Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Belgrade (Beograd) - Raska timetable

wednesday, 15.07.2020.
07:00 11:30 (04:30)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 07:00
Batocina, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:45
109 km
Kragujevac, Bus station
arr. 09:05
dep. 09:05
136 km
Kraljevo, Bus station
arr. 10:15
dep. 10:15
190 km
Biljanovac
arr. 11:15
dep. 11:15
253 km
Raska, Bus station
arr. 11:30
271 km
09:00 14:15 (05:15)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 09:00
Mladenovac, Bus station
arr. 09:50
dep. 09:50
56 km
Topola, Bus station
arr. 10:45
dep. 11:00
80 km
Kragujevac, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:25
119 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:45
dep. 12:45
175 km
Ušće kod Kraljeva
arr. 13:45
dep. 13:45
222 km
Raska, Bus station
arr. 14:15
257 km
09:45 14:20 (04:35)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 09:45
Ljig, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
80 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:00
114 km
Kraljevo, Bus station
arr. 13:00
dep. 13:00
173 km
Ušće kod Kraljeva
arr. 14:00
dep. 14:00
232 km
Raska, Bus station
arr. 14:20
253 km
10:35 16:15 (05:40)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 10:35
Kraljevo, Bus station
arr. 13:30
dep. 14:01
172.3 km
Raska, Bus station
arr. 16:15
253.9 km
12:00 16:30 (04:30)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 12:00
Batocina, Bus station
arr. 13:45
dep. 13:45
109 km
Kragujevac, Bus station
arr. 14:05
dep. 14:05
136 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:15
dep. 15:15
190 km
Biljanovac
arr. 16:15
dep. 16:15
253 km
Raska, Bus station
arr. 16:30
271 km
13:05 18:00 (04:55)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 13:05
Ljig, Bus station
arr. 14:30
dep. 14:30
78 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:30
102 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:30
173 km
Ušće kod Kraljeva
arr. 17:30
dep. 17:30
234 km
Raska, Bus station
arr. 18:00
255 km
13:50 19:20 (05:30)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 13:50
Ljig, Bus station
arr. 15:15
dep. 15:15
85 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
135 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:15
dep. 17:15
179 km
Ušće kod Kraljeva, Center
arr. 18:30
dep. 18:30
235 km
Biljanovac, Center
arr. 18:50
dep. 18:50
238 km
Baljevac kod Raske, Center
arr. 19:00
dep. 19:00
245 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:00
280 km
Raska, Bus station
arr. 19:20
269 km
14:00 19:00 (05:00)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 14:00
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 14:10
dep. 14:10
5 km
Kragujevac, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:10
140 km
Kragujevac, Koricani dom
arr. 16:19
dep. 16:19
147 km
Vuckovica kod Knica, Center
arr. 16:25
dep. 16:25
152 km
Gruza, Center
arr. 16:35
dep. 16:35
160 km
arr. 16:41
dep. 16:41
165 km
Guberevac kod Knica, Center
arr. 16:45
dep. 16:45
168 km
Vitkovac kod Kraljeva, Center
arr. 16:55
dep. 16:55
176 km
Vitanovac kod Kraljeva, Center
arr. 17:05
dep. 17:05
184 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:20
dep. 17:25
194 km
Bogutovac, Intersection
arr. 17:50
dep. 17:50
215 km
Polumir, Most
arr. 18:10
dep. 18:10
232 km
Ušće kod Kraljeva, Center
arr. 18:26
dep. 18:26
246 km
Baljevac kod Raske, Center
arr. 18:48
dep. 18:48
265 km
Raska, Bus station
arr. 19:00
275 km
15:30 20:00 (04:30)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 15:30
Kragujevac, Bus station
arr. 17:20
dep. 17:20
139 km
Kraljevo, Bus station
arr. 18:20
dep. 18:20
190 km
Raska, Bus station
arr. 20:00
272 km
17:00 21:20 (04:20)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 17:00
Ljig, Bus station
arr. 18:50
dep. 18:50
85 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 19:05
dep. 19:05
115 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 19:20
dep. 19:20
126 km
Kraljevo, Bus station
arr. 20:05
dep. 20:05
175 km
Ušće kod Kraljeva
arr. 20:45
dep. 20:45
224 km
Biljanovac
arr. 21:00
dep. 21:00
238 km
Baljevac kod Raske, Centar
arr. 21:05
dep. 21:05
241 km
Brvenik kod Raske
arr. 21:10
dep. 21:10
246 km
Raska, Bus station
arr. 21:20
256 km
17:30 21:30 (04:00)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 17:30
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
114 km
Kraljevo, Bus station
arr. 20:30
dep. 20:30
173 km
Raska, Bus station
arr. 21:30
253 km
18:45 23:35 (04:50)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 18:45
Ljig, Bus station
arr. 20:00
dep. 20:00
79 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 21:00
dep. 21:00
129 km
Kraljevo, Bus station
arr. 21:45
dep. 21:45
173 km
Ušće kod Kraljeva
arr. 22:45
dep. 22:45
224 km
Baljevac kod Raske, Centar
arr. 23:15
dep. 23:15
239 km
Raska, Bus station
arr. 23:35
253 km
20:00 00:45 (04:45)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 20:00
Ljig, Bus station
arr. 21:15
dep. 21:15
80 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 22:15
dep. 22:15
114 km
Kraljevo, Bus station
arr. 23:15
dep. 23:15
173 km
Ušće kod Kraljeva
arr. 00:15
dep. 00:15
232 km
Raska, Bus station
arr. 00:45
253 km

Naselja Belgrade (Beograd) i Raska su međusobno udaljena ~261 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 00min., a najduže 05h i 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 9 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Belgrade (Beograd) je u 07:00 h, dok je poslednji polazak u 20:00 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Belgrade (Beograd) - Raska iznosi od 7,91 EUR do 7,91 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.