Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Belgrade (Beograd) - Prokuplje timetable

friday, 14.08.2020.
00:30 04:48 (04:18)
BAS - Central bus stationCarina
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 00:30
Aleksinac, Bus station
arr. 03:15
dep. 03:15
205 km
Nis, Bus station
arr. 03:45
dep. 04:00
236 km
arr. 04:05
dep. 04:05
238 km
Merosina, Center
arr. 04:20
dep. 04:20
253 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 04:30
dep. 04:30
261 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 04:37
dep. 04:37
266 km
Prokuplje, Bus station
arr. 04:40
dep. 04:45
267 km
Prokuplje, Carina
arr. 04:48
268 km
05:50 10:03 (04:13)
BAS - Central bus stationCarina
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 05:50
Aleksinac, Bus station
arr. 08:28
dep. 08:30
205 km
Nis, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
236 km
arr. 09:05
dep. 09:05
238 km
arr. 09:08
dep. 09:08
240 km
Merosina, Center
arr. 09:25
dep. 09:25
253 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 09:35
dep. 09:35
259 km
Nova Bozurna
arr. 09:38
dep. 09:38
262 km
Prokuplje, Jadran
arr. 09:42
dep. 09:42
266 km
Prokuplje, Bus station
arr. 09:45
dep. 10:00
267 km
Prokuplje, Carina
arr. 10:03
268 km
09:00 12:58 (03:58)
BAS - Central bus stationCarina
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 09:00
Aleksinac, Bus station
arr. 11:45
dep. 11:45
205 km
Nis, Bus station
arr. 12:15
dep. 12:15
236 km
arr. 12:20
dep. 12:20
238 km
Merosina, Center
arr. 12:35
dep. 12:35
253 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 12:45
dep. 12:45
261 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 12:52
dep. 12:52
266 km
Prokuplje, Bus station
arr. 12:55
dep. 12:55
267 km
Prokuplje, Carina
arr. 12:58
268 km
11:50 15:53 (04:03)
BAS - Central bus stationCarina
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 11:50
Nis, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:00
236 km
arr. 15:05
dep. 15:05
238 km
Merosina, Center
arr. 15:25
dep. 15:25
253 km
Prokuplje, Jadran
arr. 15:42
dep. 15:42
266 km
Prokuplje, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:50
267 km
Prokuplje, Carina
arr. 15:53
268 km
12:00 15:55 (03:55)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: Friday.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 12:00
Aleksinac, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:45
205 km
Nis, Bus station
arr. 15:15
dep. 15:15
236 km
arr. 15:20
dep. 15:20
238 km
Merosina, Center
arr. 15:35
dep. 15:35
253 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 15:45
dep. 15:45
261 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 15:52
dep. 15:52
266 km
Prokuplje, Bus station
arr. 15:55
267 km
14:30 18:48 (04:18)
BAS - Central bus stationCarina
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 14:30
Aleksinac, Bus station
arr. 17:15
dep. 17:15
205 km
Nis, Bus station
arr. 17:45
dep. 18:00
236 km
arr. 18:05
dep. 18:05
238 km
Merosina, Center
arr. 18:20
dep. 18:20
253 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 18:30
dep. 18:30
261 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 18:37
dep. 18:37
266 km
Prokuplje, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:45
267 km
Prokuplje, Carina
arr. 18:48
268 km
18:00 22:03 (04:03)
BAS - Central bus stationCarina
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 18:00
Aleksinac, Bus station
arr. 20:45
dep. 20:45
205 km
Nis, Bus station
arr. 21:15
dep. 21:15
236 km
arr. 21:20
dep. 21:20
238 km
Merosina, Center
arr. 21:35
dep. 21:35
253 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 21:45
dep. 21:45
261 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 21:52
dep. 21:52
266 km
Prokuplje, Bus station
arr. 21:55
dep. 22:00
267 km
Prokuplje, Carina
arr. 22:03
268 km

Naselja Belgrade (Beograd) i Prokuplje su međusobno udaljena ~268 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 55min., a najduže 04h i 18min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Belgrade (Beograd) je u 00:30 h, dok je poslednji polazak u 18:00 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Belgrade (Beograd) - Prokuplje iznosi od 10,42 EUR do 10,42 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.