Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Beograd (Belgrade) - Perucac timetable

thursday, 27.02.2020.
11:25 15:52 (04:27)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 11:25
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 11:35
dep. 11:35
8 km
Jovanja
arr. 13:25
dep. 13:25
106 km
Balinovic
arr. 13:31
dep. 13:31
110 km
Stubo
arr. 13:34
dep. 13:34
112 km
Pocuta (Tubravic)
arr. 13:42
dep. 13:42
117 km
Vujinovaca
arr. 13:52
dep. 13:52
124 km
Debelo Brdo (Vujinovaca)
arr. 14:02
dep. 14:02
129 km
Pasina Ravan (Vujinovaca)
arr. 14:07
dep. 14:25
132 km
Zarozje, Smiljevo Polje
arr. 14:30
dep. 14:30
135 km
Zarozje, Dumizovac
arr. 14:33
dep. 14:33
137 km
Zarozje, Gnjila Prisjeka
arr. 14:41
dep. 14:41
141 km
Ovcinja, Todorovici
arr. 14:45
dep. 14:45
143 km
Ovcinja, Aleksici
arr. 14:52
dep. 14:52
147 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 15:05
dep. 15:05
154 km
Crvica
arr. 15:20
dep. 15:20
162 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:30
167 km
Zaugline, Malisevac
arr. 15:40
dep. 15:40
171 km
Beserovina
arr. 15:45
dep. 15:45
175 km
Perucac
arr. 15:52
180 km
15:15 19:20 (04:05)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:15
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 15:30
dep. 15:30
8 km
Valjevo, Jadar
arr. 17:00
dep. 17:00
98 km
Jovanja
arr. 17:15
dep. 17:15
106 km
Balinovic
arr. 17:20
dep. 17:20
110 km
Stubo
arr. 17:22
dep. 17:22
112 km
Pocuta (Tubravic)
arr. 17:30
dep. 17:30
117 km
Vujinovaca
arr. 17:40
dep. 17:40
124 km
Debelo Brdo (Vujinovaca)
arr. 17:50
dep. 17:50
129 km
Pasina Ravan (Vujinovaca)
arr. 17:55
dep. 18:05
132 km
Zarozje, Smiljevo Polje
arr. 18:07
dep. 18:07
135 km
Zarozje, Dumizovac
arr. 18:08
dep. 18:08
137 km
Zarozje, Gnjila Prisjeka
arr. 18:15
dep. 18:15
141 km
Ovcinja, Todorovici
arr. 18:20
dep. 18:20
143 km
Ovcinja, Aleksici
arr. 18:25
dep. 18:25
147 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 18:39
dep. 18:39
154 km
Crvica
arr. 18:45
dep. 18:45
158 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:00
167 km
Zaugline, Malisevac
arr. 19:06
dep. 19:06
171 km
Beserovina
arr. 19:12
dep. 19:12
175 km
Perucac
arr. 19:20
180 km
17:30 21:57 (04:27)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:30
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 17:40
dep. 17:40
8 km
Jovanja
arr. 19:30
dep. 19:30
106 km
Balinovic
arr. 19:36
dep. 19:36
110 km
Stubo
arr. 19:39
dep. 19:39
112 km
Pocuta (Tubravic)
arr. 19:47
dep. 19:47
117 km
Vujinovaca
arr. 19:57
dep. 19:57
124 km
Debelo Brdo (Vujinovaca)
arr. 20:07
dep. 20:07
129 km
Pasina Ravan (Vujinovaca)
arr. 20:12
dep. 20:30
132 km
Zarozje, Smiljevo Polje
arr. 20:35
dep. 20:35
135 km
Zarozje, Dumizovac
arr. 20:38
dep. 20:38
137 km
Zarozje, Gnjila Prisjeka
arr. 20:46
dep. 20:46
141 km
Ovcinja, Todorovici
arr. 20:50
dep. 20:50
143 km
Ovcinja, Aleksici
arr. 20:57
dep. 20:57
147 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 21:10
dep. 21:10
154 km
Crvica
arr. 21:25
dep. 21:25
162 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 21:35
dep. 21:40
167 km
Zaugline, Malisevac
arr. 21:45
dep. 21:45
171 km
Beserovina
arr. 21:50
dep. 21:50
175 km
Perucac
arr. 21:57
180 km
Beograd (Belgrade) - Perucac timetable
Departures on: friday, 28.02.2020.
11:25 15:52 (04:27)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 11:25
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 11:35
dep. 11:35
8 km
Jovanja
arr. 13:25
dep. 13:25
106 km
Balinovic
arr. 13:31
dep. 13:31
110 km
Stubo
arr. 13:34
dep. 13:34
112 km
Pocuta (Tubravic)
arr. 13:42
dep. 13:42
117 km
Vujinovaca
arr. 13:52
dep. 13:52
124 km
Debelo Brdo (Vujinovaca)
arr. 14:02
dep. 14:02
129 km
Pasina Ravan (Vujinovaca)
arr. 14:07
dep. 14:25
132 km
Zarozje, Smiljevo Polje
arr. 14:30
dep. 14:30
135 km
Zarozje, Dumizovac
arr. 14:33
dep. 14:33
137 km
Zarozje, Gnjila Prisjeka
arr. 14:41
dep. 14:41
141 km
Ovcinja, Todorovici
arr. 14:45
dep. 14:45
143 km
Ovcinja, Aleksici
arr. 14:52
dep. 14:52
147 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 15:05
dep. 15:05
154 km
Crvica
arr. 15:20
dep. 15:20
162 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:30
167 km
Zaugline, Malisevac
arr. 15:40
dep. 15:40
171 km
Beserovina
arr. 15:45
dep. 15:45
175 km
Perucac
arr. 15:52
180 km
15:15 19:20 (04:05)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:15
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 15:30
dep. 15:30
8 km
Valjevo, Jadar
arr. 17:00
dep. 17:00
98 km
Jovanja
arr. 17:15
dep. 17:15
106 km
Balinovic
arr. 17:20
dep. 17:20
110 km
Stubo
arr. 17:22
dep. 17:22
112 km
Pocuta (Tubravic)
arr. 17:30
dep. 17:30
117 km
Vujinovaca
arr. 17:40
dep. 17:40
124 km
Debelo Brdo (Vujinovaca)
arr. 17:50
dep. 17:50
129 km
Pasina Ravan (Vujinovaca)
arr. 17:55
dep. 18:05
132 km
Zarozje, Smiljevo Polje
arr. 18:07
dep. 18:07
135 km
Zarozje, Dumizovac
arr. 18:08
dep. 18:08
137 km
Zarozje, Gnjila Prisjeka
arr. 18:15
dep. 18:15
141 km
Ovcinja, Todorovici
arr. 18:20
dep. 18:20
143 km
Ovcinja, Aleksici
arr. 18:25
dep. 18:25
147 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 18:39
dep. 18:39
154 km
Crvica
arr. 18:45
dep. 18:45
158 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:00
167 km
Zaugline, Malisevac
arr. 19:06
dep. 19:06
171 km
Beserovina
arr. 19:12
dep. 19:12
175 km
Perucac
arr. 19:20
180 km
17:30 21:57 (04:27)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:30
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 17:40
dep. 17:40
8 km
Jovanja
arr. 19:30
dep. 19:30
106 km
Balinovic
arr. 19:36
dep. 19:36
110 km
Stubo
arr. 19:39
dep. 19:39
112 km
Pocuta (Tubravic)
arr. 19:47
dep. 19:47
117 km
Vujinovaca
arr. 19:57
dep. 19:57
124 km
Debelo Brdo (Vujinovaca)
arr. 20:07
dep. 20:07
129 km
Pasina Ravan (Vujinovaca)
arr. 20:12
dep. 20:30
132 km
Zarozje, Smiljevo Polje
arr. 20:35
dep. 20:35
135 km
Zarozje, Dumizovac
arr. 20:38
dep. 20:38
137 km
Zarozje, Gnjila Prisjeka
arr. 20:46
dep. 20:46
141 km
Ovcinja, Todorovici
arr. 20:50
dep. 20:50
143 km
Ovcinja, Aleksici
arr. 20:57
dep. 20:57
147 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 21:10
dep. 21:10
154 km
Crvica
arr. 21:25
dep. 21:25
162 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 21:35
dep. 21:40
167 km
Zaugline, Malisevac
arr. 21:45
dep. 21:45
171 km
Beserovina
arr. 21:50
dep. 21:50
175 km
Perucac
arr. 21:57
180 km
Beograd (Belgrade) - Perucac timetable
Departures on: saturday, 29.02.2020.
15:15 19:20 (04:05)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:15
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 15:30
dep. 15:30
8 km
Valjevo, Jadar
arr. 17:00
dep. 17:00
98 km
Jovanja
arr. 17:15
dep. 17:15
106 km
Balinovic
arr. 17:20
dep. 17:20
110 km
Stubo
arr. 17:22
dep. 17:22
112 km
Pocuta (Tubravic)
arr. 17:30
dep. 17:30
117 km
Vujinovaca
arr. 17:40
dep. 17:40
124 km
Debelo Brdo (Vujinovaca)
arr. 17:50
dep. 17:50
129 km
Pasina Ravan (Vujinovaca)
arr. 17:55
dep. 18:05
132 km
Zarozje, Smiljevo Polje
arr. 18:07
dep. 18:07
135 km
Zarozje, Dumizovac
arr. 18:08
dep. 18:08
137 km
Zarozje, Gnjila Prisjeka
arr. 18:15
dep. 18:15
141 km
Ovcinja, Todorovici
arr. 18:20
dep. 18:20
143 km
Ovcinja, Aleksici
arr. 18:25
dep. 18:25
147 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 18:39
dep. 18:39
154 km
Crvica
arr. 18:45
dep. 18:45
158 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:00
167 km
Zaugline, Malisevac
arr. 19:06
dep. 19:06
171 km
Beserovina
arr. 19:12
dep. 19:12
175 km
Perucac
arr. 19:20
180 km
17:30 21:57 (04:27)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:30
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 17:40
dep. 17:40
8 km
Jovanja
arr. 19:30
dep. 19:30
106 km
Balinovic
arr. 19:36
dep. 19:36
110 km
Stubo
arr. 19:39
dep. 19:39
112 km
Pocuta (Tubravic)
arr. 19:47
dep. 19:47
117 km
Vujinovaca
arr. 19:57
dep. 19:57
124 km
Debelo Brdo (Vujinovaca)
arr. 20:07
dep. 20:07
129 km
Pasina Ravan (Vujinovaca)
arr. 20:12
dep. 20:30
132 km
Zarozje, Smiljevo Polje
arr. 20:35
dep. 20:35
135 km
Zarozje, Dumizovac
arr. 20:38
dep. 20:38
137 km
Zarozje, Gnjila Prisjeka
arr. 20:46
dep. 20:46
141 km
Ovcinja, Todorovici
arr. 20:50
dep. 20:50
143 km
Ovcinja, Aleksici
arr. 20:57
dep. 20:57
147 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 21:10
dep. 21:10
154 km
Crvica
arr. 21:25
dep. 21:25
162 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 21:35
dep. 21:40
167 km
Zaugline, Malisevac
arr. 21:45
dep. 21:45
171 km
Beserovina
arr. 21:50
dep. 21:50
175 km
Perucac
arr. 21:57
180 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Perucac su međusobno udaljena ~180 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 05min., a najduže 04h i 27min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 11:25 h, dok je poslednji polazak u 17:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.