Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Beograd (Belgrade) - Padina kod Kovacice timetable

wednesday, 21.11.2018.
12:30 13:40 (01:10)
Dunav Stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Dunav Stanica
dep. 12:30
Skrobara (Pancevo), Fabrika
arr. 12:55
dep. 12:55
20 km
Crepaja, 1
arr. 12:57
dep. 12:57
28 km
Crepaja, Center
arr. 12:59
dep. 12:59
29 km
Crepaja, 2
arr. 13:00
dep. 13:00
30 km
Kovacica, 1
arr. 13:10
dep. 13:10
40 km
Kovacica, 2
arr. 13:12
dep. 13:12
41 km
Kovacica, Center
arr. 13:13
dep. 13:13
42 km
Kovacica, 4
arr. 13:15
dep. 13:15
43 km
Kovacica, 5
arr. 13:17
dep. 13:17
44 km
Kovacica, 6
arr. 13:19
dep. 13:19
45 km
Kovacica, 7
arr. 13:20
dep. 13:20
46 km
Padina kod Kovacice, 1
arr. 13:25
dep. 13:25
55 km
Padina kod Kovacice, 3
arr. 13:28
dep. 13:28
56 km
Padina kod Kovacice, 4
arr. 13:31
dep. 13:31
57 km
Padina kod Kovacice, 5
arr. 13:34
dep. 13:34
58 km
Padina kod Kovacice, 2
arr. 13:40
59 km
13:00 14:25 (01:25)
Dunav Stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Dunav Stanica
dep. 13:00
Skrobara (Pancevo)
arr. 13:25
dep. 13:25
20 km
Crepaja, 1
arr. 13:35
dep. 13:35
28 km
Crepaja, Center
arr. 13:37
dep. 13:37
29 km
Crepaja, 2
arr. 13:39
dep. 13:39
30 km
Kovacica, 1
arr. 13:49
dep. 13:49
39 km
Kovacica, 2
arr. 13:51
dep. 13:51
40 km
Kovacica, Center
arr. 13:53
dep. 13:53
41 km
Kovacica, 7
arr. 13:55
dep. 13:55
42 km
Kovacica, 3
arr. 13:57
dep. 13:57
42.5 km
Kovacica, 4
arr. 13:58
dep. 13:58
43 km
Kovacica, 5
arr. 14:00
dep. 14:00
44 km
Padina kod Kovacice, 1
arr. 14:08
dep. 14:08
51 km
Padina kod Kovacice, 3
arr. 14:09
dep. 14:09
51.5 km
Padina kod Kovacice, 4
arr. 14:11
dep. 14:11
52 km
Padina kod Kovacice, 5
arr. 14:13
dep. 14:13
52.5 km
Padina kod Kovacice, 10
arr. 14:15
dep. 14:15
53 km
Padina kod Kovacice, 9
arr. 14:17
dep. 14:17
53.5 km
Padina kod Kovacice, 8
arr. 14:19
dep. 14:19
54 km
Padina kod Kovacice, 7
arr. 14:22
dep. 14:22
54.5 km
Padina kod Kovacice, 6
arr. 14:24
dep. 14:24
55 km
Padina kod Kovacice, 2
arr. 14:25
55.5 km
14:00 15:40 (01:40)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:00
Beograd (Belgrade), Dunav Stanica
arr. 14:20
dep. 14:20
5 km
Skrobara (Pancevo)
arr. 14:45
dep. 14:45
25 km
Crepaja, 1
arr. 14:56
dep. 14:56
33 km
Crepaja, Center
arr. 14:58
dep. 14:58
34 km
Crepaja, 2
arr. 15:00
dep. 15:00
35 km
Kovacica, 1
arr. 15:10
dep. 15:10
46 km
Kovacica, 2
arr. 15:13
dep. 15:13
47 km
Kovacica, Center
arr. 15:15
dep. 15:15
48 km
Kovacica, 7
arr. 15:17
dep. 15:17
49 km
Kovacica, 3
arr. 15:18
dep. 15:18
50 km
Kovacica, 4
arr. 15:19
dep. 15:19
51 km
Kovacica, 5
arr. 15:20
dep. 15:20
51.5 km
Padina kod Kovacice, 1
arr. 15:25
dep. 15:25
58 km
Padina kod Kovacice, 3
arr. 15:30
dep. 15:30
59 km
Padina kod Kovacice, 4
arr. 15:33
dep. 15:33
60 km
Padina kod Kovacice, 5
arr. 15:34
dep. 15:34
61 km
Padina kod Kovacice, 2
arr. 15:40
64 km
14:05 16:01 (01:56)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:05
Beograd (Belgrade), Dunav Stanica
arr. 14:40
dep. 14:40
5 km
Skrobara (Pancevo)
arr. 15:05
dep. 15:05
25 km
Crepaja, 1
arr. 15:16
dep. 15:16
33 km
Crepaja, Center
arr. 15:18
dep. 15:18
34 km
Crepaja, 2
arr. 15:20
dep. 15:20
35 km
Kovacica, 1
arr. 15:30
dep. 15:30
46 km
Kovacica, 2
arr. 15:33
dep. 15:33
47 km
Kovacica, Center
arr. 15:35
dep. 15:35
48 km
Kovacica, 7
arr. 15:37
dep. 15:37
49 km
Kovacica, 3
arr. 15:38
dep. 15:38
50 km
Kovacica, 4
arr. 15:39
dep. 15:39
51 km
Kovacica, 5
arr. 15:40
dep. 15:40
51.5 km
Padina kod Kovacice, 1
arr. 15:45
dep. 15:45
58 km
Padina kod Kovacice, 3
arr. 15:50
dep. 15:50
59 km
Padina kod Kovacice, 4
arr. 15:53
dep. 15:53
60 km
Padina kod Kovacice, 5
arr. 15:54
dep. 15:54
61 km
Padina kod Kovacice, 2
arr. 16:01
64 km
14:20 16:25 (02:05)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:20
Beograd (Belgrade), Dunav Stanica
arr. 15:05
dep. 15:05
5 km
Skrobara (Pancevo)
arr. 15:30
dep. 15:30
25 km
Crepaja, 1
arr. 15:40
dep. 15:40
33 km
Crepaja, Center
arr. 15:43
dep. 15:43
34 km
Crepaja, 2
arr. 15:45
dep. 15:45
35 km
Kovacica, 1
arr. 15:55
dep. 15:55
46 km
Kovacica, 2
arr. 15:57
dep. 15:57
47 km
Kovacica, Center
arr. 15:58
dep. 15:58
48 km
Kovacica, 7
arr. 16:01
dep. 16:01
49 km
Kovacica, 3
arr. 16:03
dep. 16:03
50 km
Kovacica, 4
arr. 16:04
dep. 16:04
51 km
Kovacica, 5
arr. 16:05
dep. 16:05
51 km
Padina kod Kovacice, 1
arr. 16:10
dep. 16:10
58 km
Padina kod Kovacice, 6
arr. 16:11
dep. 16:11
58 km
Padina kod Kovacice, 7
arr. 16:12
dep. 16:12
59 km
Padina kod Kovacice, 8
arr. 16:14
dep. 16:14
59 km
Padina kod Kovacice, 9
arr. 16:15
dep. 16:15
60 km
Padina kod Kovacice, 10
arr. 16:17
dep. 16:17
61 km
Padina kod Kovacice, 5
arr. 16:18
dep. 16:18
61 km
Padina kod Kovacice, 4
arr. 16:19
dep. 16:19
62 km
Padina kod Kovacice, 3
arr. 16:22
dep. 16:22
63 km
Padina kod Kovacice, 2
arr. 16:25
64 km
14:45 16:10 (01:25)
Dunav Stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Dunav Stanica
dep. 14:45
Pancevo, Bus station
arr. 15:15
dep. 15:15
18 km
Skrobara (Pancevo), Fabrika
arr. 15:25
dep. 15:25
28 km
Crepaja, 1
arr. 15:35
dep. 15:35
37 km
Crepaja, Center
arr. 15:37
dep. 15:37
38 km
Crepaja, 2
arr. 15:39
dep. 15:39
39 km
Kovacica, 1
arr. 15:45
dep. 15:45
48 km
Kovacica, 2
arr. 15:46
dep. 15:46
49 km
Kovacica, Center
arr. 15:48
dep. 15:48
50 km
Kovacica, 3
arr. 15:50
dep. 15:50
51 km
Kovacica, 4
arr. 15:52
dep. 15:52
51 km
Kovacica, 5
arr. 15:54
dep. 15:54
52 km
Padina kod Kovacice, 1
arr. 16:00
dep. 16:00
57 km
Padina kod Kovacice, 2
arr. 16:02
dep. 16:02
58 km
Padina kod Kovacice, Center
arr. 16:04
dep. 16:04
59 km
Padina kod Kovacice, 3
arr. 16:06
dep. 16:06
60 km
Padina kod Kovacice, 4
arr. 16:08
dep. 16:08
63 km
Padina kod Kovacice, 5
arr. 16:10
64 km
15:00 16:50 (01:50)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:00
Beograd (Belgrade), Dunav Stanica
arr. 15:30
dep. 15:30
5 km
Skrobara (Pancevo)
arr. 15:55
dep. 15:55
25 km
Crepaja, 1
arr. 16:06
dep. 16:06
33 km
Crepaja, Center
arr. 16:08
dep. 16:08
34 km
Crepaja, 2
arr. 16:10
dep. 16:10
35 km
Kovacica, 1
arr. 16:20
dep. 16:20
46 km
Kovacica, 2
arr. 16:23
dep. 16:23
47 km
Kovacica, Center
arr. 16:25
dep. 16:25
48 km
Kovacica, 7
arr. 16:27
dep. 16:27
49 km
Kovacica, 3
arr. 16:28
dep. 16:28
50 km
Kovacica, 4
arr. 16:29
dep. 16:29
51 km
Kovacica, 5
arr. 16:30
dep. 16:30
51 km
Padina kod Kovacice, 1
arr. 16:35
dep. 16:35
58 km
Padina kod Kovacice, 6
arr. 16:36
dep. 16:36
58 km
Padina kod Kovacice, 7
arr. 16:36
dep. 16:36
59 km
Padina kod Kovacice, 8
arr. 16:37
dep. 16:37
59 km
Padina kod Kovacice, 9
arr. 16:38
dep. 16:38
60 km
Padina kod Kovacice, 10
arr. 16:39
dep. 16:39
61 km
Padina kod Kovacice, 5
arr. 16:40
dep. 16:40
61 km
Padina kod Kovacice, 4
arr. 16:41
dep. 16:41
62 km
Padina kod Kovacice, 3
arr. 16:43
dep. 16:43
63 km
Padina kod Kovacice, 2
arr. 16:50
64 km
15:40 17:15 (01:35)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:40
Beograd (Belgrade), Dunav Stanica
arr. 16:00
dep. 16:00
4 km
Skrobara (Pancevo)
arr. 16:25
dep. 16:25
23 km
Crepaja, 1
arr. 16:43
dep. 16:43
32 km
Crepaja, Center
arr. 16:45
dep. 16:45
33 km
Crepaja, 2
arr. 16:47
dep. 16:47
34 km
Kovacica, 1
arr. 16:58
dep. 16:58
45 km
Kovacica, 2
arr. 16:59
dep. 16:59
46 km
Kovacica, Center
arr. 17:00
dep. 17:00
47 km
Kovacica, 7
arr. 17:02
dep. 17:02
48 km
Kovacica, Park Radnik
arr. 17:03
dep. 17:03
49 km
Kovacica, Mešaona
arr. 17:04
dep. 17:04
50 km
Padina kod Kovacice, 1
arr. 17:10
dep. 17:10
58 km
Padina kod Kovacice, 3
arr. 17:11
dep. 17:11
59 km
Padina kod Kovacice, 4
arr. 17:12
dep. 17:12
60 km
Padina kod Kovacice, 2
arr. 17:15
64 km
16:20 17:55 (01:35)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:20
Beograd (Belgrade), Dunav Stanica
arr. 16:40
dep. 16:40
4 km
Skrobara (Pancevo)
arr. 17:02
dep. 17:02
23 km
Crepaja, 1
arr. 17:23
dep. 17:23
32 km
Crepaja, Center
arr. 17:25
dep. 17:25
33 km
Crepaja, 2
arr. 17:27
dep. 17:27
34 km
Kovacica, 1
arr. 17:38
dep. 17:38
45 km
Kovacica, 2
arr. 17:39
dep. 17:39
46 km
Kovacica, Center
arr. 17:40
dep. 17:40
47 km
Kovacica, 7
arr. 17:42
dep. 17:42
48 km
Kovacica, Park Radnik
arr. 17:43
dep. 17:43
49 km
Kovacica, Mešaona
arr. 17:44
dep. 17:44
50 km
Padina kod Kovacice, 1
arr. 17:50
dep. 17:50
58 km
Padina kod Kovacice, 3
arr. 17:51
dep. 17:51
59 km
Padina kod Kovacice, 4
arr. 17:52
dep. 17:52
60 km
Padina kod Kovacice, 2
arr. 17:55
64 km
17:00 18:35 (01:35)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:00
Beograd (Belgrade), Dunav Stanica
arr. 17:20
dep. 17:20
4 km
Skrobara (Pancevo)
arr. 17:45
dep. 17:45
23 km
Crepaja, 1
arr. 18:02
dep. 18:02
32 km
Crepaja, Center
arr. 18:05
dep. 18:05
33 km
Crepaja, 2
arr. 18:07
dep. 18:07
34 km
Kovacica, 1
arr. 18:18
dep. 18:18
45 km
Kovacica, 2
arr. 18:19
dep. 18:19
46 km
Kovacica, Center
arr. 18:20
dep. 18:20
47 km
Kovacica, 7
arr. 18:22
dep. 18:22
48 km
Kovacica, Park Radnik
arr. 18:23
dep. 18:23
49 km
Kovacica, Mešaona
arr. 18:24
dep. 18:24
50 km
Padina kod Kovacice, 1
arr. 18:30
dep. 18:30
58 km
Padina kod Kovacice, 3
arr. 18:31
dep. 18:31
59 km
Padina kod Kovacice, 4
arr. 18:32
dep. 18:32
60 km
Padina kod Kovacice, 2
arr. 18:35
64 km
17:35 19:35 (02:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:35
Beograd (Belgrade), Dunav Stanica
arr. 18:15
dep. 18:15
5 km
Skrobara (Pancevo)
arr. 18:40
dep. 18:40
25 km
Crepaja, 1
arr. 18:51
dep. 18:51
33 km
Crepaja, Center
arr. 18:53
dep. 18:53
34 km
Crepaja, 2
arr. 18:55
dep. 18:55
35 km
Kovacica, 1
arr. 19:05
dep. 19:05
46 km
Kovacica, 2
arr. 19:08
dep. 19:08
47 km
Kovacica, Center
arr. 19:10
dep. 19:10
48 km
Kovacica, 7
arr. 19:12
dep. 19:12
49 km
Kovacica, 3
arr. 19:13
dep. 19:13
50 km
Kovacica, 4
arr. 19:14
dep. 19:14
51 km
Kovacica, 5
arr. 19:15
dep. 19:15
51.5 km
Padina kod Kovacice, 1
arr. 19:20
dep. 19:20
58 km
Padina kod Kovacice, 6
arr. 19:21
dep. 19:21
58.5 km
Padina kod Kovacice, 7
arr. 19:22
dep. 19:22
59 km
Padina kod Kovacice, 8
arr. 19:23
dep. 19:23
59.5 km
Padina kod Kovacice, 9
arr. 19:24
dep. 19:24
60 km
Padina kod Kovacice, 10
arr. 19:25
dep. 19:25
60.5 km
Padina kod Kovacice, 5
arr. 19:26
dep. 19:26
61 km
Padina kod Kovacice, 4
arr. 19:27
dep. 19:27
61.5 km
Padina kod Kovacice, 3
arr. 19:28
dep. 19:28
62 km
Padina kod Kovacice, 2
arr. 19:35
64 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Padina kod Kovacice su međusobno udaljena ~63 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 10min., a najduže 02h i 05min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 12:30 h, dok je poslednji polazak u 17:35 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.