Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Beograd (Belgrade) - Mali Zvornik timetable

thursday, 16.08.2018.
07:00 10:40 (03:40)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 07:00
Jarak, Fiserov salas
arr. 08:00
dep. 08:00
61 km
Jarak, Kod kafane "Bosna"
arr. 08:05
dep. 08:05
0 km
Hrtkovci, Katolička crkva
arr. 08:09
dep. 08:09
70 km
Platicevo, Center
arr. 08:15
dep. 08:15
77 km
Klenak, Center
arr. 08:20
dep. 08:20
81 km
Sabac, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:40
90 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 08:45
dep. 08:45
96 km
Slepcevic, Center
arr. 08:55
dep. 08:55
101 km
Duvaniste, Center
arr. 09:00
dep. 09:00
106 km
Petlovaca, Center
arr. 09:05
dep. 09:05
112 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 09:10
dep. 09:10
115 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 09:15
dep. 09:15
118 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 09:26
dep. 09:26
126 km
Jelav, Dom
arr. 09:31
dep. 09:31
132 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 09:40
dep. 09:40
139 km
Loznica, Bus station
arr. 09:45
dep. 09:45
143 km
Banja Koviljaca, Stara AS
arr. 09:55
dep. 09:55
150 km
Brasina, Dom
arr. 10:25
dep. 10:25
159 km
Donja Borina, Intersection
arr. 10:30
dep. 10:30
162 km
Radalj kod Malog Zvornika, Intersection
arr. 10:32
dep. 10:32
165 km
Mali Zvornik, Bus station
arr. 10:40
170 km
08:30 11:20 (02:50)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 08:30
Jarak, 4
arr. 09:30
dep. 09:30
62 km
Hrtkovci, Katolička crkva
arr. 09:35
dep. 09:35
66 km
Platicevo, Center
arr. 09:41
dep. 09:41
72 km
Klenak, Center
arr. 09:49
dep. 09:49
80 km
Sabac, Bus station
arr. 09:55
dep. 09:55
86 km
Slepcevic, Center
arr. 10:05
dep. 10:05
97 km
Duvaniste, Center
arr. 10:07
dep. 10:07
100 km
Petlovaca, Center
arr. 10:15
dep. 10:15
108 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 10:19
dep. 10:19
114 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 10:29
dep. 10:29
122 km
Jelav, Dom
arr. 10:36
dep. 10:36
128 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 10:39
dep. 10:39
131 km
Loznica, Bus station
arr. 10:45
dep. 10:45
139 km
Banja Koviljaca, Stara AS
arr. 10:55
dep. 10:55
146 km
Brasina, Auto kamp
arr. 11:03
dep. 11:03
153 km
Brasina, Dom
arr. 11:05
dep. 11:05
155 km
Donja Borina, Intersection
arr. 11:10
dep. 11:10
158 km
Radalj kod Malog Zvornika, Intersection
arr. 11:14
dep. 11:14
161 km
Mali Zvornik, Hotel
arr. 11:20
166 km
09:30 12:40 (03:10)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:30
Hrtkovci, Katolička crkva
arr. 10:39
dep. 10:39
66 km
Platicevo
arr. 10:45
dep. 10:45
72 km
Sabac, Bus station
arr. 11:05
dep. 11:05
86 km
Slepcevic, Center
arr. 11:17
dep. 11:17
97 km
Petlovaca, Center
arr. 11:25
dep. 11:25
108 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 11:34
dep. 11:34
114 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 11:42
dep. 11:42
129 km
Loznica, Bus station
arr. 11:58
dep. 11:58
139 km
Banja Koviljaca, Stara AS
arr. 12:05
dep. 12:15
146 km
Brasina, Dom
arr. 12:30
dep. 12:30
155 km
Donja Borina, Intersection
arr. 12:34
dep. 12:34
158 km
Mali Zvornik, Bus station
arr. 12:40
166 km
10:00 13:15 (03:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 10:00
arr. 10:06
dep. 10:06
3 km
arr. 10:08
dep. 10:08
6 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 10:49
dep. 10:49
59 km
Jarak, Kod kafane "Bosna"
arr. 10:56
dep. 10:56
0 km
Hrtkovci, Katolička crkva
arr. 11:00
dep. 11:00
70 km
Platicevo
arr. 11:07
dep. 11:07
77 km
Klenak, Center
arr. 11:14
dep. 11:14
84 km
Sabac, Bus station
arr. 11:20
dep. 11:20
90 km
Slepcevic, Center
arr. 11:34
dep. 11:34
101 km
Duvaniste, Center
arr. 11:38
dep. 11:38
105 km
Petlovaca, Center
arr. 11:45
dep. 11:45
112 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 11:48
dep. 11:48
115 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 11:51
dep. 11:51
118 km
Novo Selo kod Loznice, II
arr. 11:56
dep. 11:56
123 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 12:00
dep. 12:00
126 km
Jelav, Dom
arr. 12:07
dep. 12:07
132 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 12:12
dep. 12:12
136 km
Loznica, Bus station
arr. 12:20
dep. 12:28
143 km
Banja Koviljaca, Stara AS
arr. 12:38
dep. 12:38
149.2 km
Brasina, Dom
arr. 12:59
dep. 12:59
158 km
Donja Borina, Intersection
arr. 13:02
dep. 13:02
160.3 km
Radalj kod Malog Zvornika, Intersection
arr. 13:06
dep. 13:06
163.6 km
Mali Zvornik, Bus station
arr. 13:15
169.7 km
10:45 14:00 (03:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 10:45
arr. 10:55
dep. 10:55
3 km
arr. 10:59
dep. 10:59
6 km
Mali Zvornik, Bus station
arr. 14:00
170 km
11:15 14:52 (03:37)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 11:15
Jarak, Fiserov salas
arr. 12:13
dep. 12:13
61 km
Jarak, Kod kafane "Bosna"
arr. 12:19
dep. 12:19
0 km
Hrtkovci, Katolička crkva
arr. 12:24
dep. 12:24
70 km
Platicevo, Center
arr. 12:32
dep. 12:32
77 km
Klenak, Center
arr. 12:40
dep. 12:40
81 km
Sabac, Bus station
arr. 12:45
dep. 12:45
90 km
Slepcevic, Center
arr. 12:58
dep. 12:58
101 km
Duvaniste, Center
arr. 13:02
dep. 13:02
106 km
Petlovaca, Center
arr. 13:07
dep. 13:07
112 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 13:11
dep. 13:11
115 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 13:16
dep. 13:16
118 km
Novo Selo kod Loznice, II
arr. 13:20
dep. 13:20
123 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 13:26
dep. 13:26
126 km
Jelav, Dom
arr. 13:30
dep. 13:30
132 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 13:40
dep. 13:40
139 km
Loznica, Bus station
arr. 13:45
dep. 14:02
143 km
Banja Koviljaca, Stara AS
arr. 14:18
dep. 14:18
151 km
Gornja Koviljaca, Kozluk navoz
arr. 14:21
dep. 14:21
153 km
Brasina, Auto kamp
arr. 14:25
dep. 14:25
156 km
Brasina, Dom
arr. 14:31
dep. 14:31
160 km
Donja Borina, Intersection
arr. 14:34
dep. 14:34
161.5 km
Radalj kod Malog Zvornika, Intersection
arr. 14:40
dep. 14:40
165.5 km
Mali Zvornik, Novi most
arr. 14:44
dep. 14:44
167 km
Mali Zvornik, Stari most
arr. 14:50
dep. 14:50
170 km
Mali Zvornik, Hotel
arr. 14:52
171 km
12:30 15:20 (02:50)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 12:30
Jarak, Fiserov salas
arr. 13:24
dep. 13:24
55 km
Jarak, 4
arr. 13:30
dep. 13:30
62 km
Hrtkovci, Katolička crkva
arr. 13:35
dep. 13:35
66 km
Platicevo, Center
arr. 13:41
dep. 13:41
72 km
Klenak, Center
arr. 13:49
dep. 13:49
80 km
Sabac, Bus station
arr. 13:55
dep. 13:55
86 km
Slepcevic, Center
arr. 14:05
dep. 14:05
97 km
Duvaniste, Center
arr. 14:07
dep. 14:07
100 km
Petlovaca, Center
arr. 14:15
dep. 14:15
108 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 14:19
dep. 14:19
114 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 14:29
dep. 14:29
122 km
Jelav, Dom
arr. 14:36
dep. 14:36
128 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 14:39
dep. 14:39
131 km
Loznica, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:45
139 km
Banja Koviljaca, Stara AS
arr. 14:55
dep. 14:55
146 km
Brasina, Auto kamp
arr. 15:03
dep. 15:03
153 km
Brasina, Dom
arr. 15:05
dep. 15:05
155 km
Donja Borina, Intersection
arr. 15:10
dep. 15:10
158 km
Radalj kod Malog Zvornika, Intersection
arr. 15:14
dep. 15:14
161 km
Mali Zvornik, Hotel
arr. 15:20
166 km
13:45 16:53 (03:08)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:45
Hrtkovci, Katolička crkva
arr. 14:54
dep. 14:54
66 km
Platicevo
arr. 15:00
dep. 15:00
72 km
Sabac, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:20
86 km
Slepcevic, Center
arr. 15:32
dep. 15:32
97 km
Petlovaca, Center
arr. 15:40
dep. 15:40
108 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 15:49
dep. 15:49
114 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 15:57
dep. 15:57
129 km
Loznica, Bus station
arr. 16:13
dep. 16:13
139 km
Banja Koviljaca, Stara AS
arr. 16:20
dep. 16:30
146 km
Brasina, Dom
arr. 16:45
dep. 16:45
155 km
Donja Borina, Intersection
arr. 16:47
dep. 16:47
158 km
Mali Zvornik, Bus station
arr. 16:53
166 km
15:30 18:20 (02:50)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:30
Jarak, Fiserov salas
arr. 16:10
dep. 16:10
59 km
Jarak, 4
arr. 16:15
dep. 16:15
66 km
Hrtkovci, Katolička crkva
arr. 16:20
dep. 16:20
70 km
Platicevo, Center
arr. 16:30
dep. 16:30
77 km
Sabac, Bus station
arr. 16:40
dep. 16:40
90 km
Slepcevic, Center
arr. 16:50
dep. 16:50
101 km
Duvaniste, Center
arr. 16:55
dep. 16:55
106 km
Petlovaca, Center
arr. 17:05
dep. 17:05
112 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 17:10
dep. 17:10
115 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
118 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 17:25
dep. 17:25
126 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 17:35
dep. 17:35
136 km
Loznica, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:45
143 km
Banja Koviljaca, Center
arr. 17:55
dep. 17:55
150 km
Brasina, Dom
arr. 18:05
dep. 18:05
159 km
Donja Borina, Intersection
arr. 18:10
dep. 18:10
162 km
Radalj kod Malog Zvornika, Intersection
arr. 18:15
dep. 18:15
165 km
Mali Zvornik, Bus station
arr. 18:20
170 km
16:30 19:20 (02:50)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:30
Jarak, 4
arr. 17:30
dep. 17:30
62 km
Hrtkovci, Katolička crkva
arr. 17:35
dep. 17:35
66 km
Platicevo, Center
arr. 17:41
dep. 17:41
72 km
Klenak, Center
arr. 17:49
dep. 17:49
80 km
Sabac, Bus station
arr. 17:55
dep. 17:55
86 km
Slepcevic, Center
arr. 18:05
dep. 18:05
97 km
Duvaniste, Center
arr. 18:07
dep. 18:07
100 km
Petlovaca, Center
arr. 18:15
dep. 18:15
108 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 18:19
dep. 18:19
114 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 18:29
dep. 18:29
122 km
Jelav, Dom
arr. 18:36
dep. 18:36
128 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 18:39
dep. 18:39
131 km
Loznica, Bus station
arr. 18:45
dep. 18:45
139 km
Banja Koviljaca, Stara AS
arr. 18:55
dep. 18:55
146 km
Brasina, Auto kamp
arr. 19:03
dep. 19:03
153 km
Brasina, Dom
arr. 19:05
dep. 19:05
155 km
Donja Borina, Intersection
arr. 19:10
dep. 19:10
158 km
Radalj kod Malog Zvornika, Intersection
arr. 19:14
dep. 19:14
161 km
Mali Zvornik, Hotel
arr. 19:20
166 km
17:00 20:15 (03:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:00
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 18:45
dep. 18:45
118 km
Novo Selo kod Loznice, II
arr. 18:52
dep. 18:52
123 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 18:56
dep. 18:56
126 km
Jelav, Dom
arr. 19:03
dep. 19:03
132 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 19:08
dep. 19:08
136 km
Loznica, Bus station
arr. 19:15
dep. 19:28
143 km
Banja Koviljaca, Stara AS
arr. 19:38
dep. 19:38
149.2 km
Brasina, Dom
arr. 19:59
dep. 19:59
158 km
Donja Borina, Intersection
arr. 20:02
dep. 20:02
160.3 km
Radalj kod Malog Zvornika, Intersection
arr. 20:06
dep. 20:06
163.6 km
Mali Zvornik, Bus station
arr. 20:15
169.7 km
17:45 21:00 (03:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:45
arr. 17:52
dep. 17:52
3 km
arr. 17:55
dep. 17:55
6 km
Mali Zvornik, Bus station
arr. 21:00
170 km
18:00 21:16 (03:16)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 18:00
arr. 18:06
dep. 18:06
3 km
arr. 18:08
dep. 18:08
6 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 18:49
dep. 18:49
59 km
Jarak, Kod kafane "Bosna"
arr. 18:56
dep. 18:56
0 km
Hrtkovci, Katolička crkva
arr. 19:00
dep. 19:00
70 km
Platicevo
arr. 19:07
dep. 19:07
77 km
Klenak, Center
arr. 19:14
dep. 19:14
84 km
Sabac, Bus station
arr. 19:20
dep. 19:20
90 km
Slepcevic, Center
arr. 19:34
dep. 19:34
101 km
Duvaniste, Center
arr. 19:38
dep. 19:38
105 km
Petlovaca, Center
arr. 19:45
dep. 19:45
112 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 19:48
dep. 19:48
115 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 19:51
dep. 19:51
118 km
Novo Selo kod Loznice, II
arr. 19:56
dep. 19:56
123 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 20:00
dep. 20:00
126 km
Jelav, Dom
arr. 20:07
dep. 20:07
132 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 20:12
dep. 20:12
136 km
Loznica, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:30
143 km
Banja Koviljaca, Stara AS
arr. 20:40
dep. 20:40
149.2 km
Brasina, Dom
arr. 21:01
dep. 21:01
158 km
Donja Borina, Intersection
arr. 21:04
dep. 21:04
160.3 km
Radalj kod Malog Zvornika, Intersection
arr. 21:08
dep. 21:08
163.6 km
Mali Zvornik, Bus station
arr. 21:16
169.7 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Mali Zvornik su međusobno udaljena ~169 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 50min., a najduže 03h i 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 07:00 h, dok je poslednji polazak u 18:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.