7 km
Pecani, Pecani
arr. 18:50
dep. 18:50
18.8 km
Umka, Zelengora
arr. 18:52
dep. 18:52
20.1 km
Umka, Center
arr. 18:55
dep. 18:55
21.5 km
Rucka, 1
arr. 18:56
dep. 18:56
21.8 km
Rucka, 2
arr. 18:57
dep. 18:57
22.3 km
Rucka, 3
arr. 18:59
dep. 18:59
23.1 km
Rucka, 4
arr. 19:01
dep. 19:01
23.6 km
Rucka, Okretnica
arr. 19:02
24.3 km
18:39 19:15 (00:36)
Savski trgOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Savski trg
dep. 18:39
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 18:42
dep. 18:42
0.4 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 18:45
dep. 18:45
1.8 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 18:47
dep. 18:47
4.1 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - raskrsnica
arr. 18:55
dep. 18:55
11 km
Ostruznica, 1
arr. 18:59
dep. 18:59
14.3 km
Ostruznica, 2
arr. 19:01
dep. 19:01
15.6 km
Pecani, Pecani
arr. 19:05
dep. 19:05
18.7 km
Umka, Zelengora
arr. 19:07
dep. 19:07
20 km
Umka, Center
arr. 19:09
dep. 19:09
20.9 km
Rucka, 1
arr. 19:10
dep. 19:10
21.4 km
Rucka, 2
arr. 19:12
dep. 19:12
21.9 km
Rucka, 3
arr. 19:13
dep. 19:13
22.6 km
Rucka, 4
arr. 19:14
dep. 19:14
23.4 km
Rucka, Okretnica
arr. 19:15
24.2 km
19:20 19:52 (00:32)
Savski trgOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Savski trg
dep. 19:20
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 19:22
dep. 19:22
0.4 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 19:25
dep. 19:25
1.8 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 19:28
dep. 19:28
4.3 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - raskrsnica
arr. 19:30
dep. 19:30
11.1 km
Ostruznica, 1
arr. 19:34
dep. 19:34
14.4 km
Ostruznica, 2
arr. 19:36
dep. 19:36
15.7 km
Pecani, Pecani
arr. 19:40
dep. 19:40
18.8 km
Umka, Zelengora
arr. 19:42
dep. 19:42
20.1 km
Umka, Center
arr. 19:45
dep. 19:45
21.5 km
Rucka, 1
arr. 19:46
dep. 19:46
21.8 km
Rucka, 2
arr. 19:47
dep. 19:47
22.3 km
Rucka, 3
arr. 19:49
dep. 19:49
23.1 km
Rucka, 4
arr. 19:51
dep. 19:51
23.6 km
Rucka, Okretnica
arr. 19:52
24.3 km
19:26 20:02 (00:36)
Savski trgOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Savski trg
dep. 19:26
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 19:29
dep. 19:29
0.4 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 19:32
dep. 19:32
1.8 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 19:34
dep. 19:34
4.1 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - raskrsnica
arr. 19:42
dep. 19:42
11 km
Ostruznica, 1
arr. 19:46
dep. 19:46
14.3 km
Ostruznica, 2
arr. 19:48
dep. 19:48
15.6 km
Pecani, Pecani
arr. 19:52
dep. 19:52
18.7 km
Umka, Zelengora
arr. 19:54
dep. 19:54
20 km
Umka, Center
arr. 19:56
dep. 19:56
20.9 km
Rucka, 1
arr. 19:57
dep. 19:57
21.4 km
Rucka, 2
arr. 19:59
dep. 19:59
21.9 km
Rucka, 3
arr. 20:00
dep. 20:00
22.6 km
Rucka, 4
arr. 20:01
dep. 20:01
23.4 km
Rucka, Okretnica
arr. 20:02
24.2 km
19:30 20:02 (00:32)
Savski trgOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Savski trg
dep. 19:30
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 19:32
dep. 19:32
0.4 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 19:35
dep. 19:35
1.8 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 19:38
dep. 19:38
4.3 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - raskrsnica
arr. 19:40
dep. 19:40
11.1 km
Ostruznica, 1
arr. 19:44
dep. 19:44
14.4 km
Ostruznica, 2
arr. 19:46
dep. 19:46
15.7 km
Pecani, Pecani
arr. 19:50
dep. 19:50
18.8 km
Umka, Zelengora
arr. 19:52
dep. 19:52
20.1 km
Umka, Center
arr. 19:55
dep. 19:55
21.5 km
Rucka, 1
arr. 19:56
dep. 19:56
21.8 km
Rucka, 2
arr. 19:57
dep. 19:57
22.3 km
Rucka, 3
arr. 19:59
dep. 19:59
23.1 km
Rucka, 4
arr. 20:01
dep. 20:01
23.6 km
Rucka, Okretnica
arr. 20:02
24.3 km
20:15 20:51 (00:36)
Savski trgOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Savski trg
dep. 20:15
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 20:18
dep. 20:18
0.4 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 20:21
dep. 20:21
1.8 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 20:23
dep. 20:23
4.1 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - raskrsnica
arr. 20:31
dep. 20:31
11 km
Ostruznica, 1
arr. 20:35
dep. 20:35
14.3 km
Ostruznica, 2
arr. 20:37
dep. 20:37
15.6 km
Pecani, Pecani
arr. 20:41
dep. 20:41
18.7 km
Umka, Zelengora
arr. 20:43
dep. 20:43
20 km
Umka, Center
arr. 20:45
dep. 20:45
20.9 km
Rucka, 1
arr. 20:46
dep. 20:46
21.4 km
Rucka, 2
arr. 20:48
dep. 20:48
21.9 km
Rucka, 3
arr. 20:49
dep. 20:49
22.6 km
Rucka, 4
arr. 20:50
dep. 20:50
23.4 km
Rucka, Okretnica
arr. 20:51
24.2 km
20:30 21:02 (00:32)
Savski trgOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Savski trg
dep. 20:30
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 20:32
dep. 20:32
0.4 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 20:35
dep. 20:35
1.8 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 20:38
dep. 20:38
4.3 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - raskrsnica
arr. 20:40
dep. 20:40
11.1 km
Ostruznica, 1
arr. 20:44
dep. 20:44
14.4 km
Ostruznica, 2
arr. 20:46
dep. 20:46
15.7 km
Pecani, Pecani
arr. 20:50
dep. 20:50
18.8 km
Umka, Zelengora
arr. 20:52
dep. 20:52
20.1 km
Umka, Center
arr. 20:55
dep. 20:55
21.5 km
Rucka, 1
arr. 20:56
dep. 20:56
21.8 km
Rucka, 2
arr. 20:57
dep. 20:57
22.3 km
Rucka, 3
arr. 20:59
dep. 20:59
23.1 km
Rucka, 4
arr. 21:01
dep. 21:01
23.6 km
Rucka, Okretnica
arr. 21:02
24.3 km
20:30 21:02 (00:32)
Savski trgOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Savski trg
dep. 20:30
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 20:32
dep. 20:32
0.4 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 20:35
dep. 20:35
1.8 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 20:38
dep. 20:38
4.3 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - raskrsnica
arr. 20:40
dep. 20:40
11.1 km
Ostruznica, 1
arr. 20:44
dep. 20:44
14.4 km
Ostruznica, 2
arr. 20:46
dep. 20:46
15.7 km
Pecani, Pecani
arr. 20:50
dep. 20:50
18.8 km
Umka, Zelengora
arr. 20:52
dep. 20:52
20.1 km
Umka, Center
arr. 20:55
dep. 20:55
21.5 km
Rucka, 1
arr. 20:56
dep. 20:56
21.8 km
Rucka, 2
arr. 20:57
dep. 20:57
22.3 km
Rucka, 3
arr. 20:59
dep. 20:59
23.1 km
Rucka, 4
arr. 21:01
dep. 21:01
23.6 km
Rucka, Okretnica
arr. 21:02
24.3 km
21:05 21:41 (00:36)
Savski trgOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Savski trg
dep. 21:05
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 21:08
dep. 21:08
0.4 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 21:11
dep. 21:11
1.8 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 21:13
dep. 21:13
4.1 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - raskrsnica
arr. 21:21
dep. 21:21
11 km
Ostruznica, 1
arr. 21:25
dep. 21:25
14.3 km
Ostruznica, 2
arr. 21:27
dep. 21:27
15.6 km
Pecani, Pecani
arr. 21:31
dep. 21:31
18.7 km
Umka, Zelengora
arr. 21:33
dep. 21:33
20 km
Umka, Center
arr. 21:35
dep. 21:35
20.9 km
Rucka, 1
arr. 21:36
dep. 21:36
21.4 km
Rucka, 2
arr. 21:38
dep. 21:38
21.9 km
Rucka, 3
arr. 21:39
dep. 21:39
22.6 km
Rucka, 4
arr. 21:40
dep. 21:40
23.4 km
Rucka, Okretnica
arr. 21:41
24.2 km
21:30 22:02 (00:32)
Savski trgOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Savski trg
dep. 21:30
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 21:32
dep. 21:32
0.4 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 21:35
dep. 21:35
1.8 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 21:38
dep. 21:38
4.3 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - raskrsnica
arr. 21:40
dep. 21:40
11.1 km
Ostruznica, 1
arr. 21:44
dep. 21:44
14.4 km
Ostruznica, 2
arr. 21:46
dep. 21:46
15.7 km
Pecani, Pecani
arr. 21:50
dep. 21:50
18.8 km
Umka, Zelengora
arr. 21:52
dep. 21:52
20.1 km
Umka, Center
arr. 21:55
dep. 21:55
21.5 km
Rucka, 1
arr. 21:56
dep. 21:56
21.8 km
Rucka, 2
arr. 21:57
dep. 21:57
22.3 km
Rucka, 3
arr. 21:59
dep. 21:59
23.1 km
Rucka, 4
arr. 22:01
dep. 22:01
23.6 km
Rucka, Okretnica
arr. 22:02
24.3 km
21:40 22:12 (00:32)
Savski trgOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Savski trg
dep. 21:40
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 21:42
dep. 21:42
0.4 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 21:45
dep. 21:45
1.8 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 21:48
dep. 21:48
4.3 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - raskrsnica
arr. 21:50
dep. 21:50
11.1 km
Ostruznica, 1
arr. 21:54
dep. 21:54
14.4 km
Ostruznica, 2
arr. 21:56
dep. 21:56
15.7 km
Pecani, Pecani
arr. 22:00
dep. 22:00
18.8 km
Umka, Zelengora
arr. 22:02
dep. 22:02
20.1 km
Umka, Center
arr. 22:05
dep. 22:05
21.5 km
Rucka, 1
arr. 22:06
dep. 22:06
21.8 km
Rucka, 2
arr. 22:07
dep. 22:07
22.3 km
Rucka, 3
arr. 22:09
dep. 22:09
23.1 km
Rucka, 4
arr. 22:11
dep. 22:11
23.6 km
Rucka, Okretnica
arr. 22:12
24.3 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Rucka su međusobno udaljena ~25 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 32min., a najduže 36min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 04:40 h, dok je poslednji polazak u 21:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.