Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Beograd (Belgrade) - Medvedja timetable

sunday, 23.02.2020.
10:55 16:40 (05:45)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 10:55
Aleksinac, Bus station
arr. 13:25
dep. 13:25
205 km
Nis, Bus station
arr. 13:55
dep. 14:00
236 km
Leskovac, Bus station
arr. 14:50
dep. 15:15
281 km
Bosnjace
arr. 15:35
dep. 15:35
294 km
Lebane, Center
arr. 15:50
dep. 16:00
304 km
Silovo kod Lebana
arr. 16:09
dep. 16:09
308 km
Radinovac
arr. 16:15
dep. 16:15
312 km
Rujkovac
arr. 16:23
dep. 16:23
316 km
Negosavlje
arr. 16:35
dep. 16:35
323 km
Medvedja , Center
arr. 16:40
325 km
16:30 21:55 (05:25)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:30
Nis, Bus station
arr. 19:25
dep. 19:25
235 km
arr. 19:30
dep. 19:30
236 km
Leskovac, Bus station
arr. 20:15
dep. 20:35
283 km
Lebane, Center
arr. 21:10
dep. 21:10
306 km
Medvedja , Center
arr. 21:55
328 km
18:05 23:26 (05:21)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 18:05
Nis, Bus station
arr. 21:05
dep. 21:05
236 km
Leskovac, Bus station
arr. 21:50
dep. 22:15
281 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 22:21
dep. 22:21
283.2 km
Lebane, Center
arr. 22:51
dep. 22:51
303.6 km
Silovo kod Lebana
arr. 22:59
dep. 22:59
308.3 km
Radinovac
arr. 23:07
dep. 23:07
313.1 km
Rujkovac
arr. 23:13
dep. 23:13
316.7 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 23:19
dep. 23:19
321 km
Negosavlje
arr. 23:21
dep. 23:21
322 km
Medvedja , Center
arr. 23:26
326.1 km
Beograd (Belgrade) - Medvedja timetable
Departures on: monday, 24.02.2020.
10:55 16:40 (05:45)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 10:55
Aleksinac, Bus station
arr. 13:25
dep. 13:25
205 km
Nis, Bus station
arr. 13:55
dep. 14:00
236 km
Leskovac, Bus station
arr. 14:50
dep. 15:15
281 km
Bosnjace
arr. 15:35
dep. 15:35
294 km
Lebane, Center
arr. 15:50
dep. 16:00
304 km
Silovo kod Lebana
arr. 16:09
dep. 16:09
308 km
Radinovac
arr. 16:15
dep. 16:15
312 km
Rujkovac
arr. 16:23
dep. 16:23
316 km
Negosavlje
arr. 16:35
dep. 16:35
323 km
Medvedja , Center
arr. 16:40
325 km
16:30 21:55 (05:25)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:30
Nis, Bus station
arr. 19:25
dep. 19:25
235 km
arr. 19:30
dep. 19:30
236 km
Leskovac, Bus station
arr. 20:15
dep. 20:35
283 km
Lebane, Center
arr. 21:10
dep. 21:10
306 km
Medvedja , Center
arr. 21:55
328 km
18:05 23:26 (05:21)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 18:05
Nis, Bus station
arr. 21:05
dep. 21:05
236 km
Leskovac, Bus station
arr. 21:50
dep. 22:15
281 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 22:21
dep. 22:21
283.2 km
Lebane, Center
arr. 22:51
dep. 22:51
303.6 km
Silovo kod Lebana
arr. 22:59
dep. 22:59
308.3 km
Radinovac
arr. 23:07
dep. 23:07
313.1 km
Rujkovac
arr. 23:13
dep. 23:13
316.7 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 23:19
dep. 23:19
321 km
Negosavlje
arr. 23:21
dep. 23:21
322 km
Medvedja , Center
arr. 23:26
326.1 km
Beograd (Belgrade) - Medvedja timetable
Departures on: tuesday, 25.02.2020.
10:55 16:40 (05:45)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 10:55
Aleksinac, Bus station
arr. 13:25
dep. 13:25
205 km
Nis, Bus station
arr. 13:55
dep. 14:00
236 km
Leskovac, Bus station
arr. 14:50
dep. 15:15
281 km
Bosnjace
arr. 15:35
dep. 15:35
294 km
Lebane, Center
arr. 15:50
dep. 16:00
304 km
Silovo kod Lebana
arr. 16:09
dep. 16:09
308 km
Radinovac
arr. 16:15
dep. 16:15
312 km
Rujkovac
arr. 16:23
dep. 16:23
316 km
Negosavlje
arr. 16:35
dep. 16:35
323 km
Medvedja , Center
arr. 16:40
325 km
16:30 21:55 (05:25)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:30
Nis, Bus station
arr. 19:25
dep. 19:25
235 km
arr. 19:30
dep. 19:30
236 km
Leskovac, Bus station
arr. 20:15
dep. 20:35
283 km
Lebane, Center
arr. 21:10
dep. 21:10
306 km
Medvedja , Center
arr. 21:55
328 km
18:05 23:26 (05:21)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 18:05
Nis, Bus station
arr. 21:05
dep. 21:05
236 km
Leskovac, Bus station
arr. 21:50
dep. 22:15
281 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 22:21
dep. 22:21
283.2 km
Lebane, Center
arr. 22:51
dep. 22:51
303.6 km
Silovo kod Lebana
arr. 22:59
dep. 22:59
308.3 km
Radinovac
arr. 23:07
dep. 23:07
313.1 km
Rujkovac
arr. 23:13
dep. 23:13
316.7 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 23:19
dep. 23:19
321 km
Negosavlje
arr. 23:21
dep. 23:21
322 km
Medvedja , Center
arr. 23:26
326.1 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Medvedja su međusobno udaljena ~327 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 05h i 21min., a najduže 05h i 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 10:55 h, dok je poslednji polazak u 18:05 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.