Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Belgrade (Beograd) - Perucac timetable

tuesday, 07.07.2020.
15:15 19:20 (04:05)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 15:15
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 15:30
dep. 15:30
8 km
Valjevo, Jadar
arr. 17:00
dep. 17:00
98 km
Jovanja, Intersection
arr. 17:15
dep. 17:15
106 km
Balinovic, Intersection
arr. 17:20
dep. 17:20
110 km
Stubo
arr. 17:22
dep. 17:22
112 km
Pocuta (Tubravic), Center
arr. 17:30
dep. 17:30
117 km
Vujinovaca, Center
arr. 17:40
dep. 17:40
124 km
Vujinovaca, Debelo brdo
arr. 17:50
dep. 17:50
129 km
Pasina Ravan (Zarožje), Center
arr. 17:55
dep. 18:05
132 km
Pasina Ravan (Zarožje), Smiljevo polje
arr. 18:07
dep. 18:07
135 km
Zarozje, Dumizovac
arr. 18:08
dep. 18:08
137 km
Ovcinja, Gnila Priseka
arr. 18:15
dep. 18:15
141 km
Ovcinja, Todorovici
arr. 18:20
dep. 18:20
143 km
Ovcinja, Aleksici
arr. 18:25
dep. 18:25
147 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 18:39
dep. 18:39
154 km
Crvica, Intersection
arr. 18:45
dep. 18:45
158 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:00
167 km
Zaugline, Malisevac
arr. 19:06
dep. 19:06
171 km
Beserovina
arr. 19:12
dep. 19:12
175 km
Perucac
arr. 19:20
180 km
Belgrade (Beograd) - Perucac timetable
Departures on: wednesday, 08.07.2020.
15:15 19:20 (04:05)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 15:15
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 15:30
dep. 15:30
8 km
Valjevo, Jadar
arr. 17:00
dep. 17:00
98 km
Jovanja, Intersection
arr. 17:15
dep. 17:15
106 km
Balinovic, Intersection
arr. 17:20
dep. 17:20
110 km
Stubo
arr. 17:22
dep. 17:22
112 km
Pocuta (Tubravic), Center
arr. 17:30
dep. 17:30
117 km
Vujinovaca, Center
arr. 17:40
dep. 17:40
124 km
Vujinovaca, Debelo brdo
arr. 17:50
dep. 17:50
129 km
Pasina Ravan (Zarožje), Center
arr. 17:55
dep. 18:05
132 km
Pasina Ravan (Zarožje), Smiljevo polje
arr. 18:07
dep. 18:07
135 km
Zarozje, Dumizovac
arr. 18:08
dep. 18:08
137 km
Ovcinja, Gnila Priseka
arr. 18:15
dep. 18:15
141 km
Ovcinja, Todorovici
arr. 18:20
dep. 18:20
143 km
Ovcinja, Aleksici
arr. 18:25
dep. 18:25
147 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 18:39
dep. 18:39
154 km
Crvica, Intersection
arr. 18:45
dep. 18:45
158 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:00
167 km
Zaugline, Malisevac
arr. 19:06
dep. 19:06
171 km
Beserovina
arr. 19:12
dep. 19:12
175 km
Perucac
arr. 19:20
180 km
Belgrade (Beograd) - Perucac timetable
Departures on: thursday, 09.07.2020.
15:15 19:20 (04:05)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 15:15
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 15:30
dep. 15:30
8 km
Valjevo, Jadar
arr. 17:00
dep. 17:00
98 km
Jovanja, Intersection
arr. 17:15
dep. 17:15
106 km
Balinovic, Intersection
arr. 17:20
dep. 17:20
110 km
Stubo
arr. 17:22
dep. 17:22
112 km
Pocuta (Tubravic), Center
arr. 17:30
dep. 17:30
117 km
Vujinovaca, Center
arr. 17:40
dep. 17:40
124 km
Vujinovaca, Debelo brdo
arr. 17:50
dep. 17:50
129 km
Pasina Ravan (Zarožje), Center
arr. 17:55
dep. 18:05
132 km
Pasina Ravan (Zarožje), Smiljevo polje
arr. 18:07
dep. 18:07
135 km
Zarozje, Dumizovac
arr. 18:08
dep. 18:08
137 km
Ovcinja, Gnila Priseka
arr. 18:15
dep. 18:15
141 km
Ovcinja, Todorovici
arr. 18:20
dep. 18:20
143 km
Ovcinja, Aleksici
arr. 18:25
dep. 18:25
147 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 18:39
dep. 18:39
154 km
Crvica, Intersection
arr. 18:45
dep. 18:45
158 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:00
167 km
Zaugline, Malisevac
arr. 19:06
dep. 19:06
171 km
Beserovina
arr. 19:12
dep. 19:12
175 km
Perucac
arr. 19:20
180 km
Belgrade (Beograd) - Perucac timetable
Departures on: friday, 10.07.2020.
15:15 19:20 (04:05)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 15:15
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 15:30
dep. 15:30
8 km
Valjevo, Jadar
arr. 17:00
dep. 17:00
98 km
Jovanja, Intersection
arr. 17:15
dep. 17:15
106 km
Balinovic, Intersection
arr. 17:20
dep. 17:20
110 km
Stubo
arr. 17:22
dep. 17:22
112 km
Pocuta (Tubravic), Center
arr. 17:30
dep. 17:30
117 km
Vujinovaca, Center
arr. 17:40
dep. 17:40
124 km
Vujinovaca, Debelo brdo
arr. 17:50
dep. 17:50
129 km
Pasina Ravan (Zarožje), Center
arr. 17:55
dep. 18:05
132 km
Pasina Ravan (Zarožje), Smiljevo polje
arr. 18:07
dep. 18:07
135 km
Zarozje, Dumizovac
arr. 18:08
dep. 18:08
137 km
Ovcinja, Gnila Priseka
arr. 18:15
dep. 18:15
141 km
Ovcinja, Todorovici
arr. 18:20
dep. 18:20
143 km
Ovcinja, Aleksici
arr. 18:25
dep. 18:25
147 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 18:39
dep. 18:39
154 km
Crvica, Intersection
arr. 18:45
dep. 18:45
158 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:00
167 km
Zaugline, Malisevac
arr. 19:06
dep. 19:06
171 km
Beserovina
arr. 19:12
dep. 19:12
175 km
Perucac
arr. 19:20
180 km
Belgrade (Beograd) - Perucac timetable
Departures on: saturday, 11.07.2020.
15:15 19:20 (04:05)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 15:15
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 15:30
dep. 15:30
8 km
Valjevo, Jadar
arr. 17:00
dep. 17:00
98 km
Jovanja, Intersection
arr. 17:15
dep. 17:15
106 km
Balinovic, Intersection
arr. 17:20
dep. 17:20
110 km
Stubo
arr. 17:22
dep. 17:22
112 km
Pocuta (Tubravic), Center
arr. 17:30
dep. 17:30
117 km
Vujinovaca, Center
arr. 17:40
dep. 17:40
124 km
Vujinovaca, Debelo brdo
arr. 17:50
dep. 17:50
129 km
Pasina Ravan (Zarožje), Center
arr. 17:55
dep. 18:05
132 km
Pasina Ravan (Zarožje), Smiljevo polje
arr. 18:07
dep. 18:07
135 km
Zarozje, Dumizovac
arr. 18:08
dep. 18:08
137 km
Ovcinja, Gnila Priseka
arr. 18:15
dep. 18:15
141 km
Ovcinja, Todorovici
arr. 18:20
dep. 18:20
143 km
Ovcinja, Aleksici
arr. 18:25
dep. 18:25
147 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 18:39
dep. 18:39
154 km
Crvica, Intersection
arr. 18:45
dep. 18:45
158 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:00
167 km
Zaugline, Malisevac
arr. 19:06
dep. 19:06
171 km
Beserovina
arr. 19:12
dep. 19:12
175 km
Perucac
arr. 19:20
180 km
Belgrade (Beograd) - Perucac timetable
Departures on: sunday, 12.07.2020.
15:15 19:20 (04:05)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 15:15
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 15:30
dep. 15:30
8 km
Valjevo, Jadar
arr. 17:00
dep. 17:00
98 km
Jovanja, Intersection
arr. 17:15
dep. 17:15
106 km
Balinovic, Intersection
arr. 17:20
dep. 17:20
110 km
Stubo
arr. 17:22
dep. 17:22
112 km
Pocuta (Tubravic), Center
arr. 17:30
dep. 17:30
117 km
Vujinovaca, Center
arr. 17:40
dep. 17:40
124 km
Vujinovaca, Debelo brdo
arr. 17:50
dep. 17:50
129 km
Pasina Ravan (Zarožje), Center
arr. 17:55
dep. 18:05
132 km
Pasina Ravan (Zarožje), Smiljevo polje
arr. 18:07
dep. 18:07
135 km
Zarozje, Dumizovac
arr. 18:08
dep. 18:08
137 km
Ovcinja, Gnila Priseka
arr. 18:15
dep. 18:15
141 km
Ovcinja, Todorovici
arr. 18:20
dep. 18:20
143 km
Ovcinja, Aleksici
arr. 18:25
dep. 18:25
147 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 18:39
dep. 18:39
154 km
Crvica, Intersection
arr. 18:45
dep. 18:45
158 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:00
167 km
Zaugline, Malisevac
arr. 19:06
dep. 19:06
171 km
Beserovina
arr. 19:12
dep. 19:12
175 km
Perucac
arr. 19:20
180 km
Belgrade (Beograd) - Perucac timetable
Departures on: monday, 13.07.2020.
15:15 19:20 (04:05)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 15:15
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 15:30
dep. 15:30
8 km
Valjevo, Jadar
arr. 17:00
dep. 17:00
98 km
Jovanja, Intersection
arr. 17:15
dep. 17:15
106 km
Balinovic, Intersection
arr. 17:20
dep. 17:20
110 km
Stubo
arr. 17:22
dep. 17:22
112 km
Pocuta (Tubravic), Center
arr. 17:30
dep. 17:30
117 km
Vujinovaca, Center
arr. 17:40
dep. 17:40
124 km
Vujinovaca, Debelo brdo
arr. 17:50
dep. 17:50
129 km
Pasina Ravan (Zarožje), Center
arr. 17:55
dep. 18:05
132 km
Pasina Ravan (Zarožje), Smiljevo polje
arr. 18:07
dep. 18:07
135 km
Zarozje, Dumizovac
arr. 18:08
dep. 18:08
137 km
Ovcinja, Gnila Priseka
arr. 18:15
dep. 18:15
141 km
Ovcinja, Todorovici
arr. 18:20
dep. 18:20
143 km
Ovcinja, Aleksici
arr. 18:25
dep. 18:25
147 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 18:39
dep. 18:39
154 km
Crvica, Intersection
arr. 18:45
dep. 18:45
158 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:00
167 km
Zaugline, Malisevac
arr. 19:06
dep. 19:06
171 km
Beserovina
arr. 19:12
dep. 19:12
175 km
Perucac
arr. 19:20
180 km

Naselja Belgrade (Beograd) i Perucac su međusobno udaljena ~180 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 05min., a najduže 04h i 05min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Belgrade (Beograd) je u 15:15 h, dok je poslednji polazak u 15:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.