Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Belgrade (Beograd) - Priboj timetable

tuesday, 14.07.2020.
06:15 12:10 (05:55)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 06:15
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 06:30
dep. 06:30
8.5 km
Uzice, Bus station
arr. 09:30
dep. 09:30
196.6 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 10:00
dep. 10:00
221.7 km
Kokin Brod, Intersection
arr. 10:37
dep. 10:37
252.8 km
Nova Varos, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:50
263 km
Prijepolje, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
288.8 km
Priboj, Bus station
arr. 12:10
318.1 km
09:45 15:45 (06:00)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 09:45
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 10:00
dep. 10:00
8.5 km
Uzice, Bus station
arr. 13:15
dep. 13:15
196.6 km
Zlatibor
arr. 13:45
dep. 13:45
221.7 km
Kokin Brod, Intersection
arr. 14:22
dep. 14:22
252.8 km
Nova Varos, Bus station
arr. 14:35
dep. 14:35
263 km
Prijepolje, Bus station
arr. 15:05
dep. 15:05
288.8 km
Priboj, Bus station
arr. 15:45
318.1 km
11:20 17:40 (06:20)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 08.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 11:20
Kokin Brod, Intersection
arr. 16:00
dep. 16:00
258.7 km
Nova Varos, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
268.9 km
Prijepolje, Bus station
arr. 16:50
dep. 16:50
294.7 km
Priboj, Bus station
arr. 17:40
324 km
12:30 18:33 (06:03)
Centar (Prokop) - Central railway stationRailway station - Poljice
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:30
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 12:37
dep. 12:38
10 km
Belgrade (Beograd), Resnik
arr. 12:44
dep. 12:44
16 km
arr. 12:52
dep. 12:57
26 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 13:05
dep. 13:05
37 km
Stepojevac, Railway station
arr. 13:16
dep. 13:17
51 km
Vreoci, Railway station
arr. 13:23
dep. 13:24
59 km
Lazarevac, Railway station
arr. 13:30
dep. 13:31
68 km
Lajkovac, Railway station
arr. 13:36
dep. 13:37
75 km
Slovac, Railway station
arr. 13:42
dep. 13:43
82 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 13:47
dep. 13:47
88 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 13:50
dep. 13:51
91 km
Popucke, ZS Iverak
arr. 13:56
dep. 13:56
98 km
Valjevo, Railway station
arr. 14:00
dep. 14:01
103 km
Gornje Leskovice, Leskovice ZS
arr. 14:22
dep. 14:22
118 km
Bacevci kod Valjeva, Railway station - Lastra
arr. 14:26
dep. 14:27
122 km
arr. 14:39
dep. 14:40
133 km
Drenovci, Drenovacki kik
arr. 14:47
dep. 14:47
138 km
arr. 14:53
dep. 14:53
142 km
Kosjeric, Railway station
arr. 15:04
dep. 15:05
151 km
Tubici, Railway station
arr. 15:12
dep. 15:12
155 km
Kalenici, Railway station
arr. 15:21
dep. 15:22
164 km
Otanj, Railway station
arr. 15:28
dep. 15:28
168 km
Glumac, Railway station
arr. 15:32
dep. 15:32
170 km
Pozega, Railway station
arr. 15:39
dep. 15:40
176 km
Rasna, Railway station
arr. 15:45
dep. 15:45
182 km
Uzici, Railway station
arr. 15:48
dep. 15:49
188 km
Zlakusa, ZS
arr. 15:52
dep. 15:52
190 km
Sevojno, Railway station
arr. 15:57
dep. 15:58
196 km
Uzice, Teretna
arr. 16:03
dep. 16:04
203 km
Uzice, Railway station
arr. 16:08
dep. 16:25
206 km
Stapari, Railway station
arr. 16:38
dep. 16:44
215 km
arr. 16:49
dep. 16:49
219 km
arr. 16:53
dep. 16:53
222 km
arr. 16:57
dep. 16:58
225 km
arr. 17:08
dep. 17:08
234 km
arr. 17:17
dep. 17:17
244 km
Jablanica kod Cajetine, Ribnica Zlatiborska
arr. 17:32
dep. 17:32
252 km
Jablanica kod Cajetine, Railway station
arr. 17:43
dep. 17:43
259 km
Strpci, Railway station
arr. 17:59
dep. 17:59
270 km
Raca kod Priboja, Railway station
arr. 18:10
dep. 18:10
275 km
Priboj, Railway station
arr. 18:24
dep. 18:25
283 km
arr. 18:33
287 km
14:15 20:20 (06:05)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 14:15
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 14:30
dep. 14:30
8.5 km
Uzice, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:45
196.6 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 18:15
dep. 18:15
221.7 km
Kokin Brod, Intersection
arr. 18:52
dep. 18:52
252.8 km
Nova Varos, Bus station
arr. 19:05
dep. 19:05
263 km
Prijepolje, Bus station
arr. 19:35
dep. 19:35
288.8 km
Priboj, Bus station
arr. 20:20
318.1 km
15:30 21:27 (05:57)
Centar (Prokop) - Central railway stationRailway station - Poljice
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:30
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 15:37
dep. 15:38
10 km
Belgrade (Beograd), Resnik
arr. 15:44
dep. 15:45
16 km
arr. 15:53
dep. 15:54
26 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 16:02
dep. 16:02
37 km
Stepojevac, Railway station
arr. 16:13
dep. 16:13
51 km
Vreoci, Railway station
arr. 16:19
dep. 16:20
59 km
Lazarevac, Railway station
arr. 16:26
dep. 16:27
68 km
Lajkovac, Railway station
arr. 16:32
dep. 16:33
75 km
Slovac, Railway station
arr. 16:38
dep. 16:38
82 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 16:42
dep. 16:42
88 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 16:45
dep. 16:45
91 km
Popucke, ZS Iverak
arr. 16:50
dep. 16:50
98 km
Valjevo, Railway station
arr. 16:54
dep. 16:55
103 km
Brangovic, Valjevski Gradac
arr. 17:06
dep. 17:10
112 km
Gornje Leskovice, Leskovice ZS
arr. 17:20
dep. 17:20
118 km
Bacevci kod Valjeva, Railway station - Lastra
arr. 17:24
dep. 17:25
122 km
arr. 17:37
dep. 17:38
133 km
Drenovci, Drenovacki kik
arr. 17:45
dep. 17:45
138 km
arr. 17:51
dep. 18:03
142 km
Kosjeric, Railway station
arr. 18:14
dep. 18:15
151 km
Tubici, Railway station
arr. 18:22
dep. 18:22
155 km
Kalenici, Railway station
arr. 18:31
dep. 18:39
164 km
Otanj, Railway station
arr. 18:45
dep. 18:45
168 km
Glumac, Railway station
arr. 18:49
dep. 18:49
170 km
Pozega, Railway station
arr. 18:56
dep. 18:57
176 km
Rasna, Railway station
arr. 19:02
dep. 19:02
182 km
Uzici, Railway station
arr. 19:05
dep. 19:05
188 km
Zlakusa, ZS
arr. 19:08
dep. 19:08
190 km
Sevojno, Railway station
arr. 19:13
dep. 19:13
196 km
Uzice, Teretna
arr. 19:18
dep. 19:18
203 km
Uzice, Railway station
arr. 19:22
dep. 19:27
206 km
Stapari, Railway station
arr. 19:40
dep. 19:40
215 km
arr. 19:45
dep. 19:45
219 km
arr. 19:49
dep. 19:49
222 km
arr. 20:02
dep. 20:03
234 km
arr. 20:12
dep. 20:12
244 km
Jablanica kod Cajetine, Ribnica Zlatiborska
arr. 20:27
dep. 20:27
252 km
Strpci, Railway station
arr. 20:53
dep. 20:53
270 km
Raca kod Priboja, Railway station
arr. 21:04
dep. 21:04
275 km
Priboj, Railway station
arr. 21:18
dep. 21:19
283 km
arr. 21:27
287 km
18:30 00:15 (05:45)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 18:30
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 18:45
dep. 18:45
8.5 km
Uzice, Bus station
arr. 21:45
dep. 21:45
196.6 km
Zlatibor
arr. 22:15
dep. 22:15
221.7 km
Kokin Brod, Intersection
arr. 22:50
dep. 22:50
252.8 km
Nova Varos, Bus station
arr. 23:05
dep. 23:05
263 km
Prijepolje, Bus station
arr. 23:35
dep. 23:35
288.8 km
Priboj, Bus station
arr. 00:15
318.1 km

Naselja Belgrade (Beograd) i Priboj su međusobno udaljena ~311 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 05h i 45min., a najduže 06h i 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Belgrade (Beograd) je u 06:15 h, dok je poslednji polazak u 18:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.