Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Beograd (Belgrade) - Nova Varos timetable

monday, 19.11.2018.
06:15 10:50 (04:35)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 06:15
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 06:30
dep. 06:30
8.5 km
Uzice, Bus station
arr. 09:30
dep. 09:30
196.6 km
Zlatibor, Pijaca
arr. 10:00
dep. 10:00
221.7 km
Kokin Brod
arr. 10:37
dep. 10:37
252.8 km
Nova Varos, Bus station
arr. 10:50
263 km
07:30 12:01 (04:31)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 07:30
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 07:43
dep. 07:43
8.5 km
Pozega, Bus station
arr. 10:22
dep. 10:22
174.4 km
Uzice, Bus station
arr. 10:49
dep. 10:49
198.1 km
Zlatibor, preko puta pijace
arr. 11:15
dep. 11:15
223.2 km
Dobroselnica kod Čajetine, Vodice
arr. 11:28
dep. 11:28
235.6 km
Dobroselnica kod Čajetine, Borova Glava
arr. 11:30
dep. 11:30
237.5 km
Draglica
arr. 11:37
dep. 11:37
243.7 km
Draglica, Tavnik
arr. 11:40
dep. 11:40
246.6 km
Negbina
arr. 11:43
dep. 11:43
249.8 km
Kokin Brod
arr. 11:48
dep. 11:48
254.3 km
Nova Varos, Bus station
arr. 12:01
264.5 km
09:30 14:08 (04:38)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:30
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 09:43
dep. 09:43
8.5 km
Lucani, Bus station
arr. 12:14
dep. 12:14
168.2 km
Pozega, Bus station
arr. 12:29
dep. 12:29
178.5 km
Uzice, Bus station
arr. 12:56
dep. 12:56
202.2 km
Zlatibor, preko puta pijace
arr. 13:22
dep. 13:22
227.3 km
Dobroselnica kod Čajetine, Vodice
arr. 13:35
dep. 13:35
239.7 km
Dobroselnica kod Čajetine, Borova Glava
arr. 13:37
dep. 13:37
241.6 km
Draglica
arr. 13:44
dep. 13:44
247.8 km
Draglica, Tavnik
arr. 13:47
dep. 13:47
250.7 km
Negbina
arr. 13:50
dep. 13:50
253.9 km
Kokin Brod
arr. 13:55
dep. 13:55
258.4 km
Nova Varos, Bus station
arr. 14:08
268.6 km
09:45 14:35 (04:50)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:45
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 10:00
dep. 10:00
8.5 km
Uzice, Bus station
arr. 13:15
dep. 13:15
196.6 km
Zlatibor
arr. 13:45
dep. 13:45
221.7 km
Kokin Brod
arr. 14:22
dep. 14:22
252.8 km
Nova Varos, Bus station
arr. 14:35
263 km
11:20 16:15 (04:55)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 24.06.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 11:20
Uzice, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:45
203.5 km
Zlatibor, Pijaca
arr. 15:15
dep. 15:15
228.6 km
Kokin Brod
arr. 16:00
dep. 16:00
259.7 km
Nova Varos, Bus station
arr. 16:14
269.9 km
12:00 17:50 (05:50)
Pancevacki most
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 12,80 EUR
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
dep. 12:00
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:12
dep. 12:35
3.7 km
Uzice, Bus station
arr. 16:20
dep. 16:20
207.2 km
Zlatibor, preko puta pijace
arr. 16:50
dep. 16:50
232.3 km
Kokin Brod
arr. 17:35
dep. 17:35
263.4 km
Nova Varos, Bus station
arr. 17:50
273.6 km
14:00 18:38 (04:38)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:00
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 14:13
dep. 14:13
8.5 km
Lucani, Bus station
arr. 16:44
dep. 16:44
168.2 km
Pozega, Bus station
arr. 16:59
dep. 16:59
178.5 km
Uzice, Bus station
arr. 17:26
dep. 17:26
202.2 km
Zlatibor, Pijaca
arr. 17:52
dep. 17:52
227.3 km
Dobroselnica kod Čajetine, Vodice
arr. 18:05
dep. 18:05
239.7 km
Dobroselnica kod Čajetine, Borova Glava
arr. 18:07
dep. 18:07
241.6 km
Draglica
arr. 18:14
dep. 18:14
247.8 km
Draglica, Tavnik
arr. 18:17
dep. 18:17
250.7 km
Negbina
arr. 18:20
dep. 18:20
253.9 km
Kokin Brod
arr. 18:25
dep. 18:25
258.4 km
Nova Varos, Bus station
arr. 18:38
268.6 km
14:15 19:05 (04:50)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:15
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 14:30
dep. 14:30
8.5 km
Uzice, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:45
196.6 km
Zlatibor, Pijaca
arr. 18:15
dep. 18:15
221.7 km
Kokin Brod
arr. 18:52
dep. 18:52
252.8 km
Nova Varos, Bus station
arr. 19:05
263 km
15:00 21:00 (06:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.11.2022.
Days of service: every second day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:00
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 15:13
dep. 15:13
8.5 km
Mionica, Bus station
arr. 16:50
dep. 16:50
87.7 km
Zlatibor, Pijaca
arr. 20:14
dep. 20:14
254.5 km
Nova Varos, Bus station
arr. 21:00
295 km
16:40 21:46 (05:06)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:40
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 16:53
dep. 16:53
8.5 km
Lucani, Bus station
arr. 19:45
dep. 19:45
168.2 km
Pozega, Bus station
arr. 20:07
dep. 20:07
178.5 km
Uzice, Bus station
arr. 20:34
dep. 20:34
202.2 km
Zlatibor, preko puta pijace
arr. 21:00
dep. 21:00
227.3 km
Dobroselnica kod Čajetine, Vodice
arr. 21:13
dep. 21:13
239.7 km
Dobroselnica kod Čajetine, Borova Glava
arr. 21:15
dep. 21:15
241.6 km
Draglica
arr. 21:22
dep. 21:22
247.8 km
Draglica, Tavnik
arr. 21:25
dep. 21:25
250.7 km
Negbina
arr. 21:28
dep. 21:28
253.9 km
Kokin Brod
arr. 21:33
dep. 21:33
258.4 km
Nova Varos, Bus station
arr. 21:46
268.6 km
16:45 21:20 (04:35)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:45
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 17:00
dep. 17:00
8.5 km
Uzice, Bus station
arr. 20:00
dep. 20:00
196.6 km
Zlatibor, Pijaca
arr. 20:30
dep. 20:30
221.7 km
Nova Varos, Bus station
arr. 21:20
263 km
18:30 23:05 (04:35)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 18:30
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 18:45
dep. 18:45
8.5 km
Uzice, Bus station
arr. 21:45
dep. 21:45
196.6 km
Zlatibor
arr. 22:15
dep. 22:15
221.7 km
Kokin Brod
arr. 22:50
dep. 22:50
252.8 km
Nova Varos, Bus station
arr. 23:05
263 km
22:00 02:38 (04:38)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 22:00
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 22:13
dep. 22:13
8.5 km
Lucani, Bus station
arr. 00:44
dep. 00:44
168.2 km
Pozega, Bus station
arr. 00:59
dep. 00:59
178.5 km
Uzice, Bus station
arr. 01:26
dep. 01:26
202.2 km
Zlatibor, preko puta pijace
arr. 01:52
dep. 01:52
227.3 km
Dobroselnica kod Čajetine, Vodice
arr. 02:05
dep. 02:05
239.7 km
Dobroselnica kod Čajetine, Borova Glava
arr. 02:07
dep. 02:07
241.6 km
Draglica
arr. 02:14
dep. 02:14
247.8 km
Draglica, Tavnik
arr. 02:17
dep. 02:17
250.7 km
Negbina
arr. 02:20
dep. 02:20
253.9 km
Kokin Brod
arr. 02:25
dep. 02:25
258.4 km
Nova Varos, Bus station
arr. 02:38
268.6 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Nova Varos su međusobno udaljena ~269 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 31min., a najduže 06h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 06:15 h, dok je poslednji polazak u 22:00 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Beograd (Belgrade) - Nova Varos iznosi od 12,80 EUR do 12,80 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.