Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Beograd (Belgrade) - Priboj timetable

thursday, 16.08.2018.
06:15 12:10 (05:55)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 06:15
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 06:30
dep. 06:30
8.5 km
Uzice, Bus station
arr. 09:30
dep. 09:30
196.6 km
Zlatibor, Pijaca
arr. 10:00
dep. 10:00
221.7 km
Kokin Brod
arr. 10:37
dep. 10:37
252.8 km
Nova Varos, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:50
263 km
Prijepolje, A. stanica
arr. 11:30
dep. 11:30
288.8 km
Priboj, Bus station
arr. 12:10
318.1 km
09:21 14:33 (05:12)
Topcider
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Topcider
dep. 09:21
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 09:30
dep. 09:31
10 km
Lazarevac, Railway station
arr. 10:17
dep. 10:18
68 km
Lajkovac, Railway station
arr. 10:24
dep. 10:25
75 km
Valjevo, Railway station
arr. 10:46
dep. 10:47
103 km
Kosjeric, Railway station
arr. 11:43
dep. 11:44
151 km
Pozega, Railway station
arr. 12:13
dep. 12:14
176 km
Uzice, Railway station
arr. 12:35
dep. 12:40
206 km
arr. 13:19
dep. 13:19
234 km
Priboj, Railway station
arr. 14:33
283 km
09:45 16:15 (06:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:45
Uzice, Bus station
arr. 13:30
dep. 13:35
206 km
Zlatibor, Pijaca
arr. 14:15
dep. 14:15
233 km
Nova Varos, Bus station
arr. 15:15
dep. 15:15
280 km
Nova Varos, Ribnjak
arr. 15:19
dep. 15:19
282 km
Bistrica kod Nove Varoši, Gornja Bistrica
arr. 15:29
dep. 15:29
291 km
Bistrica kod Nove Varoši, Donja Bistrica
arr. 15:57
dep. 15:57
317 km
Prijepolje, A. stanica
arr. 15:45
dep. 15:45
306 km
Pribojske Celice, Druglici
arr. 16:02
dep. 16:02
323 km
Priboj, Poljice
arr. 16:13
dep. 16:13
334 km
Priboj, Bus station
arr. 16:15
336 km
11:20 17:40 (06:20)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 08.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 11:20
Kokin Brod
arr. 16:00
dep. 16:00
258.7 km
Nova Varos, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
268.9 km
Prijepolje, Center
arr. 16:50
dep. 16:50
294.7 km
Priboj, Bus station
arr. 17:40
324 km
12:00 19:20 (07:20)
Pancevacki most
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
dep. 12:00
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:12
dep. 12:35
3.7 km
Uzice, Bus station
arr. 16:20
dep. 16:20
207.2 km
Zlatibor
arr. 16:50
dep. 16:50
232.3 km
Kokin Brod
arr. 17:35
dep. 17:35
263.4 km
Nova Varos, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
273.6 km
Prijepolje, Center
arr. 18:35
dep. 18:35
299.4 km
Priboj, Bus station
arr. 19:20
328.7 km
14:15 20:20 (06:05)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:15
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 14:30
dep. 14:30
8.5 km
Uzice, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:45
196.6 km
Zlatibor, Pijaca
arr. 18:15
dep. 18:15
221.7 km
Kokin Brod
arr. 18:52
dep. 18:52
252.8 km
Nova Varos, Bus station
arr. 19:05
dep. 19:05
263 km
Prijepolje, A. stanica
arr. 19:35
dep. 19:35
288.8 km
Priboj, Bus station
arr. 20:20
318.1 km
16:45 22:40 (05:55)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:45
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 17:00
dep. 17:00
8.5 km
Uzice, Bus station
arr. 20:00
dep. 20:00
196.6 km
Zlatibor, Pijaca
arr. 20:30
dep. 20:30
221.7 km
Nova Varos, Bus station
arr. 21:20
dep. 21:20
263 km
Prijepolje, A. stanica
arr. 22:00
dep. 22:00
288.8 km
Priboj, Bus station
arr. 22:40
318.1 km
18:25 00:20 (05:55)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 18:25
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 18:38
dep. 18:38
8.5 km
Zlatibor, Pijaca
arr. 22:25
dep. 22:25
228.4 km
Nova Varos, Bus station
arr. 23:10
dep. 23:10
268.9 km
Prijepolje, Center
arr. 23:40
dep. 23:40
294.7 km
Priboj, Bus station
arr. 00:20
324 km
20:46 03:31 (06:45)
Novi Beograd Railway station
The timetable is valid until: 16.09.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
dep. 20:46
arr. 21:00
dep. 21:05
10 km
Lajkovac, Railway station
arr. 22:34
dep. 23:04
75 km
Valjevo, Railway station
arr. 23:25
dep. 23:26
103 km
Kosjeric, Railway station
arr. 00:22
dep. 00:23
151 km
Pozega, Railway station
arr. 00:52
dep. 00:52
176 km
Uzice, Railway station
arr. 01:17
dep. 01:25
206 km
Priboj, Railway station
arr. 03:31
283 km
21:21 02:43 (05:22)
Topcider
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Topcider
dep. 21:21
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 21:30
dep. 21:31
10 km
Lazarevac, Railway station
arr. 22:17
dep. 22:18
68 km
Lajkovac, Railway station
arr. 22:25
dep. 22:26
75 km
Valjevo, Railway station
arr. 22:47
dep. 22:48
103 km
Kosjeric, Railway station
arr. 23:44
dep. 23:45
151 km
Pozega, Railway station
arr. 00:14
dep. 00:15
176 km
Uzice, Railway station
arr. 00:36
dep. 00:46
206 km
Priboj, Railway station
arr. 02:43
283 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Priboj su međusobno udaljena ~312 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 05h i 12min., a najduže 07h i 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 06:15 h, dok je poslednji polazak u 21:21 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.