Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Beograd (Belgrade) - Pale timetable

saturday, 16.02.2019.
06:15 12:30 (06:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 06:15
Mali Zvornik, Border crossing (RS)
arr. 09:10
dep. 09:10
164 km
Karakaj, Border crossing (BA)
arr. 09:13
dep. 09:13
164.1 km
Karakaj, Center
arr. 09:20
dep. 09:20
165 km
Zvornik, Bus station
arr. 09:25
dep. 09:25
171 km
Milici, Center
arr. 10:00
dep. 10:00
214 km
Vlasenica, Center
arr. 10:15
dep. 10:15
232 km
Han Pijesak, Center
arr. 10:45
dep. 10:45
254 km
Sokolac, Center
arr. 11:15
dep. 11:15
283 km
Pale, Bus station
arr. 12:30
319 km
07:00 15:45 (08:45)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 07:00
Ljig, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
60 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
102 km
Cacak, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
125 km
Pozega, Bus station
arr. 10:25
dep. 10:25
161 km
Uzice, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
185 km
Kotroman, Border crossing (RS)
arr. 12:20
dep. 12:20
240 km
Donje Vardiste, Border crossing (BA)
arr. 12:40
dep. 12:40
240.1 km
Visegrad, Center
arr. 13:00
dep. 13:00
247 km
Ustipraca, Center
arr. 13:45
dep. 13:45
275 km
Novo Goražde (Srpsko Goražde), Center
arr. 13:55
dep. 13:55
282 km
Rogatica, Center
arr. 14:20
dep. 14:20
304 km
Sokolac, Center
arr. 15:00
dep. 15:00
338 km
Pale, Bus station
arr. 15:45
375 km
08:00 15:05 (07:05)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 08:00
arr. 08:58
dep. 08:58
55 km
Sabac, Bus station
arr. 09:40
dep. 09:40
86 km
Prnjavor kod Sapca
arr. 10:12
dep. 10:12
114 km
Lesnica kod Loznice
arr. 10:21
dep. 10:21
122 km
Loznica, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:50
139 km
Banja Koviljaca, Stara AS
arr. 10:59
dep. 10:59
146 km
Gornja Koviljaca, Motel
arr. 11:10
dep. 11:10
153 km
Mali Zvornik, Border crossing (RS)
arr. 11:30
dep. 11:30
156 km
Karakaj, Border crossing (BA)
arr. 11:50
dep. 11:50
156.1 km
Zvornik, Bus station
arr. 11:55
dep. 11:55
160 km
Drinjaca, Center
arr. 12:17
dep. 12:17
173 km
Konjevici, Center
arr. 12:24
dep. 12:24
180 km
Nova Kasaba, Center
arr. 12:29
dep. 12:29
185 km
Milici, Center
arr. 12:37
dep. 12:37
192 km
Vlasenica, Center
arr. 12:55
dep. 12:55
207 km
Partizan polje, Cadevica
arr. 13:15
dep. 13:15
219 km
Han Pijesak, Center
arr. 13:25
dep. 13:25
229 km
Mrkalji, Center
arr. 13:47
dep. 13:47
232 km
Zljebovi, Center
arr. 14:01
dep. 14:01
246 km
Sokolac, Center
arr. 14:20
dep. 14:20
258 km
Mokro, Center
arr. 14:45
dep. 14:45
279 km
Pale, Bus station
arr. 15:05
294 km
10:00 16:45 (06:45)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 10:00
arr. 10:58
dep. 10:58
59 km
Hrtkovci, Center
arr. 11:09
dep. 11:09
70 km
Sabac, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
90 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 11:35
dep. 11:35
118 km
Loznica, Bus station
arr. 12:07
dep. 12:07
143 km
Banja Koviljaca, Center
arr. 12:35
dep. 12:35
150 km
Mali Zvornik, Border crossing (RS)
arr. 13:00
dep. 13:00
164 km
Karakaj, Border crossing (BA)
arr. 13:03
dep. 13:03
164.1 km
Karakaj, Center
arr. 13:10
dep. 13:10
165 km
Zvornik, Bus station
arr. 13:15
dep. 13:15
171 km
Drinjaca, Center
arr. 13:35
dep. 13:35
191 km
Nova Kasaba, Center
arr. 13:50
dep. 13:50
200 km
Milici, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
214 km
Vlasenica, Center
arr. 14:40
dep. 14:40
232 km
Han Pijesak, Center
arr. 15:15
dep. 15:15
254 km
Sokolac, Center
arr. 15:55
dep. 15:55
283 km
Mokro, Center
arr. 16:25
dep. 16:25
304 km
Sumbulovac, Center
arr. 16:35
dep. 16:35
308 km
Pale, Bus station
arr. 16:45
319 km
11:30 18:45 (07:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 11:30
arr. 12:30
dep. 12:30
30 km
Sabac, Bus station
arr. 13:10
dep. 13:10
66 km
Loznica, Bus station
arr. 14:40
dep. 14:40
95 km
Banja Koviljaca, Stara AS
arr. 14:50
dep. 14:50
117 km
Mali Zvornik, Border crossing (RS)
arr. 15:10
dep. 15:10
127 km
Karakaj, Border crossing (BA)
arr. 15:15
dep. 15:15
158 km
Zvornik, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:30
173 km
Drinjaca, Center
arr. 15:50
dep. 15:50
178 km
Milici, Center
arr. 16:20
dep. 16:20
180 km
Vlasenica, Center
arr. 16:35
dep. 16:35
198 km
Han Pijesak, Center
arr. 17:10
dep. 17:10
204 km
Sokolac, Center
arr. 17:45
dep. 17:45
259 km
Pale, Bus station
arr. 18:45
289 km
13:15 20:00 (06:45)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:15
Mali Zvornik, Border crossing (RS)
arr. 16:15
dep. 16:15
166 km
Karakaj, Border crossing (BA)
arr. 16:30
dep. 16:30
166.1 km
Zvornik, Bus station
arr. 16:40
dep. 16:40
170 km
Vlasenica, Center
arr. 18:00
dep. 18:00
228 km
Han Pijesak, Center
arr. 18:30
dep. 18:30
250 km
Sokolac, Center
arr. 19:15
dep. 19:15
279 km
Pale, Bus station
arr. 20:00
315 km
22:30 04:30 (06:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 22:30
Sabac, Bus station
arr. 00:00
dep. 00:00
86 km
Loznica, Bus station
arr. 01:00
dep. 01:00
139 km
Mali Zvornik, Border crossing (RS)
arr. 01:30
dep. 01:30
166 km
Karakaj, Center
arr. 01:45
dep. 01:45
166.1 km
Zvornik, Bus station
arr. 01:50
dep. 01:50
172 km
Vlasenica, Center
arr. 02:30
dep. 02:30
228 km
Han Pijesak, Center
arr. 03:00
dep. 03:00
250 km
Sokolac, Center
arr. 03:45
dep. 03:45
279 km
Pale, Bus station
arr. 04:30
315 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Pale su međusobno udaljena ~318 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 06h i 00min., a najduže 08h i 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 7 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 06:15 h, dok je poslednji polazak u 22:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.