Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Beograd (Belgrade) - Prokuplje timetable

thursday, 16.08.2018.
00:30 04:48 (04:18)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 00:30
Aleksinac, Bus station
arr. 03:15
dep. 03:15
205 km
Nis, Bus station
arr. 03:45
dep. 04:00
236 km
arr. 04:05
dep. 04:05
238 km
Merosina
arr. 04:20
dep. 04:20
253 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 04:30
dep. 04:30
261 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 04:37
dep. 04:37
266 km
Prokuplje, Bus station
arr. 04:40
dep. 04:45
267 km
Prokuplje, Carina
arr. 04:48
268 km
05:50 10:03 (04:13)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 05:50
Aleksinac, Bus station
arr. 08:28
dep. 08:30
205 km
Nis, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
236 km
arr. 09:05
dep. 09:05
238 km
arr. 09:08
dep. 09:08
240 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 09:10
dep. 09:10
242 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 09:15
dep. 09:15
246 km
Aleksandrovo kod Merosine
arr. 09:20
dep. 09:20
250 km
Merosina
arr. 09:25
dep. 09:25
253 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 09:35
dep. 09:35
259 km
Nova Bozurna
arr. 09:38
dep. 09:38
262 km
Prokuplje, Jadran
arr. 09:42
dep. 09:42
266 km
Prokuplje, Bus station
arr. 09:45
dep. 10:00
267 km
Prokuplje, Carina
arr. 10:03
268 km
09:00 12:58 (03:58)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:00
Aleksinac, Bus station
arr. 11:45
dep. 11:45
205 km
Nis, Bus station
arr. 12:15
dep. 12:15
236 km
arr. 12:20
dep. 12:20
238 km
Merosina
arr. 12:35
dep. 12:35
253 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 12:45
dep. 12:45
261 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 12:52
dep. 12:52
266 km
Prokuplje, Bus station
arr. 12:55
dep. 12:55
267 km
Prokuplje, Carina
arr. 12:58
268 km
11:50 15:53 (04:03)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 11:50
Nis, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:00
236 km
arr. 15:05
dep. 15:05
238 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 15:10
dep. 15:10
242 km
Merosina
arr. 15:25
dep. 15:25
253 km
Prokuplje, Jadran
arr. 15:42
dep. 15:42
266 km
Prokuplje, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:50
267 km
Prokuplje, Carina
arr. 15:53
268 km
12:00 15:55 (03:55)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 12:00
Aleksinac, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:45
205 km
Nis, Bus station
arr. 15:15
dep. 15:15
236 km
arr. 15:20
dep. 15:20
238 km
Merosina
arr. 15:35
dep. 15:35
253 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 15:45
dep. 15:45
261 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 15:52
dep. 15:52
266 km
Prokuplje, Bus station
arr. 15:55
267 km
14:30 18:48 (04:18)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:30
Aleksinac, Bus station
arr. 17:15
dep. 17:15
205 km
Nis, Bus station
arr. 17:45
dep. 18:00
236 km
arr. 18:05
dep. 18:05
238 km
Merosina
arr. 18:20
dep. 18:20
253 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 18:30
dep. 18:30
261 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 18:37
dep. 18:37
266 km
Prokuplje, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:45
267 km
Prokuplje, Carina
arr. 18:48
268 km
18:00 22:03 (04:03)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 18:00
Aleksinac, Bus station
arr. 20:45
dep. 20:45
205 km
Nis, Bus station
arr. 21:15
dep. 21:15
236 km
arr. 21:20
dep. 21:20
238 km
Merosina
arr. 21:35
dep. 21:35
253 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 21:45
dep. 21:45
261 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 21:52
dep. 21:52
266 km
Prokuplje, Bus station
arr. 21:55
dep. 22:00
267 km
Prokuplje, Carina
arr. 22:03
268 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Prokuplje su međusobno udaljena ~268 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 55min., a najduže 04h i 18min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 00:30 h, dok je poslednji polazak u 18:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.