Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Beograd (Belgrade) - Mala Ivanca timetable

monday, 19.11.2018.
05:15 06:20 (01:05)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 05:15
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 05:18
dep. 05:18
1.4 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 05:25
dep. 05:25
5 km
Mali Požarevac, Intersection
arr. 06:06
dep. 06:06
37.4 km
Mali Požarevac, Center
arr. 06:08
dep. 06:08
38.1 km
Mali Požarevac, 1
arr. 06:10
dep. 06:10
38.9 km
Mali Požarevac, 2
arr. 06:11
dep. 06:11
39.4 km
Mali Požarevac, Ulaz
arr. 06:14
dep. 06:14
41.2 km
Popovic, Nestorovac
arr. 06:16
dep. 06:16
42.1 km
Mala Ivanca, Pekara
arr. 06:18
dep. 06:18
43.1 km
Mala Ivanca, 1
arr. 06:19
dep. 06:19
43.6 km
Mala Ivanca, Okretnica
arr. 06:20
44.1 km
06:15 07:36 (01:21)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 06:15
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 06:17
dep. 06:17
1.4 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 06:21
dep. 06:21
4.2 km
Beograd (Belgrade), Crkva Sv. Vasilija Ostroskog
arr. 06:26
dep. 06:26
7.5 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 06:30
dep. 06:30
8.8 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 06:31
dep. 06:31
9.6 km
Jajinci (Beograd), Kefalonijska
arr. 06:34
dep. 06:34
11.2 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 06:36
dep. 06:36
12.2 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 06:38
dep. 06:38
13.2 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 06:40
dep. 06:40
14.2 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 06:43
dep. 06:43
16 km
Zuce, Sumareva kuca
arr. 06:46
dep. 06:46
17.9 km
Zuce, Put za Zuce
arr. 06:50
dep. 06:50
20.7 km
arr. 06:53
dep. 06:53
22.8 km
arr. 06:54
dep. 06:54
23.6 km
Prnjavor (Ripanj), Rasadnik
arr. 06:55
dep. 06:55
24.3 km
Prnjavor (Ripanj), Ulaz
arr. 06:58
dep. 06:58
26.2 km
Prnjavor (Ripanj), Srednji Prnjavor
arr. 07:00
dep. 07:00
27.2 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 07:02
dep. 07:02
28.2 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 07:04
dep. 07:04
29.3 km
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 07:06
dep. 07:06
30.3 km
Tresnja (Ripanj), Skola
arr. 07:08
dep. 07:08
31.2 km
Tresnja (Ripanj), Koviona
arr. 07:11
dep. 07:11
32.8 km
Tresnja (Ripanj), 13. oktobra
arr. 07:12
dep. 07:12
33.6 km
Ralja kod Sopota, Livnica
arr. 07:13
dep. 07:13
34.4 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 07:15
dep. 07:15
35.4 km
Ralja kod Sopota, Robna kuca
arr. 07:16
dep. 07:16
35.9 km
Ralja kod Sopota, Trafo
arr. 07:17
dep. 07:17
36.7 km
Popovic, Drumine
arr. 07:19
dep. 07:19
37.9 km
Popovic, Izlaz
arr. 07:21
dep. 07:21
39.1 km
Popovic, Mali Popovic
arr. 07:24
dep. 07:24
40.4 km
Popovic, Nestorovac
arr. 07:27
dep. 07:27
41.5 km
Mala Ivanca, Pekara
arr. 07:29
dep. 07:29
42.5 km
Mala Ivanca, 1
arr. 07:30
dep. 07:30
43 km
Mala Ivanca, Center
arr. 07:31
dep. 07:31
43.5 km
Mala Ivanca, Stovariste
arr. 07:32
dep. 07:32
43.8 km
Mala Ivanca, Milijino brdo
arr. 07:34
dep. 07:34
44.7 km
Mala Ivanca, Okretnica
arr. 07:36
45.1 km
06:15 07:36 (01:21)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 06:15
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 06:17
dep. 06:17
1.4 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 06:21
dep. 06:21
4.2 km
Beograd (Belgrade), Crkva Sv. Vasilija Ostroskog
arr. 06:26
dep. 06:26
7.5 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 06:30
dep. 06:30
8.8 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 06:31
dep. 06:31
9.6 km
Jajinci (Beograd), Kefalonijska
arr. 06:34
dep. 06:34
11.2 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 06:36
dep. 06:36
12.2 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 06:38
dep. 06:38
13.2 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 06:40
dep. 06:40
14.2 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 06:43
dep. 06:43
16 km
Zuce, Sumareva kuca
arr. 06:46
dep. 06:46
17.9 km
Zuce, Put za Zuce
arr. 06:50
dep. 06:50
20.7 km
arr. 06:53
dep. 06:53
22.8 km
arr. 06:54
dep. 06:54
23.6 km
Prnjavor (Ripanj), Rasadnik
arr. 06:55
dep. 06:55
24.3 km
Prnjavor (Ripanj), Ulaz
arr. 06:58
dep. 06:58
26.2 km
Prnjavor (Ripanj), Srednji Prnjavor
arr. 07:00
dep. 07:00
27.2 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 07:02
dep. 07:02
28.2 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 07:04
dep. 07:04
29.3 km
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 07:06
dep. 07:06
30.3 km
Tresnja (Ripanj), Skola
arr. 07:08
dep. 07:08
31.2 km
Tresnja (Ripanj), Koviona
arr. 07:11
dep. 07:11
32.8 km
Tresnja (Ripanj), 13. oktobra
arr. 07:12
dep. 07:12
33.6 km
Ralja kod Sopota, Livnica
arr. 07:13
dep. 07:13
34.4 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 07:15
dep. 07:15
35.4 km
Ralja kod Sopota, Trafo
arr. 07:17
dep. 07:17
36.7 km
Popovic, Drumine
arr. 07:19
dep. 07:19
37.9 km
Popovic, Izlaz
arr. 07:21
dep. 07:21
39.1 km
Popovic, Mali Popovic
arr. 07:24
dep. 07:24
40.4 km
Popovic, Nestorovac
arr. 07:27
dep. 07:27
41.5 km
Mala Ivanca, Pekara
arr. 07:29
dep. 07:29
42.5 km
Mala Ivanca, 1
arr. 07:30
dep. 07:30
43 km
Mala Ivanca, Center
arr. 07:31
dep. 07:31
43.5 km
Mala Ivanca, Stovariste
arr. 07:32
dep. 07:32
43.8 km
Mala Ivanca, Milijino brdo
arr. 07:34
dep. 07:34
44.7 km
Mala Ivanca, Okretnica
arr. 07:36
45.1 km
06:30 07:36 (01:06)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 06:30
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 06:33
dep. 06:33
1.4 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 06:40
dep. 06:40
5 km
Mali Požarevac, Intersection
arr. 07:21
dep. 07:21
37.4 km
Mali Požarevac, Center
arr. 07:22
dep. 07:22
38.1 km
Mali Požarevac, 1
arr. 07:24
dep. 07:24
38.9 km
Mali Požarevac, 2
arr. 07:25
dep. 07:25
39.4 km
Popovic, Nestorovac
arr. 07:30
dep. 07:30
42.1 km
Mala Ivanca, Pekara
arr. 07:32
dep. 07:32
43.1 km
Mala Ivanca, 1
arr. 07:33
dep. 07:33
43.6 km
Mala Ivanca, Okretnica
arr. 07:34
dep. 07:34
44.1 km
Mala Ivanca, 1
arr. 07:35
dep. 07:35
44.6 km
Mala Ivanca, Pekara
arr. 07:36
45.1 km
07:30 08:36 (01:06)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 07:30
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 07:33
dep. 07:33
1.4 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 07:40
dep. 07:40
5 km
Mali Požarevac, Intersection
arr. 08:21
dep. 08:21
37.4 km
Mali Požarevac, Center
arr. 08:22
dep. 08:22
38.1 km
Mali Požarevac, 1
arr. 08:24
dep. 08:24
38.9 km
Mali Požarevac, 2
arr. 08:25
dep. 08:25
39.4 km
Popovic, Nestorovac
arr. 08:30
dep. 08:30
42.1 km
Mala Ivanca, Pekara
arr. 08:32
dep. 08:32
43.1 km
Mala Ivanca, 1
arr. 08:33
dep. 08:33
43.6 km
Mala Ivanca, Okretnica
arr. 08:34
dep. 08:34
44.1 km
Mala Ivanca, 1
arr. 08:35
dep. 08:35
44.6 km
Mala Ivanca, Pekara
arr. 08:36
45.1 km
08:00 09:37 (01:37)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 08:00
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 08:02
dep. 08:02
1.4 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 08:06
dep. 08:06
4.2 km
Beograd (Belgrade), Crkva Sv. Vasilija Ostroskog
arr. 08:11
dep. 08:11
7.5 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 08:15
dep. 08:15
8.8 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 08:16
dep. 08:16
9.6 km
Jajinci (Beograd), Kefalonijska
arr. 08:19
dep. 08:19
11.2 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 08:21
dep. 08:21
12.2 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 08:23
dep. 08:23
13.2 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 08:25
dep. 08:25
14.2 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 08:28
dep. 08:28
16 km
Zuce, Sumareva kuca
arr. 08:31
dep. 08:31
17.9 km
Zuce, Put za Zuce
arr. 08:35
dep. 08:35
20.7 km
arr. 08:38
dep. 08:38
22.8 km
arr. 08:39
dep. 08:39
23.6 km
Prnjavor (Ripanj), Rasadnik
arr. 08:40
dep. 08:40
24.3 km
Prnjavor (Ripanj), Ulaz
arr. 08:43
dep. 08:43
26.2 km
Prnjavor (Ripanj), Srednji Prnjavor
arr. 08:45
dep. 08:45
27.2 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 08:47
dep. 08:47
28.2 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 08:49
dep. 08:49
29.3 km
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 08:51
dep. 08:51
30.3 km
Tresnja (Ripanj), Skola
arr. 08:53
dep. 08:53
31.2 km
Tresnja (Ripanj), Koviona
arr. 08:56
dep. 08:56
32.8 km
Tresnja (Ripanj), 13. oktobra
arr. 08:57
dep. 08:57
33.6 km
Ralja kod Sopota, Livnica
arr. 08:58
dep. 08:58
34.4 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 09:00
dep. 09:00
35.4 km
Parcani, Most
arr. 09:02
dep. 09:02
36.8 km
Parcani, Intersection
arr. 09:04
dep. 09:04
37.7 km
Parcani, Dom
arr. 09:05
dep. 09:05
38.5 km
Parcani, Brace Jovanovic
arr. 09:06
dep. 09:06
39.1 km
Parcani, Groblje
arr. 09:07
dep. 09:07
39.5 km
Parcani, Brdani - okretnica
arr. 09:08
dep. 09:08
40.5 km
Parcani, Groblje
arr. 09:09
dep. 09:09
41.5 km
Parcani, Brace Jovanovic
arr. 09:10
dep. 09:10
42.1 km
Parcani, Dom
arr. 09:11
dep. 09:11
42.5 km
Parcani, Intersection
arr. 09:12
dep. 09:12
43.3 km
Parcani, Most
arr. 09:14
dep. 09:14
44.2 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 09:16
dep. 09:16
45.6 km
Ralja kod Sopota, Robna kuca
arr. 09:17
dep. 09:17
46.1 km
Ralja kod Sopota, Trafo
arr. 09:18
dep. 09:18
46.9 km
Popovic, Drumine
arr. 09:20
dep. 09:20
48.1 km
Popovic, Izlaz
arr. 09:22
dep. 09:22
49.3 km
Popovic, Mali Popovic
arr. 09:25
dep. 09:25
50.6 km
Popovic, Nestorovac
arr. 09:28
dep. 09:28
51.7 km
Mala Ivanca, Pekara
arr. 09:31
dep. 09:31
52.7 km
Mala Ivanca, 1
arr. 09:32
dep. 09:32
53.2 km
Mala Ivanca, Center
arr. 09:33
dep. 09:33
53.7 km
Mala Ivanca, Stovariste
arr. 09:34
dep. 09:34
54 km
Mala Ivanca, Milijino brdo
arr. 09:36
dep. 09:36
54.9 km
Mala Ivanca, Okretnica
arr. 09:37
55.3 km
10:30 11:51 (01:21)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 10:30
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 10:32
dep. 10:32
1.4 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 10:36
dep. 10:36
4.2 km
Beograd (Belgrade), Crkva Sv. Vasilija Ostroskog
arr. 10:41
dep. 10:41
7.5 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 10:45
dep. 10:45
8.8 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 10:46
dep. 10:46
9.6 km
Jajinci (Beograd), Kefalonijska
arr. 10:49
dep. 10:49
11.2 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 10:51
dep. 10:51
12.2 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 10:53
dep. 10:53
13.2 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 10:55
dep. 10:55
14.2 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 10:58
dep. 10:58
16 km
Zuce, Sumareva kuca
arr. 11:01
dep. 11:01
17.9 km
Zuce, Put za Zuce
arr. 11:05
dep. 11:05
20.7 km
arr. 11:08
dep. 11:08
22.8 km
arr. 11:09
dep. 11:09
23.6 km
Prnjavor (Ripanj), Rasadnik
arr. 11:10
dep. 11:10
24.3 km
Prnjavor (Ripanj), Ulaz
arr. 11:13
dep. 11:13
26.2 km
Prnjavor (Ripanj), Srednji Prnjavor
arr. 11:15
dep. 11:15
27.2 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 11:17
dep. 11:17
28.2 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 11:19
dep. 11:19
29.3 km
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 11:21
dep. 11:21
30.3 km
Tresnja (Ripanj), Skola
arr. 11:23
dep. 11:23
31.2 km
Tresnja (Ripanj), Koviona
arr. 11:26
dep. 11:26
32.8 km
Tresnja (Ripanj), 13. oktobra
arr. 11:27
dep. 11:27
33.6 km
Ralja kod Sopota, Livnica
arr. 11:28
dep. 11:28
34.4 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 11:30
dep. 11:30
35.4 km
Ralja kod Sopota, Robna kuca
arr. 11:31
dep. 11:31
35.9 km
Ralja kod Sopota, Trafo
arr. 11:32
dep. 11:32
36.7 km
Popovic, Drumine
arr. 11:34
dep. 11:34
37.9 km
Popovic, Izlaz
arr. 11:36
dep. 11:36
39.1 km
Popovic, Mali Popovic
arr. 11:39
dep. 11:39
40.4 km
Popovic, Nestorovac
arr. 11:42
dep. 11:42
41.5 km
Mala Ivanca, Pekara
arr. 11:44
dep. 11:44
42.5 km
Mala Ivanca, 1
arr. 11:45
dep. 11:45
43 km
Mala Ivanca, Center
arr. 11:46
dep. 11:46
43.5 km
Mala Ivanca, Stovariste
arr. 11:47
dep. 11:47
43.8 km
Mala Ivanca, Milijino brdo
arr. 11:49
dep. 11:49
44.7 km
Mala Ivanca, Okretnica
arr. 11:51
45.1 km
10:30 11:51 (01:21)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 10:30
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 10:32
dep. 10:32
1.4 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 10:36
dep. 10:36
4.2 km
Beograd (Belgrade), Crkva Sv. Vasilija Ostroskog
arr. 10:41
dep. 10:41
7.5 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 10:45
dep. 10:45
8.8 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 10:46
dep. 10:46
9.6 km
Jajinci (Beograd), Kefalonijska
arr. 10:49
dep. 10:49
11.2 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 10:51
dep. 10:51
12.2 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 10:53
dep. 10:53
13.2 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 10:55
dep. 10:55
14.2 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 10:58
dep. 10:58
16 km
Zuce, Sumareva kuca
arr. 11:01
dep. 11:01
17.9 km
Zuce, Put za Zuce
arr. 11:05
dep. 11:05
20.7 km
arr. 11:08
dep. 11:08
22.8 km
arr. 11:09
dep. 11:09
23.6 km
Prnjavor (Ripanj), Rasadnik
arr. 11:10
dep. 11:10
24.3 km
Prnjavor (Ripanj), Ulaz
arr. 11:13
dep. 11:13
26.2 km
Prnjavor (Ripanj), Srednji Prnjavor
arr. 11:15
dep. 11:15
27.2 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 11:17
dep. 11:17
28.2 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 11:19
dep. 11:19
29.3 km
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 11:21
dep. 11:21
30.3 km
Tresnja (Ripanj), Skola
arr. 11:23
dep. 11:23
31.2 km
Tresnja (Ripanj), Koviona
arr. 11:26
dep. 11:26
32.8 km
Tresnja (Ripanj), 13. oktobra
arr. 11:27
dep. 11:27
33.6 km
Ralja kod Sopota, Livnica
arr. 11:28
dep. 11:28
34.4 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 11:30
dep. 11:30
35.4 km
Ralja kod Sopota, Trafo
arr. 11:32
dep. 11:32
36.7 km
Popovic, Drumine
arr. 11:34
dep. 11:34
37.9 km
Popovic, Izlaz
arr. 11:36
dep. 11:36
39.1 km
Popovic, Mali Popovic
arr. 11:39
dep. 11:39
40.4 km
Popovic, Nestorovac
arr. 11:42
dep. 11:42
41.5 km
Mala Ivanca, Pekara
arr. 11:44
dep. 11:44
42.5 km
Mala Ivanca, 1
arr. 11:45
dep. 11:45
43 km
Mala Ivanca, Center
arr. 11:46
dep. 11:46
43.5 km
Mala Ivanca, Stovariste
arr. 11:47
dep. 11:47
43.8 km
Mala Ivanca, Milijino brdo
arr. 11:49
dep. 11:49
44.7 km
Mala Ivanca, Okretnica
arr. 11:51
45.1 km
14:15 15:36 (01:21)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:15
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 14:17
dep. 14:17
1.4 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 14:21
dep. 14:21
4.2 km
Beograd (Belgrade), Crkva Sv. Vasilija Ostroskog
arr. 14:26
dep. 14:26
7.5 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 14:30
dep. 14:30
8.8 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 14:31
dep. 14:31
9.6 km
Jajinci (Beograd), Kefalonijska
arr. 14:34
dep. 14:34
11.2 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 14:36
dep. 14:36
12.2 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 14:38
dep. 14:38
13.2 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 14:40
dep. 14:40
14.2 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 14:43
dep. 14:43
16 km
Zuce, Sumareva kuca
arr. 14:46
dep. 14:46
17.9 km
Zuce, Put za Zuce
arr. 14:50
dep. 14:50
20.7 km
arr. 14:53
dep. 14:53
22.8 km
arr. 14:54
dep. 14:54
23.6 km
Prnjavor (Ripanj), Rasadnik
arr. 14:55
dep. 14:55
24.3 km
Prnjavor (Ripanj), Ulaz
arr. 14:58
dep. 14:58
26.2 km
Prnjavor (Ripanj), Srednji Prnjavor
arr. 15:00
dep. 15:00
27.2 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 15:02
dep. 15:02
28.2 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 15:04
dep. 15:04
29.3 km
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 15:06
dep. 15:06
30.3 km
Tresnja (Ripanj), Skola
arr. 15:08
dep. 15:08
31.2 km
Tresnja (Ripanj), Koviona
arr. 15:11
dep. 15:11
32.8 km
Tresnja (Ripanj), 13. oktobra
arr. 15:12
dep. 15:12
33.6 km
Ralja kod Sopota, Livnica
arr. 15:13
dep. 15:13
34.4 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 15:15
dep. 15:15
35.4 km
Ralja kod Sopota, Robna kuca
arr. 15:16
dep. 15:16
35.9 km
Ralja kod Sopota, Trafo
arr. 15:17
dep. 15:17
36.7 km
Popovic, Drumine
arr. 15:19
dep. 15:19
37.9 km
Popovic, Izlaz
arr. 15:21
dep. 15:21
39.1 km
Popovic, Mali Popovic
arr. 15:24
dep. 15:24
40.4 km
Popovic, Nestorovac
arr. 15:27
dep. 15:27
41.5 km
Mala Ivanca, Pekara
arr. 15:29
dep. 15:29
42.5 km
Mala Ivanca, 1
arr. 15:30
dep. 15:30
43 km
Mala Ivanca, Center
arr. 15:31
dep. 15:31
43.5 km
Mala Ivanca, Stovariste
arr. 15:32
dep. 15:32
43.8 km
Mala Ivanca, Milijino brdo
arr. 15:34
dep. 15:34
44.7 km
Mala Ivanca, Okretnica
arr. 15:36
45.1 km
14:15 15:36 (01:21)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:15
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 14:17
dep. 14:17
1.4 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 14:21
dep. 14:21
4.2 km
Beograd (Belgrade), Crkva Sv. Vasilija Ostroskog
arr. 14:26
dep. 14:26
7.5 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 14:30
dep. 14:30
8.8 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 14:31
dep. 14:31
9.6 km
Jajinci (Beograd), Kefalonijska
arr. 14:34
dep. 14:34
11.2 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 14:36
dep. 14:36
12.2 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 14:38
dep. 14:38
13.2 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 14:40
dep. 14:40
14.2 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 14:43
dep. 14:43
16 km
Zuce, Sumareva kuca
arr. 14:46
dep. 14:46
17.9 km
Zuce, Put za Zuce
arr. 14:50
dep. 14:50
20.7 km
arr. 14:53
dep. 14:53
22.8 km
arr. 14:54
dep. 14:54
23.6 km
Prnjavor (Ripanj), Rasadnik
arr. 14:55
dep. 14:55
24.3 km
Prnjavor (Ripanj), Ulaz
arr. 14:58
dep. 14:58
26.2 km
Prnjavor (Ripanj), Srednji Prnjavor
arr. 15:00
dep. 15:00
27.2 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 15:02
dep. 15:02
28.2 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 15:04
dep. 15:04
29.3 km
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 15:06
dep. 15:06
30.3 km
Tresnja (Ripanj), Skola
arr. 15:08
dep. 15:08
31.2 km
Tresnja (Ripanj), Koviona
arr. 15:11
dep. 15:11
32.8 km
Tresnja (Ripanj), 13. oktobra
arr. 15:12
dep. 15:12
33.6 km
Ralja kod Sopota, Livnica
arr. 15:13
dep. 15:13
34.4 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 15:15
dep. 15:15
35.4 km
Ralja kod Sopota, Trafo
arr. 15:17
dep. 15:17
36.7 km
Popovic, Drumine
arr. 15:19
dep. 15:19
37.9 km
Popovic, Izlaz
arr. 15:21
dep. 15:21
39.1 km
Popovic, Mali Popovic
arr. 15:24
dep. 15:24
40.4 km
Popovic, Nestorovac
arr. 15:27
dep. 15:27
41.5 km
Mala Ivanca, Pekara
arr. 15:29
dep. 15:29
42.5 km
Mala Ivanca, 1
arr. 15:30
dep. 15:30
43 km
Mala Ivanca, Center
arr. 15:31
dep. 15:31
43.5 km
Mala Ivanca, Stovariste
arr. 15:32
dep. 15:32
43.8 km
Mala Ivanca, Milijino brdo
arr. 15:34
dep. 15:34
44.7 km
Mala Ivanca, Okretnica
arr. 15:36
45.1 km
15:15 16:36 (01:21)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:15
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 15:17
dep. 15:17
1.4 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 15:21
dep. 15:21
4.2 km
Beograd (Belgrade), Crkva Sv. Vasilija Ostroskog
arr. 15:26
dep. 15:26
7.5 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 15:30
dep. 15:30
8.8 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 15:31
dep. 15:31
9.6 km
Jajinci (Beograd), Kefalonijska
arr. 15:34
dep. 15:34
11.2 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 15:36
dep. 15:36
12.2 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 15:38
dep. 15:38
13.2 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 15:40
dep. 15:40
14.2 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 15:43
dep. 15:43
16 km
Zuce, Sumareva kuca
arr. 15:46
dep. 15:46
17.9 km
Zuce, Put za Zuce
arr. 15:50
dep. 15:50
20.7 km
arr. 15:53
dep. 15:53
22.8 km
arr. 15:54
dep. 15:54
23.6 km
Prnjavor (Ripanj), Rasadnik
arr. 15:55
dep. 15:55
24.3 km
Prnjavor (Ripanj), Ulaz
arr. 15:58
dep. 15:58
26.2 km
Prnjavor (Ripanj), Srednji Prnjavor
arr. 16:00
dep. 16:00
27.2 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 16:02
dep. 16:02
28.2 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 16:04
dep. 16:04
29.3 km
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 16:06
dep. 16:06
30.3 km
Tresnja (Ripanj), Skola
arr. 16:08
dep. 16:08
31.2 km
Tresnja (Ripanj), Koviona
arr. 16:11
dep. 16:11
32.8 km
Tresnja (Ripanj), 13. oktobra
arr. 16:12
dep. 16:12
33.6 km
Ralja kod Sopota, Livnica
arr. 16:13
dep. 16:13
34.4 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 16:15
dep. 16:15
35.4 km
Ralja kod Sopota, Robna kuca
arr. 16:16
dep. 16:16
35.9 km
Ralja kod Sopota, Trafo
arr. 16:17
dep. 16:17
36.7 km
Popovic, Drumine
arr. 16:19
dep. 16:19
37.9 km
Popovic, Izlaz
arr. 16:21
dep. 16:21
39.1 km
Popovic, Mali Popovic
arr. 16:24
dep. 16:24
40.4 km
Popovic, Nestorovac
arr. 16:27
dep. 16:27
41.5 km
Mala Ivanca, Pekara
arr. 16:29
dep. 16:29
42.5 km
Mala Ivanca, 1
arr. 16:30
dep. 16:30
43 km
Mala Ivanca, Center
arr. 16:31
dep. 16:31
43.5 km
Mala Ivanca, Stovariste
arr. 16:32
dep. 16:32
43.8 km
Mala Ivanca, Milijino brdo
arr. 16:34
dep. 16:34
44.7 km
Mala Ivanca, Okretnica
arr. 16:36
45.1 km
15:15 16:36 (01:21)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:15
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 15:17
dep. 15:17
1.4 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 15:21
dep. 15:21
4.2 km
Beograd (Belgrade), Crkva Sv. Vasilija Ostroskog
arr. 15:26
dep. 15:26
7.5 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 15:30
dep. 15:30
8.8 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 15:31
dep. 15:31
9.6 km
Jajinci (Beograd), Kefalonijska
arr. 15:34
dep. 15:34
11.2 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 15:36
dep. 15:36
12.2 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 15:38
dep. 15:38
13.2 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 15:40
dep. 15:40
14.2 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 15:43
dep. 15:43
16 km
Zuce, Sumareva kuca
arr. 15:46
dep. 15:46
17.9 km
Zuce, Put za Zuce
arr. 15:50
dep. 15:50
20.7 km
arr. 15:53
dep. 15:53
22.8 km
arr. 15:54
dep. 15:54
23.6 km
Prnjavor (Ripanj), Rasadnik
arr. 15:55
dep. 15:55
24.3 km
Prnjavor (Ripanj), Ulaz
arr. 15:58
dep. 15:58
26.2 km
Prnjavor (Ripanj), Srednji Prnjavor
arr. 16:00
dep. 16:00
27.2 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 16:02
dep. 16:02
28.2 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 16:04
dep. 16:04
29.3 km
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 16:06
dep. 16:06
30.3 km
Tresnja (Ripanj), Skola
arr. 16:08
dep. 16:08
31.2 km
Tresnja (Ripanj), Koviona
arr. 16:11
dep. 16:11
32.8 km
Tresnja (Ripanj), 13. oktobra
arr. 16:12
dep. 16:12
33.6 km
Ralja kod Sopota, Livnica
arr. 16:13
dep. 16:13
34.4 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 16:15
dep. 16:15
35.4 km
Ralja kod Sopota, Trafo
arr. 16:17
dep. 16:17
36.7 km
Popovic, Drumine
arr. 16:19
dep. 16:19
37.9 km
Popovic, Izlaz
arr. 16:21
dep. 16:21
39.1 km
Popovic, Mali Popovic
arr. 16:24
dep. 16:24
40.4 km
Popovic, Nestorovac
arr. 16:27
dep. 16:27
41.5 km
Mala Ivanca, Pekara
arr. 16:29
dep. 16:29
42.5 km
Mala Ivanca, 1
arr. 16:30
dep. 16:30
43 km
Mala Ivanca, Center
arr. 16:31
dep. 16:31
43.5 km
Mala Ivanca, Stovariste
arr. 16:32
dep. 16:32
43.8 km
Mala Ivanca, Milijino brdo
arr. 16:34
dep. 16:34
44.7 km
Mala Ivanca, Okretnica
arr. 16:36
45.1 km
16:15 17:20 (01:05)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:15
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 16:18
dep. 16:18
1.4 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 16:25
dep. 16:25
5 km
Mali Požarevac, Intersection
arr. 17:06
dep. 17:06
37.4 km
Mali Požarevac, Center
arr. 17:08
dep. 17:08
38.1 km
Mali Požarevac, 1
arr. 17:10
dep. 17:10
38.9 km
Mali Požarevac, 2
arr. 17:11
dep. 17:11
39.4 km
Mali Požarevac, Ulaz
arr. 17:14
dep. 17:14
41.2 km
Popovic, Nestorovac
arr. 17:16
dep. 17:16
42.1 km
Mala Ivanca, Pekara
arr. 17:18
dep. 17:18
43.1 km
Mala Ivanca, 1
arr. 17:19
dep. 17:19
43.6 km
Mala Ivanca, Okretnica
arr. 17:20
44.1 km
17:15 18:36 (01:21)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:15
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 17:17
dep. 17:17
1.4 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 17:21
dep. 17:21
4.2 km
Beograd (Belgrade), Crkva Sv. Vasilija Ostroskog
arr. 17:26
dep. 17:26
7.5 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 17:30
dep. 17:30
8.8 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 17:31
dep. 17:31
9.6 km
Jajinci (Beograd), Kefalonijska
arr. 17:34
dep. 17:34
11.2 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 17:36
dep. 17:36
12.2 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 17:38
dep. 17:38
13.2 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 17:40
dep. 17:40
14.2 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 17:43
dep. 17:43
16 km
Zuce, Sumareva kuca
arr. 17:46
dep. 17:46
17.9 km
Zuce, Put za Zuce
arr. 17:50
dep. 17:50
20.7 km
arr. 17:53
dep. 17:53
22.8 km
arr. 17:54
dep. 17:54
23.6 km
Prnjavor (Ripanj), Rasadnik
arr. 17:55
dep. 17:55
24.3 km
Prnjavor (Ripanj), Ulaz
arr. 17:58
dep. 17:58
26.2 km
Prnjavor (Ripanj), Srednji Prnjavor
arr. 18:00
dep. 18:00
27.2 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 18:02
dep. 18:02
28.2 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 18:04
dep. 18:04
29.3 km
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 18:06
dep. 18:06
30.3 km
Tresnja (Ripanj), Skola
arr. 18:08
dep. 18:08
31.2 km
Tresnja (Ripanj), Koviona
arr. 18:11
dep. 18:11
32.8 km
Tresnja (Ripanj), 13. oktobra
arr. 18:12
dep. 18:12
33.6 km
Ralja kod Sopota, Livnica
arr. 18:13
dep. 18:13
34.4 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 18:15
dep. 18:15
35.4 km
Ralja kod Sopota, Robna kuca
arr. 18:16
dep. 18:16
35.9 km
Ralja kod Sopota, Trafo
arr. 18:17
dep. 18:17
36.7 km
Popovic, Drumine
arr. 18:19
dep. 18:19
37.9 km
Popovic, Izlaz
arr. 18:21
dep. 18:21
39.1 km
Popovic, Mali Popovic
arr. 18:24
dep. 18:24
40.4 km
Popovic, Nestorovac
arr. 18:27
dep. 18:27
41.5 km
Mala Ivanca, Pekara
arr. 18:29
dep. 18:29
42.5 km
Mala Ivanca, 1
arr. 18:30
dep. 18:30
43 km
Mala Ivanca, Center
arr. 18:31
dep. 18:31
43.5 km
Mala Ivanca, Stovariste
arr. 18:32
dep. 18:32
43.8 km
Mala Ivanca, Milijino brdo
arr. 18:34
dep. 18:34
44.7 km
Mala Ivanca, Okretnica
arr. 18:36
45.1 km
17:15 18:36 (01:21)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:15
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 17:17
dep. 17:17
1.4 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 17:21
dep. 17:21
4.2 km
Beograd (Belgrade), Crkva Sv. Vasilija Ostroskog
arr. 17:26
dep. 17:26
7.5 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 17:30
dep. 17:30
8.8 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 17:31
dep. 17:31
9.6 km
Jajinci (Beograd), Kefalonijska
arr. 17:34
dep. 17:34
11.2 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 17:36
dep. 17:36
12.2 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 17:38
dep. 17:38
13.2 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 17:40
dep. 17:40
14.2 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 17:43
dep. 17:43
16 km
Zuce, Sumareva kuca
arr. 17:46
dep. 17:46
17.9 km
Zuce, Put za Zuce
arr. 17:50
dep. 17:50
20.7 km
arr. 17:53
dep. 17:53
22.8 km
arr. 17:54
dep. 17:54
23.6 km
Prnjavor (Ripanj), Rasadnik
arr. 17:55
dep. 17:55
24.3 km
Prnjavor (Ripanj), Ulaz
arr. 17:58
dep. 17:58
26.2 km
Prnjavor (Ripanj), Srednji Prnjavor
arr. 18:00
dep. 18:00
27.2 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 18:02
dep. 18:02
28.2 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 18:04
dep. 18:04
29.3 km
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 18:06
dep. 18:06
30.3 km
Tresnja (Ripanj), Skola
arr. 18:08
dep. 18:08
31.2 km
Tresnja (Ripanj), Koviona
arr. 18:11
dep. 18:11
32.8 km
Tresnja (Ripanj), 13. oktobra
arr. 18:12
dep. 18:12
33.6 km
Ralja kod Sopota, Livnica
arr. 18:13
dep. 18:13
34.4 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 18:15
dep. 18:15
35.4 km
Ralja kod Sopota, Trafo
arr. 18:17
dep. 18:17
36.7 km
Popovic, Drumine
arr. 18:19
dep. 18:19
37.9 km
Popovic, Izlaz
arr. 18:21
dep. 18:21
39.1 km
Popovic, Mali Popovic
arr. 18:24
dep. 18:24
40.4 km
Popovic, Nestorovac
arr. 18:27
dep. 18:27
41.5 km
Mala Ivanca, Pekara
arr. 18:29
dep. 18:29
42.5 km
Mala Ivanca, 1
arr. 18:30
dep. 18:30
43 km
Mala Ivanca, Center
arr. 18:31
dep. 18:31
43.5 km
Mala Ivanca, Stovariste
arr. 18:32
dep. 18:32
43.8 km
Mala Ivanca, Milijino brdo
arr. 18:34
dep. 18:34
44.7 km
Mala Ivanca, Okretnica
arr. 18:36
45.1 km
19:30 20:51 (01:21)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 19:30
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 19:32
dep. 19:32
1.4 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 19:36
dep. 19:36
4.2 km
Beograd (Belgrade), Crkva Sv. Vasilija Ostroskog
arr. 19:41
dep. 19:41
7.5 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 19:45
dep. 19:45
8.8 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 19:46
dep. 19:46
9.6 km
Jajinci (Beograd), Kefalonijska
arr. 19:49
dep. 19:49
11.2 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 19:51
dep. 19:51
12.2 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 19:53
dep. 19:53
13.2 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 19:55
dep. 19:55
14.2 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 19:58
dep. 19:58
16 km
Zuce, Sumareva kuca
arr. 20:01
dep. 20:01
17.9 km
Zuce, Put za Zuce
arr. 20:05
dep. 20:05
20.7 km
arr. 20:08
dep. 20:08
22.8 km
arr. 20:09
dep. 20:09
23.6 km
Prnjavor (Ripanj), Rasadnik
arr. 20:10
dep. 20:10
24.3 km
Prnjavor (Ripanj), Ulaz
arr. 20:13
dep. 20:13
26.2 km
Prnjavor (Ripanj), Srednji Prnjavor
arr. 20:15
dep. 20:15
27.2 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 20:17
dep. 20:17
28.2 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 20:19
dep. 20:19
29.3 km
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 20:21
dep. 20:21
30.3 km
Tresnja (Ripanj), Skola
arr. 20:23
dep. 20:23
31.2 km
Tresnja (Ripanj), Koviona
arr. 20:26
dep. 20:26
32.8 km
Tresnja (Ripanj), 13. oktobra
arr. 20:27
dep. 20:27
33.6 km
Ralja kod Sopota, Livnica
arr. 20:28
dep. 20:28
34.4 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 20:30
dep. 20:30
35.4 km
Ralja kod Sopota, Robna kuca
arr. 20:31
dep. 20:31
35.9 km
Ralja kod Sopota, Trafo
arr. 20:32
dep. 20:32
36.7 km
Popovic, Drumine
arr. 20:34
dep. 20:34
37.9 km
Popovic, Izlaz
arr. 20:36
dep. 20:36
39.1 km
Popovic, Mali Popovic
arr. 20:39
dep. 20:39
40.4 km
Popovic, Nestorovac
arr. 20:42
dep. 20:42
41.5 km
Mala Ivanca, Pekara
arr. 20:44
dep. 20:44
42.5 km
Mala Ivanca, 1
arr. 20:45
dep. 20:45
43 km
Mala Ivanca, Center
arr. 20:46
dep. 20:46
43.5 km
Mala Ivanca, Stovariste
arr. 20:47
dep. 20:47
43.8 km
Mala Ivanca, Milijino brdo
arr. 20:49
dep. 20:49
44.7 km
Mala Ivanca, Okretnica
arr. 20:51
45.1 km
19:30 20:51 (01:21)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 19:30
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 19:32
dep. 19:32
1.4 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 19:36
dep. 19:36
4.2 km
Beograd (Belgrade), Crkva Sv. Vasilija Ostroskog
arr. 19:41
dep. 19:41
7.5 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 19:45
dep. 19:45
8.8 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 19:46
dep. 19:46
9.6 km
Jajinci (Beograd), Kefalonijska
arr. 19:49
dep. 19:49
11.2 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 19:51
dep. 19:51
12.2 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 19:53
dep. 19:53
13.2 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 19:55
dep. 19:55
14.2 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 19:58
dep. 19:58
16 km
Zuce, Sumareva kuca
arr. 20:01
dep. 20:01
17.9 km
Zuce, Put za Zuce
arr. 20:05
dep. 20:05
20.7 km
arr. 20:08
dep. 20:08
22.8 km
arr. 20:09
dep. 20:09
23.6 km
Prnjavor (Ripanj), Rasadnik
arr. 20:10
dep. 20:10
24.3 km
Prnjavor (Ripanj), Ulaz
arr. 20:13
dep. 20:13
26.2 km
Prnjavor (Ripanj), Srednji Prnjavor
arr. 20:15
dep. 20:15
27.2 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 20:17
dep. 20:17
28.2 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 20:19
dep. 20:19
29.3 km
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 20:21
dep. 20:21
30.3 km
Tresnja (Ripanj), Skola
arr. 20:23
dep. 20:23
31.2 km
Tresnja (Ripanj), Koviona
arr. 20:26
dep. 20:26
32.8 km
Tresnja (Ripanj), 13. oktobra
arr. 20:27
dep. 20:27
33.6 km
Ralja kod Sopota, Livnica
arr. 20:28
dep. 20:28
34.4 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 20:30
dep. 20:30
35.4 km
Ralja kod Sopota, Trafo
arr. 20:32
dep. 20:32
36.7 km
Popovic, Drumine
arr. 20:34
dep. 20:34
37.9 km
Popovic, Izlaz
arr. 20:36
dep. 20:36
39.1 km
Popovic, Mali Popovic
arr. 20:39
dep. 20:39
40.4 km
Popovic, Nestorovac
arr. 20:42
dep. 20:42
41.5 km
Mala Ivanca, Pekara
arr. 20:44
dep. 20:44
42.5 km
Mala Ivanca, 1
arr. 20:45
dep. 20:45
43 km
Mala Ivanca, Center
arr. 20:46
dep. 20:46
43.5 km
Mala Ivanca, Stovariste
arr. 20:47
dep. 20:47
43.8 km
Mala Ivanca, Milijino brdo
arr. 20:49
dep. 20:49
44.7 km
Mala Ivanca, Okretnica
arr. 20:51
45.1 km
20:00 21:06 (01:06)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 20:00
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 20:03
dep. 20:03
1.4 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 20:10
dep. 20:10
5 km
Mali Požarevac, Intersection
arr. 20:51
dep. 20:51
37.4 km
Mali Požarevac, Center
arr. 20:52
dep. 20:52
38.1 km
Mali Požarevac, 1
arr. 20:54
dep. 20:54
38.9 km
Mali Požarevac, 2
arr. 20:55
dep. 20:55
39.4 km
Popovic, Nestorovac
arr. 21:00
dep. 21:00
42.1 km
Mala Ivanca, Pekara
arr. 21:02
dep. 21:02
43.1 km
Mala Ivanca, 1
arr. 21:03
dep. 21:03
43.6 km
Mala Ivanca, Okretnica
arr. 21:04
dep. 21:04
44.1 km
Mala Ivanca, 1
arr. 21:05
dep. 21:05
44.6 km
Mala Ivanca, Pekara
arr. 21:06
45.1 km
21:00 22:21 (01:21)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 21:00
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 21:03
dep. 21:03
1.4 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 21:10
dep. 21:10
5 km
Transped (Vrcin), Transped
arr. 21:27
dep. 21:27
11 km
Vrcin, Nadvoznjak
arr. 21:34
dep. 21:34
23.4 km
Mali Požarevac, Intersection
arr. 21:51
dep. 21:51
37.4 km
Mali Požarevac, Center
arr. 21:53
dep. 21:53
38.1 km
Mali Požarevac, 1
arr. 21:55
dep. 21:55
38.9 km
Mali Požarevac, 2
arr. 21:56
dep. 21:56
39.4 km
Mali Požarevac, Ulaz
arr. 21:59
dep. 21:59
41.2 km
Popovic, Nestorovac
arr. 22:01
dep. 22:01
42.1 km
Popovic, Mali Popovic
arr. 22:04
dep. 22:04
43.2 km
Popovic, Izlaz
arr. 22:07
dep. 22:07
44.5 km
Popovic, Kekina kafana
arr. 22:09
dep. 22:09
45.7 km
Popovic, Izlaz
arr. 22:11
dep. 22:11
46.9 km
Popovic, Mali Popovic
arr. 22:14
dep. 22:14
48.2 km
Popovic, Nestorovac
arr. 22:17
dep. 22:17
49.3 km
Mala Ivanca, Pekara
arr. 22:19
dep. 22:19
50.3 km
Mala Ivanca, 1
arr. 22:20
dep. 22:20
50.8 km
Mala Ivanca, Okretnica
arr. 22:21
51.3 km
22:30 00:07 (01:37)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 22:30
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 22:32
dep. 22:32
1.4 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 22:36
dep. 22:36
4.2 km
Beograd (Belgrade), Crkva Sv. Vasilija Ostroskog
arr. 22:41
dep. 22:41
7.5 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 22:45
dep. 22:45
8.8 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 22:46
dep. 22:46
9.6 km
Jajinci (Beograd), Kefalonijska
arr. 22:49
dep. 22:49
11.2 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 22:51
dep. 22:51
12.2 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 22:53
dep. 22:53
13.2 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 22:55
dep. 22:55
14.2 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 22:58
dep. 22:58
16 km
Zuce, Sumareva kuca
arr. 23:01
dep. 23:01
17.9 km
Zuce, Put za Zuce
arr. 23:05
dep. 23:05
20.7 km
arr. 23:08
dep. 23:08
22.8 km
arr. 23:09
dep. 23:09
23.6 km
Prnjavor (Ripanj), Rasadnik
arr. 23:10
dep. 23:10
24.3 km
Prnjavor (Ripanj), Ulaz
arr. 23:13
dep. 23:13
26.2 km
Prnjavor (Ripanj), Srednji Prnjavor
arr. 23:15
dep. 23:15
27.2 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 23:17
dep. 23:17
28.2 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 23:19
dep. 23:19
29.3 km
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 23:21
dep. 23:21
30.3 km
Tresnja (Ripanj), Skola
arr. 23:23
dep. 23:23
31.2 km
Tresnja (Ripanj), Koviona
arr. 23:26
dep. 23:26
32.8 km
Tresnja (Ripanj), 13. oktobra
arr. 23:27
dep. 23:27
33.6 km
Ralja kod Sopota, Livnica
arr. 23:28
dep. 23:28
34.4 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 23:30
dep. 23:30
35.4 km
Parcani, Most
arr. 23:32
dep. 23:32
36.8 km
Parcani, Intersection
arr. 23:34
dep. 23:34
37.7 km
Parcani, Dom
arr. 23:35
dep. 23:35
38.5 km
Parcani, Brace Jovanovic
arr. 23:36
dep. 23:36
39.1 km
Parcani, Groblje
arr. 23:37
dep. 23:37
39.5 km
Parcani, Brdani - okretnica
arr. 23:38
dep. 23:38
40.5 km
Parcani, Groblje
arr. 23:39
dep. 23:39
41.5 km
Parcani, Brace Jovanovic
arr. 23:40
dep. 23:40
42.1 km
Parcani, Dom
arr. 23:41
dep. 23:41
42.5 km
Parcani, Intersection
arr. 23:42
dep. 23:42
43.3 km
Parcani, Most
arr. 23:44
dep. 23:44
44.2 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 23:46
dep. 23:46
45.6 km
Ralja kod Sopota, Robna kuca
arr. 23:47
dep. 23:47
46.1 km
Ralja kod Sopota, Trafo
arr. 23:48
dep. 23:48
46.9 km
Popovic, Drumine
arr. 23:50
dep. 23:50
48.1 km
Popovic, Izlaz
arr. 23:52
dep. 23:52
49.3 km
Popovic, Mali Popovic
arr. 23:55
dep. 23:55
50.6 km
Popovic, Nestorovac
arr. 23:58
dep. 23:58
51.7 km
Mala Ivanca, Pekara
arr. 00:01
dep. 00:01
52.7 km
Mala Ivanca, 1
arr. 00:02
dep. 00:02
53.2 km
Mala Ivanca, Center
arr. 00:03
dep. 00:03
53.7 km
Mala Ivanca, Stovariste
arr. 00:04
dep. 00:04
54 km
Mala Ivanca, Milijino brdo
arr. 00:06
dep. 00:06
54.9 km
Mala Ivanca, Okretnica
arr. 00:07
55.3 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Mala Ivanca su međusobno udaljena ~47 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 05min., a najduže 01h i 37min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 05:15 h, dok je poslednji polazak u 22:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.