Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Beograd (Belgrade) - Mrcajevci timetable

thursday, 20.02.2020.
06:00 08:47 (02:47)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 06:00
arr. 07:19
dep. 07:19
74 km
Ljig, Bus station
arr. 07:29
dep. 07:29
83 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 07:44
dep. 07:44
100 km
Zagrade kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 07:49
dep. 07:49
105 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 07:56
dep. 07:56
112 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 08:10
dep. 08:15
124 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 08:24
dep. 08:24
131 km
Preljina
arr. 08:33
dep. 08:33
139 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 08:37
dep. 08:37
143 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 08:42
dep. 08:42
146 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 08:47
149 km
09:00 12:30 (03:30)
BAS - Central bus stationRadovici
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:00
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 09:12
dep. 09:12
8 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 10:05
dep. 10:05
61 km
arr. 10:15
dep. 10:15
71 km
Liplje, I
arr. 10:18
dep. 10:18
75 km
Moravci, Magistrala
arr. 10:21
dep. 10:21
78 km
Ljig, Bus station
arr. 10:25
dep. 10:35
81 km
Dici, Magistrala
arr. 10:43
dep. 10:43
89 km
Stavica, Magistrala
arr. 10:48
dep. 10:48
94 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 10:53
dep. 10:53
99 km
Reljinci, Magistrala
arr. 10:55
dep. 10:55
101 km
Zagrade kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 10:58
dep. 10:58
104 km
Brezovica kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 11:02
dep. 11:02
107 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 11:07
dep. 11:07
110 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 11:12
dep. 11:12
114 km
Svrackovci, Škola
arr. 11:20
dep. 11:20
117 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
123 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 11:37
dep. 11:37
130 km
Preljina
arr. 11:45
dep. 11:45
139 km
Konjevici
arr. 11:47
dep. 11:47
141 km
Cacak, Bus station
arr. 11:55
dep. 11:55
146 km
Preljina, Put M-5
arr. 12:10
dep. 12:10
152.8 km
Baluga (Ljubicska), Spomenici
arr. 12:12
dep. 12:12
154.1 km
Stancici, Čegar
arr. 12:15
dep. 12:15
156.2 km
Stancici
arr. 12:16
dep. 12:16
156.9 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 12:17
dep. 12:17
158.1 km
Mojsinje kod Cacka, Šeškina Kuća
arr. 12:19
dep. 12:19
159.4 km
Donja Gorevnica, Stara kafana
arr. 12:20
dep. 12:20
160.1 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 12:21
dep. 12:21
161.3 km
Mrcajevci, Dragacevica
arr. 12:23
dep. 12:23
162.3 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 12:26
dep. 12:26
164.3 km
Mrcajevci, Radovici
arr. 12:30
166.4 km
12:30 15:17 (02:47)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 12:30
Ljig, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:15
83 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 14:57
dep. 14:57
124 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 15:17
149 km
14:45 17:20 (02:35)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:45
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 15:05
dep. 15:05
13 km
arr. 16:02
dep. 16:02
71 km
Ljig, Bus station
arr. 16:12
dep. 16:17
81 km
Stavica, Magistrala
arr. 16:28
dep. 16:28
95 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 16:33
dep. 16:33
100 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 16:41
dep. 16:41
107 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 16:45
dep. 16:45
116 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 16:54
dep. 16:54
124 km
Preljina
arr. 17:10
dep. 17:10
139 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 17:20
150 km
15:00 17:55 (02:55)
BAS - Central bus stationRadovici
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:00
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 15:12
dep. 15:12
8 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 16:05
dep. 16:05
61 km
arr. 16:15
dep. 16:15
71 km
Liplje, I
arr. 16:18
dep. 16:18
75 km
Moravci, Magistrala
arr. 16:21
dep. 16:21
78 km
Ljig, Bus station
arr. 16:25
dep. 16:35
81 km
Preljina
arr. 17:15
dep. 17:15
139 km
Konjevici
arr. 17:17
dep. 17:17
141 km
Cacak, Bus station
arr. 17:20
dep. 17:20
146 km
Preljina, Put M-5
arr. 17:35
dep. 17:35
152.8 km
Baluga (Ljubicska), Spomenici
arr. 17:37
dep. 17:37
154.1 km
Stancici, Čegar
arr. 17:40
dep. 17:40
156.2 km
Stancici
arr. 17:41
dep. 17:41
156.9 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 17:42
dep. 17:42
158.1 km
Mojsinje kod Cacka, Šeškina Kuća
arr. 17:44
dep. 17:44
159.4 km
Donja Gorevnica, Stara kafana
arr. 17:45
dep. 17:45
160.1 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 17:46
dep. 17:46
161.3 km
Mrcajevci, Dragacevica
arr. 17:48
dep. 17:48
162.3 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 17:51
dep. 17:51
164.3 km
Mrcajevci, Radovici
arr. 17:55
166.4 km
16:15 18:50 (02:35)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:15
arr. 17:30
dep. 17:30
71 km
Liplje, I
arr. 17:35
dep. 17:35
76 km
Ljig, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:45
83 km
Donji Banjani
arr. 17:50
dep. 17:50
90 km
Stavica, Magistrala
arr. 17:55
dep. 17:55
95 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 18:00
dep. 18:00
100 km
Zagrade kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 18:05
dep. 18:05
102 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 18:15
dep. 18:15
107 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 18:20
dep. 18:20
116 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 18:25
dep. 18:25
124 km
Preljina
arr. 18:35
dep. 18:35
139 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 18:45
dep. 18:45
144 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 18:50
150 km
17:30 20:35 (03:05)
BAS - Central bus stationRadovici
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:30
Ljig, Bus station
arr. 18:50
dep. 18:50
81 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 19:35
dep. 19:35
123 km
Cacak, Bus station
arr. 20:00
dep. 20:00
146 km
Konjevici
arr. 20:12
dep. 20:12
150.8 km
Preljina, Put M-5
arr. 20:15
dep. 20:15
152.8 km
Baluga (Ljubicska), Spomenici
arr. 20:17
dep. 20:17
154.1 km
Stancici, Čegar
arr. 20:20
dep. 20:20
156.2 km
Stancici
arr. 20:21
dep. 20:21
156.9 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 20:22
dep. 20:22
158.1 km
Mojsinje kod Cacka, Šeškina Kuća
arr. 20:24
dep. 20:24
159.4 km
Donja Gorevnica, Stara kafana
arr. 20:25
dep. 20:25
160.1 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 20:26
dep. 20:26
161.3 km
Mrcajevci, Dragacevica
arr. 20:28
dep. 20:28
162.3 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 20:31
dep. 20:31
164.3 km
Mrcajevci, Radovici
arr. 20:35
166.4 km
18:00 20:55 (02:55)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 18:00
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 18:05
dep. 18:05
2 km
arr. 19:20
dep. 19:20
71 km
Liplje, I
arr. 19:25
dep. 19:25
76 km
Ljig, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
83 km
Donji Banjani
arr. 19:35
dep. 19:35
90 km
Stavica, Magistrala
arr. 19:40
dep. 19:40
95 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 19:45
dep. 19:45
100 km
Zagrade kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 19:50
dep. 19:50
102 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 19:55
dep. 19:55
107 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 20:05
dep. 20:05
116 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 20:25
dep. 20:25
124 km
Preljina
arr. 20:35
dep. 20:35
139 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 20:45
dep. 20:45
144 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 20:55
150 km
20:30 23:30 (03:00)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 20:30
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 20:35
dep. 20:35
2 km
arr. 21:50
dep. 21:50
71 km
Liplje, I
arr. 21:55
dep. 21:55
76 km
Ljig, Bus station
arr. 22:00
dep. 22:00
83 km
Donji Banjani
arr. 22:05
dep. 22:05
90 km
Stavica, Magistrala
arr. 22:10
dep. 22:10
95 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 22:15
dep. 22:15
100 km
Zagrade kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 22:20
dep. 22:20
102 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 22:25
dep. 22:25
107 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 22:35
dep. 22:35
116 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 22:55
dep. 22:55
124 km
Preljina
arr. 23:10
dep. 23:10
139 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 23:20
dep. 23:20
144 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 23:30
150 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Mrcajevci su međusobno udaljena ~156 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 35min., a najduže 03h i 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 20:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.