Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Beograd (Belgrade) - Raska timetable

thursday, 16.08.2018.
07:00 11:30 (04:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 07:00
Batocina, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:45
109 km
Kragujevac, Bus station
arr. 09:05
dep. 09:05
136 km
Kraljevo, Bus station
arr. 10:15
dep. 10:15
190 km
Biljanovac
arr. 11:15
dep. 11:15
253 km
Raska, Bus station
arr. 11:30
271 km
08:45 13:00 (04:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 08:45
Batocina, Bus station
arr. 09:45
dep. 09:45
102 km
Kragujevac, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:30
129 km
Kraljevo, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
183 km
Raska, Bus station
arr. 13:00
265 km
09:00 14:15 (05:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:00
Mladenovac, Bus station
arr. 09:50
dep. 09:50
56 km
Topola, Bus station
arr. 10:45
dep. 11:00
80 km
Kragujevac, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:25
119 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:45
dep. 12:45
175 km
Ušće kod Kraljeva
arr. 13:45
dep. 13:45
222 km
Raska, Bus station
arr. 14:15
257 km
09:30 13:50 (04:20)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:30
Ljig, Bus station
arr. 11:20
dep. 11:20
85 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:30
dep. 12:30
175 km
Ušće kod Kraljeva, Center
arr. 13:00
dep. 13:00
224 km
Biljanovac, Center
arr. 13:25
dep. 13:25
238 km
Baljevac kod Raske, Center
arr. 13:30
dep. 13:30
241 km
Brvenik kod Raske
arr. 13:35
dep. 13:35
246 km
Raska, Bus station
arr. 13:50
256 km
09:45 14:20 (04:35)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:45
Ljig, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
80 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:00
114 km
Kraljevo, Bus station
arr. 13:00
dep. 13:00
173 km
Ušće kod Kraljeva
arr. 14:00
dep. 14:00
232 km
Raska, Bus station
arr. 14:20
253 km
12:00 16:30 (04:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 12:00
Batocina, Bus station
arr. 13:45
dep. 13:45
109 km
Kragujevac, Bus station
arr. 14:05
dep. 14:05
136 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:15
dep. 15:15
190 km
Biljanovac
arr. 16:15
dep. 16:15
253 km
Raska, Bus station
arr. 16:30
271 km
13:05 18:00 (04:55)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:05
Ljig, Bus station
arr. 14:30
dep. 14:30
78 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:30
102 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:30
173 km
Ušće kod Kraljeva
arr. 17:30
dep. 17:30
234 km
Raska, Bus station
arr. 18:00
255 km
13:50 19:20 (05:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika, Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday, Saturday.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:50
Ljig, Bus station
arr. 15:15
dep. 15:15
85 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
135 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:15
dep. 17:15
179 km
Ušće kod Kraljeva, Center
arr. 18:30
dep. 18:30
235 km
Biljanovac, Center
arr. 18:50
dep. 18:50
238 km
Baljevac kod Raske, Center
arr. 19:00
dep. 19:00
245 km
Raska, Bus station
arr. 19:20
269 km
14:00 19:00 (05:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:00
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 14:10
dep. 14:10
5 km
Kragujevac, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:10
140 km
Kragujevac, Koricani
arr. 16:19
dep. 16:19
147 km
Vuckovica kod Knica
arr. 16:25
dep. 16:25
152 km
Grabovac kod Knica
arr. 16:35
dep. 16:35
160 km
Balosave
arr. 16:41
dep. 16:41
165 km
Guberevac kod Knica
arr. 16:45
dep. 16:45
168 km
Vitkovac kod Kraljeva
arr. 16:55
dep. 16:55
176 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 17:05
dep. 17:05
184 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:20
dep. 17:25
194 km
Bogutovac, Center
arr. 17:50
dep. 17:50
215 km
Polumir
arr. 18:10
dep. 18:10
232 km
Ušće kod Kraljeva, Center
arr. 18:26
dep. 18:26
246 km
Baljevac kod Raske, Center
arr. 18:48
dep. 18:48
265 km
Raska, Bus station
arr. 19:00
275 km
14:45 19:45 (05:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:45
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 15:05
dep. 15:05
13 km
arr. 16:02
dep. 16:02
71 km
Ljig, Bus station
arr. 16:12
dep. 16:17
81 km
Stavica, Magistrala
arr. 16:28
dep. 16:28
95 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 16:33
dep. 16:33
100 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 16:41
dep. 16:41
107 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 16:45
dep. 16:45
116 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 16:54
dep. 16:54
124 km
Preljina
arr. 17:10
dep. 17:10
139 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 17:20
dep. 17:20
150 km
Tavnik, Intersection
arr. 17:28
dep. 17:28
156 km
Ladevci
arr. 17:33
dep. 17:33
158 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:55
171 km
Mataruska Banja, Center
arr. 18:05
dep. 18:05
181 km
Bogutovac, Center
arr. 18:15
dep. 18:15
191 km
Dobre Strane (Brezna kod Kraljeva)
arr. 18:25
dep. 18:25
199 km
Ušće kod Kraljeva, Center
arr. 18:45
dep. 18:45
219 km
Biljanovac, Center
arr. 19:00
dep. 19:00
234 km
Baljevac kod Raske, Center
arr. 19:05
dep. 19:05
238 km
Raska, Bus station
arr. 19:45
254 km
15:30 20:00 (04:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:30
Kragujevac, Bus station
arr. 17:20
dep. 17:20
139 km
Kraljevo, Bus station
arr. 18:20
dep. 18:20
190 km
Raska, Bus station
arr. 20:00
272 km
17:00 21:20 (04:20)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:00
Ljig, Bus station
arr. 18:50
dep. 18:50
85 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 19:05
dep. 19:05
115 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 19:20
dep. 19:20
126 km
Kraljevo, Bus station
arr. 20:05
dep. 20:05
175 km
Ušće kod Kraljeva
arr. 20:45
dep. 20:45
224 km
Biljanovac
arr. 21:00
dep. 21:00
238 km
Baljevac kod Raske
arr. 21:05
dep. 21:05
241 km
Brvenik kod Raske
arr. 21:10
dep. 21:10
246 km
Raska, Bus station
arr. 21:20
256 km
17:30 21:30 (04:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:30
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
114 km
Kraljevo, Bus station
arr. 20:30
dep. 20:30
173 km
Raska, Bus station
arr. 21:30
253 km
18:45 23:35 (04:50)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 18:45
Ljig, Bus station
arr. 20:00
dep. 20:00
79 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 21:00
dep. 21:00
129 km
Kraljevo, Bus station
arr. 21:45
dep. 21:45
173 km
Ušće kod Kraljeva
arr. 22:45
dep. 22:45
224 km
Baljevac kod Raske
arr. 23:15
dep. 23:15
239 km
Raska, Bus station
arr. 23:35
253 km
20:00 00:45 (04:45)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 20:00
Ljig, Bus station
arr. 21:15
dep. 21:15
80 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 22:15
dep. 22:15
114 km
Kraljevo, Bus station
arr. 23:15
dep. 23:15
173 km
Ušće kod Kraljeva
arr. 00:15
dep. 00:15
232 km
Raska, Bus station
arr. 00:45
253 km
22:45 03:55 (05:10)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 22:45
Kragujevac, Bus station
arr. 00:55
dep. 00:55
142 km
Kraljevo, Bus station
arr. 02:05
dep. 02:05
196 km
Ušće kod Kraljeva
arr. 03:05
dep. 03:05
247 km
Baljevac kod Raske
arr. 03:40
dep. 03:40
266 km
Raska, Bus station
arr. 03:55
276 km
23:40 04:40 (05:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 23:40
Mrcajevci, Bus station
arr. 02:35
dep. 02:41
151.9 km
Raska, Bus station
arr. 04:40
258.9 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Raska su međusobno udaljena ~262 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 00min., a najduže 05h i 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 12 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 07:00 h, dok je poslednji polazak u 23:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.