Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Beograd (Belgrade) - Nova Varos timetable

saturday, 18.08.2018.
06:15 10:50 (04:35)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 06:15
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 06:30
dep. 06:30
8.5 km
Uzice, Bus station
arr. 09:30
dep. 09:30
196.6 km
Zlatibor, Pijaca
arr. 10:00
dep. 10:00
221.7 km
Kokin Brod
arr. 10:37
dep. 10:37
252.8 km
Nova Varos, Bus station
arr. 10:50
263 km
07:30 12:01 (04:31)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 07:30
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 07:43
dep. 07:43
8.5 km
Pozega, Bus station
arr. 10:22
dep. 10:22
174.4 km
Uzice, Bus station
arr. 10:49
dep. 10:49
198.1 km
Zlatibor, preko puta pijace
arr. 11:15
dep. 11:15
223.2 km
Dobroselnica kod Čajetine, Vodice
arr. 11:28
dep. 11:28
235.6 km
Dobroselnica kod Čajetine, Borova Glava
arr. 11:30
dep. 11:30
237.5 km
Draglica
arr. 11:37
dep. 11:37
243.7 km
Draglica, Tavnik
arr. 11:40
dep. 11:40
246.6 km
Negbina
arr. 11:43
dep. 11:43
249.8 km
Kokin Brod
arr. 11:48
dep. 11:48
254.3 km
Nova Varos, Bus station
arr. 12:01
264.5 km
09:30 14:08 (04:38)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:30
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 09:43
dep. 09:43
8.5 km
Lucani, Bus station
arr. 12:14
dep. 12:14
168.2 km
Pozega, Bus station
arr. 12:29
dep. 12:29
178.5 km
Uzice, Bus station
arr. 12:56
dep. 12:56
202.2 km
Zlatibor, preko puta pijace
arr. 13:22
dep. 13:22
227.3 km
Dobroselnica kod Čajetine, Vodice
arr. 13:35
dep. 13:35
239.7 km
Dobroselnica kod Čajetine, Borova Glava
arr. 13:37
dep. 13:37
241.6 km
Draglica
arr. 13:44
dep. 13:44
247.8 km
Draglica, Tavnik
arr. 13:47
dep. 13:47
250.7 km
Negbina
arr. 13:50
dep. 13:50
253.9 km
Kokin Brod
arr. 13:55
dep. 13:55
258.4 km
Nova Varos, Bus station
arr. 14:08
268.6 km
09:45 15:19 (05:34)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:45
Uzice, Bus station
arr. 13:30
dep. 13:35
206 km
Zlatibor, Pijaca
arr. 14:15
dep. 14:15
233 km
Nova Varos, Bus station
arr. 15:15
dep. 15:15
280 km
Nova Varos, Ribnjak
arr. 15:19
282 km
11:20 16:15 (04:55)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 08.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 11:20
Kokin Brod
arr. 16:00
dep. 16:00
258.7 km
Nova Varos, Bus station
arr. 16:15
268.9 km
12:00 17:50 (05:50)
Pancevacki most
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
dep. 12:00
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:12
dep. 12:35
3.7 km
Uzice, Bus station
arr. 16:20
dep. 16:20
207.2 km
Zlatibor
arr. 16:50
dep. 16:50
232.3 km
Kokin Brod
arr. 17:35
dep. 17:35
263.4 km
Nova Varos, Bus station
arr. 17:50
273.6 km
12:10 07:10 (-05:0)
Zarkovo spomenik
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
dep. 12:10
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:25
dep. 12:25
8.6 km
Prijepolje, Center
arr. 06:30
dep. 06:30
8.6 km
Bistrica kod Nove Varoši
arr. 06:42
dep. 06:42
19.1 km
Bistrica kod Nove Varoši, Gornja Bistrica
arr. 06:48
dep. 06:48
24.2 km
Nova Varos, Bus station
arr. 07:10
33.6 km
14:00 18:55 (04:55)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:00
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 14:13
dep. 14:13
8.5 km
Lucani, Bus station
arr. 17:00
dep. 17:01
175.1 km
Pozega, Bus station
arr. 17:16
dep. 17:16
185.4 km
Uzice, Bus station
arr. 17:43
dep. 17:43
209.1 km
Zlatibor, preko puta pijace
arr. 18:09
dep. 18:09
234.2 km
Dobroselnica kod Čajetine, Vodice
arr. 18:22
dep. 18:22
246.6 km
Dobroselnica kod Čajetine, Borova Glava
arr. 18:24
dep. 18:24
248.5 km
Draglica
arr. 18:31
dep. 18:31
254.7 km
Draglica, Tavnik
arr. 18:34
dep. 18:34
257.6 km
Negbina
arr. 18:37
dep. 18:37
260.8 km
Kokin Brod
arr. 18:42
dep. 18:42
265.3 km
Nova Varos, Bus station
arr. 18:55
275.5 km
14:15 19:05 (04:50)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:15
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 14:30
dep. 14:30
8.5 km
Uzice, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:45
196.6 km
Zlatibor, Pijaca
arr. 18:15
dep. 18:15
221.7 km
Kokin Brod
arr. 18:52
dep. 18:52
252.8 km
Nova Varos, Bus station
arr. 19:05
263 km
16:40 21:46 (05:06)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:40
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 16:53
dep. 16:53
8.5 km
Lucani, Bus station
arr. 19:45
dep. 19:45
168.2 km
Pozega, Bus station
arr. 20:07
dep. 20:07
178.5 km
Uzice, Bus station
arr. 20:34
dep. 20:34
202.2 km
Zlatibor, preko puta pijace
arr. 21:00
dep. 21:00
227.3 km
Dobroselnica kod Čajetine, Vodice
arr. 21:13
dep. 21:13
239.7 km
Dobroselnica kod Čajetine, Borova Glava
arr. 21:15
dep. 21:15
241.6 km
Draglica
arr. 21:22
dep. 21:22
247.8 km
Draglica, Tavnik
arr. 21:25
dep. 21:25
250.7 km
Negbina
arr. 21:28
dep. 21:28
253.9 km
Kokin Brod
arr. 21:33
dep. 21:33
258.4 km
Nova Varos, Bus station
arr. 21:46
268.6 km
16:45 21:20 (04:35)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:45
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 17:00
dep. 17:00
8.5 km
Uzice, Bus station
arr. 20:00
dep. 20:00
196.6 km
Zlatibor, Pijaca
arr. 20:30
dep. 20:30
221.7 km
Nova Varos, Bus station
arr. 21:20
263 km
18:25 23:10 (04:45)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 18:25
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 18:38
dep. 18:38
8.5 km
Zlatibor, Pijaca
arr. 22:25
dep. 22:25
228.4 km
Nova Varos, Bus station
arr. 23:10
268.9 km
22:00 02:38 (04:38)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 22:00
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 22:13
dep. 22:13
8.5 km
Lucani, Bus station
arr. 00:44
dep. 00:44
168.2 km
Pozega, Bus station
arr. 00:59
dep. 00:59
178.5 km
Uzice, Bus station
arr. 01:26
dep. 01:26
202.2 km
Zlatibor, preko puta pijace
arr. 01:52
dep. 01:52
227.3 km
Dobroselnica kod Čajetine, Vodice
arr. 02:05
dep. 02:05
239.7 km
Dobroselnica kod Čajetine, Borova Glava
arr. 02:07
dep. 02:07
241.6 km
Draglica
arr. 02:14
dep. 02:14
247.8 km
Draglica, Tavnik
arr. 02:17
dep. 02:17
250.7 km
Negbina
arr. 02:20
dep. 02:20
253.9 km
Kokin Brod
arr. 02:25
dep. 02:25
258.4 km
Nova Varos, Bus station
arr. 02:38
268.6 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Nova Varos su međusobno udaljena ~251 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće -05h i 0min., a najduže 05h i 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 06:15 h, dok je poslednji polazak u 22:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.