Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Beograd (Belgrade) - Osecina timetable

tuesday, 21.05.2019.
07:15 10:15 (03:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 07:15
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 07:20
dep. 07:20
5 km
Umka, Center
arr. 07:38
dep. 07:38
22 km
Obrenovac, Bus station
arr. 07:48
dep. 07:48
31 km
Stubline, Center
arr. 08:01
dep. 08:01
43 km
Piroman, Center
arr. 08:07
dep. 08:07
48 km
Milorci, Valjevski put
arr. 08:14
dep. 08:14
55 km
Bogdanovica, Ulaz
arr. 08:20
dep. 08:20
60 km
arr. 08:23
dep. 08:23
63 km
Murgas, Magacin
arr. 08:29
dep. 08:29
68 km
arr. 08:38
dep. 08:38
76 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 08:47
dep. 08:47
84 km
Popucke, Iverak 1
arr. 08:54
dep. 08:54
90 km
Valjevo, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:15
96 km
Zlataric, Ribari
arr. 09:23
dep. 09:23
104 km
Pricevic
arr. 09:30
dep. 09:30
111 km
Kamenica kod Valjeva, Donja
arr. 09:38
dep. 09:38
117 km
Osladic, Kamenoresci
arr. 09:42
dep. 09:42
121 km
Dragijevica
arr. 09:45
dep. 09:45
124 km
Osecina, Center
arr. 09:55
dep. 10:10
130 km
Osecina, Jadar
arr. 10:15
133 km
13:00 16:00 (03:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:00
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 13:05
dep. 13:05
5 km
Umka, Center
arr. 13:23
dep. 13:23
22 km
Obrenovac, Bus station
arr. 13:33
dep. 13:33
31 km
Stubline, Center
arr. 13:46
dep. 13:46
43 km
Piroman, Center
arr. 13:52
dep. 13:52
48 km
Milorci, Valjevski put
arr. 13:59
dep. 13:59
55 km
Bogdanovica, Ulaz
arr. 14:05
dep. 14:05
60 km
arr. 14:08
dep. 14:08
63 km
Murgas, Magacin
arr. 14:14
dep. 14:14
68 km
arr. 14:23
dep. 14:23
76 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 14:32
dep. 14:32
84 km
Popucke, Iverak 1
arr. 14:39
dep. 14:39
90 km
Valjevo, Bus station
arr. 14:45
dep. 15:00
96 km
Zlataric, Ribari
arr. 15:08
dep. 15:08
104 km
Pricevic
arr. 15:15
dep. 15:15
111 km
Kamenica kod Valjeva, Donja
arr. 15:23
dep. 15:23
117 km
Osladic, Kamenoresci
arr. 15:27
dep. 15:27
121 km
Dragijevica
arr. 15:30
dep. 15:30
124 km
Osecina, Center
arr. 15:40
dep. 15:55
130 km
Osecina, Jadar
arr. 16:00
133 km
18:00 20:54 (02:54)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 18:00
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 18:15
dep. 18:15
8 km
Lajkovac, Bus station
arr. 19:13
dep. 19:13
68 km
Rubribreza, Radivojevica kuca
arr. 19:16
dep. 19:16
71 km
Nepricava, Vodovod
arr. 19:18
dep. 19:18
0 km
arr. 19:21
dep. 19:21
0 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 19:26
dep. 19:26
0 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 19:29
dep. 19:29
0 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 19:33
dep. 19:33
0 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 19:35
dep. 19:35
0 km
Popucke, Iverak 1
arr. 19:36
dep. 19:36
0 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 19:37
dep. 19:37
0 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 19:38
dep. 19:38
0 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 19:39
dep. 19:39
0 km
arr. 19:41
dep. 19:41
0 km
Valjevo, Krušik
arr. 19:43
dep. 19:43
0 km
Valjevo, Bus station
arr. 19:45
dep. 20:00
96 km
Valjevo, Jadar
arr. 20:06
dep. 20:06
0 km
arr. 20:12
dep. 20:12
0 km
Zlataric, Ribari
arr. 20:17
dep. 20:17
104.5 km
Pricevic, Mokro brdo
arr. 20:22
dep. 20:22
108.7 km
Pricevic
arr. 20:25
dep. 20:25
111.1 km
Pricevic, Jakova vodenica
arr. 20:28
dep. 20:28
113.7 km
Kamenica kod Valjeva, Donja
arr. 20:32
dep. 20:32
116.7 km
Osladic, Kamenoresci
arr. 20:37
dep. 20:37
120.5 km
Dragijevica, Kafana Odmor
arr. 20:41
dep. 20:41
123.7 km
Osecina, Gvozdeni most
arr. 20:44
dep. 20:44
126.6 km
Osecina, Center
arr. 20:48
dep. 20:48
129.6 km
Osecina, AS
arr. 20:49
dep. 20:49
130.2 km
Osecina, Jadar
arr. 20:54
132.5 km
 
Departures on: wednesday, 22.05.2019.
07:15 10:15 (03:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 07:15
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 07:20
dep. 07:20
5 km
Umka, Center
arr. 07:38
dep. 07:38
22 km
Obrenovac, Bus station
arr. 07:48
dep. 07:48
31 km
Stubline, Center
arr. 08:01
dep. 08:01
43 km
Piroman, Center
arr. 08:07
dep. 08:07
48 km
Milorci, Valjevski put
arr. 08:14
dep. 08:14
55 km
Bogdanovica, Ulaz
arr. 08:20
dep. 08:20
60 km
arr. 08:23
dep. 08:23
63 km
Murgas, Magacin
arr. 08:29
dep. 08:29
68 km
arr. 08:38
dep. 08:38
76 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 08:47
dep. 08:47
84 km
Popucke, Iverak 1
arr. 08:54
dep. 08:54
90 km
Valjevo, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:15
96 km
Zlataric, Ribari
arr. 09:23
dep. 09:23
104 km
Pricevic
arr. 09:30
dep. 09:30
111 km
Kamenica kod Valjeva, Donja
arr. 09:38
dep. 09:38
117 km
Osladic, Kamenoresci
arr. 09:42
dep. 09:42
121 km
Dragijevica
arr. 09:45
dep. 09:45
124 km
Osecina, Center
arr. 09:55
dep. 10:10
130 km
Osecina, Jadar
arr. 10:15
133 km
13:00 16:00 (03:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:00
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 13:05
dep. 13:05
5 km
Umka, Center
arr. 13:23
dep. 13:23
22 km
Obrenovac, Bus station
arr. 13:33
dep. 13:33
31 km
Stubline, Center
arr. 13:46
dep. 13:46
43 km
Piroman, Center
arr. 13:52
dep. 13:52
48 km
Milorci, Valjevski put
arr. 13:59
dep. 13:59
55 km
Bogdanovica, Ulaz
arr. 14:05
dep. 14:05
60 km
arr. 14:08
dep. 14:08
63 km
Murgas, Magacin
arr. 14:14
dep. 14:14
68 km
arr. 14:23
dep. 14:23
76 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 14:32
dep. 14:32
84 km
Popucke, Iverak 1
arr. 14:39
dep. 14:39
90 km
Valjevo, Bus station
arr. 14:45
dep. 15:00
96 km
Zlataric, Ribari
arr. 15:08
dep. 15:08
104 km
Pricevic
arr. 15:15
dep. 15:15
111 km
Kamenica kod Valjeva, Donja
arr. 15:23
dep. 15:23
117 km
Osladic, Kamenoresci
arr. 15:27
dep. 15:27
121 km
Dragijevica
arr. 15:30
dep. 15:30
124 km
Osecina, Center
arr. 15:40
dep. 15:55
130 km
Osecina, Jadar
arr. 16:00
133 km
18:00 20:54 (02:54)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 18:00
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 18:15
dep. 18:15
8 km
Lajkovac, Bus station
arr. 19:13
dep. 19:13
68 km
Rubribreza, Radivojevica kuca
arr. 19:16
dep. 19:16
71 km
Nepricava, Vodovod
arr. 19:18
dep. 19:18
0 km
arr. 19:21
dep. 19:21
0 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 19:26
dep. 19:26
0 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 19:29
dep. 19:29
0 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 19:33
dep. 19:33
0 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 19:35
dep. 19:35
0 km
Popucke, Iverak 1
arr. 19:36
dep. 19:36
0 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 19:37
dep. 19:37
0 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 19:38
dep. 19:38
0 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 19:39
dep. 19:39
0 km
arr. 19:41
dep. 19:41
0 km
Valjevo, Krušik
arr. 19:43
dep. 19:43
0 km
Valjevo, Bus station
arr. 19:45
dep. 20:00
96 km
Valjevo, Jadar
arr. 20:06
dep. 20:06
0 km
arr. 20:12
dep. 20:12
0 km
Zlataric, Ribari
arr. 20:17
dep. 20:17
104.5 km
Pricevic, Mokro brdo
arr. 20:22
dep. 20:22
108.7 km
Pricevic
arr. 20:25
dep. 20:25
111.1 km
Pricevic, Jakova vodenica
arr. 20:28
dep. 20:28
113.7 km
Kamenica kod Valjeva, Donja
arr. 20:32
dep. 20:32
116.7 km
Osladic, Kamenoresci
arr. 20:37
dep. 20:37
120.5 km
Dragijevica, Kafana Odmor
arr. 20:41
dep. 20:41
123.7 km
Osecina, Gvozdeni most
arr. 20:44
dep. 20:44
126.6 km
Osecina, Center
arr. 20:48
dep. 20:48
129.6 km
Osecina, AS
arr. 20:49
dep. 20:49
130.2 km
Osecina, Jadar
arr. 20:54
132.5 km
 
Departures on: thursday, 23.05.2019.
07:15 10:15 (03:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 07:15
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 07:20
dep. 07:20
5 km
Umka, Center
arr. 07:38
dep. 07:38
22 km
Obrenovac, Bus station
arr. 07:48
dep. 07:48
31 km
Stubline, Center
arr. 08:01
dep. 08:01
43 km
Piroman, Center
arr. 08:07
dep. 08:07
48 km
Milorci, Valjevski put
arr. 08:14
dep. 08:14
55 km
Bogdanovica, Ulaz
arr. 08:20
dep. 08:20
60 km
arr. 08:23
dep. 08:23
63 km
Murgas, Magacin
arr. 08:29
dep. 08:29
68 km
arr. 08:38
dep. 08:38
76 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 08:47
dep. 08:47
84 km
Popucke, Iverak 1
arr. 08:54
dep. 08:54
90 km
Valjevo, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:15
96 km
Zlataric, Ribari
arr. 09:23
dep. 09:23
104 km
Pricevic
arr. 09:30
dep. 09:30
111 km
Kamenica kod Valjeva, Donja
arr. 09:38
dep. 09:38
117 km
Osladic, Kamenoresci
arr. 09:42
dep. 09:42
121 km
Dragijevica
arr. 09:45
dep. 09:45
124 km
Osecina, Center
arr. 09:55
dep. 10:10
130 km
Osecina, Jadar
arr. 10:15
133 km
13:00 16:00 (03:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:00
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 13:05
dep. 13:05
5 km
Umka, Center
arr. 13:23
dep. 13:23
22 km
Obrenovac, Bus station
arr. 13:33
dep. 13:33
31 km
Stubline, Center
arr. 13:46
dep. 13:46
43 km
Piroman, Center
arr. 13:52
dep. 13:52
48 km
Milorci, Valjevski put
arr. 13:59
dep. 13:59
55 km
Bogdanovica, Ulaz
arr. 14:05
dep. 14:05
60 km
arr. 14:08
dep. 14:08
63 km
Murgas, Magacin
arr. 14:14
dep. 14:14
68 km
arr. 14:23
dep. 14:23
76 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 14:32
dep. 14:32
84 km
Popucke, Iverak 1
arr. 14:39
dep. 14:39
90 km
Valjevo, Bus station
arr. 14:45
dep. 15:00
96 km
Zlataric, Ribari
arr. 15:08
dep. 15:08
104 km
Pricevic
arr. 15:15
dep. 15:15
111 km
Kamenica kod Valjeva, Donja
arr. 15:23
dep. 15:23
117 km
Osladic, Kamenoresci
arr. 15:27
dep. 15:27
121 km
Dragijevica
arr. 15:30
dep. 15:30
124 km
Osecina, Center
arr. 15:40
dep. 15:55
130 km
Osecina, Jadar
arr. 16:00
133 km
18:00 20:54 (02:54)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 18:00
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 18:15
dep. 18:15
8 km
Lajkovac, Bus station
arr. 19:13
dep. 19:13
68 km
Rubribreza, Radivojevica kuca
arr. 19:16
dep. 19:16
71 km
Nepricava, Vodovod
arr. 19:18
dep. 19:18
0 km
arr. 19:21
dep. 19:21
0 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 19:26
dep. 19:26
0 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 19:29
dep. 19:29
0 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 19:33
dep. 19:33
0 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 19:35
dep. 19:35
0 km
Popucke, Iverak 1
arr. 19:36
dep. 19:36
0 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 19:37
dep. 19:37
0 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 19:38
dep. 19:38
0 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 19:39
dep. 19:39
0 km
arr. 19:41
dep. 19:41
0 km
Valjevo, Krušik
arr. 19:43
dep. 19:43
0 km
Valjevo, Bus station
arr. 19:45
dep. 20:00
96 km
Valjevo, Jadar
arr. 20:06
dep. 20:06
0 km
arr. 20:12
dep. 20:12
0 km
Zlataric, Ribari
arr. 20:17
dep. 20:17
104.5 km
Pricevic, Mokro brdo
arr. 20:22
dep. 20:22
108.7 km
Pricevic
arr. 20:25
dep. 20:25
111.1 km
Pricevic, Jakova vodenica
arr. 20:28
dep. 20:28
113.7 km
Kamenica kod Valjeva, Donja
arr. 20:32
dep. 20:32
116.7 km
Osladic, Kamenoresci
arr. 20:37
dep. 20:37
120.5 km
Dragijevica, Kafana Odmor
arr. 20:41
dep. 20:41
123.7 km
Osecina, Gvozdeni most
arr. 20:44
dep. 20:44
126.6 km
Osecina, Center
arr. 20:48
dep. 20:48
129.6 km
Osecina, AS
arr. 20:49
dep. 20:49
130.2 km
Osecina, Jadar
arr. 20:54
132.5 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Osecina su međusobno udaljena ~133 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 54min., a najduže 03h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 07:15 h, dok je poslednji polazak u 18:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.