Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Belgrade (Beograd) - Perlez timetable

wednesday, 08.07.2020.
08:05 10:02 (01:57)
Autokomanda (highway)Centar - crkva
The timetable is valid until: 06.01.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
dep. 08:05
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 08:15
dep. 09:00
5 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 09:17
dep. 09:17
15 km
Borca, Intersection
arr. 09:22
dep. 09:22
20 km
Padinska Skela, Intersection
arr. 09:30
dep. 09:30
28 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 09:44
dep. 09:44
40 km
Centa
arr. 09:52
dep. 09:52
-117 km
Perlez, Centar - crkva
arr. 10:02
60 km
10:30 11:35 (01:05)
BAS - Central bus station2 - Pijaca
The timetable is valid until: 06.01.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 10:30
Belgrade (Beograd), Dzordza Vasingtona - Banija
arr. 10:44
dep. 10:44
3 km
Belgrade (Beograd), Pančevački most
arr. 10:46
dep. 10:46
5 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 10:50
dep. 10:50
10 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 11:05
dep. 11:05
23 km
arr. 11:25
dep. 11:25
43 km
Perlez, 2 - Pijaca
arr. 11:35
55 km
12:50 13:53 (01:03)
BAS - Central bus stationKanal DTD
The timetable is valid until: 06.01.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 12:50
Belgrade (Beograd), Pančevački most
arr. 12:58
dep. 12:58
3.7 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 13:02
dep. 13:02
6.4 km
Centa, S. Jovanovica 12
arr. 13:37
dep. 13:37
40.3 km
Perlez, Centar - crkva
arr. 13:47
dep. 13:47
53.6 km
Perlez, Kanal DTD
arr. 13:53
56.9 km
13:30 14:30 (01:00)
BAS - Central bus station2 - Pijaca
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 13:30
Centa, S. Jovanovica 12
arr. 14:18
dep. 14:18
43 km
Perlez, 2 - Pijaca
arr. 14:30
55 km
14:30 15:33 (01:03)
BAS - Central bus stationKanal DTD
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 14:30
Belgrade (Beograd), Pančevački most
arr. 14:38
dep. 14:38
4.3 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 14:42
dep. 14:42
7.4 km
Centa, S. Jovanovica 12
arr. 15:17
dep. 15:17
40.6 km
Perlez, 2 - Pijaca
arr. 15:27
dep. 15:27
51.9 km
Perlez, Kanal DTD
arr. 15:33
58.6 km
15:30 16:28 (00:58)
BAS - Central bus station2 - Pijaca
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 15:30
Centa, Nusuceva 9
arr. 16:16
dep. 16:16
43 km
Perlez, 2 - Pijaca
arr. 16:28
0 km
18:00 19:04 (01:04)
BAS - Central bus stationKanal DTD
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 18:00
Belgrade (Beograd), Dzordza Vasingtona - Banija
arr. 18:09
dep. 18:09
6 km
Belgrade (Beograd), Pančevački most
arr. 18:11
dep. 18:11
7 km
Centa
arr. 18:46
dep. 18:46
43 km
Perlez, Centar - crkva
arr. 18:59
dep. 18:59
55 km
Perlez, Kanal DTD
arr. 19:04
60 km
19:15 20:18 (01:03)
BAS - Central bus stationKanal DTD
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 19:15
Belgrade (Beograd), Pančevački most
arr. 19:23
dep. 19:23
4.3 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 19:27
dep. 19:27
7.4 km
Centa, S. Jovanovica 12
arr. 20:02
dep. 20:02
40.6 km
Perlez, 2 - Pijaca
arr. 20:12
dep. 20:12
51.9 km
Perlez, Kanal DTD
arr. 20:18
58.6 km

Naselja Belgrade (Beograd) i Perlez su međusobno udaljena ~51 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 58min., a najduže 01h i 57min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Belgrade (Beograd) je u 08:05 h, dok je poslednji polazak u 19:15 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Belgrade (Beograd) - Perlez iznosi od 4,36 EUR do 4,36 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.