Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Beograd (Belgrade) - Provo timetable

thursday, 27.02.2020.
14:00 15:38 (01:38)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:00
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 14:06
dep. 14:06
7 km
Umka, Center
arr. 14:19
dep. 14:19
24 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 14:25
dep. 14:25
30 km
Obrenovac, Bus station
arr. 14:36
dep. 14:36
33 km
Zvecka, Rampa
arr. 14:39
dep. 14:39
34 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 14:42
dep. 14:42
36 km
Skela, Dom
arr. 14:48
dep. 14:48
44 km
Usce kod Obrenovca, TENT 1
arr. 14:56
dep. 14:56
52 km
Beljin, Baraka
arr. 15:02
dep. 15:02
58 km
Mesarci, Kod Termoplasta
arr. 15:10
dep. 15:10
63 km
Debrc, Center
arr. 15:19
dep. 15:19
67 km
Debrc, Intersection
arr. 15:21
dep. 15:21
68 km
Skupljen, Baraka
arr. 15:25
dep. 15:25
70 km
Zvezd, Crvena kafana
arr. 15:26
dep. 15:26
71 km
Zvezd, Center
arr. 15:30
dep. 15:30
73 km
Provo, Center
arr. 15:38
77 km
16:15 17:45 (01:30)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:15
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 16:34
dep. 16:34
7 km
Umka, Center
arr. 16:52
dep. 16:52
24 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 16:57
dep. 16:57
30 km
Obrenovac, Bus station
arr. 17:00
dep. 17:00
33 km
Zvecka, Rampa
arr. 17:01
dep. 17:01
34 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 17:03
dep. 17:03
36 km
Skela, Dom
arr. 17:10
dep. 17:10
44 km
Usce kod Obrenovca, TENT 1
arr. 17:17
dep. 17:17
52 km
Beljin, Baraka
arr. 17:25
dep. 17:25
58 km
Mesarci, Kod Termoplasta
arr. 17:30
dep. 17:30
63 km
Debrc, Center
arr. 17:34
dep. 17:34
67 km
Debrc, Intersection
arr. 17:35
dep. 17:35
68 km
Skupljen, Baraka
arr. 17:37
dep. 17:37
70 km
Zvezd, Crvena kafana
arr. 17:38
dep. 17:38
71 km
Zvezd, Center
arr. 17:40
dep. 17:40
73 km
Provo, Center
arr. 17:45
77 km
Beograd (Belgrade) - Provo timetable
Departures on: friday, 28.02.2020.
14:00 15:38 (01:38)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:00
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 14:06
dep. 14:06
7 km
Umka, Center
arr. 14:19
dep. 14:19
24 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 14:25
dep. 14:25
30 km
Obrenovac, Bus station
arr. 14:36
dep. 14:36
33 km
Zvecka, Rampa
arr. 14:39
dep. 14:39
34 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 14:42
dep. 14:42
36 km
Skela, Dom
arr. 14:48
dep. 14:48
44 km
Usce kod Obrenovca, TENT 1
arr. 14:56
dep. 14:56
52 km
Beljin, Baraka
arr. 15:02
dep. 15:02
58 km
Mesarci, Kod Termoplasta
arr. 15:10
dep. 15:10
63 km
Debrc, Center
arr. 15:19
dep. 15:19
67 km
Debrc, Intersection
arr. 15:21
dep. 15:21
68 km
Skupljen, Baraka
arr. 15:25
dep. 15:25
70 km
Zvezd, Crvena kafana
arr. 15:26
dep. 15:26
71 km
Zvezd, Center
arr. 15:30
dep. 15:30
73 km
Provo, Center
arr. 15:38
77 km
16:15 17:45 (01:30)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:15
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 16:34
dep. 16:34
7 km
Umka, Center
arr. 16:52
dep. 16:52
24 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 16:57
dep. 16:57
30 km
Obrenovac, Bus station
arr. 17:00
dep. 17:00
33 km
Zvecka, Rampa
arr. 17:01
dep. 17:01
34 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 17:03
dep. 17:03
36 km
Skela, Dom
arr. 17:10
dep. 17:10
44 km
Usce kod Obrenovca, TENT 1
arr. 17:17
dep. 17:17
52 km
Beljin, Baraka
arr. 17:25
dep. 17:25
58 km
Mesarci, Kod Termoplasta
arr. 17:30
dep. 17:30
63 km
Debrc, Center
arr. 17:34
dep. 17:34
67 km
Debrc, Intersection
arr. 17:35
dep. 17:35
68 km
Skupljen, Baraka
arr. 17:37
dep. 17:37
70 km
Zvezd, Crvena kafana
arr. 17:38
dep. 17:38
71 km
Zvezd, Center
arr. 17:40
dep. 17:40
73 km
Provo, Center
arr. 17:45
77 km
Beograd (Belgrade) - Provo timetable
Departures on: saturday, 29.02.2020.
16:15 17:45 (01:30)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:15
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 16:34
dep. 16:34
7 km
Umka, Center
arr. 16:52
dep. 16:52
24 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 16:57
dep. 16:57
30 km
Obrenovac, Bus station
arr. 17:00
dep. 17:00
33 km
Zvecka, Rampa
arr. 17:01
dep. 17:01
34 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 17:03
dep. 17:03
36 km
Skela, Dom
arr. 17:10
dep. 17:10
44 km
Usce kod Obrenovca, TENT 1
arr. 17:17
dep. 17:17
52 km
Beljin, Baraka
arr. 17:25
dep. 17:25
58 km
Mesarci, Kod Termoplasta
arr. 17:30
dep. 17:30
63 km
Debrc, Center
arr. 17:34
dep. 17:34
67 km
Debrc, Intersection
arr. 17:35
dep. 17:35
68 km
Skupljen, Baraka
arr. 17:37
dep. 17:37
70 km
Zvezd, Crvena kafana
arr. 17:38
dep. 17:38
71 km
Zvezd, Center
arr. 17:40
dep. 17:40
73 km
Provo, Center
arr. 17:45
77 km
Beograd (Belgrade) - Provo timetable
Departures on: sunday, 01.03.2020.
16:15 17:45 (01:30)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:15
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 16:34
dep. 16:34
7 km
Umka, Center
arr. 16:52
dep. 16:52
24 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 16:57
dep. 16:57
30 km
Obrenovac, Bus station
arr. 17:00
dep. 17:00
33 km
Zvecka, Rampa
arr. 17:01
dep. 17:01
34 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 17:03
dep. 17:03
36 km
Skela, Dom
arr. 17:10
dep. 17:10
44 km
Usce kod Obrenovca, TENT 1
arr. 17:17
dep. 17:17
52 km
Beljin, Baraka
arr. 17:25
dep. 17:25
58 km
Mesarci, Kod Termoplasta
arr. 17:30
dep. 17:30
63 km
Debrc, Center
arr. 17:34
dep. 17:34
67 km
Debrc, Intersection
arr. 17:35
dep. 17:35
68 km
Skupljen, Baraka
arr. 17:37
dep. 17:37
70 km
Zvezd, Crvena kafana
arr. 17:38
dep. 17:38
71 km
Zvezd, Center
arr. 17:40
dep. 17:40
73 km
Provo, Center
arr. 17:45
77 km
Beograd (Belgrade) - Provo timetable
Departures on: monday, 02.03.2020.
14:00 15:38 (01:38)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:00
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 14:06
dep. 14:06
7 km
Umka, Center
arr. 14:19
dep. 14:19
24 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 14:25
dep. 14:25
30 km
Obrenovac, Bus station
arr. 14:36
dep. 14:36
33 km
Zvecka, Rampa
arr. 14:39
dep. 14:39
34 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 14:42
dep. 14:42
36 km
Skela, Dom
arr. 14:48
dep. 14:48
44 km
Usce kod Obrenovca, TENT 1
arr. 14:56
dep. 14:56
52 km
Beljin, Baraka
arr. 15:02
dep. 15:02
58 km
Mesarci, Kod Termoplasta
arr. 15:10
dep. 15:10
63 km
Debrc, Center
arr. 15:19
dep. 15:19
67 km
Debrc, Intersection
arr. 15:21
dep. 15:21
68 km
Skupljen, Baraka
arr. 15:25
dep. 15:25
70 km
Zvezd, Crvena kafana
arr. 15:26
dep. 15:26
71 km
Zvezd, Center
arr. 15:30
dep. 15:30
73 km
Provo, Center
arr. 15:38
77 km
16:15 17:45 (01:30)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:15
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 16:34
dep. 16:34
7 km
Umka, Center
arr. 16:52
dep. 16:52
24 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 16:57
dep. 16:57
30 km
Obrenovac, Bus station
arr. 17:00
dep. 17:00
33 km
Zvecka, Rampa
arr. 17:01
dep. 17:01
34 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 17:03
dep. 17:03
36 km
Skela, Dom
arr. 17:10
dep. 17:10
44 km
Usce kod Obrenovca, TENT 1
arr. 17:17
dep. 17:17
52 km
Beljin, Baraka
arr. 17:25
dep. 17:25
58 km
Mesarci, Kod Termoplasta
arr. 17:30
dep. 17:30
63 km
Debrc, Center
arr. 17:34
dep. 17:34
67 km
Debrc, Intersection
arr. 17:35
dep. 17:35
68 km
Skupljen, Baraka
arr. 17:37
dep. 17:37
70 km
Zvezd, Crvena kafana
arr. 17:38
dep. 17:38
71 km
Zvezd, Center
arr. 17:40
dep. 17:40
73 km
Provo, Center
arr. 17:45
77 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Provo su međusobno udaljena ~77 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 30min., a najduže 01h i 38min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 14:00 h, dok je poslednji polazak u 16:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.