Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Beograd (Belgrade) - Novi Becej timetable

thursday, 22.11.2018.
13:30 15:50 (02:20)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:30
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 14:18
dep. 14:18
43 km
Perlez, Pijaca
arr. 14:30
dep. 14:30
55 km
Stajicevo, Rade Srdanova
arr. 14:42
dep. 14:42
67 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 14:45
dep. 14:45
70 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 14:52
dep. 15:00
79 km
Melenci, Srpskih vladara
arr. 15:20
dep. 15:20
99 km
Kumane kod Novog Beceja, Center
arr. 15:35
dep. 15:35
110 km
Novi Becej, AS
arr. 15:50
122 km
 
Departures on: friday, 23.11.2018.
13:30 15:50 (02:20)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:30
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 14:18
dep. 14:18
43 km
Perlez, Pijaca
arr. 14:30
dep. 14:30
55 km
Stajicevo, Rade Srdanova
arr. 14:42
dep. 14:42
67 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 14:45
dep. 14:45
70 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 14:52
dep. 15:00
79 km
Melenci, Srpskih vladara
arr. 15:20
dep. 15:20
99 km
Kumane kod Novog Beceja, Center
arr. 15:35
dep. 15:35
110 km
Novi Becej, AS
arr. 15:50
122 km
 
Departures on: saturday, 24.11.2018.
13:30 15:50 (02:20)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:30
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 14:18
dep. 14:18
43 km
Perlez, Pijaca
arr. 14:30
dep. 14:30
55 km
Stajicevo, Rade Srdanova
arr. 14:42
dep. 14:42
67 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 14:45
dep. 14:45
70 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 14:52
dep. 15:00
79 km
Melenci, Srpskih vladara
arr. 15:20
dep. 15:20
99 km
Kumane kod Novog Beceja, Center
arr. 15:35
dep. 15:35
110 km
Novi Becej, AS
arr. 15:50
122 km
 
Departures on: monday, 26.11.2018.
13:30 15:50 (02:20)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:30
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 14:18
dep. 14:18
43 km
Perlez, Pijaca
arr. 14:30
dep. 14:30
55 km
Stajicevo, Rade Srdanova
arr. 14:42
dep. 14:42
67 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 14:45
dep. 14:45
70 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 14:52
dep. 15:00
79 km
Melenci, Srpskih vladara
arr. 15:20
dep. 15:20
99 km
Kumane kod Novog Beceja, Center
arr. 15:35
dep. 15:35
110 km
Novi Becej, AS
arr. 15:50
122 km
 
Departures on: tuesday, 27.11.2018.
13:30 15:50 (02:20)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:30
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 14:18
dep. 14:18
43 km
Perlez, Pijaca
arr. 14:30
dep. 14:30
55 km
Stajicevo, Rade Srdanova
arr. 14:42
dep. 14:42
67 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 14:45
dep. 14:45
70 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 14:52
dep. 15:00
79 km
Melenci, Srpskih vladara
arr. 15:20
dep. 15:20
99 km
Kumane kod Novog Beceja, Center
arr. 15:35
dep. 15:35
110 km
Novi Becej, AS
arr. 15:50
122 km
 
Departures on: wednesday, 28.11.2018.
13:30 15:50 (02:20)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:30
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 14:18
dep. 14:18
43 km
Perlez, Pijaca
arr. 14:30
dep. 14:30
55 km
Stajicevo, Rade Srdanova
arr. 14:42
dep. 14:42
67 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 14:45
dep. 14:45
70 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 14:52
dep. 15:00
79 km
Melenci, Srpskih vladara
arr. 15:20
dep. 15:20
99 km
Kumane kod Novog Beceja, Center
arr. 15:35
dep. 15:35
110 km
Novi Becej, AS
arr. 15:50
122 km
 
Departures on: thursday, 29.11.2018.
13:30 15:50 (02:20)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:30
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 14:18
dep. 14:18
43 km
Perlez, Pijaca
arr. 14:30
dep. 14:30
55 km
Stajicevo, Rade Srdanova
arr. 14:42
dep. 14:42
67 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 14:45
dep. 14:45
70 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 14:52
dep. 15:00
79 km
Melenci, Srpskih vladara
arr. 15:20
dep. 15:20
99 km
Kumane kod Novog Beceja, Center
arr. 15:35
dep. 15:35
110 km
Novi Becej, AS
arr. 15:50
122 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Novi Becej su međusobno udaljena ~122 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 20min., a najduže 02h i 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 13:30 h, dok je poslednji polazak u 13:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.