Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Belgrade (Beograd) - Milorci timetable

friday, 10.07.2020.
06:00 06:59 (00:59)
BAS - Central bus stationValjevski put
The timetable is valid until: 31.08.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 06:00
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 06:07
dep. 06:07
5 km
Umka, Center
arr. 06:24
dep. 06:24
22 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 06:30
dep. 06:30
28 km
Obrenovac, Bus station
arr. 06:34
dep. 06:34
31 km
Zvecka, Rampa
arr. 06:40
dep. 06:40
36 km
Stubline, Sremčevići
arr. 06:44
dep. 06:44
40 km
Stubline, Center
arr. 06:47
dep. 06:47
43 km
Piroman, Center
arr. 06:52
dep. 06:52
48 km
Loncanik, Center
arr. 06:56
dep. 06:56
52 km
Milorci, Valjevski put
arr. 06:59
55 km
07:15 08:14 (00:59)
BAS - Central bus stationValjevski put
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 07:15
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 07:20
dep. 07:20
5 km
Umka, Center
arr. 07:38
dep. 07:38
22 km
Obrenovac, Bus station
arr. 07:48
dep. 07:48
31 km
Stubline, Center
arr. 08:01
dep. 08:01
43 km
Piroman, Center
arr. 08:07
dep. 08:07
48 km
Milorci, Valjevski put
arr. 08:14
55 km
08:00 09:01 (01:01)
BAS - Central bus stationValjevski put
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 08:00
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 08:08
dep. 08:08
5 km
Umka, Center
arr. 08:23
dep. 08:23
22 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 08:28
dep. 08:28
28 km
Obrenovac, Topolice
arr. 08:33
dep. 08:33
29 km
Obrenovac, Bus station
arr. 08:35
dep. 08:35
31 km
Zvecka, Rampa
arr. 08:38
dep. 08:38
32 km
Stubline, Sremčevići
arr. 08:43
dep. 08:43
36 km
Stubline, Center
arr. 08:48
dep. 08:48
43 km
Piroman, Center
arr. 08:54
dep. 08:54
48 km
Loncanik, Center
arr. 08:58
dep. 08:58
52 km
Milorci, Valjevski put
arr. 09:01
55 km
09:00 10:00 (01:00)
BAS - Central bus stationValjevski put
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 09:00
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 09:07
dep. 09:07
5 km
Umka, Center
arr. 09:25
dep. 09:25
22 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 09:30
dep. 09:30
28 km
Obrenovac, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
31 km
Zvecka, Rampa
arr. 09:40
dep. 09:40
36 km
Stubline, Sremčevići
arr. 09:45
dep. 09:45
40 km
Stubline, Center
arr. 09:47
dep. 09:47
43 km
Piroman, Center
arr. 09:53
dep. 09:53
48 km
Loncanik, Center
arr. 09:57
dep. 09:57
52 km
Milorci, Valjevski put
arr. 10:00
55 km
09:40 10:57 (01:17)
BAS - Central bus stationValjevski put
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 09:40
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 09:52
dep. 09:52
5.2 km
Umka, Center
arr. 10:08
dep. 10:08
21.7 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 10:15
dep. 10:15
26.7 km
Obrenovac, Topolice
arr. 10:22
dep. 10:22
31 km
Obrenovac, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
32.6 km
Zvecka, Rampa
arr. 10:38
dep. 10:38
37.5 km
Stubline, Sremčevići
arr. 10:42
dep. 10:42
40.8 km
Stubline, Center
arr. 10:47
dep. 10:47
44.1 km
Piroman, Center
arr. 10:51
dep. 10:51
47.1 km
Loncanik, Center
arr. 10:54
dep. 10:54
49.7 km
Milorci, Valjevski put
arr. 10:57
51.8 km
10:30 11:37 (01:07)
BAS - Central bus stationValjevski put
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 10:30
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 10:42
dep. 10:42
5 km
Umka, Center
arr. 10:57
dep. 10:57
22 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 11:05
dep. 11:05
28 km
Obrenovac, Bus station
arr. 11:10
dep. 11:10
31 km
Zvecka, Rampa
arr. 11:18
dep. 11:18
36 km
Stubline, Sremčevići
arr. 11:22
dep. 11:22
40 km
Stubline, Center
arr. 11:25
dep. 11:25
43 km
Piroman, Center
arr. 11:30
dep. 11:30
48 km
Loncanik, Center
arr. 11:34
dep. 11:34
52 km
Milorci, Valjevski put
arr. 11:37
55 km
12:00 13:00 (01:00)
BAS - Central bus stationValjevski put
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 12:00
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 12:05
dep. 12:05
5 km
Umka, Center
arr. 12:25
dep. 12:25
22 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 12:30
dep. 12:30
28 km
Obrenovac, Bus station
arr. 12:35
dep. 12:35
31 km
Zvecka, Rampa
arr. 12:40
dep. 12:40
36 km
Stubline, Sremčevići
arr. 12:44
dep. 12:44
40 km
Stubline, Center
arr. 12:47
dep. 12:47
43 km
Piroman, Center
arr. 12:53
dep. 12:53
48 km
Loncanik, Center
arr. 12:57
dep. 12:57
52 km
Milorci, Valjevski put
arr. 13:00
55 km
12:30 13:31 (01:01)
BAS - Central bus stationValjevski put
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 12:30
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 12:38
dep. 12:38
5 km
Umka, Center
arr. 12:53
dep. 12:53
22 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 12:58
dep. 12:58
28 km
Obrenovac, Topolice
arr. 13:03
dep. 13:03
29 km
Obrenovac, Bus station
arr. 13:05
dep. 13:05
31 km
Zvecka, Rampa
arr. 13:08
dep. 13:08
32 km
Stubline, Sremčevići
arr. 13:13
dep. 13:13
36 km
Stubline, Center
arr. 13:18
dep. 13:18
43 km
Piroman, Center
arr. 13:24
dep. 13:24
48 km
Loncanik, Center
arr. 13:28
dep. 13:28
52 km
Milorci, Valjevski put
arr. 13:31
55 km
13:00 13:59 (00:59)
BAS - Central bus stationValjevski put
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 13:00
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 13:05
dep. 13:05
5 km
Umka, Center
arr. 13:23
dep. 13:23
22 km
Obrenovac, Bus station
arr. 13:33
dep. 13:33
31 km
Stubline, Center
arr. 13:46
dep. 13:46
43 km
Piroman, Center
arr. 13:52
dep. 13:52
48 km
Milorci, Valjevski put
arr. 13:59
55 km
14:30 15:31 (01:01)
BAS - Central bus stationValjevski put
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 14:30
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 14:38
dep. 14:38
5 km
Umka, Center
arr. 14:53
dep. 14:53
22 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 14:58
dep. 14:58
28 km
Obrenovac, Topolice
arr. 15:03
dep. 15:03
29 km
Obrenovac, Bus station
arr. 15:05
dep. 15:05
31 km
Zvecka, Rampa
arr. 15:08
dep. 15:08
32 km
Stubline, Sremčevići
arr. 15:13
dep. 15:13
36 km
Stubline, Center
arr. 15:18
dep. 15:18
43 km
Piroman, Center
arr. 15:24
dep. 15:24
48 km
Loncanik, Center
arr. 15:28
dep. 15:28
52 km
Milorci, Valjevski put
arr. 15:31
55 km
15:00 16:17 (01:17)
BAS - Central bus stationValjevski put
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 15:00
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 15:12
dep. 15:12
5.2 km
Umka, Center
arr. 15:28
dep. 15:28
21.7 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 15:35
dep. 15:35
26.7 km
Obrenovac, Topolice
arr. 15:42
dep. 15:42
31 km
Obrenovac, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:50
32.6 km
Zvecka, Rampa
arr. 15:58
dep. 15:58
37.5 km
Stubline, Sremčevići
arr. 16:02
dep. 16:02
40.8 km
Stubline, Center
arr. 16:07
dep. 16:07
44.1 km
Piroman, Center
arr. 16:11
dep. 16:11
47.1 km
Loncanik, Center
arr. 16:14
dep. 16:14
49.7 km
Milorci, Valjevski put
arr. 16:17
51.8 km
15:30 16:49 (01:19)
BAS - Central bus stationValjevski put
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 15:30
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 15:37
dep. 15:37
5 km
Umka, Center
arr. 15:58
dep. 15:58
22 km
Obrenovac, Bus station
arr. 16:05
dep. 16:15
32 km
Stubline, Center
arr. 16:31
dep. 16:31
43 km
Piroman, Center
arr. 16:38
dep. 16:38
48 km
Loncanik, Center
arr. 16:44
dep. 16:44
52 km
Milorci, Valjevski put
arr. 16:49
55 km
16:00 17:00 (01:00)
BAS - Central bus stationValjevski put
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 16:00
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 16:05
dep. 16:05
5 km
Umka, Center
arr. 16:25
dep. 16:25
22 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 16:30
dep. 16:30
28 km
Obrenovac, Bus station
arr. 16:35
dep. 16:35
31 km
Zvecka, Rampa
arr. 16:40
dep. 16:40
36 km
Stubline, Sremčevići
arr. 16:44
dep. 16:44
40 km
Stubline, Center
arr. 16:47
dep. 16:47
43 km
Piroman, Center
arr. 16:53
dep. 16:53
48 km
Loncanik, Center
arr. 16:57
dep. 16:57
52 km
Milorci, Valjevski put
arr. 17:00
55 km
17:15 18:31 (01:16)
Dunav StanicaValjevski put
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Dunav Stanica
dep. 17:15
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 17:37
dep. 17:37
7 km
Umka, Center
arr. 17:54
dep. 17:54
24 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 18:00
dep. 18:00
30 km
Obrenovac, Topolice
arr. 18:03
dep. 18:03
31 km
Piroman, Center
arr. 18:24
dep. 18:24
50 km
Loncanik, Center
arr. 18:28
dep. 18:28
54 km
Milorci, Valjevski put
arr. 18:31
57 km
17:30 18:37 (01:07)
BAS - Central bus stationValjevski put
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 17:30
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 17:42
dep. 17:42
5 km
Umka, Center
arr. 17:57
dep. 17:57
22 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 18:05
dep. 18:05
28 km
Obrenovac, Bus station
arr. 18:10
dep. 18:10
31 km
Zvecka, Rampa
arr. 18:18
dep. 18:18
36 km
Stubline, Sremčevići
arr. 18:22
dep. 18:22
40 km
Stubline, Center
arr. 18:25
dep. 18:25
43 km
Piroman, Center
arr. 18:30
dep. 18:30
48 km
Loncanik, Center
arr. 18:34
dep. 18:34
52 km
Milorci, Valjevski put
arr. 18:37
55 km
19:00 20:01 (01:01)
BAS - Central bus stationValjevski put
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 19:00
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 19:07
dep. 19:07
5 km
Umka, Center
arr. 19:24
dep. 19:24
22 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 19:30
dep. 19:30
28 km
Obrenovac, Topolice
arr. 19:34
dep. 19:34
29 km
Obrenovac, Bus station
arr. 19:36
dep. 19:36
31 km
Zvecka, Rampa
arr. 19:41
dep. 19:41
32 km
Stubline, Center
arr. 19:48
dep. 19:48
43 km
Piroman, Center
arr. 19:54
dep. 19:54
48 km
Loncanik, Center
arr. 19:58
dep. 19:58
52 km
Milorci, Valjevski put
arr. 20:01
55 km

Naselja Belgrade (Beograd) i Milorci su međusobno udaljena ~55 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 59min., a najduže 01h i 19min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Belgrade (Beograd) je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 19:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.