Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Beograd (Belgrade) - Pozega timetable

saturday, 17.11.2018.
05:55 09:11 (03:16)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 05:55
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 06:05
dep. 06:05
8 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 06:55
dep. 06:55
0 km
arr. 07:05
dep. 07:05
0 km
Preljina
arr. 08:25
dep. 08:25
139 km
Cacak, Bus station
arr. 08:40
dep. 08:40
145 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 09:04
dep. 09:04
176 km
Pozega, Bus station
arr. 09:11
183 km
06:22 09:23 (03:01)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:22
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 06:39
dep. 06:40
16 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 06:57
dep. 06:58
37 km
Lazarevac, Railway station
arr. 07:19
dep. 07:20
68 km
Lajkovac, Railway station
arr. 07:26
dep. 07:27
75 km
Valjevo, Railway station
arr. 07:46
dep. 07:47
103 km
Kosjeric, Railway station
arr. 08:53
dep. 08:54
151 km
Pozega, Railway station
arr. 09:23
176 km
06:40 09:39 (02:59)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 06:40
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 06:53
dep. 06:53
8.5 km
Lucani, Bus station
arr. 09:24
dep. 09:24
168.2 km
Pozega, Bus station
arr. 09:39
178.5 km
07:00 10:00 (03:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 07:00
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 07:13
dep. 07:13
8.6 km
Konjevici
arr. 09:06
dep. 09:06
134.2 km
Cacak, Bus station
arr. 09:20
dep. 09:20
139 km
Pozega, Bus station
arr. 10:00
174 km
07:21 10:43 (03:22)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:21
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 07:38
dep. 07:38
16 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 07:54
dep. 07:55
34 km
Veliki Borak, Railway station
arr. 08:07
dep. 08:08
42 km
Stepojevac, Railway station
arr. 08:14
dep. 08:15
51 km
Vreoci, Railway station
arr. 08:21
dep. 08:22
59 km
Lazarevac, Railway station
arr. 08:28
dep. 08:29
68 km
Lajkovac, Railway station
arr. 08:35
dep. 08:36
75 km
Slovac, Railway station
arr. 08:42
dep. 08:43
82 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 08:47
dep. 08:47
88 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 08:50
dep. 08:51
91 km
Popucke, ZS Iverak
arr. 08:56
dep. 08:56
98 km
Valjevo, Railway station
arr. 09:00
dep. 09:00
103 km
Valjevo, Gradac
arr. 09:19
dep. 09:19
112 km
Bogatic kod Valjeva, Leskovice
arr. 09:29
dep. 09:29
118 km
Bacevci kod Valjeva, Railway station - Lastra
arr. 09:33
dep. 09:33
122 km
arr. 09:45
dep. 09:45
133 km
Drenovci, Drenovacki kik
arr. 09:52
dep. 09:52
138 km
arr. 09:58
dep. 09:58
142 km
Kosjeric, Railway station
arr. 10:09
dep. 10:10
151 km
Tubici, Railway station
arr. 10:17
dep. 10:17
155 km
Kalenici, Railway station
arr. 10:26
dep. 10:26
164 km
Otanj, Railway station
arr. 10:32
dep. 10:32
168 km
Glumac, Railway station
arr. 10:36
dep. 10:36
170 km
Pozega, Railway station
arr. 10:43
176 km
07:30 10:22 (02:52)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 07:30
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 07:43
dep. 07:43
8.5 km
Pozega, Bus station
arr. 10:22
174.4 km
09:21 12:13 (02:52)
Topcider
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Topcider
dep. 09:21
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 09:30
dep. 09:31
10 km
Lazarevac, Railway station
arr. 10:17
dep. 10:18
68 km
Lajkovac, Railway station
arr. 10:24
dep. 10:25
75 km
Valjevo, Railway station
arr. 10:46
dep. 10:47
103 km
Kosjeric, Railway station
arr. 11:43
dep. 11:44
151 km
Pozega, Railway station
arr. 12:13
176 km
09:30 12:29 (02:59)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:30
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 09:43
dep. 09:43
8.5 km
Lucani, Bus station
arr. 12:14
dep. 12:14
168.2 km
Pozega, Bus station
arr. 12:29
178.5 km
10:00 13:00 (03:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 10:00
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 10:13
dep. 10:13
8.6 km
Konjevici
arr. 12:06
dep. 12:06
134.2 km
Cacak, Bus station
arr. 12:20
dep. 12:20
139 km
Pozega, Bus station
arr. 13:00
174 km
11:00 13:59 (02:59)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 11:00
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 11:13
dep. 11:13
8.5 km
Lucani, Bus station
arr. 13:44
dep. 13:44
168.2 km
Pozega, Bus station
arr. 13:59
178.5 km
12:21 15:09 (02:48)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:21
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 12:38
dep. 12:39
16 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 12:55
dep. 12:55
37 km
Lazarevac, Railway station
arr. 13:16
dep. 13:17
68 km
Lajkovac, Railway station
arr. 13:23
dep. 13:24
75 km
Valjevo, Railway station
arr. 13:43
dep. 13:44
103 km
Kosjeric, Railway station
arr. 14:40
dep. 14:41
151 km
Pozega, Railway station
arr. 15:09
176 km
14:00 16:59 (02:59)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:00
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 14:13
dep. 14:13
8.5 km
Lucani, Bus station
arr. 16:44
dep. 16:44
168.2 km
Pozega, Bus station
arr. 16:59
178.5 km
14:00 17:40 (03:40)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:00
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 14:10
dep. 14:10
8 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 15:00
dep. 15:00
61 km
arr. 15:10
dep. 15:10
71 km
Preljina
arr. 16:30
dep. 16:30
139 km
Cacak, Bus station
arr. 16:50
dep. 16:50
145 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 17:25
dep. 17:25
176 km
Pozega, Bus station
arr. 17:40
183 km
15:15 18:06 (02:51)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:15
Lucani, Bus station
arr. 17:44
dep. 17:50
170 km
Pozega, Bus station
arr. 18:06
180.3 km
15:25 18:52 (03:27)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:25
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 16:36
dep. 16:36
62 km
arr. 16:45
dep. 16:45
72 km
Ljig, Bus station
arr. 16:53
dep. 16:53
81 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 17:09
dep. 17:09
98 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 17:22
dep. 17:22
110 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 17:35
dep. 17:45
122 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 17:51
dep. 17:51
129 km
Preljina
arr. 17:59
dep. 17:59
137 km
Cacak, Bus station
arr. 18:10
dep. 18:10
144 km
Ovcar Banja
arr. 18:27
dep. 18:27
161 km
Jelen Do
arr. 18:40
dep. 18:40
170 km
Jelen Do, Krat. Stena
arr. 18:46
dep. 18:46
174 km
Pozega, Bus station
arr. 18:52
180 km
15:35 19:03 (03:28)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:35
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 15:52
dep. 15:53
16 km
arr. 16:01
dep. 16:02
26 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 16:11
dep. 16:11
34 km
Veliki Borak, Railway station
arr. 16:16
dep. 16:17
42 km
Stepojevac, Railway station
arr. 16:23
dep. 16:24
51 km
Vreoci, Railway station
arr. 16:30
dep. 16:30
59 km
Lazarevac, Railway station
arr. 16:36
dep. 16:36
68 km
Lajkovac, Railway station
arr. 16:42
dep. 16:43
75 km
Slovac, Railway station
arr. 16:49
dep. 16:49
82 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 16:53
dep. 16:53
88 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 16:56
dep. 16:56
91 km
Popucke, ZS Iverak
arr. 17:01
dep. 17:01
98 km
Valjevo, Railway station
arr. 17:05
dep. 17:06
103 km
Bogatic kod Valjeva, Leskovice
arr. 17:28
dep. 17:28
118 km
Bacevci kod Valjeva, Railway station - Lastra
arr. 17:32
dep. 17:33
122 km
arr. 17:45
dep. 17:49
133 km
Drenovci, Drenovacki kik
arr. 17:56
dep. 17:56
138 km
arr. 18:02
dep. 18:03
142 km
Kosjeric, Railway station
arr. 18:14
dep. 18:15
151 km
Tubici, Railway station
arr. 18:22
dep. 18:22
155 km
Pozega, Railway station
arr. 19:03
176 km
16:30 19:30 (03:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:30
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 16:43
dep. 16:43
8.6 km
Konjevici
arr. 18:36
dep. 18:36
134.2 km
Cacak, Bus station
arr. 18:50
dep. 18:50
139 km
Pozega, Bus station
arr. 19:30
174 km
16:40 20:07 (03:27)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:40
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 16:53
dep. 16:53
8.5 km
Lucani, Bus station
arr. 19:45
dep. 19:45
168.2 km
Pozega, Bus station
arr. 20:07
178.5 km
17:06 20:15 (03:09)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:06
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 17:23
dep. 17:24
16 km
Stepojevac, Railway station
arr. 17:50
dep. 17:50
51 km
Lazarevac, Railway station
arr. 18:02
dep. 18:03
68 km
Lajkovac, Railway station
arr. 18:09
dep. 18:10
75 km
Valjevo, Railway station
arr. 18:41
dep. 18:42
103 km
Kosjeric, Railway station
arr. 19:46
dep. 19:47
151 km
Pozega, Railway station
arr. 20:15
176 km
18:00 21:00 (03:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 18:00
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 18:13
dep. 18:13
8.6 km
Konjevici
arr. 20:06
dep. 20:06
134.2 km
Cacak, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
139 km
Pozega, Bus station
arr. 21:00
174 km
18:15 21:07 (02:52)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 18:15
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 18:28
dep. 18:28
8.5 km
Pozega, Bus station
arr. 21:07
174.4 km
19:35 22:39 (03:04)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:35
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 19:52
dep. 19:53
16 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 20:09
dep. 20:10
34 km
Veliki Borak, Railway station
arr. 20:15
dep. 20:16
42 km
Stepojevac, Railway station
arr. 20:22
dep. 20:23
51 km
Vreoci, Railway station
arr. 20:29
dep. 20:29
59 km
Lazarevac, Railway station
arr. 20:39
dep. 20:39
68 km
Lajkovac, Railway station
arr. 20:45
dep. 20:45
75 km
Slovac, Railway station
arr. 20:51
dep. 20:51
82 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 20:55
dep. 20:55
88 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 20:58
dep. 20:58
91 km
Popucke, ZS Iverak
arr. 21:03
dep. 21:03
98 km
Valjevo, Railway station
arr. 21:07
dep. 21:08
103 km
Bacevci kod Valjeva, Railway station - Lastra
arr. 21:33
dep. 21:33
122 km
arr. 21:45
dep. 21:45
133 km
arr. 21:56
dep. 21:56
142 km
Kosjeric, Railway station
arr. 22:07
dep. 22:07
151 km
Kalenici, Railway station
arr. 22:25
dep. 22:25
164 km
Pozega, Railway station
arr. 22:39
176 km
19:45 22:44 (02:59)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 19:45
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 19:58
dep. 19:58
8.5 km
Lucani, Bus station
arr. 22:29
dep. 22:29
168.2 km
Pozega, Bus station
arr. 22:44
178.5 km
21:20 01:00 (03:40)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 21:20
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 21:30
dep. 21:30
8 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 22:20
dep. 22:20
61 km
arr. 22:30
dep. 22:30
71 km
Preljina
arr. 00:00
dep. 00:00
139 km
Cacak, Bus station
arr. 00:10
dep. 00:10
145 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 00:35
dep. 00:35
176 km
Pozega, Bus station
arr. 01:00
183 km
21:21 00:14 (02:53)
Topcider
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Topcider
dep. 21:21
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 21:30
dep. 21:31
10 km
Lazarevac, Railway station
arr. 22:17
dep. 22:18
68 km
Lajkovac, Railway station
arr. 22:25
dep. 22:26
75 km
Valjevo, Railway station
arr. 22:47
dep. 22:48
103 km
Kosjeric, Railway station
arr. 23:44
dep. 23:45
151 km
Pozega, Railway station
arr. 00:14
176 km
22:00 00:59 (02:59)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 22:00
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 22:13
dep. 22:13
8.5 km
Lucani, Bus station
arr. 00:44
dep. 00:44
168.2 km
Pozega, Bus station
arr. 00:59
178.5 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Pozega su međusobno udaljena ~178 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 48min., a najduže 03h i 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 05:55 h, dok je poslednji polazak u 22:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.