Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Beograd (Belgrade) - Novi Becej timetable

thursday, 20.02.2020.
13:30 15:48 (02:18)
BAS - Central bus stationAS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:30
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 14:18
dep. 14:18
43 km
Perlez, Pijaca
arr. 14:30
dep. 14:30
55 km
arr. 14:42
dep. 14:42
67 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 14:45
dep. 14:45
70 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:50
79 km
arr. 15:18
dep. 15:18
99 km
Kumane kod Novog Beceja, Center
arr. 15:33
dep. 15:33
110 km
Novi Becej, AS
arr. 15:48
122 km
Beograd (Belgrade) - Novi Becej timetable
Departures on: friday, 21.02.2020.
13:30 15:48 (02:18)
BAS - Central bus stationAS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:30
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 14:18
dep. 14:18
43 km
Perlez, Pijaca
arr. 14:30
dep. 14:30
55 km
arr. 14:42
dep. 14:42
67 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 14:45
dep. 14:45
70 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:50
79 km
arr. 15:18
dep. 15:18
99 km
Kumane kod Novog Beceja, Center
arr. 15:33
dep. 15:33
110 km
Novi Becej, AS
arr. 15:48
122 km
Beograd (Belgrade) - Novi Becej timetable
Departures on: saturday, 22.02.2020.
13:30 15:48 (02:18)
BAS - Central bus stationAS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:30
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 14:18
dep. 14:18
43 km
Perlez, Pijaca
arr. 14:30
dep. 14:30
55 km
arr. 14:42
dep. 14:42
67 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 14:45
dep. 14:45
70 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:50
79 km
arr. 15:18
dep. 15:18
99 km
Kumane kod Novog Beceja, Center
arr. 15:33
dep. 15:33
110 km
Novi Becej, AS
arr. 15:48
122 km
Beograd (Belgrade) - Novi Becej timetable
Departures on: monday, 24.02.2020.
13:30 15:48 (02:18)
BAS - Central bus stationAS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:30
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 14:18
dep. 14:18
43 km
Perlez, Pijaca
arr. 14:30
dep. 14:30
55 km
arr. 14:42
dep. 14:42
67 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 14:45
dep. 14:45
70 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:50
79 km
arr. 15:18
dep. 15:18
99 km
Kumane kod Novog Beceja, Center
arr. 15:33
dep. 15:33
110 km
Novi Becej, AS
arr. 15:48
122 km
Beograd (Belgrade) - Novi Becej timetable
Departures on: tuesday, 25.02.2020.
13:30 15:48 (02:18)
BAS - Central bus stationAS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:30
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 14:18
dep. 14:18
43 km
Perlez, Pijaca
arr. 14:30
dep. 14:30
55 km
arr. 14:42
dep. 14:42
67 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 14:45
dep. 14:45
70 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:50
79 km
arr. 15:18
dep. 15:18
99 km
Kumane kod Novog Beceja, Center
arr. 15:33
dep. 15:33
110 km
Novi Becej, AS
arr. 15:48
122 km
Beograd (Belgrade) - Novi Becej timetable
Departures on: wednesday, 26.02.2020.
13:30 15:48 (02:18)
BAS - Central bus stationAS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:30
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 14:18
dep. 14:18
43 km
Perlez, Pijaca
arr. 14:30
dep. 14:30
55 km
arr. 14:42
dep. 14:42
67 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 14:45
dep. 14:45
70 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:50
79 km
arr. 15:18
dep. 15:18
99 km
Kumane kod Novog Beceja, Center
arr. 15:33
dep. 15:33
110 km
Novi Becej, AS
arr. 15:48
122 km
Beograd (Belgrade) - Novi Becej timetable
Departures on: thursday, 27.02.2020.
13:30 15:48 (02:18)
BAS - Central bus stationAS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:30
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 14:18
dep. 14:18
43 km
Perlez, Pijaca
arr. 14:30
dep. 14:30
55 km
arr. 14:42
dep. 14:42
67 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 14:45
dep. 14:45
70 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:50
79 km
arr. 15:18
dep. 15:18
99 km
Kumane kod Novog Beceja, Center
arr. 15:33
dep. 15:33
110 km
Novi Becej, AS
arr. 15:48
122 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Novi Becej su međusobno udaljena ~122 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 18min., a najduže 02h i 18min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 13:30 h, dok je poslednji polazak u 13:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.