Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Belgrade (Beograd) - Odzaci timetable

tuesday, 14.07.2020.
13:30 17:05 (03:35)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 13:30
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 13:50
dep. 13:50
4 km
arr. 15:15
dep. 15:20
80 km
arr. 15:40
dep. 15:40
95 km
Begec, II - Roundabout
arr. 15:45
dep. 15:45
104 km
Glozan, Center
arr. 15:55
dep. 15:55
106 km
Celarevo, Centar
arr. 16:00
dep. 16:00
115 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:20
122 km
Tovarisevo, Center
arr. 16:30
dep. 16:30
123 km
Bac, Bus station
arr. 16:40
dep. 16:40
142 km
Deronje, III
arr. 16:53
dep. 16:53
153 km
Odzaci, Bus station
arr. 17:05
163 km
Belgrade (Beograd) - Odzaci timetable
Departures on: wednesday, 15.07.2020.
13:30 17:05 (03:35)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 13:30
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 13:50
dep. 13:50
4 km
arr. 15:15
dep. 15:20
80 km
arr. 15:40
dep. 15:40
95 km
Begec, II - Roundabout
arr. 15:45
dep. 15:45
104 km
Glozan, Center
arr. 15:55
dep. 15:55
106 km
Celarevo, Centar
arr. 16:00
dep. 16:00
115 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:20
122 km
Tovarisevo, Center
arr. 16:30
dep. 16:30
123 km
Bac, Bus station
arr. 16:40
dep. 16:40
142 km
Deronje, III
arr. 16:53
dep. 16:53
153 km
Odzaci, Bus station
arr. 17:05
163 km
Belgrade (Beograd) - Odzaci timetable
Departures on: thursday, 16.07.2020.
13:30 17:05 (03:35)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 13:30
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 13:50
dep. 13:50
4 km
arr. 15:15
dep. 15:20
80 km
arr. 15:40
dep. 15:40
95 km
Begec, II - Roundabout
arr. 15:45
dep. 15:45
104 km
Glozan, Center
arr. 15:55
dep. 15:55
106 km
Celarevo, Centar
arr. 16:00
dep. 16:00
115 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:20
122 km
Tovarisevo, Center
arr. 16:30
dep. 16:30
123 km
Bac, Bus station
arr. 16:40
dep. 16:40
142 km
Deronje, III
arr. 16:53
dep. 16:53
153 km
Odzaci, Bus station
arr. 17:05
163 km
Belgrade (Beograd) - Odzaci timetable
Departures on: friday, 17.07.2020.
13:30 17:05 (03:35)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 13:30
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 13:50
dep. 13:50
4 km
arr. 15:15
dep. 15:20
80 km
arr. 15:40
dep. 15:40
95 km
Begec, II - Roundabout
arr. 15:45
dep. 15:45
104 km
Glozan, Center
arr. 15:55
dep. 15:55
106 km
Celarevo, Centar
arr. 16:00
dep. 16:00
115 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:20
122 km
Tovarisevo, Center
arr. 16:30
dep. 16:30
123 km
Bac, Bus station
arr. 16:40
dep. 16:40
142 km
Deronje, III
arr. 16:53
dep. 16:53
153 km
Odzaci, Bus station
arr. 17:05
163 km
Belgrade (Beograd) - Odzaci timetable
Departures on: saturday, 18.07.2020.
13:30 17:05 (03:35)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 13:30
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 13:50
dep. 13:50
4 km
arr. 15:15
dep. 15:20
80 km
arr. 15:40
dep. 15:40
95 km
Begec, II - Roundabout
arr. 15:45
dep. 15:45
104 km
Glozan, Center
arr. 15:55
dep. 15:55
106 km
Celarevo, Centar
arr. 16:00
dep. 16:00
115 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:20
122 km
Tovarisevo, Center
arr. 16:30
dep. 16:30
123 km
Bac, Bus station
arr. 16:40
dep. 16:40
142 km
Deronje, III
arr. 16:53
dep. 16:53
153 km
Odzaci, Bus station
arr. 17:05
163 km
Belgrade (Beograd) - Odzaci timetable
Departures on: sunday, 19.07.2020.
13:30 17:05 (03:35)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 13:30
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 13:50
dep. 13:50
4 km
arr. 15:15
dep. 15:20
80 km
arr. 15:40
dep. 15:40
95 km
Begec, II - Roundabout
arr. 15:45
dep. 15:45
104 km
Glozan, Center
arr. 15:55
dep. 15:55
106 km
Celarevo, Centar
arr. 16:00
dep. 16:00
115 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:20
122 km
Tovarisevo, Center
arr. 16:30
dep. 16:30
123 km
Bac, Bus station
arr. 16:40
dep. 16:40
142 km
Deronje, III
arr. 16:53
dep. 16:53
153 km
Odzaci, Bus station
arr. 17:05
163 km
Belgrade (Beograd) - Odzaci timetable
Departures on: monday, 20.07.2020.
13:30 17:05 (03:35)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 13:30
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 13:50
dep. 13:50
4 km
arr. 15:15
dep. 15:20
80 km
arr. 15:40
dep. 15:40
95 km
Begec, II - Roundabout
arr. 15:45
dep. 15:45
104 km
Glozan, Center
arr. 15:55
dep. 15:55
106 km
Celarevo, Centar
arr. 16:00
dep. 16:00
115 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:20
122 km
Tovarisevo, Center
arr. 16:30
dep. 16:30
123 km
Bac, Bus station
arr. 16:40
dep. 16:40
142 km
Deronje, III
arr. 16:53
dep. 16:53
153 km
Odzaci, Bus station
arr. 17:05
163 km
Belgrade (Beograd) - Odzaci timetable
Departures on: monday, 21.07.2020.
04:50 07:50 (03:00)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: ponedeljkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 04:50
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 05:00
dep. 05:00
6 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 05:20
dep. 05:20
20 km
Nova Pazova, Center
arr. 05:30
dep. 05:30
26 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 05:40
dep. 05:40
33 km
Indjija, Bus station
arr. 05:50
dep. 05:50
43 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 06:00
dep. 06:00
53 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 06:10
dep. 06:10
67 km
Petrovaradin
arr. 06:20
dep. 06:20
74 km
arr. 06:30
dep. 06:45
80 km
Rumenka, Center
arr. 07:00
dep. 07:00
91 km
Backi Petrovac, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:15
105 km
Silbas, Center
arr. 07:25
dep. 07:25
117 km
Parage, Center
arr. 07:30
dep. 07:30
125 km
arr. 07:40
dep. 07:40
131 km
Odzaci, Bus station
arr. 07:50
139 km

Naselja Belgrade (Beograd) i Odzaci su međusobno udaljena ~160 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 00min., a najduže 03h i 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Belgrade (Beograd) je u 04:50 h, dok je poslednji polazak u 13:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.