Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Beograd (Belgrade) - Presevo timetable

thursday, 20.02.2020.
06:30 13:50 (07:20)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 06:30
Velika Plana, Bus station
arr. 07:45
dep. 07:45
93 km
Jagodina, Bus station
arr. 08:35
dep. 08:35
134 km
Cuprija, Bus station
arr. 08:50
dep. 08:50
144 km
Aleksinac, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
205 km
Nis, Bus station
arr. 10:05
dep. 10:10
236 km
arr. 10:15
dep. 10:15
237 km
Leskovac, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
280 km
Predejane, Motel
arr. 11:25
dep. 11:25
307 km
Dzep
arr. 11:30
dep. 11:30
313 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 11:45
dep. 11:45
325 km
Vranje, Bus station
arr. 12:15
dep. 12:30
351 km
Srpska Kuca
arr. 12:54
dep. 12:54
367 km
Rakovac kod Bujanovca, Heba fabrika
arr. 12:56
dep. 12:56
369 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 12:58
dep. 12:58
371 km
Bujanovac, Center
arr. 13:00
dep. 13:00
372 km
Bujanovac, Motel
arr. 13:02
dep. 13:02
373 km
Levosoje
arr. 13:05
dep. 13:05
375 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 13:10
dep. 13:10
379 km
Samoljica
arr. 13:15
dep. 13:15
382 km
Rajince, P
arr. 13:20
dep. 13:20
384 km
Biljaca, Selo
arr. 13:25
dep. 13:25
389 km
Bukarevac, P
arr. 13:30
dep. 13:30
393 km
Zujince, P
arr. 13:35
dep. 13:35
395 km
Cukarka
arr. 13:40
dep. 13:40
399 km
Presevo, Zeleznicka stanica
arr. 13:45
dep. 13:45
402 km
Presevo, Bus station
arr. 13:50
405 km
Beograd (Belgrade) - Presevo timetable
Departures on: friday, 21.02.2020.
06:30 13:50 (07:20)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 06:30
Velika Plana, Bus station
arr. 07:45
dep. 07:45
93 km
Jagodina, Bus station
arr. 08:35
dep. 08:35
134 km
Cuprija, Bus station
arr. 08:50
dep. 08:50
144 km
Aleksinac, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
205 km
Nis, Bus station
arr. 10:05
dep. 10:10
236 km
arr. 10:15
dep. 10:15
237 km
Leskovac, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
280 km
Predejane, Motel
arr. 11:25
dep. 11:25
307 km
Dzep
arr. 11:30
dep. 11:30
313 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 11:45
dep. 11:45
325 km
Vranje, Bus station
arr. 12:15
dep. 12:30
351 km
Srpska Kuca
arr. 12:54
dep. 12:54
367 km
Rakovac kod Bujanovca, Heba fabrika
arr. 12:56
dep. 12:56
369 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 12:58
dep. 12:58
371 km
Bujanovac, Center
arr. 13:00
dep. 13:00
372 km
Bujanovac, Motel
arr. 13:02
dep. 13:02
373 km
Levosoje
arr. 13:05
dep. 13:05
375 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 13:10
dep. 13:10
379 km
Samoljica
arr. 13:15
dep. 13:15
382 km
Rajince, P
arr. 13:20
dep. 13:20
384 km
Biljaca, Selo
arr. 13:25
dep. 13:25
389 km
Bukarevac, P
arr. 13:30
dep. 13:30
393 km
Zujince, P
arr. 13:35
dep. 13:35
395 km
Cukarka
arr. 13:40
dep. 13:40
399 km
Presevo, Zeleznicka stanica
arr. 13:45
dep. 13:45
402 km
Presevo, Bus station
arr. 13:50
405 km
Beograd (Belgrade) - Presevo timetable
Departures on: saturday, 22.02.2020.
06:30 13:50 (07:20)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 06:30
Velika Plana, Bus station
arr. 07:45
dep. 07:45
93 km
Jagodina, Bus station
arr. 08:35
dep. 08:35
134 km
Cuprija, Bus station
arr. 08:50
dep. 08:50
144 km
Aleksinac, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
205 km
Nis, Bus station
arr. 10:05
dep. 10:10
236 km
arr. 10:15
dep. 10:15
237 km
Leskovac, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
280 km
Predejane, Motel
arr. 11:25
dep. 11:25
307 km
Dzep
arr. 11:30
dep. 11:30
313 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 11:45
dep. 11:45
325 km
Vranje, Bus station
arr. 12:15
dep. 12:30
351 km
Srpska Kuca
arr. 12:54
dep. 12:54
367 km
Rakovac kod Bujanovca, Heba fabrika
arr. 12:56
dep. 12:56
369 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 12:58
dep. 12:58
371 km
Bujanovac, Center
arr. 13:00
dep. 13:00
372 km
Bujanovac, Motel
arr. 13:02
dep. 13:02
373 km
Levosoje
arr. 13:05
dep. 13:05
375 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 13:10
dep. 13:10
379 km
Samoljica
arr. 13:15
dep. 13:15
382 km
Rajince, P
arr. 13:20
dep. 13:20
384 km
Biljaca, Selo
arr. 13:25
dep. 13:25
389 km
Bukarevac, P
arr. 13:30
dep. 13:30
393 km
Zujince, P
arr. 13:35
dep. 13:35
395 km
Cukarka
arr. 13:40
dep. 13:40
399 km
Presevo, Zeleznicka stanica
arr. 13:45
dep. 13:45
402 km
Presevo, Bus station
arr. 13:50
405 km
Beograd (Belgrade) - Presevo timetable
Departures on: sunday, 23.02.2020.
06:30 13:50 (07:20)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 06:30
Velika Plana, Bus station
arr. 07:45
dep. 07:45
93 km
Jagodina, Bus station
arr. 08:35
dep. 08:35
134 km
Cuprija, Bus station
arr. 08:50
dep. 08:50
144 km
Aleksinac, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
205 km
Nis, Bus station
arr. 10:05
dep. 10:10
236 km
arr. 10:15
dep. 10:15
237 km
Leskovac, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
280 km
Predejane, Motel
arr. 11:25
dep. 11:25
307 km
Dzep
arr. 11:30
dep. 11:30
313 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 11:45
dep. 11:45
325 km
Vranje, Bus station
arr. 12:15
dep. 12:30
351 km
Srpska Kuca
arr. 12:54
dep. 12:54
367 km
Rakovac kod Bujanovca, Heba fabrika
arr. 12:56
dep. 12:56
369 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 12:58
dep. 12:58
371 km
Bujanovac, Center
arr. 13:00
dep. 13:00
372 km
Bujanovac, Motel
arr. 13:02
dep. 13:02
373 km
Levosoje
arr. 13:05
dep. 13:05
375 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 13:10
dep. 13:10
379 km
Samoljica
arr. 13:15
dep. 13:15
382 km
Rajince, P
arr. 13:20
dep. 13:20
384 km
Biljaca, Selo
arr. 13:25
dep. 13:25
389 km
Bukarevac, P
arr. 13:30
dep. 13:30
393 km
Zujince, P
arr. 13:35
dep. 13:35
395 km
Cukarka
arr. 13:40
dep. 13:40
399 km
Presevo, Zeleznicka stanica
arr. 13:45
dep. 13:45
402 km
Presevo, Bus station
arr. 13:50
405 km
Beograd (Belgrade) - Presevo timetable
Departures on: monday, 24.02.2020.
06:30 13:50 (07:20)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 06:30
Velika Plana, Bus station
arr. 07:45
dep. 07:45
93 km
Jagodina, Bus station
arr. 08:35
dep. 08:35
134 km
Cuprija, Bus station
arr. 08:50
dep. 08:50
144 km
Aleksinac, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
205 km
Nis, Bus station
arr. 10:05
dep. 10:10
236 km
arr. 10:15
dep. 10:15
237 km
Leskovac, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
280 km
Predejane, Motel
arr. 11:25
dep. 11:25
307 km
Dzep
arr. 11:30
dep. 11:30
313 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 11:45
dep. 11:45
325 km
Vranje, Bus station
arr. 12:15
dep. 12:30
351 km
Srpska Kuca
arr. 12:54
dep. 12:54
367 km
Rakovac kod Bujanovca, Heba fabrika
arr. 12:56
dep. 12:56
369 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 12:58
dep. 12:58
371 km
Bujanovac, Center
arr. 13:00
dep. 13:00
372 km
Bujanovac, Motel
arr. 13:02
dep. 13:02
373 km
Levosoje
arr. 13:05
dep. 13:05
375 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 13:10
dep. 13:10
379 km
Samoljica
arr. 13:15
dep. 13:15
382 km
Rajince, P
arr. 13:20
dep. 13:20
384 km
Biljaca, Selo
arr. 13:25
dep. 13:25
389 km
Bukarevac, P
arr. 13:30
dep. 13:30
393 km
Zujince, P
arr. 13:35
dep. 13:35
395 km
Cukarka
arr. 13:40
dep. 13:40
399 km
Presevo, Zeleznicka stanica
arr. 13:45
dep. 13:45
402 km
Presevo, Bus station
arr. 13:50
405 km
Beograd (Belgrade) - Presevo timetable
Departures on: tuesday, 25.02.2020.
06:30 13:50 (07:20)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 06:30
Velika Plana, Bus station
arr. 07:45
dep. 07:45
93 km
Jagodina, Bus station
arr. 08:35
dep. 08:35
134 km
Cuprija, Bus station
arr. 08:50
dep. 08:50
144 km
Aleksinac, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
205 km
Nis, Bus station
arr. 10:05
dep. 10:10
236 km
arr. 10:15
dep. 10:15
237 km
Leskovac, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
280 km
Predejane, Motel
arr. 11:25
dep. 11:25
307 km
Dzep
arr. 11:30
dep. 11:30
313 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 11:45
dep. 11:45
325 km
Vranje, Bus station
arr. 12:15
dep. 12:30
351 km
Srpska Kuca
arr. 12:54
dep. 12:54
367 km
Rakovac kod Bujanovca, Heba fabrika
arr. 12:56
dep. 12:56
369 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 12:58
dep. 12:58
371 km
Bujanovac, Center
arr. 13:00
dep. 13:00
372 km
Bujanovac, Motel
arr. 13:02
dep. 13:02
373 km
Levosoje
arr. 13:05
dep. 13:05
375 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 13:10
dep. 13:10
379 km
Samoljica
arr. 13:15
dep. 13:15
382 km
Rajince, P
arr. 13:20
dep. 13:20
384 km
Biljaca, Selo
arr. 13:25
dep. 13:25
389 km
Bukarevac, P
arr. 13:30
dep. 13:30
393 km
Zujince, P
arr. 13:35
dep. 13:35
395 km
Cukarka
arr. 13:40
dep. 13:40
399 km
Presevo, Zeleznicka stanica
arr. 13:45
dep. 13:45
402 km
Presevo, Bus station
arr. 13:50
405 km
Beograd (Belgrade) - Presevo timetable
Departures on: wednesday, 26.02.2020.
06:30 13:50 (07:20)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 06:30
Velika Plana, Bus station
arr. 07:45
dep. 07:45
93 km
Jagodina, Bus station
arr. 08:35
dep. 08:35
134 km
Cuprija, Bus station
arr. 08:50
dep. 08:50
144 km
Aleksinac, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
205 km
Nis, Bus station
arr. 10:05
dep. 10:10
236 km
arr. 10:15
dep. 10:15
237 km
Leskovac, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
280 km
Predejane, Motel
arr. 11:25
dep. 11:25
307 km
Dzep
arr. 11:30
dep. 11:30
313 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 11:45
dep. 11:45
325 km
Vranje, Bus station
arr. 12:15
dep. 12:30
351 km
Srpska Kuca
arr. 12:54
dep. 12:54
367 km
Rakovac kod Bujanovca, Heba fabrika
arr. 12:56
dep. 12:56
369 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 12:58
dep. 12:58
371 km
Bujanovac, Center
arr. 13:00
dep. 13:00
372 km
Bujanovac, Motel
arr. 13:02
dep. 13:02
373 km
Levosoje
arr. 13:05
dep. 13:05
375 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 13:10
dep. 13:10
379 km
Samoljica
arr. 13:15
dep. 13:15
382 km
Rajince, P
arr. 13:20
dep. 13:20
384 km
Biljaca, Selo
arr. 13:25
dep. 13:25
389 km
Bukarevac, P
arr. 13:30
dep. 13:30
393 km
Zujince, P
arr. 13:35
dep. 13:35
395 km
Cukarka
arr. 13:40
dep. 13:40
399 km
Presevo, Zeleznicka stanica
arr. 13:45
dep. 13:45
402 km
Presevo, Bus station
arr. 13:50
405 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Presevo su međusobno udaljena ~405 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 07h i 20min., a najduže 07h i 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 06:30 h, dok je poslednji polazak u 06:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.