Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Beograd (Belgrade) - Priboj timetable

tuesday, 21.05.2019.
06:15 12:10 (05:55)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 06:15
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 06:30
dep. 06:30
8.5 km
Uzice, Bus station
arr. 09:30
dep. 09:30
196.6 km
Zlatibor, Preko puta pijace
arr. 10:00
dep. 10:00
221.7 km
Kokin Brod
arr. 10:37
dep. 10:37
252.8 km
Nova Varos, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:50
263 km
Prijepolje, A. stanica
arr. 11:30
dep. 11:30
288.8 km
Priboj, Bus station
arr. 12:10
318.1 km
09:00 13:54 (04:54)
Topcider
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Topcider
dep. 09:00
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 09:07
dep. 09:08
10 km
Lazarevac, Railway station
arr. 09:49
dep. 09:50
68 km
Lajkovac, Railway station
arr. 09:56
dep. 09:57
75 km
Valjevo, Railway station
arr. 10:15
dep. 10:16
103 km
Kosjeric, Railway station
arr. 11:12
dep. 11:13
151 km
Pozega, Railway station
arr. 11:42
dep. 11:43
176 km
Uzice, Railway station
arr. 12:03
dep. 12:08
206 km
arr. 12:40
dep. 12:41
234 km
Priboj, Railway station
arr. 13:54
283 km
09:45 15:45 (06:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:45
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 10:00
dep. 10:00
8.5 km
Uzice, Bus station
arr. 13:15
dep. 13:15
196.6 km
Zlatibor
arr. 13:45
dep. 13:45
221.7 km
Kokin Brod
arr. 14:22
dep. 14:22
252.8 km
Nova Varos, Bus station
arr. 14:35
dep. 14:35
263 km
Prijepolje, A. stanica
arr. 15:05
dep. 15:05
288.8 km
Priboj, Bus station
arr. 15:45
318.1 km
11:20 17:40 (06:20)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 24.06.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 11:20
Uzice, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:45
203.5 km
Zlatibor, Preko puta pijace
arr. 15:15
dep. 15:15
0 km
Kokin Brod
arr. 16:00
dep. 16:00
259.7 km
Nova Varos, Bus station
arr. 16:14
dep. 16:15
269.9 km
Prijepolje, Center
arr. 16:50
dep. 16:50
296.9 km
Priboj, Bus station
arr. 17:40
326.9 km
14:15 20:20 (06:05)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:15
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 14:30
dep. 14:30
8.5 km
Uzice, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:45
196.6 km
Zlatibor, Preko puta pijace
arr. 18:15
dep. 18:15
221.7 km
Kokin Brod
arr. 18:52
dep. 18:52
252.8 km
Nova Varos, Bus station
arr. 19:05
dep. 19:05
263 km
Prijepolje, A. stanica
arr. 19:35
dep. 19:35
288.8 km
Priboj, Bus station
arr. 20:20
318.1 km
15:15 21:04 (05:49)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:15
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 15:22
dep. 15:23
10 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 15:29
dep. 15:30
16 km
arr. 15:38
dep. 15:38
26 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 15:47
dep. 15:47
37 km
Stepojevac, Railway station
arr. 15:58
dep. 15:59
51 km
Vreoci, Railway station
arr. 16:05
dep. 16:06
59 km
Lazarevac, Railway station
arr. 16:12
dep. 16:13
68 km
Lajkovac, Railway station
arr. 16:18
dep. 16:19
75 km
Slovac, Railway station
arr. 16:24
dep. 16:25
82 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 16:29
dep. 16:29
88 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 16:32
dep. 16:33
91 km
Popucke, ZS Iverak
arr. 16:38
dep. 16:38
98 km
Valjevo, Railway station
arr. 16:42
dep. 16:47
103 km
Bogatic kod Valjeva, Leskovice
arr. 17:08
dep. 17:08
118 km
Bacevci kod Valjeva, Railway station - Lastra
arr. 17:12
dep. 17:12
122 km
arr. 17:24
dep. 17:24
133 km
Drenovci, Drenovacki kik
arr. 17:31
dep. 17:31
138 km
arr. 17:37
dep. 17:37
142 km
Kosjeric, Railway station
arr. 17:48
dep. 17:53
151 km
Tubici, Railway station
arr. 18:00
dep. 18:00
155 km
Kalenici, Railway station
arr. 18:09
dep. 18:09
164 km
Otanj, Railway station
arr. 18:15
dep. 18:15
168 km
Glumac, Railway station
arr. 18:19
dep. 18:19
170 km
Pozega, Railway station
arr. 18:26
dep. 18:27
176 km
Rasna, Railway station
arr. 18:32
dep. 18:32
182 km
Uzici, Railway station
arr. 18:35
dep. 18:35
188 km
Zlakusa, ZS
arr. 18:38
dep. 18:38
190 km
Sevojno, Railway station
arr. 18:43
dep. 18:43
196 km
Uzice, Teretna
arr. 18:48
dep. 18:48
203 km
Uzice, Railway station
arr. 18:52
dep. 19:02
206 km
Stapari, Railway station
arr. 19:15
dep. 19:15
215 km
arr. 19:20
dep. 19:20
219 km
arr. 19:24
dep. 19:24
222 km
arr. 19:38
dep. 19:38
234 km
arr. 19:48
dep. 19:48
244 km
Jablanica kod Cajetine, Ribnica Zlatiborska
arr. 20:03
dep. 20:03
252 km
Strpci, Railway station
arr. 20:30
dep. 20:30
270 km
Raca kod Priboja, Railway station
arr. 20:41
dep. 20:41
275 km
Priboj, Railway station
arr. 20:55
dep. 20:56
283 km
arr. 21:04
287 km
16:45 22:40 (05:55)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:45
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 17:00
dep. 17:00
8.5 km
Uzice, Bus station
arr. 20:00
dep. 20:00
196.6 km
Zlatibor, Preko puta pijace
arr. 20:30
dep. 20:30
221.7 km
Nova Varos, Bus station
arr. 21:20
dep. 21:20
263 km
Prijepolje, A. stanica
arr. 22:00
dep. 22:00
288.8 km
Priboj, Bus station
arr. 22:40
318.1 km
18:30 00:15 (05:45)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 18:30
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 18:45
dep. 18:45
8.5 km
Uzice, Bus station
arr. 21:45
dep. 21:45
196.6 km
Zlatibor
arr. 22:15
dep. 22:15
221.7 km
Kokin Brod
arr. 22:50
dep. 22:50
252.8 km
Nova Varos, Bus station
arr. 23:05
dep. 23:05
263 km
Prijepolje, A. stanica
arr. 23:35
dep. 23:35
288.8 km
Priboj, Bus station
arr. 00:15
318.1 km
21:10 02:06 (04:56)
Topcider
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Topcider
dep. 21:10
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 21:17
dep. 21:18
10 km
Lazarevac, Railway station
arr. 21:59
dep. 22:00
68 km
Lajkovac, Railway station
arr. 22:06
dep. 22:07
75 km
Valjevo, Railway station
arr. 22:25
dep. 22:26
103 km
Kosjeric, Railway station
arr. 23:22
dep. 23:23
151 km
Pozega, Railway station
arr. 23:52
dep. 23:53
176 km
Uzice, Railway station
arr. 00:13
dep. 00:18
206 km
Priboj, Railway station
arr. 02:06
283 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Priboj su međusobno udaljena ~308 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 54min., a najduže 06h i 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 06:15 h, dok je poslednji polazak u 21:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.