Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Belgrade (Beograd) - Radojevo timetable

tuesday, 07.07.2020.
14:30 17:13 (02:43)
BAS - Central bus stationUgao Milete Jaksica i Ive Lole Ribara
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 14:30
Belgrade (Beograd), Pančevački most
arr. 14:38
dep. 14:38
4.3 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 14:42
dep. 14:42
7.4 km
Centa, S. Jovanovica 12
arr. 15:17
dep. 15:17
40.6 km
Perlez, 2 - Pijaca
arr. 15:27
dep. 15:27
51.9 km
Perlez, Kanal DTD
arr. 15:33
dep. 15:33
58.6 km
arr. 15:39
dep. 15:39
64.7 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 15:43
dep. 15:43
68.2 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 15:50
dep. 16:00
75 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 16:05
dep. 16:05
76.5 km
arr. 16:16
dep. 16:16
84.8 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 16:24
dep. 16:24
93.8 km
Banatski Dvor, Zeleznicka 1
arr. 16:30
dep. 16:30
99.2 km
Cestereg, Centar - park
arr. 16:35
dep. 16:35
104.9 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 16:39
dep. 16:39
108.6 km
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada Obnove
arr. 16:45
dep. 16:45
114.5 km
Nova Crnja, Zgrada Opstine
arr. 16:49
dep. 16:49
118.3 km
Vojvoda Stepa, Ulica JNA
arr. 16:54
dep. 16:54
123.1 km
Srpska Crnja, Bus station
arr. 17:01
dep. 17:01
130.6 km
Radojevo, Ugao Milete Jaksica i Ive Lole Ribara
arr. 17:13
140.4 km
19:15 21:48 (02:33)
BAS - Central bus stationUgao Milete Jaksica i Ive Lole Ribara
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 19:15
Belgrade (Beograd), Pančevački most
arr. 19:23
dep. 19:23
4.3 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 19:27
dep. 19:27
7.4 km
Centa, S. Jovanovica 12
arr. 20:02
dep. 20:02
40.6 km
Perlez, 2 - Pijaca
arr. 20:12
dep. 20:12
51.9 km
Perlez, Kanal DTD
arr. 20:18
dep. 20:18
58.6 km
arr. 20:24
dep. 20:24
64.7 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 20:28
dep. 20:28
68.2 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 20:35
dep. 20:35
75 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 20:40
dep. 20:40
76.5 km
arr. 20:51
dep. 20:51
84.8 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 20:59
dep. 20:59
93.8 km
Banatski Dvor, Zeleznicka 1
arr. 21:05
dep. 21:05
99.2 km
Cestereg, Centar - park
arr. 21:10
dep. 21:10
104.9 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 21:14
dep. 21:14
108.6 km
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada Obnove
arr. 21:20
dep. 21:20
114.5 km
Nova Crnja, Zgrada Opstine
arr. 21:24
dep. 21:24
118.3 km
Vojvoda Stepa, Ulica JNA
arr. 21:29
dep. 21:29
123.1 km
Srpska Crnja, Bus station
arr. 21:36
dep. 21:36
130.6 km
Radojevo, Ugao Milete Jaksica i Ive Lole Ribara
arr. 21:48
140.4 km
Belgrade (Beograd) - Radojevo timetable
Departures on: wednesday, 08.07.2020.
14:30 17:13 (02:43)
BAS - Central bus stationUgao Milete Jaksica i Ive Lole Ribara
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 14:30
Belgrade (Beograd), Pančevački most
arr. 14:38
dep. 14:38
4.3 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 14:42
dep. 14:42
7.4 km
Centa, S. Jovanovica 12
arr. 15:17
dep. 15:17
40.6 km
Perlez, 2 - Pijaca
arr. 15:27
dep. 15:27
51.9 km
Perlez, Kanal DTD
arr. 15:33
dep. 15:33
58.6 km
arr. 15:39
dep. 15:39
64.7 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 15:43
dep. 15:43
68.2 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 15:50
dep. 16:00
75 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 16:05
dep. 16:05
76.5 km
arr. 16:16
dep. 16:16
84.8 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 16:24
dep. 16:24
93.8 km
Banatski Dvor, Zeleznicka 1
arr. 16:30
dep. 16:30
99.2 km
Cestereg, Centar - park
arr. 16:35
dep. 16:35
104.9 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 16:39
dep. 16:39
108.6 km
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada Obnove
arr. 16:45
dep. 16:45
114.5 km
Nova Crnja, Zgrada Opstine
arr. 16:49
dep. 16:49
118.3 km
Vojvoda Stepa, Ulica JNA
arr. 16:54
dep. 16:54
123.1 km
Srpska Crnja, Bus station
arr. 17:01
dep. 17:01
130.6 km
Radojevo, Ugao Milete Jaksica i Ive Lole Ribara
arr. 17:13
140.4 km
19:15 21:48 (02:33)
BAS - Central bus stationUgao Milete Jaksica i Ive Lole Ribara
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 19:15
Belgrade (Beograd), Pančevački most
arr. 19:23
dep. 19:23
4.3 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 19:27
dep. 19:27
7.4 km
Centa, S. Jovanovica 12
arr. 20:02
dep. 20:02
40.6 km
Perlez, 2 - Pijaca
arr. 20:12
dep. 20:12
51.9 km
Perlez, Kanal DTD
arr. 20:18
dep. 20:18
58.6 km
arr. 20:24
dep. 20:24
64.7 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 20:28
dep. 20:28
68.2 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 20:35
dep. 20:35
75 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 20:40
dep. 20:40
76.5 km
arr. 20:51
dep. 20:51
84.8 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 20:59
dep. 20:59
93.8 km
Banatski Dvor, Zeleznicka 1
arr. 21:05
dep. 21:05
99.2 km
Cestereg, Centar - park
arr. 21:10
dep. 21:10
104.9 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 21:14
dep. 21:14
108.6 km
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada Obnove
arr. 21:20
dep. 21:20
114.5 km
Nova Crnja, Zgrada Opstine
arr. 21:24
dep. 21:24
118.3 km
Vojvoda Stepa, Ulica JNA
arr. 21:29
dep. 21:29
123.1 km
Srpska Crnja, Bus station
arr. 21:36
dep. 21:36
130.6 km
Radojevo, Ugao Milete Jaksica i Ive Lole Ribara
arr. 21:48
140.4 km
Belgrade (Beograd) - Radojevo timetable
Departures on: thursday, 09.07.2020.
14:30 17:13 (02:43)
BAS - Central bus stationUgao Milete Jaksica i Ive Lole Ribara
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 14:30
Belgrade (Beograd), Pančevački most
arr. 14:38
dep. 14:38
4.3 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 14:42
dep. 14:42
7.4 km
Centa, S. Jovanovica 12
arr. 15:17
dep. 15:17
40.6 km
Perlez, 2 - Pijaca
arr. 15:27
dep. 15:27
51.9 km
Perlez, Kanal DTD
arr. 15:33
dep. 15:33
58.6 km
arr. 15:39
dep. 15:39
64.7 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 15:43
dep. 15:43
68.2 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 15:50
dep. 16:00
75 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 16:05
dep. 16:05
76.5 km
arr. 16:16
dep. 16:16
84.8 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 16:24
dep. 16:24
93.8 km
Banatski Dvor, Zeleznicka 1
arr. 16:30
dep. 16:30
99.2 km
Cestereg, Centar - park
arr. 16:35
dep. 16:35
104.9 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 16:39
dep. 16:39
108.6 km
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada Obnove
arr. 16:45
dep. 16:45
114.5 km
Nova Crnja, Zgrada Opstine
arr. 16:49
dep. 16:49
118.3 km
Vojvoda Stepa, Ulica JNA
arr. 16:54
dep. 16:54
123.1 km
Srpska Crnja, Bus station
arr. 17:01
dep. 17:01
130.6 km
Radojevo, Ugao Milete Jaksica i Ive Lole Ribara
arr. 17:13
140.4 km
19:15 21:48 (02:33)
BAS - Central bus stationUgao Milete Jaksica i Ive Lole Ribara
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 19:15
Belgrade (Beograd), Pančevački most
arr. 19:23
dep. 19:23
4.3 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 19:27
dep. 19:27
7.4 km
Centa, S. Jovanovica 12
arr. 20:02
dep. 20:02
40.6 km
Perlez, 2 - Pijaca
arr. 20:12
dep. 20:12
51.9 km
Perlez, Kanal DTD
arr. 20:18
dep. 20:18
58.6 km
arr. 20:24
dep. 20:24
64.7 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 20:28
dep. 20:28
68.2 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 20:35
dep. 20:35
75 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 20:40
dep. 20:40
76.5 km
arr. 20:51
dep. 20:51
84.8 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 20:59
dep. 20:59
93.8 km
Banatski Dvor, Zeleznicka 1
arr. 21:05
dep. 21:05
99.2 km
Cestereg, Centar - park
arr. 21:10
dep. 21:10
104.9 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 21:14
dep. 21:14
108.6 km
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada Obnove
arr. 21:20
dep. 21:20
114.5 km
Nova Crnja, Zgrada Opstine
arr. 21:24
dep. 21:24
118.3 km
Vojvoda Stepa, Ulica JNA
arr. 21:29
dep. 21:29
123.1 km
Srpska Crnja, Bus station
arr. 21:36
dep. 21:36
130.6 km
Radojevo, Ugao Milete Jaksica i Ive Lole Ribara
arr. 21:48
140.4 km
Belgrade (Beograd) - Radojevo timetable
Departures on: friday, 10.07.2020.
14:30 17:13 (02:43)
BAS - Central bus stationUgao Milete Jaksica i Ive Lole Ribara
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 14:30
Belgrade (Beograd), Pančevački most
arr. 14:38
dep. 14:38
4.3 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 14:42
dep. 14:42
7.4 km
Centa, S. Jovanovica 12
arr. 15:17
dep. 15:17
40.6 km
Perlez, 2 - Pijaca
arr. 15:27
dep. 15:27
51.9 km
Perlez, Kanal DTD
arr. 15:33
dep. 15:33
58.6 km
arr. 15:39
dep. 15:39
64.7 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 15:43
dep. 15:43
68.2 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 15:50
dep. 16:00
75 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 16:05
dep. 16:05
76.5 km
arr. 16:16
dep. 16:16
84.8 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 16:24
dep. 16:24
93.8 km
Banatski Dvor, Zeleznicka 1
arr. 16:30
dep. 16:30
99.2 km
Cestereg, Centar - park
arr. 16:35
dep. 16:35
104.9 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 16:39
dep. 16:39
108.6 km
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada Obnove
arr. 16:45
dep. 16:45
114.5 km
Nova Crnja, Zgrada Opstine
arr. 16:49
dep. 16:49
118.3 km
Vojvoda Stepa, Ulica JNA
arr. 16:54
dep. 16:54
123.1 km
Srpska Crnja, Bus station
arr. 17:01
dep. 17:01
130.6 km
Radojevo, Ugao Milete Jaksica i Ive Lole Ribara
arr. 17:13
140.4 km
19:15 21:48 (02:33)
BAS - Central bus stationUgao Milete Jaksica i Ive Lole Ribara
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 19:15
Belgrade (Beograd), Pančevački most
arr. 19:23
dep. 19:23
4.3 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 19:27
dep. 19:27
7.4 km
Centa, S. Jovanovica 12
arr. 20:02
dep. 20:02
40.6 km
Perlez, 2 - Pijaca
arr. 20:12
dep. 20:12
51.9 km
Perlez, Kanal DTD
arr. 20:18
dep. 20:18
58.6 km
arr. 20:24
dep. 20:24
64.7 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 20:28
dep. 20:28
68.2 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 20:35
dep. 20:35
75 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 20:40
dep. 20:40
76.5 km
arr. 20:51
dep. 20:51
84.8 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 20:59
dep. 20:59
93.8 km
Banatski Dvor, Zeleznicka 1
arr. 21:05
dep. 21:05
99.2 km
Cestereg, Centar - park
arr. 21:10
dep. 21:10
104.9 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 21:14
dep. 21:14
108.6 km
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada Obnove
arr. 21:20
dep. 21:20
114.5 km
Nova Crnja, Zgrada Opstine
arr. 21:24
dep. 21:24
118.3 km
Vojvoda Stepa, Ulica JNA
arr. 21:29
dep. 21:29
123.1 km
Srpska Crnja, Bus station
arr. 21:36
dep. 21:36
130.6 km
Radojevo, Ugao Milete Jaksica i Ive Lole Ribara
arr. 21:48
140.4 km

Naselja Belgrade (Beograd) i Radojevo su međusobno udaljena ~141 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 33min., a najduže 02h i 43min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Belgrade (Beograd) je u 14:30 h, dok je poslednji polazak u 19:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.