Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Beograd (Belgrade) - Perlez timetable

thursday, 16.08.2018.
08:00 09:04 (01:04)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 08:00
Beograd (Belgrade), Botanička Bašta
arr. 08:09
dep. 08:09
6 km
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 08:11
dep. 08:11
7 km
Centa
arr. 08:46
dep. 08:46
43 km
Perlez
arr. 08:59
dep. 08:59
55 km
Perlez, Kanal DTD
arr. 09:04
60 km
08:05 10:02 (01:57)
Autokomanda (highway)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
dep. 08:05
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:15
dep. 09:00
5 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 09:17
dep. 09:17
15 km
Borca, Intersection
arr. 09:22
dep. 09:22
20 km
Padinska Skela, Intersection
arr. 09:30
dep. 09:30
28 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 09:44
dep. 09:44
40 km
Centa
arr. 09:52
dep. 09:52
48 km
Perlez
arr. 10:02
60 km
10:30 11:35 (01:05)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 10:30
Beograd (Belgrade), Dzordza Vasingtona - Banija
arr. 10:44
dep. 10:44
3 km
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 10:46
dep. 10:46
5 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 10:50
dep. 10:50
10 km
Padinska Skela, Intersection
arr. 11:05
dep. 11:05
23 km
Centa, Zrenjaninski put
arr. 11:25
dep. 11:25
43 km
Perlez, Pijaca
arr. 11:35
55 km
12:50 13:53 (01:03)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 12:50
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 12:58
dep. 12:58
3.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 13:02
dep. 13:02
6.4 km
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 13:37
dep. 13:37
40.3 km
Perlez
arr. 13:47
dep. 13:47
53.6 km
Perlez, Kanal DTD
arr. 13:53
56.9 km
13:30 14:30 (01:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:30
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 14:18
dep. 14:18
43 km
Perlez, Pijaca
arr. 14:30
55 km
14:30 15:33 (01:03)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:30
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 14:38
dep. 14:38
4.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 14:42
dep. 14:42
7.4 km
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 15:17
dep. 15:17
40.6 km
Perlez, Pijaca
arr. 15:27
dep. 15:27
51.9 km
Perlez, Kanal DTD
arr. 15:33
58.6 km
15:30 16:28 (00:58)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:30
Centa, Nusuceva 9
arr. 16:16
dep. 16:16
43 km
Perlez, Pijaca
arr. 16:28
55 km
16:00 17:13 (01:13)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:00
Beograd (Belgrade), Dunav Stanica
arr. 16:10
dep. 16:10
5 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 16:20
dep. 16:20
10 km
Padinska Skela, Intersection
arr. 16:35
dep. 16:35
23 km
Centa
arr. 16:58
dep. 16:58
43 km
Perlez
arr. 17:13
55 km
18:00 19:04 (01:04)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 18:00
Beograd (Belgrade), Botanička Bašta
arr. 18:09
dep. 18:09
6 km
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 18:11
dep. 18:11
7 km
Centa
arr. 18:46
dep. 18:46
43 km
Perlez
arr. 18:59
dep. 18:59
55 km
Perlez, Kanal DTD
arr. 19:04
60 km
18:30 19:28 (00:58)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 18:30
Centa, Nusuceva 9
arr. 19:16
dep. 19:16
43 km
Perlez, Pijaca
arr. 19:28
55 km
19:15 20:18 (01:03)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 19:15
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 19:23
dep. 19:23
4.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 19:27
dep. 19:27
7.4 km
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 20:02
dep. 20:02
40.6 km
Perlez, Pijaca
arr. 20:12
dep. 20:12
51.9 km
Perlez, Kanal DTD
arr. 20:18
58.6 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Perlez su međusobno udaljena ~58 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 58min., a najduže 01h i 57min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 08:00 h, dok je poslednji polazak u 19:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.