Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Beograd (Belgrade) - Mionica timetable

wednesday, 22.05.2019.
06:00 08:08 (02:08)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.08.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 06:00
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 06:07
dep. 06:07
5 km
Umka, Center
arr. 06:24
dep. 06:24
22 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 06:30
dep. 06:30
28 km
Obrenovac, Bus station
arr. 06:34
dep. 06:34
31 km
Zvecka, Rampa
arr. 06:40
dep. 06:40
36 km
Stubline, Sremčevići
arr. 06:44
dep. 06:44
40 km
Stubline, Center
arr. 06:47
dep. 06:47
43 km
Piroman, Center
arr. 06:52
dep. 06:52
48 km
Loncanik, Center
arr. 06:56
dep. 06:56
52 km
Milorci, Valjevski put
arr. 06:59
dep. 06:59
55 km
Crvena Jabuka kod Uba, Center
arr. 07:03
dep. 07:03
58 km
Bogdanovica, Ulaz
arr. 07:06
dep. 07:06
60 km
arr. 07:10
dep. 07:30
63 km
Ub, Vucijak
arr. 07:34
dep. 07:34
66 km
Murgas, Magacin
arr. 07:36
dep. 07:36
68 km
Bajevac, Groblje
arr. 07:38
dep. 07:38
70 km
Bajevac, Skola
arr. 07:40
dep. 07:40
72 km
Stepanje, Prodavnica
arr. 07:42
dep. 07:42
74 km
arr. 07:45
dep. 07:45
76 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 07:50
dep. 07:50
80 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 07:55
dep. 07:55
84 km
Radobic
arr. 08:00
dep. 08:00
88 km
Mionica, Bus station
arr. 08:05
dep. 08:05
92 km
Mionica, Paštrićki Put
arr. 08:08
94 km
15:00 16:50 (01:50)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every second day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:00
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 15:13
dep. 15:13
8.5 km
Mionica, Bus station
arr. 16:50
87.7 km
 
Departures on: thursday, 23.05.2019.
06:00 08:08 (02:08)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.08.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 06:00
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 06:07
dep. 06:07
5 km
Umka, Center
arr. 06:24
dep. 06:24
22 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 06:30
dep. 06:30
28 km
Obrenovac, Bus station
arr. 06:34
dep. 06:34
31 km
Zvecka, Rampa
arr. 06:40
dep. 06:40
36 km
Stubline, Sremčevići
arr. 06:44
dep. 06:44
40 km
Stubline, Center
arr. 06:47
dep. 06:47
43 km
Piroman, Center
arr. 06:52
dep. 06:52
48 km
Loncanik, Center
arr. 06:56
dep. 06:56
52 km
Milorci, Valjevski put
arr. 06:59
dep. 06:59
55 km
Crvena Jabuka kod Uba, Center
arr. 07:03
dep. 07:03
58 km
Bogdanovica, Ulaz
arr. 07:06
dep. 07:06
60 km
arr. 07:10
dep. 07:30
63 km
Ub, Vucijak
arr. 07:34
dep. 07:34
66 km
Murgas, Magacin
arr. 07:36
dep. 07:36
68 km
Bajevac, Groblje
arr. 07:38
dep. 07:38
70 km
Bajevac, Skola
arr. 07:40
dep. 07:40
72 km
Stepanje, Prodavnica
arr. 07:42
dep. 07:42
74 km
arr. 07:45
dep. 07:45
76 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 07:50
dep. 07:50
80 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 07:55
dep. 07:55
84 km
Radobic
arr. 08:00
dep. 08:00
88 km
Mionica, Bus station
arr. 08:05
dep. 08:05
92 km
Mionica, Paštrićki Put
arr. 08:08
94 km
 
Departures on: friday, 24.05.2019.
06:00 08:08 (02:08)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.08.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 06:00
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 06:07
dep. 06:07
5 km
Umka, Center
arr. 06:24
dep. 06:24
22 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 06:30
dep. 06:30
28 km
Obrenovac, Bus station
arr. 06:34
dep. 06:34
31 km
Zvecka, Rampa
arr. 06:40
dep. 06:40
36 km
Stubline, Sremčevići
arr. 06:44
dep. 06:44
40 km
Stubline, Center
arr. 06:47
dep. 06:47
43 km
Piroman, Center
arr. 06:52
dep. 06:52
48 km
Loncanik, Center
arr. 06:56
dep. 06:56
52 km
Milorci, Valjevski put
arr. 06:59
dep. 06:59
55 km
Crvena Jabuka kod Uba, Center
arr. 07:03
dep. 07:03
58 km
Bogdanovica, Ulaz
arr. 07:06
dep. 07:06
60 km
arr. 07:10
dep. 07:30
63 km
Ub, Vucijak
arr. 07:34
dep. 07:34
66 km
Murgas, Magacin
arr. 07:36
dep. 07:36
68 km
Bajevac, Groblje
arr. 07:38
dep. 07:38
70 km
Bajevac, Skola
arr. 07:40
dep. 07:40
72 km
Stepanje, Prodavnica
arr. 07:42
dep. 07:42
74 km
arr. 07:45
dep. 07:45
76 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 07:50
dep. 07:50
80 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 07:55
dep. 07:55
84 km
Radobic
arr. 08:00
dep. 08:00
88 km
Mionica, Bus station
arr. 08:05
dep. 08:05
92 km
Mionica, Paštrićki Put
arr. 08:08
94 km
15:00 16:50 (01:50)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every second day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:00
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 15:13
dep. 15:13
8.5 km
Mionica, Bus station
arr. 16:50
87.7 km
 
Departures on: saturday, 25.05.2019.
06:00 08:08 (02:08)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.08.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 06:00
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 06:07
dep. 06:07
5 km
Umka, Center
arr. 06:24
dep. 06:24
22 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 06:30
dep. 06:30
28 km
Obrenovac, Bus station
arr. 06:34
dep. 06:34
31 km
Zvecka, Rampa
arr. 06:40
dep. 06:40
36 km
Stubline, Sremčevići
arr. 06:44
dep. 06:44
40 km
Stubline, Center
arr. 06:47
dep. 06:47
43 km
Piroman, Center
arr. 06:52
dep. 06:52
48 km
Loncanik, Center
arr. 06:56
dep. 06:56
52 km
Milorci, Valjevski put
arr. 06:59
dep. 06:59
55 km
Crvena Jabuka kod Uba, Center
arr. 07:03
dep. 07:03
58 km
Bogdanovica, Ulaz
arr. 07:06
dep. 07:06
60 km
arr. 07:10
dep. 07:30
63 km
Ub, Vucijak
arr. 07:34
dep. 07:34
66 km
Murgas, Magacin
arr. 07:36
dep. 07:36
68 km
Bajevac, Groblje
arr. 07:38
dep. 07:38
70 km
Bajevac, Skola
arr. 07:40
dep. 07:40
72 km
Stepanje, Prodavnica
arr. 07:42
dep. 07:42
74 km
arr. 07:45
dep. 07:45
76 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 07:50
dep. 07:50
80 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 07:55
dep. 07:55
84 km
Radobic
arr. 08:00
dep. 08:00
88 km
Mionica, Bus station
arr. 08:05
dep. 08:05
92 km
Mionica, Paštrićki Put
arr. 08:08
94 km
 
Departures on: sunday, 26.05.2019.
06:00 08:08 (02:08)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.08.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 06:00
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 06:07
dep. 06:07
5 km
Umka, Center
arr. 06:24
dep. 06:24
22 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 06:30
dep. 06:30
28 km
Obrenovac, Bus station
arr. 06:34
dep. 06:34
31 km
Zvecka, Rampa
arr. 06:40
dep. 06:40
36 km
Stubline, Sremčevići
arr. 06:44
dep. 06:44
40 km
Stubline, Center
arr. 06:47
dep. 06:47
43 km
Piroman, Center
arr. 06:52
dep. 06:52
48 km
Loncanik, Center
arr. 06:56
dep. 06:56
52 km
Milorci, Valjevski put
arr. 06:59
dep. 06:59
55 km
Crvena Jabuka kod Uba, Center
arr. 07:03
dep. 07:03
58 km
Bogdanovica, Ulaz
arr. 07:06
dep. 07:06
60 km
arr. 07:10
dep. 07:30
63 km
Ub, Vucijak
arr. 07:34
dep. 07:34
66 km
Murgas, Magacin
arr. 07:36
dep. 07:36
68 km
Bajevac, Groblje
arr. 07:38
dep. 07:38
70 km
Bajevac, Skola
arr. 07:40
dep. 07:40
72 km
Stepanje, Prodavnica
arr. 07:42
dep. 07:42
74 km
arr. 07:45
dep. 07:45
76 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 07:50
dep. 07:50
80 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 07:55
dep. 07:55
84 km
Radobic
arr. 08:00
dep. 08:00
88 km
Mionica, Bus station
arr. 08:05
dep. 08:05
92 km
Mionica, Paštrićki Put
arr. 08:08
94 km
15:00 16:50 (01:50)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every second day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:00
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 15:13
dep. 15:13
8.5 km
Mionica, Bus station
arr. 16:50
87.7 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Mionica su međusobno udaljena ~92 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 50min., a najduže 02h i 08min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 15:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.