Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Beograd (Belgrade) - Padina kod Kovacice timetable

sunday, 16.02.2020.
There are no departures for the selected date. Below are the lines departing later.
Beograd (Belgrade) - Padina kod Kovacice timetable
Departures on: tuesday, 18.02.2020.
11:45 13:23 (01:38)
BAS - Central bus station2
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 11:45
Beograd (Belgrade), Dunav Stanica
arr. 12:00
dep. 12:00
4.4 km
Crepaja, 1
arr. 12:35
dep. 12:35
37.3 km
Crepaja, Center
arr. 12:36
dep. 12:36
37.8 km
Crepaja, 2
arr. 12:37
dep. 12:37
38.7 km
Kovacica, 1
arr. 12:48
dep. 12:48
49.3 km
Kovacica, 2
arr. 12:49
dep. 12:49
49.8 km
Kovacica, Center
arr. 12:50
dep. 12:50
50.4 km
Kovacica, 7
arr. 12:52
dep. 12:52
51.3 km
Kovacica, 3
arr. 12:55
dep. 12:55
52.7 km
Kovacica, 4
arr. 12:56
dep. 12:56
53.3 km
Kovacica, 5
arr. 12:57
dep. 12:57
54 km
Padina kod Kovacice, 1
arr. 13:03
dep. 13:03
60.7 km
Padina kod Kovacice, 6
arr. 13:06
dep. 13:06
61.9 km
Padina kod Kovacice, 7
arr. 13:08
dep. 13:08
62.6 km
Padina kod Kovacice, 8
arr. 13:10
dep. 13:10
63.2 km
Padina kod Kovacice, 9
arr. 13:13
dep. 13:13
64.2 km
Padina kod Kovacice, 10
arr. 13:15
dep. 13:15
65.1 km
Padina kod Kovacice, 5
arr. 13:16
dep. 13:16
65.3 km
Padina kod Kovacice, 4
arr. 13:18
dep. 13:18
66.1 km
Padina kod Kovacice, 3
arr. 13:20
dep. 13:20
67.3 km
Padina kod Kovacice, 2
arr. 13:23
68.6 km
12:30 13:40 (01:10)
Dunav Stanica2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Dunav Stanica
dep. 12:30
Skrobara (Pancevo), Fabrika
arr. 12:55
dep. 12:55
20 km
Crepaja, 1
arr. 12:57
dep. 12:57
28 km
Crepaja, Center
arr. 12:59
dep. 12:59
29 km
Crepaja, 2
arr. 13:00
dep. 13:00
30 km
Kovacica, 1
arr. 13:10
dep. 13:10
40 km
Kovacica, 2
arr. 13:12
dep. 13:12
41 km
Kovacica, Center
arr. 13:13
dep. 13:13
42 km
Kovacica, 4
arr. 13:15
dep. 13:15
43 km
Kovacica, 5
arr. 13:17
dep. 13:17
44 km
Kovacica, 6
arr. 13:19
dep. 13:19
45 km
Kovacica, 7
arr. 13:20
dep. 13:20
46 km
Padina kod Kovacice, 1
arr. 13:25
dep. 13:25
55 km
Padina kod Kovacice, 3
arr. 13:28
dep. 13:28
56 km
Padina kod Kovacice, 4
arr. 13:31
dep. 13:31
57 km
Padina kod Kovacice, 5
arr. 13:34
dep. 13:34
58 km
Padina kod Kovacice, 2
arr. 13:40
59 km
13:00 14:25 (01:25)
Dunav Stanica2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Dunav Stanica
dep. 13:00
Skrobara (Pancevo), Skrobara
arr. 13:25
dep. 13:25
20 km
Crepaja, 1
arr. 13:35
dep. 13:35
28 km
Crepaja, Center
arr. 13:37
dep. 13:37
29 km
Crepaja, 2
arr. 13:39
dep. 13:39
30 km
Kovacica, 1
arr. 13:49
dep. 13:49
39 km
Kovacica, 2
arr. 13:51
dep. 13:51
40 km
Kovacica, Center
arr. 13:53
dep. 13:53
41 km
Kovacica, 7
arr. 13:55
dep. 13:55
42 km
Kovacica, 3
arr. 13:57
dep. 13:57
42.5 km
Kovacica, 4
arr. 13:58
dep. 13:58
43 km
Kovacica, 5
arr. 14:00
dep. 14:00
44 km
Padina kod Kovacice, 1
arr. 14:08
dep. 14:08
51 km
Padina kod Kovacice, 3
arr. 14:09
dep. 14:09
51.5 km
Padina kod Kovacice, 4
arr. 14:11
dep. 14:11
52 km
Padina kod Kovacice, 5
arr. 14:13
dep. 14:13
52.5 km
Padina kod Kovacice, 10
arr. 14:15
dep. 14:15
53 km
Padina kod Kovacice, 9
arr. 14:17
dep. 14:17
53.5 km
Padina kod Kovacice, 8
arr. 14:19
dep. 14:19
54 km
Padina kod Kovacice, 7
arr. 14:22
dep. 14:22
54.5 km
Padina kod Kovacice, 6
arr. 14:24
dep. 14:24
55 km
Padina kod Kovacice, 2
arr. 14:25
55.5 km
15:40 17:15 (01:35)
BAS - Central bus station2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:40
Beograd (Belgrade), Dunav Stanica
arr. 16:00
dep. 16:00
4 km
Skrobara (Pancevo), Skrobara
arr. 16:25
dep. 16:25
23 km
Crepaja, 1
arr. 16:43
dep. 16:43
32 km
Crepaja, Center
arr. 16:45
dep. 16:45
33 km
Crepaja, 2
arr. 16:47
dep. 16:47
34 km
Kovacica, 1
arr. 16:58
dep. 16:58
45 km
Kovacica, 2
arr. 16:59
dep. 16:59
46 km
Kovacica, Center
arr. 17:00
dep. 17:00
47 km
Kovacica, 7
arr. 17:02
dep. 17:02
48 km
Kovacica, Park Radnik
arr. 17:03
dep. 17:03
49 km
Kovacica, Mešaona
arr. 17:04
dep. 17:04
50 km
Padina kod Kovacice, 1
arr. 17:10
dep. 17:10
58 km
Padina kod Kovacice, 3
arr. 17:11
dep. 17:11
59 km
Padina kod Kovacice, 4
arr. 17:12
dep. 17:12
60 km
Padina kod Kovacice, 2
arr. 17:15
64 km
16:20 17:55 (01:35)
BAS - Central bus station2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:20
Beograd (Belgrade), Dunav Stanica
arr. 16:40
dep. 16:40
4 km
Skrobara (Pancevo), Skrobara
arr. 17:02
dep. 17:02
23 km
Crepaja, 1
arr. 17:23
dep. 17:23
32 km
Crepaja, Center
arr. 17:25
dep. 17:25
33 km
Crepaja, 2
arr. 17:27
dep. 17:27
34 km
Kovacica, 1
arr. 17:38
dep. 17:38
45 km
Kovacica, 2
arr. 17:39
dep. 17:39
46 km
Kovacica, Center
arr. 17:40
dep. 17:40
47 km
Kovacica, 7
arr. 17:42
dep. 17:42
48 km
Kovacica, Park Radnik
arr. 17:43
dep. 17:43
49 km
Kovacica, Mešaona
arr. 17:44
dep. 17:44
50 km
Padina kod Kovacice, 1
arr. 17:50
dep. 17:50
58 km
Padina kod Kovacice, 3
arr. 17:51
dep. 17:51
59 km
Padina kod Kovacice, 4
arr. 17:52
dep. 17:52
60 km
Padina kod Kovacice, 2
arr. 17:55
64 km
17:00 18:35 (01:35)
BAS - Central bus station2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:00
Beograd (Belgrade), Dunav Stanica
arr. 17:20
dep. 17:20
4 km
Skrobara (Pancevo), Skrobara
arr. 17:45
dep. 17:45
23 km
Crepaja, 1
arr. 18:02
dep. 18:02
32 km
Crepaja, Center
arr. 18:05
dep. 18:05
33 km
Crepaja, 2
arr. 18:07
dep. 18:07
34 km
Kovacica, 1
arr. 18:18
dep. 18:18
45 km
Kovacica, 2
arr. 18:19
dep. 18:19
46 km
Kovacica, Center
arr. 18:20
dep. 18:20
47 km
Kovacica, 7
arr. 18:22
dep. 18:22
48 km
Kovacica, Park Radnik
arr. 18:23
dep. 18:23
49 km
Kovacica, Mešaona
arr. 18:24
dep. 18:24
50 km
Padina kod Kovacice, 1
arr. 18:30
dep. 18:30
58 km
Padina kod Kovacice, 3
arr. 18:31
dep. 18:31
59 km
Padina kod Kovacice, 4
arr. 18:32
dep. 18:32
60 km
Padina kod Kovacice, 2
arr. 18:35
64 km
Beograd (Belgrade) - Padina kod Kovacice timetable
Departures on: wednesday, 19.02.2020.
11:45 13:23 (01:38)
BAS - Central bus station2
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 11:45
Beograd (Belgrade), Dunav Stanica
arr. 12:00
dep. 12:00
4.4 km
Crepaja, 1
arr. 12:35
dep. 12:35
37.3 km
Crepaja, Center
arr. 12:36
dep. 12:36
37.8 km
Crepaja, 2
arr. 12:37
dep. 12:37
38.7 km
Kovacica, 1
arr. 12:48
dep. 12:48
49.3 km
Kovacica, 2
arr. 12:49
dep. 12:49
49.8 km
Kovacica, Center
arr. 12:50
dep. 12:50
50.4 km
Kovacica, 7
arr. 12:52
dep. 12:52
51.3 km
Kovacica, 3
arr. 12:55
dep. 12:55
52.7 km
Kovacica, 4
arr. 12:56
dep. 12:56
53.3 km
Kovacica, 5
arr. 12:57
dep. 12:57
54 km
Padina kod Kovacice, 1
arr. 13:03
dep. 13:03
60.7 km
Padina kod Kovacice, 6
arr. 13:06
dep. 13:06
61.9 km
Padina kod Kovacice, 7
arr. 13:08
dep. 13:08
62.6 km
Padina kod Kovacice, 8
arr. 13:10
dep. 13:10
63.2 km
Padina kod Kovacice, 9
arr. 13:13
dep. 13:13
64.2 km
Padina kod Kovacice, 10
arr. 13:15
dep. 13:15
65.1 km
Padina kod Kovacice, 5
arr. 13:16
dep. 13:16
65.3 km
Padina kod Kovacice, 4
arr. 13:18
dep. 13:18
66.1 km
Padina kod Kovacice, 3
arr. 13:20
dep. 13:20
67.3 km
Padina kod Kovacice, 2
arr. 13:23
68.6 km
12:30 13:40 (01:10)
Dunav Stanica2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Dunav Stanica
dep. 12:30
Skrobara (Pancevo), Fabrika
arr. 12:55
dep. 12:55
20 km
Crepaja, 1
arr. 12:57
dep. 12:57
28 km
Crepaja, Center
arr. 12:59
dep. 12:59
29 km
Crepaja, 2
arr. 13:00
dep. 13:00
30 km
Kovacica, 1
arr. 13:10
dep. 13:10
40 km
Kovacica, 2
arr. 13:12
dep. 13:12
41 km
Kovacica, Center
arr. 13:13
dep. 13:13
42 km
Kovacica, 4
arr. 13:15
dep. 13:15
43 km
Kovacica, 5
arr. 13:17
dep. 13:17
44 km
Kovacica, 6
arr. 13:19
dep. 13:19
45 km
Kovacica, 7
arr. 13:20
dep. 13:20
46 km
Padina kod Kovacice, 1
arr. 13:25
dep. 13:25
55 km
Padina kod Kovacice, 3
arr. 13:28
dep. 13:28
56 km
Padina kod Kovacice, 4
arr. 13:31
dep. 13:31
57 km
Padina kod Kovacice, 5
arr. 13:34
dep. 13:34
58 km
Padina kod Kovacice, 2
arr. 13:40
59 km
13:00 14:25 (01:25)
Dunav Stanica2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Dunav Stanica
dep. 13:00
Skrobara (Pancevo), Skrobara
arr. 13:25
dep. 13:25
20 km
Crepaja, 1
arr. 13:35
dep. 13:35
28 km
Crepaja, Center
arr. 13:37
dep. 13:37
29 km
Crepaja, 2
arr. 13:39
dep. 13:39
30 km
Kovacica, 1
arr. 13:49
dep. 13:49
39 km
Kovacica, 2
arr. 13:51
dep. 13:51
40 km
Kovacica, Center
arr. 13:53
dep. 13:53
41 km
Kovacica, 7
arr. 13:55
dep. 13:55
42 km
Kovacica, 3
arr. 13:57
dep. 13:57
42.5 km
Kovacica, 4
arr. 13:58
dep. 13:58
43 km
Kovacica, 5
arr. 14:00
dep. 14:00
44 km
Padina kod Kovacice, 1
arr. 14:08
dep. 14:08
51 km
Padina kod Kovacice, 3
arr. 14:09
dep. 14:09
51.5 km
Padina kod Kovacice, 4
arr. 14:11
dep. 14:11
52 km
Padina kod Kovacice, 5
arr. 14:13
dep. 14:13
52.5 km
Padina kod Kovacice, 10
arr. 14:15
dep. 14:15
53 km
Padina kod Kovacice, 9
arr. 14:17
dep. 14:17
53.5 km
Padina kod Kovacice, 8
arr. 14:19
dep. 14:19
54 km
Padina kod Kovacice, 7
arr. 14:22
dep. 14:22
54.5 km
Padina kod Kovacice, 6
arr. 14:24
dep. 14:24
55 km
Padina kod Kovacice, 2
arr. 14:25
55.5 km
15:40 17:15 (01:35)
BAS - Central bus station2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:40
Beograd (Belgrade), Dunav Stanica
arr. 16:00
dep. 16:00
4 km
Skrobara (Pancevo), Skrobara
arr. 16:25
dep. 16:25
23 km
Crepaja, 1
arr. 16:43
dep. 16:43
32 km
Crepaja, Center
arr. 16:45
dep. 16:45
33 km
Crepaja, 2
arr. 16:47
dep. 16:47
34 km
Kovacica, 1
arr. 16:58
dep. 16:58
45 km
Kovacica, 2
arr. 16:59
dep. 16:59
46 km
Kovacica, Center
arr. 17:00
dep. 17:00
47 km
Kovacica, 7
arr. 17:02
dep. 17:02
48 km
Kovacica, Park Radnik
arr. 17:03
dep. 17:03
49 km
Kovacica, Mešaona
arr. 17:04
dep. 17:04
50 km
Padina kod Kovacice, 1
arr. 17:10
dep. 17:10
58 km
Padina kod Kovacice, 3
arr. 17:11
dep. 17:11
59 km
Padina kod Kovacice, 4
arr. 17:12
dep. 17:12
60 km
Padina kod Kovacice, 2
arr. 17:15
64 km
16:20 17:55 (01:35)
BAS - Central bus station2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:20
Beograd (Belgrade), Dunav Stanica
arr. 16:40
dep. 16:40
4 km
Skrobara (Pancevo), Skrobara
arr. 17:02
dep. 17:02
23 km
Crepaja, 1
arr. 17:23
dep. 17:23
32 km
Crepaja, Center
arr. 17:25
dep. 17:25
33 km
Crepaja, 2
arr. 17:27
dep. 17:27
34 km
Kovacica, 1
arr. 17:38
dep. 17:38
45 km
Kovacica, 2
arr. 17:39
dep. 17:39
46 km
Kovacica, Center
arr. 17:40
dep. 17:40
47 km
Kovacica, 7
arr. 17:42
dep. 17:42
48 km
Kovacica, Park Radnik
arr. 17:43
dep. 17:43
49 km
Kovacica, Mešaona
arr. 17:44
dep. 17:44
50 km
Padina kod Kovacice, 1
arr. 17:50
dep. 17:50
58 km
Padina kod Kovacice, 3
arr. 17:51
dep. 17:51
59 km
Padina kod Kovacice, 4
arr. 17:52
dep. 17:52
60 km
Padina kod Kovacice, 2
arr. 17:55
64 km
17:00 18:35 (01:35)
BAS - Central bus station2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:00
Beograd (Belgrade), Dunav Stanica
arr. 17:20
dep. 17:20
4 km
Skrobara (Pancevo), Skrobara
arr. 17:45
dep. 17:45
23 km
Crepaja, 1
arr. 18:02
dep. 18:02
32 km
Crepaja, Center
arr. 18:05
dep. 18:05
33 km
Crepaja, 2
arr. 18:07
dep. 18:07
34 km
Kovacica, 1
arr. 18:18
dep. 18:18
45 km
Kovacica, 2
arr. 18:19
dep. 18:19
46 km
Kovacica, Center
arr. 18:20
dep. 18:20
47 km
Kovacica, 7
arr. 18:22
dep. 18:22
48 km
Kovacica, Park Radnik
arr. 18:23
dep. 18:23
49 km
Kovacica, Mešaona
arr. 18:24
dep. 18:24
50 km
Padina kod Kovacice, 1
arr. 18:30
dep. 18:30
58 km
Padina kod Kovacice, 3
arr. 18:31
dep. 18:31
59 km
Padina kod Kovacice, 4
arr. 18:32
dep. 18:32
60 km
Padina kod Kovacice, 2
arr. 18:35
64 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Padina kod Kovacice su međusobno udaljena ~63 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 10min., a najduže 01h i 38min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 11:45 h, dok je poslednji polazak u 17:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.