Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Belgrade (Beograd) - Palic timetable

friday, 02.10.2020.
06:30 10:46 (04:16)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 06:30
Belgrade (Beograd), Cvijiceva
arr. 06:39
dep. 06:39
6 km
Belgrade (Beograd), Pančevački most
arr. 06:41
dep. 06:41
7 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 07:07
dep. 07:07
35 km
Dunavac, Intersection
arr. 07:12
dep. 07:12
39 km
arr. 07:16
dep. 07:16
43 km
arr. 07:41
dep. 07:41
67 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 07:52
dep. 08:00
79 km
arr. 08:09
dep. 08:09
88 km
Melenci, 3 - Centar
arr. 08:20
dep. 08:20
99 km
arr. 08:38
dep. 08:38
116 km
Vincaid (Banatska Topola), Stari put
arr. 08:43
dep. 08:43
121 km
Kikinda, Mikronaselje
arr. 09:03
dep. 09:03
138 km
Kikinda, Bus station
arr. 09:05
dep. 09:05
139 km
Idos, Center
arr. 09:20
dep. 09:20
153 km
Sajan, Center
arr. 09:25
dep. 09:25
157 km
Padej, Center
arr. 09:35
dep. 09:35
167 km
Ostojicevo, Center
arr. 09:44
dep. 09:44
175 km
Coka, Bus station
arr. 09:52
dep. 09:52
182 km
Sanad, Ul. Oslobodenja
arr. 09:56
dep. 09:56
185 km
Novi Knezevac, Bus station
arr. 10:04
dep. 10:04
192 km
arr. 10:09
dep. 10:09
196 km
Horgos, Center
arr. 10:24
dep. 10:24
210 km
Backi Vinogradi, Buki
arr. 10:35
dep. 10:35
220 km
Palic, Center
arr. 10:46
230 km
Belgrade (Beograd) - Palic timetable
Departures on: saturday, 03.10.2020.
06:30 10:46 (04:16)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 06:30
Belgrade (Beograd), Cvijiceva
arr. 06:39
dep. 06:39
6 km
Belgrade (Beograd), Pančevački most
arr. 06:41
dep. 06:41
7 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 07:07
dep. 07:07
35 km
Dunavac, Intersection
arr. 07:12
dep. 07:12
39 km
arr. 07:16
dep. 07:16
43 km
arr. 07:41
dep. 07:41
67 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 07:52
dep. 08:00
79 km
arr. 08:09
dep. 08:09
88 km
Melenci, 3 - Centar
arr. 08:20
dep. 08:20
99 km
arr. 08:38
dep. 08:38
116 km
Vincaid (Banatska Topola), Stari put
arr. 08:43
dep. 08:43
121 km
Kikinda, Mikronaselje
arr. 09:03
dep. 09:03
138 km
Kikinda, Bus station
arr. 09:05
dep. 09:05
139 km
Idos, Center
arr. 09:20
dep. 09:20
153 km
Sajan, Center
arr. 09:25
dep. 09:25
157 km
Padej, Center
arr. 09:35
dep. 09:35
167 km
Ostojicevo, Center
arr. 09:44
dep. 09:44
175 km
Coka, Bus station
arr. 09:52
dep. 09:52
182 km
Sanad, Ul. Oslobodenja
arr. 09:56
dep. 09:56
185 km
Novi Knezevac, Bus station
arr. 10:04
dep. 10:04
192 km
arr. 10:09
dep. 10:09
196 km
Horgos, Center
arr. 10:24
dep. 10:24
210 km
Backi Vinogradi, Buki
arr. 10:35
dep. 10:35
220 km
Palic, Center
arr. 10:46
230 km
Belgrade (Beograd) - Palic timetable
Departures on: sunday, 04.10.2020.
06:30 10:46 (04:16)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 06:30
Belgrade (Beograd), Cvijiceva
arr. 06:39
dep. 06:39
6 km
Belgrade (Beograd), Pančevački most
arr. 06:41
dep. 06:41
7 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 07:07
dep. 07:07
35 km
Dunavac, Intersection
arr. 07:12
dep. 07:12
39 km
arr. 07:16
dep. 07:16
43 km
arr. 07:41
dep. 07:41
67 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 07:52
dep. 08:00
79 km
arr. 08:09
dep. 08:09
88 km
Melenci, 3 - Centar
arr. 08:20
dep. 08:20
99 km
arr. 08:38
dep. 08:38
116 km
Vincaid (Banatska Topola), Stari put
arr. 08:43
dep. 08:43
121 km
Kikinda, Mikronaselje
arr. 09:03
dep. 09:03
138 km
Kikinda, Bus station
arr. 09:05
dep. 09:05
139 km
Idos, Center
arr. 09:20
dep. 09:20
153 km
Sajan, Center
arr. 09:25
dep. 09:25
157 km
Padej, Center
arr. 09:35
dep. 09:35
167 km
Ostojicevo, Center
arr. 09:44
dep. 09:44
175 km
Coka, Bus station
arr. 09:52
dep. 09:52
182 km
Sanad, Ul. Oslobodenja
arr. 09:56
dep. 09:56
185 km
Novi Knezevac, Bus station
arr. 10:04
dep. 10:04
192 km
arr. 10:09
dep. 10:09
196 km
Horgos, Center
arr. 10:24
dep. 10:24
210 km
Backi Vinogradi, Buki
arr. 10:35
dep. 10:35
220 km
Palic, Center
arr. 10:46
230 km
Belgrade (Beograd) - Palic timetable
Departures on: monday, 05.10.2020.
06:30 10:46 (04:16)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 06:30
Belgrade (Beograd), Cvijiceva
arr. 06:39
dep. 06:39
6 km
Belgrade (Beograd), Pančevački most
arr. 06:41
dep. 06:41
7 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 07:07
dep. 07:07
35 km
Dunavac, Intersection
arr. 07:12
dep. 07:12
39 km
arr. 07:16
dep. 07:16
43 km
arr. 07:41
dep. 07:41
67 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 07:52
dep. 08:00
79 km
arr. 08:09
dep. 08:09
88 km
Melenci, 3 - Centar
arr. 08:20
dep. 08:20
99 km
arr. 08:38
dep. 08:38
116 km
Vincaid (Banatska Topola), Stari put
arr. 08:43
dep. 08:43
121 km
Kikinda, Mikronaselje
arr. 09:03
dep. 09:03
138 km
Kikinda, Bus station
arr. 09:05
dep. 09:05
139 km
Idos, Center
arr. 09:20
dep. 09:20
153 km
Sajan, Center
arr. 09:25
dep. 09:25
157 km
Padej, Center
arr. 09:35
dep. 09:35
167 km
Ostojicevo, Center
arr. 09:44
dep. 09:44
175 km
Coka, Bus station
arr. 09:52
dep. 09:52
182 km
Sanad, Ul. Oslobodenja
arr. 09:56
dep. 09:56
185 km
Novi Knezevac, Bus station
arr. 10:04
dep. 10:04
192 km
arr. 10:09
dep. 10:09
196 km
Horgos, Center
arr. 10:24
dep. 10:24
210 km
Backi Vinogradi, Buki
arr. 10:35
dep. 10:35
220 km
Palic, Center
arr. 10:46
230 km
Belgrade (Beograd) - Palic timetable
Departures on: tuesday, 06.10.2020.
06:30 10:46 (04:16)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 06:30
Belgrade (Beograd), Cvijiceva
arr. 06:39
dep. 06:39
6 km
Belgrade (Beograd), Pančevački most
arr. 06:41
dep. 06:41
7 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 07:07
dep. 07:07
35 km
Dunavac, Intersection
arr. 07:12
dep. 07:12
39 km
arr. 07:16
dep. 07:16
43 km
arr. 07:41
dep. 07:41
67 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 07:52
dep. 08:00
79 km
arr. 08:09
dep. 08:09
88 km
Melenci, 3 - Centar
arr. 08:20
dep. 08:20
99 km
arr. 08:38
dep. 08:38
116 km
Vincaid (Banatska Topola), Stari put
arr. 08:43
dep. 08:43
121 km
Kikinda, Mikronaselje
arr. 09:03
dep. 09:03
138 km
Kikinda, Bus station
arr. 09:05
dep. 09:05
139 km
Idos, Center
arr. 09:20
dep. 09:20
153 km
Sajan, Center
arr. 09:25
dep. 09:25
157 km
Padej, Center
arr. 09:35
dep. 09:35
167 km
Ostojicevo, Center
arr. 09:44
dep. 09:44
175 km
Coka, Bus station
arr. 09:52
dep. 09:52
182 km
Sanad, Ul. Oslobodenja
arr. 09:56
dep. 09:56
185 km
Novi Knezevac, Bus station
arr. 10:04
dep. 10:04
192 km
arr. 10:09
dep. 10:09
196 km
Horgos, Center
arr. 10:24
dep. 10:24
210 km
Backi Vinogradi, Buki
arr. 10:35
dep. 10:35
220 km
Palic, Center
arr. 10:46
230 km
Belgrade (Beograd) - Palic timetable
Departures on: wednesday, 07.10.2020.
06:30 10:46 (04:16)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 06:30
Belgrade (Beograd), Cvijiceva
arr. 06:39
dep. 06:39
6 km
Belgrade (Beograd), Pančevački most
arr. 06:41
dep. 06:41
7 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 07:07
dep. 07:07
35 km
Dunavac, Intersection
arr. 07:12
dep. 07:12
39 km
arr. 07:16
dep. 07:16
43 km
arr. 07:41
dep. 07:41
67 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 07:52
dep. 08:00
79 km
arr. 08:09
dep. 08:09
88 km
Melenci, 3 - Centar
arr. 08:20
dep. 08:20
99 km
arr. 08:38
dep. 08:38
116 km
Vincaid (Banatska Topola), Stari put
arr. 08:43
dep. 08:43
121 km
Kikinda, Mikronaselje
arr. 09:03
dep. 09:03
138 km
Kikinda, Bus station
arr. 09:05
dep. 09:05
139 km
Idos, Center
arr. 09:20
dep. 09:20
153 km
Sajan, Center
arr. 09:25
dep. 09:25
157 km
Padej, Center
arr. 09:35
dep. 09:35
167 km
Ostojicevo, Center
arr. 09:44
dep. 09:44
175 km
Coka, Bus station
arr. 09:52
dep. 09:52
182 km
Sanad, Ul. Oslobodenja
arr. 09:56
dep. 09:56
185 km
Novi Knezevac, Bus station
arr. 10:04
dep. 10:04
192 km
arr. 10:09
dep. 10:09
196 km
Horgos, Center
arr. 10:24
dep. 10:24
210 km
Backi Vinogradi, Buki
arr. 10:35
dep. 10:35
220 km
Palic, Center
arr. 10:46
230 km
Belgrade (Beograd) - Palic timetable
Departures on: thursday, 08.10.2020.
06:30 10:46 (04:16)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 06:30
Belgrade (Beograd), Cvijiceva
arr. 06:39
dep. 06:39
6 km
Belgrade (Beograd), Pančevački most
arr. 06:41
dep. 06:41
7 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 07:07
dep. 07:07
35 km
Dunavac, Intersection
arr. 07:12
dep. 07:12
39 km
arr. 07:16
dep. 07:16
43 km
arr. 07:41
dep. 07:41
67 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 07:52
dep. 08:00
79 km
arr. 08:09
dep. 08:09
88 km
Melenci, 3 - Centar
arr. 08:20
dep. 08:20
99 km
arr. 08:38
dep. 08:38
116 km
Vincaid (Banatska Topola), Stari put
arr. 08:43
dep. 08:43
121 km
Kikinda, Mikronaselje
arr. 09:03
dep. 09:03
138 km
Kikinda, Bus station
arr. 09:05
dep. 09:05
139 km
Idos, Center
arr. 09:20
dep. 09:20
153 km
Sajan, Center
arr. 09:25
dep. 09:25
157 km
Padej, Center
arr. 09:35
dep. 09:35
167 km
Ostojicevo, Center
arr. 09:44
dep. 09:44
175 km
Coka, Bus station
arr. 09:52
dep. 09:52
182 km
Sanad, Ul. Oslobodenja
arr. 09:56
dep. 09:56
185 km
Novi Knezevac, Bus station
arr. 10:04
dep. 10:04
192 km
arr. 10:09
dep. 10:09
196 km
Horgos, Center
arr. 10:24
dep. 10:24
210 km
Backi Vinogradi, Buki
arr. 10:35
dep. 10:35
220 km
Palic, Center
arr. 10:46
230 km

Naselja Belgrade (Beograd) i Palic su međusobno udaljena ~230 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 16min., a najduže 04h i 16min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Belgrade (Beograd) je u 06:30 h, dok je poslednji polazak u 06:30 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Belgrade (Beograd) - Palic iznosi od 11,33 EUR do 11,33 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.