Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Beograd (Belgrade) - Petrovaradin timetable

tuesday, 20.11.2018.
04:30 05:54 (01:24)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 04:30
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 04:41
dep. 04:41
6 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 04:55
dep. 04:55
20 km
Nova Pazova, Center
arr. 05:02
dep. 05:02
26 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 05:09
dep. 05:09
33 km
Indjija, Bus station
arr. 05:19
dep. 05:19
43 km
Maradik, Intersection
arr. 05:31
dep. 05:31
53 km
Gladnos (Maradik), Center
arr. 05:35
dep. 05:35
57 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 05:38
dep. 05:38
60 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 05:46
dep. 05:46
67 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 05:54
74 km
05:15 06:39 (01:24)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 05:15
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 05:26
dep. 05:26
6 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 05:40
dep. 05:40
20 km
Nova Pazova, Center
arr. 05:47
dep. 05:47
26 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 05:54
dep. 05:54
33 km
Indjija, Bus station
arr. 06:04
dep. 06:04
43 km
Maradik, Intersection
arr. 06:16
dep. 06:16
53 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
57 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 06:23
dep. 06:23
60 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 06:31
dep. 06:31
67 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 06:39
74 km
05:17 07:12 (01:55)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:17
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 05:24
dep. 05:24
2 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 05:28
dep. 05:28
9 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 05:34
dep. 05:34
13 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 05:39
dep. 05:39
18 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 05:46
dep. 05:47
26 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 05:53
dep. 05:54
32 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 06:00
dep. 06:01
41 km
Golubinci, Railway station
arr. 06:09
dep. 06:27
45 km
Indjija, Railway station
arr. 06:35
dep. 06:36
50 km
Beska, Railway station
arr. 06:47
dep. 06:48
61 km
Cortanovci, Railway station
arr. 06:54
dep. 06:54
65 km
Sremski Karlovci, Vinogradi
arr. 07:01
dep. 07:02
71 km
Sremski Karlovci, Railway station
arr. 07:07
dep. 07:07
77 km
Petrovaradin, Railway station
arr. 07:12
82 km
05:27 07:14 (01:47)
Autokomanda (highway)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
dep. 05:27
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 05:35
dep. 05:45
3.7 km
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 05:57
dep. 05:57
9.7 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 06:15
dep. 06:15
23.7 km
Nova Pazova, Center
arr. 06:23
dep. 06:23
-251.5 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
36.7 km
Indjija, Bus station
arr. 06:40
dep. 06:40
46.7 km
Maradik, Intersection
arr. 06:48
dep. 06:48
56.7 km
Gladnos (Maradik)
arr. 06:53
dep. 06:53
60.7 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 07:06
dep. 07:06
-251.5 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 07:14
-251.5 km
06:50 08:14 (01:24)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 06:50
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 07:01
dep. 07:01
6 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 07:15
dep. 07:15
20 km
Nova Pazova, Center
arr. 07:22
dep. 07:22
26 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 07:29
dep. 07:29
33 km
Indjija, Bus station
arr. 07:39
dep. 07:39
43 km
Maradik, Intersection
arr. 07:51
dep. 07:51
53 km
Gladnos (Maradik), Center
arr. 07:55
dep. 07:55
57 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 07:58
dep. 07:58
60 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 08:06
dep. 08:06
67 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 08:14
74 km
07:40 09:06 (01:26)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 07:40
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 07:52
dep. 07:52
6 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 08:10
dep. 08:10
20 km
Nova Pazova, Center
arr. 08:18
dep. 08:18
0 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 08:25
dep. 08:25
33 km
Indjija, Bus station
arr. 08:35
dep. 08:35
43 km
Maradik, Intersection
arr. 08:43
dep. 08:43
53 km
Gladnos (Maradik)
arr. 08:46
dep. 08:46
56 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 08:51
dep. 08:51
60 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 08:56
dep. 08:56
0 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 09:06
0 km
08:15 09:38 (01:23)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 08:15
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 08:25
dep. 08:25
6 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 08:40
dep. 08:40
20 km
Nova Pazova, Center
arr. 08:50
dep. 08:50
-235 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
33 km
Indjija, Bus station
arr. 09:05
dep. 09:05
43 km
Maradik
arr. 09:13
dep. 09:13
53 km
Gladnos (Maradik)
arr. 09:17
dep. 09:17
57 km
Banstol (Cortanovci)
arr. 09:21
dep. 09:21
60 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 09:30
dep. 09:30
-235 km
Petrovaradin
arr. 09:38
74 km
08:15 09:41 (01:26)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 08:15
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 08:27
dep. 08:27
6 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 08:45
dep. 08:45
20 km
Nova Pazova, Center
arr. 08:53
dep. 08:53
26 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
33 km
Indjija, Bus station
arr. 09:10
dep. 09:10
43 km
Maradik, Intersection
arr. 09:18
dep. 09:18
53 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 09:21
dep. 09:21
56 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 09:26
dep. 09:26
60 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 09:33
dep. 09:33
67 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 09:41
74 km
10:00 11:26 (01:26)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 10:00
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 10:12
dep. 10:12
6 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 10:30
dep. 10:30
20 km
Nova Pazova, Center
arr. 10:38
dep. 10:38
0 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 10:45
dep. 10:45
33 km
Indjija, Bus station
arr. 10:55
dep. 10:55
43 km
Maradik, Intersection
arr. 11:03
dep. 11:03
53 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 11:06
dep. 11:06
56 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 11:11
dep. 11:11
60 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 11:18
dep. 11:18
0 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 11:26
0 km
10:00 11:55 (01:55)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:00
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 10:07
dep. 10:07
2 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 10:11
dep. 10:11
9 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 10:17
dep. 10:17
13 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 10:22
dep. 10:23
18 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 10:30
dep. 10:31
26 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 10:37
dep. 10:37
32 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 10:43
dep. 10:44
41 km
Golubinci, Railway station
arr. 10:52
dep. 11:07
45 km
Indjija, Railway station
arr. 11:15
dep. 11:15
50 km
Beska, Railway station
arr. 11:26
dep. 11:26
61 km
Cortanovci, Railway station
arr. 11:37
dep. 11:38
65 km
Sremski Karlovci, Vinogradi
arr. 11:45
dep. 11:45
71 km
Sremski Karlovci, Railway station
arr. 11:50
dep. 11:50
77 km
Petrovaradin, Railway station
arr. 11:55
82 km
10:20 11:39 (01:19)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 10:20
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 10:30
dep. 10:30
6 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 10:40
dep. 10:40
13 km
Nova Pazova, Center
arr. 10:50
dep. 10:50
23 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 10:58
dep. 10:58
27 km
Indjija, Bus station
arr. 11:08
dep. 11:08
37 km
Maradik, Intersection
arr. 11:18
dep. 11:18
47 km
Gladnos (Maradik)
arr. 11:22
dep. 11:22
54 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 11:32
dep. 11:32
60 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 11:39
74 km
11:20 12:48 (01:28)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 11:20
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 11:35
dep. 11:35
6 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 11:50
dep. 11:50
20 km
Nova Pazova, Center
arr. 11:57
dep. 11:57
0 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 12:04
dep. 12:04
33 km
Indjija, Bus station
arr. 12:14
dep. 12:14
43 km
Maradik, Intersection
arr. 12:22
dep. 12:22
53 km
Gladnos (Maradik)
arr. 12:27
dep. 12:27
57 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 12:40
dep. 12:40
0 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 12:48
0 km
11:45 13:14 (01:29)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 11:45
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 11:57
dep. 11:57
6 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 12:15
dep. 12:15
20 km
Nova Pazova, Center
arr. 12:25
dep. 12:25
26 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 12:30
dep. 12:30
33 km
Indjija, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:40
43 km
Maradik, Intersection
arr. 12:48
dep. 12:48
53 km
Gladnos (Maradik)
arr. 12:53
dep. 12:53
57 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 13:06
dep. 13:06
67 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 13:14
74 km
12:25 13:50 (01:25)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 12:25
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 12:35
dep. 12:35
6 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 12:50
dep. 12:50
20 km
Nova Pazova, Center
arr. 12:57
dep. 12:57
0 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 13:05
dep. 13:05
33 km
Indjija, Bus station
arr. 13:15
dep. 13:15
43 km
Beska, Intersection
arr. 13:27
dep. 13:27
53 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 13:42
dep. 13:42
0 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 13:50
0 km
14:30 15:57 (01:27)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:30
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 14:38
dep. 14:38
4 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 14:53
dep. 14:53
18 km
Nova Pazova, Center
arr. 15:00
dep. 15:00
25 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 15:10
dep. 15:10
33 km
Indjija, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:20
43 km
Indjija, Center
arr. 15:22
dep. 15:22
44 km
Maradik
arr. 15:30
dep. 15:30
53 km
Krusedol Prnjavor
arr. 15:38
dep. 15:38
61 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 15:49
dep. 15:49
67 km
Petrovaradin
arr. 15:57
74 km
14:58 16:51 (01:53)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:58
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 15:05
dep. 15:06
2 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 15:10
dep. 15:10
9 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 15:16
dep. 15:17
13 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 15:22
dep. 15:23
18 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 15:30
dep. 15:30
26 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 15:37
dep. 15:38
32 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 15:44
dep. 15:45
41 km
Golubinci, Railway station
arr. 15:53
dep. 16:08
45 km
Indjija, Railway station
arr. 16:16
dep. 16:16
50 km
Beska, Railway station
arr. 16:27
dep. 16:27
61 km
Cortanovci, Railway station
arr. 16:33
dep. 16:33
65 km
Sremski Karlovci, Vinogradi
arr. 16:40
dep. 16:41
71 km
Sremski Karlovci, Railway station
arr. 16:46
dep. 16:46
77 km
Petrovaradin, Railway station
arr. 16:51
82 km
15:15 16:39 (01:24)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:15
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 15:27
dep. 15:27
6 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 15:45
dep. 15:45
20 km
Nova Pazova, Center
arr. 15:53
dep. 15:53
0 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:00
33 km
Indjija, Bus station
arr. 16:10
dep. 16:10
43 km
Maradik, Intersection
arr. 16:18
dep. 16:18
53 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 16:21
dep. 16:21
56 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 16:26
dep. 16:26
60 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 16:30
dep. 16:30
0 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 16:39
0 km
15:45 17:09 (01:24)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:45
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 15:56
dep. 15:56
6 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 16:24
dep. 16:24
33 km
Indjija, Bus station
arr. 16:34
dep. 16:34
43 km
Maradik, Intersection
arr. 16:46
dep. 16:46
53 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 16:50
dep. 16:50
57 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 16:53
dep. 16:53
60 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 17:01
dep. 17:01
67 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 17:09
74 km
16:00 17:17 (01:17)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:00
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 16:06
dep. 16:06
6 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 16:20
dep. 16:20
20 km
Nova Pazova, Center
arr. 16:26
dep. 16:26
26 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 16:33
dep. 16:33
33 km
Indjija, Bus station
arr. 16:43
dep. 16:43
43 km
Maradik, Intersection
arr. 16:53
dep. 16:53
53 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 16:57
dep. 16:57
57 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 17:07
dep. 17:07
67 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 17:17
74 km
17:34 19:08 (01:34)
Novi Beograd Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
dep. 17:34
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 17:46
dep. 17:46
18 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 17:53
dep. 17:53
26 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 17:59
dep. 17:59
32 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 18:05
dep. 18:05
41 km
Golubinci, Railway station
arr. 18:13
dep. 18:27
45 km
Indjija, Railway station
arr. 18:35
dep. 18:35
50 km
Beska, Railway station
arr. 18:46
dep. 18:46
61 km
Cortanovci, Railway station
arr. 18:51
dep. 18:51
65 km
Sremski Karlovci, Railway station
arr. 19:03
dep. 19:03
77 km
Petrovaradin, Railway station
arr. 19:08
82 km
17:40 19:06 (01:26)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:40
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 17:52
dep. 17:52
6 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 18:10
dep. 18:10
20 km
Nova Pazova, Center
arr. 18:18
dep. 18:18
26 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 18:25
dep. 18:25
33 km
Indjija, Bus station
arr. 18:35
dep. 18:35
43 km
Maradik, Intersection
arr. 18:43
dep. 18:43
53 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 18:46
dep. 18:46
56 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 18:51
dep. 18:51
60 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 18:58
dep. 18:58
67 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 19:06
74 km
18:30 19:56 (01:26)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 18:30
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 18:42
dep. 18:42
6 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 19:00
dep. 19:00
20 km
Nova Pazova, Center
arr. 19:08
dep. 19:08
26 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 19:15
dep. 19:15
33 km
Indjija, Bus station
arr. 19:25
dep. 19:25
43 km
Maradik, Intersection
arr. 19:33
dep. 19:33
53 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 19:36
dep. 19:36
56 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 19:41
dep. 19:41
60 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 19:48
dep. 19:48
67 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 19:56
74 km
19:20 20:43 (01:23)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 19:20
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 19:30
dep. 19:30
6 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 19:45
dep. 19:45
20 km
Nova Pazova, Center
arr. 19:55
dep. 19:55
-235 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 20:00
dep. 20:00
33 km
Indjija, Bus station
arr. 20:10
dep. 20:10
43 km
Maradik
arr. 20:18
dep. 20:18
53 km
Gladnos (Maradik)
arr. 20:22
dep. 20:22
57 km
Banstol (Cortanovci)
arr. 20:26
dep. 20:26
60 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 20:35
dep. 20:35
-235 km
Petrovaradin
arr. 20:43
74 km
19:21 21:16 (01:55)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:21
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 19:28
dep. 19:34
2 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 19:38
dep. 19:38
9 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 19:44
dep. 19:44
13 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 19:49
dep. 19:49
18 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 19:56
dep. 19:57
26 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 20:03
dep. 20:03
32 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 20:09
dep. 20:10
41 km
Golubinci, Railway station
arr. 20:18
dep. 20:33
45 km
Indjija, Railway station
arr. 20:41
dep. 20:41
50 km
Beska, Railway station
arr. 20:52
dep. 20:52
61 km
Cortanovci, Railway station
arr. 20:58
dep. 20:58
65 km
Sremski Karlovci, Vinogradi
arr. 21:05
dep. 21:05
71 km
Sremski Karlovci, Railway station
arr. 21:10
dep. 21:11
77 km
Petrovaradin, Railway station
arr. 21:16
82 km
 
Departures on: wednesday, 21.11.2018.
04:50 06:20 (01:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 04:50
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 05:00
dep. 05:00
6 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 05:20
dep. 05:20
20 km
Nova Pazova, Center
arr. 05:30
dep. 05:30
26 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 05:40
dep. 05:40
33 km
Indjija, Bus station
arr. 05:50
dep. 05:50
43 km
Cortanovci, Intersection
arr. 06:00
dep. 06:00
53 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 06:10
dep. 06:10
67 km
Petrovaradin
arr. 06:20
74 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Petrovaradin su međusobno udaljena ~48 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 17min., a najduže 01h i 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 8 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 04:30 h, dok je poslednji polazak u 19:21 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.