Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Belgrade (Beograd) - Novi Knezevac timetable

wednesday, 12.08.2020.
05:15 09:23 (04:08)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 05:15
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 05:26
dep. 05:26
6 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 05:40
dep. 05:40
20 km
Nova Pazova, Center
arr. 05:47
dep. 05:47
26 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 05:54
dep. 05:54
33 km
Indjija, Bus station
arr. 06:04
dep. 06:04
43 km
arr. 06:16
dep. 06:16
53 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
57 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 06:23
dep. 06:23
60 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 06:31
dep. 06:31
67 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 06:39
dep. 06:39
74 km
arr. 06:47
dep. 07:00
80 km
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 07:15
dep. 07:15
95 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 07:22
dep. 07:22
99 km
Nadalj, Intersection
arr. 07:32
dep. 07:32
111 km
Backo Gradiste, Center
arr. 07:49
dep. 07:49
118 km
Becej, Bus station
arr. 08:02
dep. 08:02
129 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 08:07
dep. 08:07
142 km
Mol, Center
arr. 08:27
dep. 08:27
150 km
Ada, Bus station
arr. 08:35
dep. 08:35
154 km
Senta, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:05
175 km
Coka, Bus station
arr. 09:13
dep. 09:13
182 km
Sanad, Ul. Oslobodenja
arr. 09:18
dep. 09:18
185 km
Novi Knezevac, Bus station
arr. 09:23
192 km
06:30 10:04 (03:34)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 06:30
Belgrade (Beograd), Cvijiceva
arr. 06:39
dep. 06:39
6 km
Belgrade (Beograd), Pančevački most
arr. 06:41
dep. 06:41
7 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 07:07
dep. 07:07
35 km
Dunavac, Intersection
arr. 07:12
dep. 07:12
39 km
arr. 07:16
dep. 07:16
43 km
arr. 07:41
dep. 07:41
67 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 07:52
dep. 08:00
79 km
arr. 08:09
dep. 08:09
88 km
Melenci, 3 - Centar
arr. 08:20
dep. 08:20
99 km
arr. 08:38
dep. 08:38
116 km
Vincaid (Banatska Topola), Stari put
arr. 08:43
dep. 08:43
121 km
Kikinda, Mikronaselje
arr. 09:03
dep. 09:03
138 km
Kikinda, Bus station
arr. 09:05
dep. 09:05
139 km
Idos, Center
arr. 09:20
dep. 09:20
153 km
Sajan, Center
arr. 09:25
dep. 09:25
157 km
Padej, Center
arr. 09:35
dep. 09:35
167 km
Ostojicevo, Center
arr. 09:44
dep. 09:44
175 km
Coka, Bus station
arr. 09:52
dep. 09:52
182 km
Sanad, Ul. Oslobodenja
arr. 09:56
dep. 09:56
185 km
Novi Knezevac, Bus station
arr. 10:04
192 km
12:00 16:08 (04:08)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 12:00
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 12:11
dep. 12:11
6 km
arr. 13:32
dep. 13:45
80 km
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 14:00
dep. 14:00
95 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 14:07
dep. 14:07
99 km
Backo Gradiste, Center
arr. 14:34
dep. 14:34
118 km
Becej, Bus station
arr. 14:47
dep. 14:47
129 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 14:52
dep. 14:52
142 km
Mol, Center
arr. 15:12
dep. 15:12
150 km
Ada, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:20
154 km
Senta, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:50
175 km
Coka, Bus station
arr. 15:58
dep. 15:58
182 km
Sanad, Ul. Oslobodenja
arr. 16:03
dep. 16:03
185 km
Novi Knezevac, Bus station
arr. 16:08
192 km
15:45 19:53 (04:08)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 15:45
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 15:56
dep. 15:56
6 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 16:24
dep. 16:24
33 km
Indjija, Bus station
arr. 16:34
dep. 16:34
43 km
arr. 16:46
dep. 16:46
53 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 16:50
dep. 16:50
57 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 16:53
dep. 16:53
60 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 17:01
dep. 17:01
67 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 17:09
dep. 17:09
74 km
arr. 17:17
dep. 17:30
80 km
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 17:45
dep. 17:45
95 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 17:52
dep. 17:52
99 km
Nadalj, Center
arr. 18:02
dep. 18:02
111 km
Backo Gradiste, Center
arr. 18:19
dep. 18:19
118 km
Becej, Bus station
arr. 18:32
dep. 18:32
129 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 18:37
dep. 18:37
142 km
Mol, Center
arr. 18:57
dep. 18:57
150 km
Ada, Bus station
arr. 19:05
dep. 19:05
154 km
Senta, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:35
175 km
Coka, Bus station
arr. 19:43
dep. 19:43
182 km
Sanad, Ul. Oslobodenja
arr. 19:48
dep. 19:48
185 km
Novi Knezevac, Bus station
arr. 19:53
192 km
Belgrade (Beograd) - Novi Knezevac timetable
Departures on: thursday, 13.08.2020.
05:15 09:23 (04:08)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 05:15
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 05:26
dep. 05:26
6 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 05:40
dep. 05:40
20 km
Nova Pazova, Center
arr. 05:47
dep. 05:47
26 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 05:54
dep. 05:54
33 km
Indjija, Bus station
arr. 06:04
dep. 06:04
43 km
arr. 06:16
dep. 06:16
53 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
57 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 06:23
dep. 06:23
60 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 06:31
dep. 06:31
67 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 06:39
dep. 06:39
74 km
arr. 06:47
dep. 07:00
80 km
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 07:15
dep. 07:15
95 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 07:22
dep. 07:22
99 km
Nadalj, Intersection
arr. 07:32
dep. 07:32
111 km
Backo Gradiste, Center
arr. 07:49
dep. 07:49
118 km
Becej, Bus station
arr. 08:02
dep. 08:02
129 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 08:07
dep. 08:07
142 km
Mol, Center
arr. 08:27
dep. 08:27
150 km
Ada, Bus station
arr. 08:35
dep. 08:35
154 km
Senta, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:05
175 km
Coka, Bus station
arr. 09:13
dep. 09:13
182 km
Sanad, Ul. Oslobodenja
arr. 09:18
dep. 09:18
185 km
Novi Knezevac, Bus station
arr. 09:23
192 km
06:30 10:04 (03:34)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 06:30
Belgrade (Beograd), Cvijiceva
arr. 06:39
dep. 06:39
6 km
Belgrade (Beograd), Pančevački most
arr. 06:41
dep. 06:41
7 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 07:07
dep. 07:07
35 km
Dunavac, Intersection
arr. 07:12
dep. 07:12
39 km
arr. 07:16
dep. 07:16
43 km
arr. 07:41
dep. 07:41
67 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 07:52
dep. 08:00
79 km
arr. 08:09
dep. 08:09
88 km
Melenci, 3 - Centar
arr. 08:20
dep. 08:20
99 km
arr. 08:38
dep. 08:38
116 km
Vincaid (Banatska Topola), Stari put
arr. 08:43
dep. 08:43
121 km
Kikinda, Mikronaselje
arr. 09:03
dep. 09:03
138 km
Kikinda, Bus station
arr. 09:05
dep. 09:05
139 km
Idos, Center
arr. 09:20
dep. 09:20
153 km
Sajan, Center
arr. 09:25
dep. 09:25
157 km
Padej, Center
arr. 09:35
dep. 09:35
167 km
Ostojicevo, Center
arr. 09:44
dep. 09:44
175 km
Coka, Bus station
arr. 09:52
dep. 09:52
182 km
Sanad, Ul. Oslobodenja
arr. 09:56
dep. 09:56
185 km
Novi Knezevac, Bus station
arr. 10:04
192 km
12:00 16:08 (04:08)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 12:00
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 12:11
dep. 12:11
6 km
arr. 13:32
dep. 13:45
80 km
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 14:00
dep. 14:00
95 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 14:07
dep. 14:07
99 km
Backo Gradiste, Center
arr. 14:34
dep. 14:34
118 km
Becej, Bus station
arr. 14:47
dep. 14:47
129 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 14:52
dep. 14:52
142 km
Mol, Center
arr. 15:12
dep. 15:12
150 km
Ada, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:20
154 km
Senta, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:50
175 km
Coka, Bus station
arr. 15:58
dep. 15:58
182 km
Sanad, Ul. Oslobodenja
arr. 16:03
dep. 16:03
185 km
Novi Knezevac, Bus station
arr. 16:08
192 km
15:45 19:53 (04:08)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 15:45
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 15:56
dep. 15:56
6 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 16:24
dep. 16:24
33 km
Indjija, Bus station
arr. 16:34
dep. 16:34
43 km
arr. 16:46
dep. 16:46
53 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 16:50
dep. 16:50
57 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 16:53
dep. 16:53
60 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 17:01
dep. 17:01
67 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 17:09
dep. 17:09
74 km
arr. 17:17
dep. 17:30
80 km
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 17:45
dep. 17:45
95 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 17:52
dep. 17:52
99 km
Nadalj, Center
arr. 18:02
dep. 18:02
111 km
Backo Gradiste, Center
arr. 18:19
dep. 18:19
118 km
Becej, Bus station
arr. 18:32
dep. 18:32
129 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 18:37
dep. 18:37
142 km
Mol, Center
arr. 18:57
dep. 18:57
150 km
Ada, Bus station
arr. 19:05
dep. 19:05
154 km
Senta, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:35
175 km
Coka, Bus station
arr. 19:43
dep. 19:43
182 km
Sanad, Ul. Oslobodenja
arr. 19:48
dep. 19:48
185 km
Novi Knezevac, Bus station
arr. 19:53
192 km

Naselja Belgrade (Beograd) i Novi Knezevac su međusobno udaljena ~192 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 34min., a najduže 04h i 08min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Belgrade (Beograd) je u 05:15 h, dok je poslednji polazak u 15:45 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Belgrade (Beograd) - Novi Knezevac iznosi od 10,73 EUR do 12,97 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.