Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Belgrade (Beograd) - Melenci timetable

tuesday, 07.07.2020.
06:30 08:20 (01:50)
BAS - Central bus station3 - Centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 06:30
Belgrade (Beograd), Dzordza Vasingtona - Banija
arr. 06:39
dep. 06:39
6 km
Belgrade (Beograd), Pančevački most
arr. 06:41
dep. 06:41
7 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 07:07
dep. 07:07
35 km
Dunavac, Intersection
arr. 07:12
dep. 07:12
39 km
Centa, S. Jovanovica 12
arr. 07:16
dep. 07:16
43 km
arr. 07:41
dep. 07:41
67 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 07:52
dep. 08:00
79 km
arr. 08:09
dep. 08:09
88 km
Melenci, 3 - Centar
arr. 08:20
99 km
08:00 09:55 (01:55)
BAS - Central bus station3 - Centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 08:00
Dunavac, Japanski cvet
arr. 08:41
dep. 08:41
34 km
Dunavac, Intersection
arr. 08:44
dep. 08:44
36 km
Centa, S. Jovanovica 12
arr. 08:51
dep. 08:51
42 km
arr. 09:14
dep. 09:14
66 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 09:19
dep. 09:19
71 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 09:25
dep. 09:30
77 km
arr. 09:37
dep. 09:37
79 km
arr. 09:39
dep. 09:39
80 km
arr. 09:40
dep. 09:40
81 km
Melenci, 3 - Centar
arr. 09:55
97 km
09:30 11:29 (01:59)
BAS - Central bus station3 - Centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 09:30
Belgrade (Beograd), Dzordza Vasingtona - Banija
arr. 09:39
dep. 09:39
6 km
Belgrade (Beograd), Pančevački most
arr. 09:41
dep. 09:41
7 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 09:45
dep. 09:45
10 km
Padinska Skela, PKB
arr. 09:54
dep. 09:54
21 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 09:55
dep. 09:55
22 km
Centa, S. Jovanovica 12
arr. 10:16
dep. 10:16
43 km
arr. 10:41
dep. 10:41
67 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 10:52
dep. 11:00
79 km
arr. 11:22
dep. 11:22
91.3 km
Melenci, 3 - Centar
arr. 11:29
97.9 km
10:30 12:30 (02:00)
BAS - Central bus station3 - Centar
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 10:30
Belgrade (Beograd), Dzordza Vasingtona - Banija
arr. 10:44
dep. 10:44
3 km
Belgrade (Beograd), Pančevački most
arr. 10:46
dep. 10:46
5 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 10:50
dep. 10:50
10 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 11:05
dep. 11:05
23 km
arr. 11:25
dep. 11:25
43 km
Perlez, 2 - Pijaca
arr. 11:35
dep. 11:35
55 km
arr. 11:47
dep. 11:47
67 km
Ecka, Groblje
arr. 11:51
dep. 11:51
72 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:05
78 km
arr. 12:10
dep. 12:10
81 km
arr. 12:15
dep. 12:15
82 km
Melenci, 3 - Centar
arr. 12:30
98 km
11:30 13:25 (01:55)
BAS - Central bus station3 - Centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 11:30
Dunavac, Japanski cvet
arr. 12:11
dep. 12:11
34 km
Dunavac, Intersection
arr. 12:14
dep. 12:14
36 km
Centa, S. Jovanovica 12
arr. 12:21
dep. 12:21
42 km
arr. 12:44
dep. 12:44
66 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 12:49
dep. 12:49
71 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 12:55
dep. 13:00
77 km
arr. 13:07
dep. 13:07
79 km
arr. 13:09
dep. 13:09
80 km
arr. 13:10
dep. 13:10
81 km
Melenci, 3 - Centar
arr. 13:25
97 km
13:30 15:18 (01:48)
BAS - Central bus station3 - Centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 13:30
Centa, S. Jovanovica 12
arr. 14:18
dep. 14:18
43 km
Perlez, 2 - Pijaca
arr. 14:30
dep. 14:30
55 km
arr. 14:42
dep. 14:42
67 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 14:45
dep. 14:45
70 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:50
79 km
Melenci, 3 - Centar
arr. 15:18
99 km
13:30 15:25 (01:55)
BAS - Central bus station3 - Centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 13:30
Dunavac, Japanski cvet
arr. 14:11
dep. 14:11
34 km
Dunavac, Intersection
arr. 14:14
dep. 14:14
36 km
Centa, S. Jovanovica 12
arr. 14:21
dep. 14:21
42 km
arr. 14:44
dep. 14:44
66 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 14:49
dep. 14:49
71 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 14:55
dep. 15:00
77 km
arr. 15:07
dep. 15:07
79 km
arr. 15:09
dep. 15:09
80 km
arr. 15:10
dep. 15:10
81 km
Melenci, 3 - Centar
arr. 15:25
97 km
16:15 18:00 (01:45)
BAS - Central bus station3 - Centar
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 16:15
arr. 17:40
dep. 17:40
82 km
arr. 17:45
dep. 17:45
83 km
Melenci, 3 - Centar
arr. 18:00
98 km
17:00 18:55 (01:55)
BAS - Central bus station3 - Centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 17:00
Dunavac, Japanski cvet
arr. 17:41
dep. 17:41
34 km
Dunavac, Intersection
arr. 17:44
dep. 17:44
36 km
Centa, S. Jovanovica 12
arr. 17:51
dep. 17:51
42 km
arr. 18:14
dep. 18:14
66 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 18:19
dep. 18:19
71 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 18:25
dep. 18:30
77 km
arr. 18:37
dep. 18:37
79 km
arr. 18:39
dep. 18:39
80 km
arr. 18:40
dep. 18:40
81 km
Melenci, 3 - Centar
arr. 18:55
97 km
20:00 21:50 (01:50)
BAS - Central bus station3 - Centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 20:00
Dunavac, Japanski cvet
arr. 20:41
dep. 20:41
34 km
Dunavac, Intersection
arr. 20:44
dep. 20:44
36 km
Centa, S. Jovanovica 12
arr. 20:51
dep. 20:51
42 km
arr. 21:14
dep. 21:14
66 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 21:19
dep. 21:19
71 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 21:25
dep. 21:25
77 km
arr. 21:32
dep. 21:32
79 km
arr. 21:34
dep. 21:34
80 km
arr. 21:35
dep. 21:35
81 km
Melenci, 3 - Centar
arr. 21:50
97 km

Naselja Belgrade (Beograd) i Melenci su međusobno udaljena ~98 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 45min., a najduže 02h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Belgrade (Beograd) je u 06:30 h, dok je poslednji polazak u 20:00 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Belgrade (Beograd) - Melenci iznosi od 6,63 EUR do 6,63 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.