Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Belgrade (Beograd) - Resavica timetable

monday, 03.10.2022.
13:00 16:00 (03:00)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, Saturday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 13:00
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 13:08
dep. 13:08
5 km
Velika Plana, Bus station
arr. 14:20
dep. 14:20
89 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 14:40
dep. 14:40
101 km
Svilajnac, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:50
110 km
Grabovac kod Svilajnca, Raskrsnica - glavni ulaz
arr. 14:55
dep. 14:55
116 km
Sedlare kod Svilajnca, Raskrsnica - Zel. stanica
arr. 15:00
dep. 15:00
120 km
arr. 15:03
dep. 15:03
122 km
Jasenovo kod Despotovca, Raskrsnica - Izlaz za regionalni put
arr. 15:08
dep. 15:08
125 km
Medveda kod Despotovca, Centar - raskrsnica
arr. 15:11
dep. 15:11
127 km
Plazane, Raskrsnica - put
arr. 15:19
dep. 15:19
131 km
arr. 15:22
dep. 15:22
133 km
Miliva, Raskrsnica (Brest)
arr. 15:25
dep. 15:25
134 km
Despotovac, Vet. stanica
arr. 15:27
dep. 15:27
135 km
Despotovac, Jugoprevoz
arr. 15:28
dep. 15:28
136 km
Despotovac, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:30
137 km
Dvoriste kod Despotovca, Intersection
arr. 15:42
dep. 15:42
144 km
Resavica Selo, Dutovo
arr. 15:48
dep. 15:48
148 km
Resavica, Center
arr. 16:00
157 km
15:30 18:30 (03:00)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 15:30
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 15:38
dep. 15:38
5 km
Velika Plana, Bus station
arr. 16:50
dep. 16:50
89 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 17:10
dep. 17:10
101 km
Svilajnac, Bus station
arr. 17:20
dep. 17:20
110 km
Grabovac kod Svilajnca, Raskrsnica - glavni ulaz
arr. 17:25
dep. 17:25
116 km
Sedlare kod Svilajnca, Raskrsnica - Zel. stanica
arr. 17:30
dep. 17:30
120 km
arr. 17:33
dep. 17:33
122 km
Jasenovo kod Despotovca, Raskrsnica - Izlaz za regionalni put
arr. 17:38
dep. 17:38
125 km
Medveda kod Despotovca, Centar - raskrsnica
arr. 17:41
dep. 17:41
127 km
Plazane, Raskrsnica - put
arr. 17:49
dep. 17:49
131 km
arr. 17:52
dep. 17:52
133 km
Miliva, Raskrsnica (Brest)
arr. 17:55
dep. 17:55
134 km
Despotovac, Vet. stanica
arr. 17:57
dep. 17:57
135 km
Despotovac, Jugoprevoz
arr. 17:58
dep. 17:58
136 km
Despotovac, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
137 km
Dvoriste kod Despotovca, Intersection
arr. 18:10
dep. 18:10
144 km
Resavica Selo, Dutovo
arr. 18:18
dep. 18:18
148 km
Resavica, Center
arr. 18:30
157 km
Belgrade (Beograd) - Resavica timetable
Departures on: tuesday, 04.10.2022.
13:00 16:00 (03:00)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, Saturday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 13:00
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 13:08
dep. 13:08
5 km
Velika Plana, Bus station
arr. 14:20
dep. 14:20
89 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 14:40
dep. 14:40
101 km
Svilajnac, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:50
110 km
Grabovac kod Svilajnca, Raskrsnica - glavni ulaz
arr. 14:55
dep. 14:55
116 km
Sedlare kod Svilajnca, Raskrsnica - Zel. stanica
arr. 15:00
dep. 15:00
120 km
arr. 15:03
dep. 15:03
122 km
Jasenovo kod Despotovca, Raskrsnica - Izlaz za regionalni put
arr. 15:08
dep. 15:08
125 km
Medveda kod Despotovca, Centar - raskrsnica
arr. 15:11
dep. 15:11
127 km
Plazane, Raskrsnica - put
arr. 15:19
dep. 15:19
131 km
arr. 15:22
dep. 15:22
133 km
Miliva, Raskrsnica (Brest)
arr. 15:25
dep. 15:25
134 km
Despotovac, Vet. stanica
arr. 15:27
dep. 15:27
135 km
Despotovac, Jugoprevoz
arr. 15:28
dep. 15:28
136 km
Despotovac, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:30
137 km
Dvoriste kod Despotovca, Intersection
arr. 15:42
dep. 15:42
144 km
Resavica Selo, Dutovo
arr. 15:48
dep. 15:48
148 km
Resavica, Center
arr. 16:00
157 km
15:30 18:30 (03:00)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 15:30
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 15:38
dep. 15:38
5 km
Velika Plana, Bus station
arr. 16:50
dep. 16:50
89 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 17:10
dep. 17:10
101 km
Svilajnac, Bus station
arr. 17:20
dep. 17:20
110 km
Grabovac kod Svilajnca, Raskrsnica - glavni ulaz
arr. 17:25
dep. 17:25
116 km
Sedlare kod Svilajnca, Raskrsnica - Zel. stanica
arr. 17:30
dep. 17:30
120 km
arr. 17:33
dep. 17:33
122 km
Jasenovo kod Despotovca, Raskrsnica - Izlaz za regionalni put
arr. 17:38
dep. 17:38
125 km
Medveda kod Despotovca, Centar - raskrsnica
arr. 17:41
dep. 17:41
127 km
Plazane, Raskrsnica - put
arr. 17:49
dep. 17:49
131 km
arr. 17:52
dep. 17:52
133 km
Miliva, Raskrsnica (Brest)
arr. 17:55
dep. 17:55
134 km
Despotovac, Vet. stanica
arr. 17:57
dep. 17:57
135 km
Despotovac, Jugoprevoz
arr. 17:58
dep. 17:58
136 km
Despotovac, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
137 km
Dvoriste kod Despotovca, Intersection
arr. 18:10
dep. 18:10
144 km
Resavica Selo, Dutovo
arr. 18:18
dep. 18:18
148 km
Resavica, Center
arr. 18:30
157 km
Belgrade (Beograd) - Resavica timetable
Departures on: wednesday, 05.10.2022.
13:00 16:00 (03:00)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, Saturday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 13:00
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 13:08
dep. 13:08
5 km
Velika Plana, Bus station
arr. 14:20
dep. 14:20
89 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 14:40
dep. 14:40
101 km
Svilajnac, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:50
110 km
Grabovac kod Svilajnca, Raskrsnica - glavni ulaz
arr. 14:55
dep. 14:55
116 km
Sedlare kod Svilajnca, Raskrsnica - Zel. stanica
arr. 15:00
dep. 15:00
120 km
arr. 15:03
dep. 15:03
122 km
Jasenovo kod Despotovca, Raskrsnica - Izlaz za regionalni put
arr. 15:08
dep. 15:08
125 km
Medveda kod Despotovca, Centar - raskrsnica
arr. 15:11
dep. 15:11
127 km
Plazane, Raskrsnica - put
arr. 15:19
dep. 15:19
131 km
arr. 15:22
dep. 15:22
133 km
Miliva, Raskrsnica (Brest)
arr. 15:25
dep. 15:25
134 km
Despotovac, Vet. stanica
arr. 15:27
dep. 15:27
135 km
Despotovac, Jugoprevoz
arr. 15:28
dep. 15:28
136 km
Despotovac, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:30
137 km
Dvoriste kod Despotovca, Intersection
arr. 15:42
dep. 15:42
144 km
Resavica Selo, Dutovo
arr. 15:48
dep. 15:48
148 km
Resavica, Center
arr. 16:00
157 km
15:30 18:30 (03:00)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 15:30
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 15:38
dep. 15:38
5 km
Velika Plana, Bus station
arr. 16:50
dep. 16:50
89 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 17:10
dep. 17:10
101 km
Svilajnac, Bus station
arr. 17:20
dep. 17:20
110 km
Grabovac kod Svilajnca, Raskrsnica - glavni ulaz
arr. 17:25
dep. 17:25
116 km
Sedlare kod Svilajnca, Raskrsnica - Zel. stanica
arr. 17:30
dep. 17:30
120 km
arr. 17:33
dep. 17:33
122 km
Jasenovo kod Despotovca, Raskrsnica - Izlaz za regionalni put
arr. 17:38
dep. 17:38
125 km
Medveda kod Despotovca, Centar - raskrsnica
arr. 17:41
dep. 17:41
127 km
Plazane, Raskrsnica - put
arr. 17:49
dep. 17:49
131 km
arr. 17:52
dep. 17:52
133 km
Miliva, Raskrsnica (Brest)
arr. 17:55
dep. 17:55
134 km
Despotovac, Vet. stanica
arr. 17:57
dep. 17:57
135 km
Despotovac, Jugoprevoz
arr. 17:58
dep. 17:58
136 km
Despotovac, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
137 km
Dvoriste kod Despotovca, Intersection
arr. 18:10
dep. 18:10
144 km
Resavica Selo, Dutovo
arr. 18:18
dep. 18:18
148 km
Resavica, Center
arr. 18:30
157 km
Belgrade (Beograd) - Resavica timetable
Departures on: thursday, 06.10.2022.
13:00 16:00 (03:00)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, Saturday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 13:00
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 13:08
dep. 13:08
5 km
Velika Plana, Bus station
arr. 14:20
dep. 14:20
89 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 14:40
dep. 14:40
101 km
Svilajnac, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:50
110 km
Grabovac kod Svilajnca, Raskrsnica - glavni ulaz
arr. 14:55
dep. 14:55
116 km
Sedlare kod Svilajnca, Raskrsnica - Zel. stanica
arr. 15:00
dep. 15:00
120 km
arr. 15:03
dep. 15:03
122 km
Jasenovo kod Despotovca, Raskrsnica - Izlaz za regionalni put
arr. 15:08
dep. 15:08
125 km
Medveda kod Despotovca, Centar - raskrsnica
arr. 15:11
dep. 15:11
127 km
Plazane, Raskrsnica - put
arr. 15:19
dep. 15:19
131 km
arr. 15:22
dep. 15:22
133 km
Miliva, Raskrsnica (Brest)
arr. 15:25
dep. 15:25
134 km
Despotovac, Vet. stanica
arr. 15:27
dep. 15:27
135 km
Despotovac, Jugoprevoz
arr. 15:28
dep. 15:28
136 km
Despotovac, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:30
137 km
Dvoriste kod Despotovca, Intersection
arr. 15:42
dep. 15:42
144 km
Resavica Selo, Dutovo
arr. 15:48
dep. 15:48
148 km
Resavica, Center
arr. 16:00
157 km
15:30 18:30 (03:00)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 15:30
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 15:38
dep. 15:38
5 km
Velika Plana, Bus station
arr. 16:50
dep. 16:50
89 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 17:10
dep. 17:10
101 km
Svilajnac, Bus station
arr. 17:20
dep. 17:20
110 km
Grabovac kod Svilajnca, Raskrsnica - glavni ulaz
arr. 17:25
dep. 17:25
116 km
Sedlare kod Svilajnca, Raskrsnica - Zel. stanica
arr. 17:30
dep. 17:30
120 km
arr. 17:33
dep. 17:33
122 km
Jasenovo kod Despotovca, Raskrsnica - Izlaz za regionalni put
arr. 17:38
dep. 17:38
125 km
Medveda kod Despotovca, Centar - raskrsnica
arr. 17:41
dep. 17:41
127 km
Plazane, Raskrsnica - put
arr. 17:49
dep. 17:49
131 km
arr. 17:52
dep. 17:52
133 km
Miliva, Raskrsnica (Brest)
arr. 17:55
dep. 17:55
134 km
Despotovac, Vet. stanica
arr. 17:57
dep. 17:57
135 km
Despotovac, Jugoprevoz
arr. 17:58
dep. 17:58
136 km
Despotovac, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
137 km
Dvoriste kod Despotovca, Intersection
arr. 18:10
dep. 18:10
144 km
Resavica Selo, Dutovo
arr. 18:18
dep. 18:18
148 km
Resavica, Center
arr. 18:30
157 km

Naselja Belgrade (Beograd) i Resavica su međusobno udaljena ~157 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 00min., a najduže 03h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Belgrade (Beograd) je u 13:00 h, dok je poslednji polazak u 15:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.