Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Beograd (Belgrade) - Radljevo timetable

thursday, 20.02.2020.
07:10 08:54 (01:44)
Dunav Stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Dunav Stanica
dep. 07:10
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 07:34
dep. 07:34
9.5 km
Umka, Center
arr. 07:52
dep. 07:52
26.5 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 07:57
dep. 07:57
32.5 km
Obrenovac, Topolice
arr. 07:58
dep. 07:58
33.5 km
Obrenovac, Bus station
arr. 08:00
dep. 08:00
35 km
Zvecka, Rampa
arr. 08:08
dep. 08:08
38.5 km
Stubline, Sremčevići
arr. 08:14
dep. 08:14
45 km
Stubline, Center
arr. 08:17
dep. 08:17
47.5 km
Piroman, Center
arr. 08:22
dep. 08:22
50.5 km
Liso Polje
arr. 08:26
dep. 08:26
53 km
Brgule
arr. 08:30
dep. 08:30
55.5 km
Radljevo
arr. 08:54
68.5 km
17:40 19:24 (01:44)
Dunav Stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Dunav Stanica
dep. 17:40
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 18:04
dep. 18:04
9.5 km
Umka, Center
arr. 18:22
dep. 18:22
26.5 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 18:27
dep. 18:27
32.5 km
Obrenovac, Topolice
arr. 18:28
dep. 18:28
33.5 km
Obrenovac, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
35 km
Zvecka, Rampa
arr. 18:38
dep. 18:38
38.5 km
Stubline, Sremčevići
arr. 18:44
dep. 18:44
45 km
Stubline, Center
arr. 18:47
dep. 18:47
47.5 km
Piroman, Center
arr. 18:52
dep. 18:52
50.5 km
Liso Polje
arr. 18:56
dep. 18:56
53 km
Brgule
arr. 19:00
dep. 19:00
55.5 km
Radljevo
arr. 19:24
68.5 km
Beograd (Belgrade) - Radljevo timetable
Departures on: friday, 21.02.2020.
07:10 08:54 (01:44)
Dunav Stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Dunav Stanica
dep. 07:10
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 07:34
dep. 07:34
9.5 km
Umka, Center
arr. 07:52
dep. 07:52
26.5 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 07:57
dep. 07:57
32.5 km
Obrenovac, Topolice
arr. 07:58
dep. 07:58
33.5 km
Obrenovac, Bus station
arr. 08:00
dep. 08:00
35 km
Zvecka, Rampa
arr. 08:08
dep. 08:08
38.5 km
Stubline, Sremčevići
arr. 08:14
dep. 08:14
45 km
Stubline, Center
arr. 08:17
dep. 08:17
47.5 km
Piroman, Center
arr. 08:22
dep. 08:22
50.5 km
Liso Polje
arr. 08:26
dep. 08:26
53 km
Brgule
arr. 08:30
dep. 08:30
55.5 km
Radljevo
arr. 08:54
68.5 km
17:40 19:24 (01:44)
Dunav Stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Dunav Stanica
dep. 17:40
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 18:04
dep. 18:04
9.5 km
Umka, Center
arr. 18:22
dep. 18:22
26.5 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 18:27
dep. 18:27
32.5 km
Obrenovac, Topolice
arr. 18:28
dep. 18:28
33.5 km
Obrenovac, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
35 km
Zvecka, Rampa
arr. 18:38
dep. 18:38
38.5 km
Stubline, Sremčevići
arr. 18:44
dep. 18:44
45 km
Stubline, Center
arr. 18:47
dep. 18:47
47.5 km
Piroman, Center
arr. 18:52
dep. 18:52
50.5 km
Liso Polje
arr. 18:56
dep. 18:56
53 km
Brgule
arr. 19:00
dep. 19:00
55.5 km
Radljevo
arr. 19:24
68.5 km
Beograd (Belgrade) - Radljevo timetable
Departures on: saturday, 22.02.2020.
07:10 08:54 (01:44)
Dunav Stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Dunav Stanica
dep. 07:10
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 07:34
dep. 07:34
9.5 km
Umka, Center
arr. 07:52
dep. 07:52
26.5 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 07:57
dep. 07:57
32.5 km
Obrenovac, Topolice
arr. 07:58
dep. 07:58
33.5 km
Obrenovac, Bus station
arr. 08:00
dep. 08:00
35 km
Zvecka, Rampa
arr. 08:08
dep. 08:08
38.5 km
Stubline, Sremčevići
arr. 08:14
dep. 08:14
45 km
Stubline, Center
arr. 08:17
dep. 08:17
47.5 km
Piroman, Center
arr. 08:22
dep. 08:22
50.5 km
Liso Polje
arr. 08:26
dep. 08:26
53 km
Brgule
arr. 08:30
dep. 08:30
55.5 km
Radljevo
arr. 08:54
68.5 km
17:40 19:24 (01:44)
Dunav Stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Dunav Stanica
dep. 17:40
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 18:04
dep. 18:04
9.5 km
Umka, Center
arr. 18:22
dep. 18:22
26.5 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 18:27
dep. 18:27
32.5 km
Obrenovac, Topolice
arr. 18:28
dep. 18:28
33.5 km
Obrenovac, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
35 km
Zvecka, Rampa
arr. 18:38
dep. 18:38
38.5 km
Stubline, Sremčevići
arr. 18:44
dep. 18:44
45 km
Stubline, Center
arr. 18:47
dep. 18:47
47.5 km
Piroman, Center
arr. 18:52
dep. 18:52
50.5 km
Liso Polje
arr. 18:56
dep. 18:56
53 km
Brgule
arr. 19:00
dep. 19:00
55.5 km
Radljevo
arr. 19:24
68.5 km
Beograd (Belgrade) - Radljevo timetable
Departures on: sunday, 23.02.2020.
07:10 08:54 (01:44)
Dunav Stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Dunav Stanica
dep. 07:10
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 07:34
dep. 07:34
9.5 km
Umka, Center
arr. 07:52
dep. 07:52
26.5 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 07:57
dep. 07:57
32.5 km
Obrenovac, Topolice
arr. 07:58
dep. 07:58
33.5 km
Obrenovac, Bus station
arr. 08:00
dep. 08:00
35 km
Zvecka, Rampa
arr. 08:08
dep. 08:08
38.5 km
Stubline, Sremčevići
arr. 08:14
dep. 08:14
45 km
Stubline, Center
arr. 08:17
dep. 08:17
47.5 km
Piroman, Center
arr. 08:22
dep. 08:22
50.5 km
Liso Polje
arr. 08:26
dep. 08:26
53 km
Brgule
arr. 08:30
dep. 08:30
55.5 km
Radljevo
arr. 08:54
68.5 km
17:40 19:24 (01:44)
Dunav Stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Dunav Stanica
dep. 17:40
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 18:04
dep. 18:04
9.5 km
Umka, Center
arr. 18:22
dep. 18:22
26.5 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 18:27
dep. 18:27
32.5 km
Obrenovac, Topolice
arr. 18:28
dep. 18:28
33.5 km
Obrenovac, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
35 km
Zvecka, Rampa
arr. 18:38
dep. 18:38
38.5 km
Stubline, Sremčevići
arr. 18:44
dep. 18:44
45 km
Stubline, Center
arr. 18:47
dep. 18:47
47.5 km
Piroman, Center
arr. 18:52
dep. 18:52
50.5 km
Liso Polje
arr. 18:56
dep. 18:56
53 km
Brgule
arr. 19:00
dep. 19:00
55.5 km
Radljevo
arr. 19:24
68.5 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Radljevo su međusobno udaljena ~69 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 44min., a najduže 01h i 44min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 07:10 h, dok je poslednji polazak u 17:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.