Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Beograd (Belgrade) - Nis timetable

monday, 20.08.2018.
00:30 04:05 (03:35)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 00:30
Aleksinac, Bus station
arr. 03:15
dep. 03:15
205 km
Nis, Bus station
arr. 03:45
dep. 04:00
236 km
arr. 04:05
238 km
00:45 04:35 (03:50)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 00:45
Aleksinac, Bus station
arr. 04:05
dep. 04:07
205 km
Nis, Bus station
arr. 04:35
236 km
04:00 09:30 (05:30)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 04:00
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 04:17
dep. 04:18
16 km
Ripanj, Railway station
arr. 04:28
dep. 04:29
24 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 04:45
dep. 04:46
39 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 04:54
dep. 04:54
47 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 05:07
dep. 05:08
53 km
Mladenovac, Railway station
arr. 05:12
dep. 05:13
60 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 05:19
dep. 05:20
67 km
Rabrovac, Railway station
arr. 05:23
dep. 05:23
70 km
Kusadak, Railway station
arr. 05:27
dep. 05:28
75 km
arr. 05:31
dep. 05:31
80 km
Glibovac, Railway station
arr. 05:34
dep. 05:35
83 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 05:39
dep. 05:40
88 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 05:46
dep. 05:47
95 km
Velika Plana, Railway station
arr. 05:51
dep. 05:52
101 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 05:55
dep. 05:55
106 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 05:59
dep. 05:59
109 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 06:02
dep. 06:03
112 km
arr. 06:09
dep. 06:10
119 km
Lapovo, Ranzirna
arr. 06:13
dep. 06:13
121 km
Lapovo, Railway station
arr. 06:15
dep. 06:17
122 km
Brzan, Railway station
arr. 06:26
dep. 06:26
129 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 06:31
dep. 06:31
130 km
Bagrdan, Railway station
arr. 06:36
dep. 06:37
134 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 06:47
dep. 06:47
141 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 06:52
dep. 06:52
146 km
Jagodina, Railway station
arr. 06:58
dep. 06:59
151 km
arr. 07:04
dep. 07:04
156 km
Cuprija, Railway station
arr. 07:09
dep. 07:10
165 km
Paracin, Railway station
arr. 07:16
dep. 07:17
173 km
arr. 07:33
dep. 07:33
182 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 07:37
dep. 07:37
185 km
Cicevac, Railway station
arr. 07:45
dep. 07:46
191 km
Lucina, Railway station
arr. 07:49
dep. 07:49
193 km
Stalac, Railway station
arr. 07:52
dep. 07:53
196 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 08:08
dep. 08:09
207 km
Cerovo, Railway station
arr. 08:13
dep. 08:13
211 km
arr. 08:15
dep. 08:15
213 km
Djunis, Railway station
arr. 08:18
dep. 08:19
217 km
Vitkovac kod Aleksinca, Railway station
arr. 08:23
dep. 08:23
222 km
Donji Ljubes, Railway station
arr. 08:25
dep. 08:25
223 km
Gornji Ljubes, Railway station
arr. 08:28
dep. 08:28
226 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 08:32
dep. 08:33
229 km
Trnjane kod Aleksinca, Railway station
arr. 08:37
dep. 08:37
232 km
Donji Adrovac, Railway station
arr. 08:40
dep. 08:41
234 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 08:45
dep. 08:46
239 km
Nozrina, Railway station
arr. 08:50
dep. 08:50
242 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 08:52
dep. 08:52
243 km
Tesica, Railway station
arr. 08:55
dep. 08:55
247 km
Grejac, Railway station
arr. 08:59
dep. 09:00
250 km
arr. 09:04
dep. 09:04
253 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 09:06
dep. 09:06
256 km
Vrtiste, Railway station
arr. 09:09
dep. 09:09
260 km
Trupale, Railway station
arr. 09:12
dep. 09:13
262 km
arr. 09:21
dep. 09:22
268 km
arr. 09:30
271 km
04:45 07:55 (03:10)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 04:45
Nis, Bus station
arr. 07:55
236 km
05:50 09:08 (03:18)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 05:50
Aleksinac, Bus station
arr. 08:28
dep. 08:30
205 km
Nis, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
236 km
arr. 09:05
dep. 09:05
238 km
arr. 09:08
240 km
06:30 10:15 (03:45)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 06:30
Velika Plana, Bus station
arr. 07:45
dep. 07:45
93 km
Jagodina, Bus station
arr. 08:35
dep. 08:35
134 km
Cuprija, Bus station
arr. 08:50
dep. 08:50
144 km
Aleksinac, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
205 km
Nis, Bus station
arr. 10:05
dep. 10:10
236 km
arr. 10:15
237 km
06:40 11:26 (04:46)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:40
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 06:57
dep. 06:59
16 km
Mladenovac, Railway station
arr. 07:46
dep. 07:47
60 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 08:07
dep. 08:08
88 km
Velika Plana, Railway station
arr. 08:16
dep. 08:17
101 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 08:27
dep. 08:28
112 km
arr. 08:34
dep. 08:35
119 km
Lapovo, Railway station
arr. 08:39
dep. 08:40
122 km
Jagodina, Railway station
arr. 09:19
dep. 09:20
151 km
Cuprija, Railway station
arr. 09:28
dep. 09:29
165 km
Paracin, Railway station
arr. 09:35
dep. 09:36
173 km
Cicevac, Railway station
arr. 10:03
dep. 10:03
191 km
Stalac, Railway station
arr. 10:08
dep. 10:09
196 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 10:26
dep. 10:27
207 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 10:43
dep. 10:44
229 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 10:52
dep. 10:53
239 km
arr. 11:26
271 km
07:05 10:15 (03:10)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 07:05
Nis, Bus station
arr. 10:15
236 km
07:35 13:10 (05:35)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:35
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 07:52
dep. 07:53
16 km
Ripanj, Railway station
arr. 08:03
dep. 08:03
24 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 08:19
dep. 08:19
39 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 08:27
dep. 08:28
47 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 08:33
dep. 08:33
53 km
Mladenovac, Railway station
arr. 08:37
dep. 08:37
60 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 08:52
dep. 08:53
67 km
Rabrovac, Railway station
arr. 08:56
dep. 08:56
70 km
Kusadak, Railway station
arr. 09:00
dep. 09:01
75 km
arr. 09:04
dep. 09:04
80 km
Glibovac, Railway station
arr. 09:07
dep. 09:08
83 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 09:12
dep. 09:13
88 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 09:19
dep. 09:20
95 km
Velika Plana, Railway station
arr. 09:24
dep. 09:25
101 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 09:28
dep. 09:28
106 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 09:32
dep. 09:32
109 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 09:35
dep. 09:36
112 km
arr. 09:42
dep. 09:43
119 km
Lapovo, Railway station
arr. 09:47
dep. 09:57
122 km
Brzan, Railway station
arr. 10:06
dep. 10:06
129 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 10:11
dep. 10:11
130 km
Bagrdan, Railway station
arr. 10:16
dep. 10:17
134 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 10:27
dep. 10:27
141 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 10:32
dep. 10:32
146 km
Jagodina, Railway station
arr. 10:38
dep. 10:39
151 km
arr. 10:44
dep. 10:44
156 km
Cuprija, Railway station
arr. 10:49
dep. 10:50
165 km
Paracin, Railway station
arr. 10:56
dep. 10:57
173 km
arr. 11:13
dep. 11:13
182 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 11:17
dep. 11:17
185 km
Cicevac, Railway station
arr. 11:25
dep. 11:26
191 km
Lucina, Railway station
arr. 11:29
dep. 11:29
193 km
Stalac, Railway station
arr. 11:32
dep. 11:33
196 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 11:48
dep. 11:49
207 km
Cerovo, Railway station
arr. 11:53
dep. 11:53
211 km
arr. 11:55
dep. 11:56
213 km
Djunis, Railway station
arr. 11:59
dep. 12:00
217 km
Vitkovac kod Aleksinca, Railway station
arr. 12:04
dep. 12:04
222 km
Donji Ljubes, Railway station
arr. 12:06
dep. 12:06
223 km
Gornji Ljubes, Railway station
arr. 12:09
dep. 12:09
226 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 12:13
dep. 12:14
229 km
Trnjane kod Aleksinca, Railway station
arr. 12:18
dep. 12:18
232 km
Donji Adrovac, Railway station
arr. 12:21
dep. 12:21
234 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 12:25
dep. 12:26
239 km
Nozrina, Railway station
arr. 12:30
dep. 12:30
242 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 12:32
dep. 12:32
243 km
Tesica, Railway station
arr. 12:35
dep. 12:35
247 km
Grejac, Railway station
arr. 12:39
dep. 12:40
250 km
arr. 12:44
dep. 12:44
253 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 12:46
dep. 12:46
256 km
Vrtiste, Railway station
arr. 12:49
dep. 12:49
260 km
Trupale, Railway station
arr. 12:52
dep. 12:53
262 km
arr. 13:01
dep. 13:02
268 km
arr. 13:10
271 km
07:40 10:50 (03:10)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 07:40
Nis, Bus station
arr. 10:50
236 km
07:50 10:55 (03:05)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 07:50
Nis, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:50
235 km
arr. 10:55
236 km
08:25 12:10 (03:45)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 08:25
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 08:31
dep. 08:31
3.4 km
Svilajnac, Bus station
arr. 09:49
dep. 10:00
110.1 km
Nis, Jastrebac
arr. 12:05
dep. 12:05
255.1 km
Nis, Biljur
arr. 12:10
259.1 km
09:00 12:20 (03:20)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:00
Aleksinac, Bus station
arr. 11:45
dep. 11:45
205 km
Nis, Bus station
arr. 12:15
dep. 12:15
236 km
arr. 12:20
238 km
09:06 13:41 (04:35)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 17.09.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:06
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 09:15
dep. 09:16
10 km
Mladenovac, Railway station
arr. 10:04
dep. 10:05
60 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 10:25
dep. 10:26
88 km
Velika Plana, Railway station
arr. 10:35
dep. 10:36
101 km
Lapovo, Railway station
arr. 10:55
dep. 10:57
122 km
Jagodina, Railway station
arr. 11:36
dep. 11:37
151 km
Cuprija, Railway station
arr. 11:46
dep. 11:47
165 km
Paracin, Railway station
arr. 11:53
dep. 11:54
173 km
Cicevac, Railway station
arr. 12:22
dep. 12:22
191 km
Stalac, Railway station
arr. 12:27
dep. 12:28
196 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 13:07
dep. 13:08
239 km
arr. 13:41
271 km
09:30 12:35 (03:05)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:30
Velika Plana, Bus station
arr. 10:40
dep. 10:41
90 km
Nis, Bus station
arr. 12:27
dep. 12:30
237.1 km
arr. 12:35
239.1 km
09:30 13:34 (04:04)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:30
Jagodina, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:27
134 km
Cuprija, Bus station
arr. 11:38
dep. 11:40
144 km
Paracin, Bus station
arr. 11:51
dep. 11:53
152 km
Razanj, Bus station
arr. 12:23
dep. 12:25
182 km
Aleksinac, Bus station
arr. 12:50
dep. 12:52
205 km
Nis, Bus station
arr. 13:20
dep. 13:30
236 km
arr. 13:34
238 km
10:15 13:25 (03:10)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 10:15
Nis, Bus station
arr. 13:25
236 km
10:55 13:55 (03:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 19.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 10:55
Aleksinac, Bus station
arr. 13:25
dep. 13:25
205 km
Nis, Bus station
arr. 13:55
236 km
11:20 15:10 (03:50)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 11:20
Jagodina, Bus station
arr. 13:15
dep. 13:17
134 km
Cuprija, Bus station
arr. 13:28
dep. 13:30
144 km
Paracin, Bus station
arr. 13:41
dep. 13:43
152 km
Razanj, Bus station
arr. 14:13
dep. 14:15
182 km
Aleksinac, Bus station
arr. 14:40
dep. 14:42
205 km
Nis, Bus station
arr. 15:10
236 km
11:50 15:05 (03:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 11:50
Nis, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:00
236 km
arr. 15:05
238 km
12:00 15:20 (03:20)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 12:00
Aleksinac, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:45
205 km
Nis, Bus station
arr. 15:15
dep. 15:15
236 km
arr. 15:20
238 km
12:30 15:52 (03:22)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 12:30
Aleksinac, Bus station
arr. 15:08
dep. 15:10
205 km
Nis, Bus station
arr. 15:40
dep. 15:45
236 km
arr. 15:50
dep. 15:50
238 km
Nis, Cele kula
arr. 15:51
dep. 15:51
240 km
Nis, EI
arr. 15:52
242 km
12:55 18:35 (05:40)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:55
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 13:12
dep. 13:13
16 km
Ripanj, Railway station
arr. 13:23
dep. 13:23
24 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 13:40
dep. 13:41
39 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 13:49
dep. 13:50
47 km
Mladenovac, Railway station
arr. 13:58
dep. 13:59
60 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 14:05
dep. 14:06
67 km
Rabrovac, Railway station
arr. 14:09
dep. 14:09
70 km
Kusadak, Railway station
arr. 14:13
dep. 14:14
75 km
arr. 14:17
dep. 14:17
80 km
Glibovac, Railway station
arr. 14:20
dep. 14:21
83 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 14:25
dep. 14:26
88 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 14:32
dep. 14:33
95 km
Velika Plana, Railway station
arr. 14:37
dep. 14:38
101 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 14:41
dep. 14:41
106 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 14:45
dep. 14:45
109 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 14:48
dep. 14:49
112 km
arr. 14:55
dep. 14:56
119 km
Lapovo, Railway station
arr. 15:00
dep. 15:10
122 km
Brzan, Railway station
arr. 15:19
dep. 15:19
129 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 15:24
dep. 15:24
130 km
Bagrdan, Railway station
arr. 15:29
dep. 15:30
134 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 15:40
dep. 15:40
141 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 15:45
dep. 15:45
146 km
Jagodina, Railway station
arr. 15:51
dep. 15:52
151 km
arr. 15:57
dep. 15:57
156 km
Cuprija, Railway station
arr. 16:02
dep. 16:03
165 km
Paracin, Railway station
arr. 16:09
dep. 16:10
173 km
arr. 16:26
dep. 16:26
182 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 16:30
dep. 16:30
185 km
Cicevac, Railway station
arr. 16:38
dep. 16:39
191 km
Lucina, Railway station
arr. 16:42
dep. 16:42
193 km
Stalac, Railway station
arr. 16:45
dep. 16:46
196 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 17:12
dep. 17:13
207 km
Cerovo, Railway station
arr. 17:17
dep. 17:17
211 km
arr. 17:19
dep. 17:20
213 km
Djunis, Railway station
arr. 17:23
dep. 17:24
217 km
Vitkovac kod Aleksinca, Railway station
arr. 17:28
dep. 17:28
222 km
Donji Ljubes, Railway station
arr. 17:30
dep. 17:30
223 km
Gornji Ljubes, Railway station
arr. 17:33
dep. 17:33
226 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 17:37
dep. 17:38
229 km
Trnjane kod Aleksinca, Railway station
arr. 17:42
dep. 17:42
232 km
Donji Adrovac, Railway station
arr. 17:45
dep. 17:45
234 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 17:49
dep. 17:50
239 km
Nozrina, Railway station
arr. 17:54
dep. 17:54
242 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 17:56
dep. 17:56
243 km
Tesica, Railway station
arr. 17:59
dep. 17:59
247 km
Grejac, Railway station
arr. 18:03
dep. 18:04
250 km
arr. 18:08
dep. 18:08
253 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 18:10
dep. 18:10
256 km
Vrtiste, Railway station
arr. 18:13
dep. 18:13
260 km
Trupale, Railway station
arr. 18:16
dep. 18:17
262 km
arr. 18:25
dep. 18:27
268 km
arr. 18:35
271 km
13:20 16:00 (02:40)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:20
Nis, Bus station
arr. 16:00
245 km
13:40 17:22 (03:42)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:40
Batocina, Bus station
arr. 15:19
dep. 15:35
120 km
Nis, Bus station
arr. 17:15
dep. 17:15
248.8 km
arr. 17:22
251 km
14:00 17:00 (03:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:00
Aleksinac, Bus station
arr. 16:32
dep. 16:35
205 km
Nis, Bus station
arr. 17:00
236 km
14:00 18:00 (04:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:00
Nis, Bus station
arr. 18:00
236 km
14:15 17:50 (03:35)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:15
Jagodina, Bus station
arr. 16:10
dep. 16:20
134 km
Aleksinac, Bus station
arr. 17:20
dep. 17:20
205 km
Nis, Bus station
arr. 17:50
236 km
14:20 17:30 (03:10)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:20
Nis, Bus station
arr. 17:30
236 km
14:30 18:05 (03:35)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:30
Aleksinac, Bus station
arr. 17:15
dep. 17:15
205 km
Nis, Bus station
arr. 17:45
dep. 18:00
236 km
arr. 18:05
238 km
14:30 18:15 (03:45)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:30
Velika Plana, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:50
83 km
Jagodina, Bus station
arr. 16:20
dep. 16:30
134 km
Cuprija, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
144 km
Aleksinac, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
202 km
Nis, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:10
232 km
arr. 18:15
233 km
14:45 18:15 (03:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 19.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:45
Nis, Bus station
arr. 17:55
dep. 18:10
236 km
arr. 18:15
237 km
15:00 18:50 (03:50)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:00
Jagodina, Bus station
arr. 16:55
dep. 16:57
134 km
Cuprija, Bus station
arr. 17:08
dep. 17:10
144 km
Paracin, Bus station
arr. 17:21
dep. 17:23
152 km
Razanj, Bus station
arr. 17:53
dep. 17:55
182 km
Aleksinac, Bus station
arr. 18:20
dep. 18:22
205 km
Nis, Bus station
arr. 18:50
236 km
15:22 21:00 (05:38)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:22
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 15:31
dep. 15:32
10 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 15:42
dep. 15:43
16 km
Ripanj, Railway station
arr. 15:53
dep. 15:54
24 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 16:10
dep. 16:11
39 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 16:19
dep. 16:20
47 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 16:25
dep. 16:25
53 km
Mladenovac, Railway station
arr. 16:29
dep. 16:29
60 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 16:41
dep. 16:42
67 km
Rabrovac, Railway station
arr. 16:45
dep. 16:45
70 km
Kusadak, Railway station
arr. 16:49
dep. 16:50
75 km
arr. 16:53
dep. 16:53
80 km
Glibovac, Railway station
arr. 16:56
dep. 16:57
83 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 17:01
dep. 17:01
88 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 17:14
dep. 17:15
95 km
Velika Plana, Railway station
arr. 17:19
dep. 17:20
101 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 17:23
dep. 17:23
106 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 17:27
dep. 17:27
109 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 17:30
dep. 17:31
112 km
arr. 17:37
dep. 17:37
119 km
Lapovo, Ranzirna
arr. 17:40
dep. 17:40
121 km
Lapovo, Railway station
arr. 17:42
dep. 17:47
122 km
Brzan, Railway station
arr. 17:56
dep. 17:56
129 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 18:01
dep. 18:01
130 km
Bagrdan, Railway station
arr. 18:06
dep. 18:07
134 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 18:17
dep. 18:17
141 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 18:22
dep. 18:22
146 km
Jagodina, Railway station
arr. 18:28
dep. 18:29
151 km
arr. 18:34
dep. 18:34
156 km
Cuprija, Railway station
arr. 18:39
dep. 18:40
165 km
Paracin, Railway station
arr. 18:46
dep. 18:47
173 km
arr. 19:03
dep. 19:03
182 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 19:07
dep. 19:07
185 km
Cicevac, Railway station
arr. 19:15
dep. 19:16
191 km
Lucina, Railway station
arr. 19:19
dep. 19:19
193 km
Stalac, Railway station
arr. 19:22
dep. 19:23
196 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 19:38
dep. 19:39
207 km
Cerovo, Railway station
arr. 19:43
dep. 19:43
211 km
arr. 19:45
dep. 19:45
213 km
Djunis, Railway station
arr. 19:48
dep. 19:49
217 km
Vitkovac kod Aleksinca, Railway station
arr. 19:53
dep. 19:53
222 km
Donji Ljubes, Railway station
arr. 19:55
dep. 19:55
223 km
Gornji Ljubes, Railway station
arr. 19:58
dep. 19:58
226 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 20:02
dep. 20:03
229 km
Trnjane kod Aleksinca, Railway station
arr. 20:07
dep. 20:07
232 km
Donji Adrovac, Railway station
arr. 20:10
dep. 20:11
234 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 20:15
dep. 20:16
239 km
Nozrina, Railway station
arr. 20:20
dep. 20:20
242 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 20:22
dep. 20:22
243 km
Tesica, Railway station
arr. 20:25
dep. 20:25
247 km
Grejac, Railway station
arr. 20:29
dep. 20:30
250 km
arr. 20:34
dep. 20:34
253 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 20:36
dep. 20:36
256 km
Vrtiste, Railway station
arr. 20:39
dep. 20:39
260 km
Trupale, Railway station
arr. 20:42
dep. 20:43
262 km
arr. 20:51
dep. 20:52
268 km
arr. 21:00
271 km
15:25 18:40 (03:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:25
Aleksinac, Bus station
arr. 18:10
dep. 18:10
205 km
Nis, Bus station
arr. 18:40
236 km
15:50 19:04 (03:14)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:50
Lapovo, Bus station
arr. 17:11
dep. 17:27
108 km
Nis, Bus station
arr. 19:04
240 km
16:15 19:25 (03:10)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:15
Nis, Bus station
arr. 19:25
236 km
16:30 19:30 (03:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:30
Nis, Bus station
arr. 19:25
dep. 19:25
235 km
arr. 19:30
236 km
16:40 20:06 (03:26)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:40
Aleksinac, Bus station
arr. 19:20
dep. 19:20
209.2 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 19:35
dep. 19:35
209.2 km
Donji Komren, Komren
arr. 20:01
dep. 20:01
236.9 km
Nis, Jastrebac
arr. 20:03
dep. 20:03
237.8 km
Nis, Bus station
arr. 20:06
239.8 km
17:10 21:15 (04:05)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:10
Jagodina, Bus station
arr. 19:05
dep. 19:07
134 km
Cuprija, Bus station
arr. 19:18
dep. 19:20
144 km
Paracin, Bus station
arr. 19:31
dep. 19:33
152 km
Razanj, Bus station
arr. 20:03
dep. 20:05
182 km
Aleksinac, Bus station
arr. 20:30
dep. 20:32
205 km
Nis, Bus station
arr. 21:00
dep. 21:00
236 km
arr. 21:09
dep. 21:09
238.5 km
Nis, Cele kula
arr. 21:12
dep. 21:12
239.8 km
Nis, EI
arr. 21:15
241.9 km
17:20 22:04 (04:44)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:20
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 17:37
dep. 17:38
16 km
Mladenovac, Railway station
arr. 18:22
dep. 18:23
60 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 18:43
dep. 18:44
88 km
Velika Plana, Railway station
arr. 18:53
dep. 18:54
101 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 19:03
dep. 19:04
112 km
arr. 19:10
dep. 19:11
119 km
Lapovo, Railway station
arr. 19:15
dep. 19:16
122 km
Jagodina, Railway station
arr. 19:55
dep. 19:56
151 km
Cuprija, Railway station
arr. 20:04
dep. 20:05
165 km
Paracin, Railway station
arr. 20:11
dep. 20:12
173 km
Cicevac, Railway station
arr. 20:39
dep. 20:39
191 km
Stalac, Railway station
arr. 20:44
dep. 20:45
196 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 21:02
dep. 21:03
207 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 21:20
dep. 21:21
229 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 21:30
dep. 21:31
239 km
arr. 22:04
271 km
17:45 21:07 (03:22)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:45
Razanj, Bus station
arr. 20:05
dep. 20:10
182 km
Nis, Bus station
arr. 20:55
dep. 21:00
237.1 km
arr. 21:07
239.3 km
18:00 21:20 (03:20)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 18:00
Aleksinac, Bus station
arr. 20:45
dep. 20:45
205 km
Nis, Bus station
arr. 21:15
dep. 21:15
236 km
arr. 21:20
238 km
18:05 21:05 (03:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 18:05
Nis, Bus station
arr. 21:05
236 km
18:20 22:05 (03:45)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 18:20
Velika Plana, Bus station
arr. 19:35
dep. 19:35
93 km
Jagodina, Bus station
arr. 20:25
dep. 20:25
134 km
Cuprija, Bus station
arr. 20:40
dep. 20:40
144 km
Aleksinac, Bus station
arr. 21:25
dep. 21:25
205 km
Nis, Bus station
arr. 21:55
dep. 22:00
236 km
arr. 22:05
237 km
18:21 23:06 (04:45)
Topcider
The timetable is valid until: 01.10.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Topcider
dep. 18:21
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 18:30
dep. 18:32
10 km
Mladenovac, Railway station
arr. 19:20
dep. 19:21
60 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 19:41
dep. 19:42
88 km
Velika Plana, Railway station
arr. 19:51
dep. 19:52
101 km
Lapovo, Railway station
arr. 20:12
dep. 20:22
122 km
Jagodina, Railway station
arr. 21:01
dep. 21:02
151 km
Cuprija, Railway station
arr. 21:11
dep. 21:12
165 km
Paracin, Railway station
arr. 21:18
dep. 21:19
173 km
Cicevac, Railway station
arr. 21:47
dep. 21:47
191 km
Stalac, Railway station
arr. 21:52
dep. 21:53
196 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 22:32
dep. 22:33
239 km
arr. 23:06
271 km
19:00 22:50 (03:50)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 19:00
Jagodina, Bus station
arr. 20:55
dep. 20:57
134 km
Cuprija, Bus station
arr. 21:08
dep. 21:10
144 km
Paracin, Bus station
arr. 21:21
dep. 21:23
152 km
Aleksinac, Bus station
arr. 22:20
dep. 22:22
205 km
Nis, Bus station
arr. 22:50
236 km
20:00 23:15 (03:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 20:00
Nis, Bus station
arr. 23:10
236 km
21:00 00:05 (03:05)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 21:00
Nis, Bus station
arr. 00:00
dep. 00:00
240 km
arr. 00:05
242 km
22:00 01:10 (03:10)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 22:00
Nis, Bus station
arr. 01:10
236 km
23:15 02:25 (03:10)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 23:15
Nis, Bus station
arr. 02:25
236 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Nis su međusobno udaljena ~244 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 40min., a najduže 05h i 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 11 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 00:30 h, dok je poslednji polazak u 23:15 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Beograd (Belgrade) - Nis iznosi od 900,00 RSD do 1.200,00 RSD.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.