Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Beograd (Belgrade) - Putinci timetable

thursday, 23.05.2019.
08:13 09:29 (01:16)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:13
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 08:20
dep. 08:26
2 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 08:30
dep. 08:30
9 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 08:36
dep. 08:37
13 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 08:41
dep. 08:41
18 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 08:47
dep. 08:48
26 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 08:59
dep. 09:03
32 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 09:16
dep. 09:16
41 km
Golubinci, Railway station
arr. 09:24
dep. 09:24
53 km
Putinci, Railway station
arr. 09:29
62 km
09:13 10:27 (01:14)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:13
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 09:20
dep. 09:26
2 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 09:30
dep. 09:30
9 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 09:36
dep. 09:37
13 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 09:41
dep. 09:41
18 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 09:47
dep. 09:48
26 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 09:59
dep. 10:00
32 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 10:13
dep. 10:14
41 km
Golubinci, Railway station
arr. 10:22
dep. 10:22
53 km
Putinci, Railway station
arr. 10:27
62 km
15:32 16:45 (01:13)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:32
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 15:39
dep. 15:44
2 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 15:48
dep. 15:48
9 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 15:54
dep. 15:55
13 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 15:59
dep. 16:00
18 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 16:06
dep. 16:06
26 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 16:19
dep. 16:19
32 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 16:32
dep. 16:32
41 km
Golubinci, Railway station
arr. 16:40
dep. 16:40
53 km
Putinci, Railway station
arr. 16:45
62 km
18:13 19:30 (01:17)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:13
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 18:20
dep. 18:26
2 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 18:30
dep. 18:30
9 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 18:36
dep. 18:37
13 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 18:41
dep. 18:41
18 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 18:47
dep. 18:48
26 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 18:59
dep. 19:04
32 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 19:17
dep. 19:17
41 km
Golubinci, Railway station
arr. 19:25
dep. 19:25
53 km
Putinci, Railway station
arr. 19:30
62 km
19:35 20:42 (01:07)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:35
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 19:42
dep. 19:43
2 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 19:47
dep. 19:48
9 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 19:54
dep. 19:55
13 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 19:59
dep. 20:00
18 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 20:06
dep. 20:06
26 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 20:16
dep. 20:16
32 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 20:29
dep. 20:29
41 km
Golubinci, Railway station
arr. 20:37
dep. 20:37
53 km
Putinci, Railway station
arr. 20:42
62 km
 
Departures on: friday, 24.05.2019.
08:13 09:29 (01:16)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:13
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 08:20
dep. 08:26
2 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 08:30
dep. 08:30
9 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 08:36
dep. 08:37
13 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 08:41
dep. 08:41
18 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 08:47
dep. 08:48
26 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 08:59
dep. 09:03
32 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 09:16
dep. 09:16
41 km
Golubinci, Railway station
arr. 09:24
dep. 09:24
53 km
Putinci, Railway station
arr. 09:29
62 km
09:13 10:27 (01:14)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:13
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 09:20
dep. 09:26
2 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 09:30
dep. 09:30
9 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 09:36
dep. 09:37
13 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 09:41
dep. 09:41
18 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 09:47
dep. 09:48
26 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 09:59
dep. 10:00
32 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 10:13
dep. 10:14
41 km
Golubinci, Railway station
arr. 10:22
dep. 10:22
53 km
Putinci, Railway station
arr. 10:27
62 km
15:32 16:45 (01:13)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:32
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 15:39
dep. 15:44
2 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 15:48
dep. 15:48
9 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 15:54
dep. 15:55
13 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 15:59
dep. 16:00
18 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 16:06
dep. 16:06
26 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 16:19
dep. 16:19
32 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 16:32
dep. 16:32
41 km
Golubinci, Railway station
arr. 16:40
dep. 16:40
53 km
Putinci, Railway station
arr. 16:45
62 km
18:13 19:30 (01:17)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:13
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 18:20
dep. 18:26
2 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 18:30
dep. 18:30
9 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 18:36
dep. 18:37
13 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 18:41
dep. 18:41
18 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 18:47
dep. 18:48
26 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 18:59
dep. 19:04
32 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 19:17
dep. 19:17
41 km
Golubinci, Railway station
arr. 19:25
dep. 19:25
53 km
Putinci, Railway station
arr. 19:30
62 km
19:35 20:42 (01:07)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:35
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 19:42
dep. 19:43
2 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 19:47
dep. 19:48
9 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 19:54
dep. 19:55
13 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 19:59
dep. 20:00
18 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 20:06
dep. 20:06
26 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 20:16
dep. 20:16
32 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 20:29
dep. 20:29
41 km
Golubinci, Railway station
arr. 20:37
dep. 20:37
53 km
Putinci, Railway station
arr. 20:42
62 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Putinci su međusobno udaljena ~62 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 07min., a najduže 01h i 17min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 08:13 h, dok je poslednji polazak u 19:35 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.