Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Beograd (Belgrade) - Pozega timetable

thursday, 16.08.2018.
05:55 09:11 (03:16)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 05:55
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 06:05
dep. 06:05
8 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 06:55
dep. 06:55
0 km
arr. 07:05
dep. 07:05
0 km
Preljina
arr. 08:25
dep. 08:25
139 km
Cacak, Bus station
arr. 08:40
dep. 08:40
145 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 09:04
dep. 09:04
176 km
Pozega, Bus station
arr. 09:11
183 km
06:22 09:23 (03:01)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:22
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 06:39
dep. 06:40
16 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 06:57
dep. 06:58
37 km
Lazarevac, Railway station
arr. 07:19
dep. 07:20
68 km
Lajkovac, Railway station
arr. 07:26
dep. 07:27
75 km
Valjevo, Railway station
arr. 07:46
dep. 07:47
103 km
Kosjeric, Railway station
arr. 08:53
dep. 08:54
151 km
Pozega, Railway station
arr. 09:23
176 km
06:40 09:46 (03:06)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 06:40
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 06:53
dep. 06:53
8.5 km
Pozega, Bus station
arr. 09:46
174.4 km
07:00 10:35 (03:35)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 07:00
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 07:08
dep. 07:08
8 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 08:05
dep. 08:05
61 km
arr. 08:15
dep. 08:15
71 km
Preljina
arr. 09:35
dep. 09:35
139 km
Cacak, Bus station
arr. 09:50
dep. 09:50
145 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 10:20
dep. 10:20
176 km
Pozega, Bus station
arr. 10:35
183 km
07:21 10:43 (03:22)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:21
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 07:38
dep. 07:38
16 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 07:54
dep. 07:55
34 km
Veliki Borak, Railway station
arr. 08:07
dep. 08:08
42 km
Stepojevac, Railway station
arr. 08:14
dep. 08:15
51 km
Vreoci, Railway station
arr. 08:21
dep. 08:22
59 km
Lazarevac, Railway station
arr. 08:28
dep. 08:29
68 km
Lajkovac, Railway station
arr. 08:35
dep. 08:36
75 km
Slovac, Railway station
arr. 08:42
dep. 08:43
82 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 08:47
dep. 08:47
88 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 08:50
dep. 08:51
91 km
Popucke, ZS Iverak
arr. 08:56
dep. 08:56
98 km
Valjevo, Railway station
arr. 09:00
dep. 09:00
103 km
Valjevo, Gradac
arr. 09:19
dep. 09:19
112 km
Bogatic kod Valjeva, Leskovice
arr. 09:29
dep. 09:29
118 km
Bacevci kod Valjeva, Railway station - Lastra
arr. 09:33
dep. 09:33
122 km
arr. 09:45
dep. 09:45
133 km
Drenovci, Drenovacki kik
arr. 09:52
dep. 09:52
138 km
arr. 09:58
dep. 09:58
142 km
Kosjeric, Railway station
arr. 10:09
dep. 10:10
151 km
Tubici, Railway station
arr. 10:17
dep. 10:17
155 km
Kalenici, Railway station
arr. 10:26
dep. 10:26
164 km
Otanj, Railway station
arr. 10:32
dep. 10:32
168 km
Glumac, Railway station
arr. 10:36
dep. 10:36
170 km
Pozega, Railway station
arr. 10:43
176 km
07:30 10:22 (02:52)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 07:30
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 07:43
dep. 07:43
8.5 km
Pozega, Bus station
arr. 10:22
174.4 km
08:00 10:55 (02:55)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 08:00
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 08:13
dep. 08:13
8.5 km
Lucani, Bus station
arr. 10:44
dep. 10:45
168.2 km
Pozega, Bus station
arr. 10:55
179.2 km
08:30 11:25 (02:55)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 07.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 08:30
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 08:43
dep. 08:43
8.5 km
Pozega, Bus station
arr. 11:25
174.4 km
09:21 12:13 (02:52)
Topcider
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Topcider
dep. 09:21
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 09:30
dep. 09:31
10 km
Lazarevac, Railway station
arr. 10:17
dep. 10:18
68 km
Lajkovac, Railway station
arr. 10:24
dep. 10:25
75 km
Valjevo, Railway station
arr. 10:46
dep. 10:47
103 km
Kosjeric, Railway station
arr. 11:43
dep. 11:44
151 km
Pozega, Railway station
arr. 12:13
176 km
09:30 12:29 (02:59)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:30
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 09:43
dep. 09:43
8.5 km
Lucani, Bus station
arr. 12:14
dep. 12:14
168.2 km
Pozega, Bus station
arr. 12:29
178.5 km
12:00 15:00 (03:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 12:00
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 12:13
dep. 12:13
8.5 km
Lucani, Bus station
arr. 14:44
dep. 14:44
168.2 km
Pozega, Bus station
arr. 14:59
178.5 km
12:21 15:09 (02:48)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:21
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 12:38
dep. 12:39
16 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 12:55
dep. 12:55
37 km
Lazarevac, Railway station
arr. 13:16
dep. 13:17
68 km
Lajkovac, Railway station
arr. 13:23
dep. 13:24
75 km
Valjevo, Railway station
arr. 13:43
dep. 13:44
103 km
Kosjeric, Railway station
arr. 14:40
dep. 14:41
151 km
Pozega, Railway station
arr. 15:09
176 km
14:00 17:16 (03:16)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:00
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 14:13
dep. 14:13
8.5 km
Lucani, Bus station
arr. 17:00
dep. 17:01
175.1 km
Pozega, Bus station
arr. 17:16
185.4 km
14:00 17:40 (03:40)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:00
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 14:10
dep. 14:10
8 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 15:00
dep. 15:00
61 km
arr. 15:10
dep. 15:10
71 km
Preljina
arr. 16:30
dep. 16:30
139 km
Cacak, Bus station
arr. 16:50
dep. 16:50
145 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 17:25
dep. 17:25
176 km
Pozega, Bus station
arr. 17:40
183 km
15:15 18:06 (02:51)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:15
Lucani, Bus station
arr. 17:44
dep. 17:50
170 km
Pozega, Bus station
arr. 18:06
180.3 km
15:25 18:52 (03:27)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:25
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 16:36
dep. 16:36
62 km
arr. 16:45
dep. 16:45
72 km
Ljig, Bus station
arr. 16:53
dep. 16:53
81 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 17:09
dep. 17:09
98 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 17:22
dep. 17:22
110 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 17:35
dep. 17:45
122 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 17:51
dep. 17:51
129 km
Preljina
arr. 17:59
dep. 17:59
137 km
Cacak, Bus station
arr. 18:10
dep. 18:10
144 km
Ovcar Banja
arr. 18:27
dep. 18:27
161 km
Jelen Do
arr. 18:40
dep. 18:40
170 km
Jelen Do, Krat. Stena
arr. 18:46
dep. 18:46
174 km
Pozega, Bus station
arr. 18:52
180 km
15:35 19:03 (03:28)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:35
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 15:52
dep. 15:53
16 km
arr. 16:01
dep. 16:02
26 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 16:11
dep. 16:11
34 km
Veliki Borak, Railway station
arr. 16:16
dep. 16:17
42 km
Stepojevac, Railway station
arr. 16:23
dep. 16:24
51 km
Vreoci, Railway station
arr. 16:30
dep. 16:30
59 km
Lazarevac, Railway station
arr. 16:36
dep. 16:36
68 km
Lajkovac, Railway station
arr. 16:42
dep. 16:43
75 km
Slovac, Railway station
arr. 16:49
dep. 16:49
82 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 16:53
dep. 16:53
88 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 16:56
dep. 16:56
91 km
Popucke, ZS Iverak
arr. 17:01
dep. 17:01
98 km
Valjevo, Railway station
arr. 17:05
dep. 17:06
103 km
Bogatic kod Valjeva, Leskovice
arr. 17:28
dep. 17:28
118 km
Bacevci kod Valjeva, Railway station - Lastra
arr. 17:32
dep. 17:33
122 km
arr. 17:45
dep. 17:49
133 km
Drenovci, Drenovacki kik
arr. 17:56
dep. 17:56
138 km
arr. 18:02
dep. 18:03
142 km
Kosjeric, Railway station
arr. 18:14
dep. 18:15
151 km
Tubici, Railway station
arr. 18:22
dep. 18:22
155 km
Pozega, Railway station
arr. 19:03
176 km
16:30 20:00 (03:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:30
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 16:38
dep. 16:38
8 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 17:35
dep. 17:35
61 km
arr. 17:45
dep. 17:45
71 km
Preljina
arr. 19:05
dep. 19:05
139 km
Cacak, Bus station
arr. 19:20
dep. 19:20
145 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 19:50
dep. 19:50
176 km
Pozega, Bus station
arr. 20:00
183 km
16:40 20:07 (03:27)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:40
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 16:53
dep. 16:53
8.5 km
Lucani, Bus station
arr. 19:45
dep. 19:45
168.2 km
Pozega, Bus station
arr. 20:07
178.5 km
17:06 20:15 (03:09)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:06
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 17:23
dep. 17:24
16 km
Stepojevac, Railway station
arr. 17:50
dep. 17:50
51 km
Lazarevac, Railway station
arr. 18:02
dep. 18:03
68 km
Lajkovac, Railway station
arr. 18:09
dep. 18:10
75 km
Valjevo, Railway station
arr. 18:41
dep. 18:42
103 km
Kosjeric, Railway station
arr. 19:46
dep. 19:47
151 km
Pozega, Railway station
arr. 20:15
176 km
18:15 21:07 (02:52)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 18:15
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 18:28
dep. 18:28
8.5 km
Pozega, Bus station
arr. 21:07
174.4 km
19:30 22:30 (03:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 19:30
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 19:45
dep. 19:45
8.6 km
Lucani, Bus station
arr. 22:14
dep. 22:15
168.2 km
Pozega, Bus station
arr. 22:30
178.5 km
19:35 22:39 (03:04)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:35
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 19:52
dep. 19:53
16 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 20:09
dep. 20:10
34 km
Veliki Borak, Railway station
arr. 20:15
dep. 20:16
42 km
Stepojevac, Railway station
arr. 20:22
dep. 20:23
51 km
Vreoci, Railway station
arr. 20:29
dep. 20:29
59 km
Lazarevac, Railway station
arr. 20:39
dep. 20:39
68 km
Lajkovac, Railway station
arr. 20:45
dep. 20:45
75 km
Slovac, Railway station
arr. 20:51
dep. 20:51
82 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 20:55
dep. 20:55
88 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 20:58
dep. 20:58
91 km
Popucke, ZS Iverak
arr. 21:03
dep. 21:03
98 km
Valjevo, Railway station
arr. 21:07
dep. 21:08
103 km
Bacevci kod Valjeva, Railway station - Lastra
arr. 21:33
dep. 21:33
122 km
arr. 21:45
dep. 21:45
133 km
arr. 21:56
dep. 21:56
142 km
Kosjeric, Railway station
arr. 22:07
dep. 22:07
151 km
Kalenici, Railway station
arr. 22:25
dep. 22:25
164 km
Pozega, Railway station
arr. 22:39
176 km
20:46 00:52 (04:06)
Novi Beograd Railway station
The timetable is valid until: 16.09.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
dep. 20:46
arr. 21:00
dep. 21:05
10 km
Lajkovac, Railway station
arr. 22:34
dep. 23:04
75 km
Valjevo, Railway station
arr. 23:25
dep. 23:26
103 km
Kosjeric, Railway station
arr. 00:22
dep. 00:23
151 km
Pozega, Railway station
arr. 00:52
176 km
21:20 01:00 (03:40)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 21:20
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 21:30
dep. 21:30
8 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 22:20
dep. 22:20
61 km
arr. 22:30
dep. 22:30
71 km
Preljina
arr. 00:00
dep. 00:00
139 km
Cacak, Bus station
arr. 00:10
dep. 00:10
145 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 00:35
dep. 00:35
176 km
Pozega, Bus station
arr. 01:00
183 km
21:21 00:14 (02:53)
Topcider
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Topcider
dep. 21:21
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 21:30
dep. 21:31
10 km
Lazarevac, Railway station
arr. 22:17
dep. 22:18
68 km
Lajkovac, Railway station
arr. 22:25
dep. 22:26
75 km
Valjevo, Railway station
arr. 22:47
dep. 22:48
103 km
Kosjeric, Railway station
arr. 23:44
dep. 23:45
151 km
Pozega, Railway station
arr. 00:14
176 km
22:00 00:59 (02:59)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 22:00
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 22:13
dep. 22:13
8.5 km
Lucani, Bus station
arr. 00:44
dep. 00:44
168.2 km
Pozega, Bus station
arr. 00:59
178.5 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Pozega su međusobno udaljena ~179 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 48min., a najduže 04h i 06min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 6 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 05:55 h, dok je poslednji polazak u 22:00 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Beograd (Belgrade) - Pozega iznosi od 870,00 RSD do 870,00 RSD.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.