Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Beograd (Belgrade) - Majur kod Sapca timetable

thursday, 27.02.2020.
07:00 08:45 (01:45)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 07:00
Jarak, Fiserov salas
arr. 08:00
dep. 08:00
61 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 08:05
dep. 08:05
66 km
arr. 08:09
dep. 08:09
70 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 08:15
dep. 08:15
77 km
Klenak, Center
arr. 08:20
dep. 08:20
81 km
Sabac, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:40
90 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 08:45
96 km
07:40 09:20 (01:40)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 07:40
arr. 07:45
dep. 07:45
5 km
arr. 07:50
dep. 07:50
8 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 08:40
dep. 08:40
72 km
arr. 08:45
dep. 08:45
76 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 08:55
dep. 08:55
83 km
Sabac, Bus station
arr. 09:10
dep. 09:10
90 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 09:20
96 km
14:02 16:39 (02:37)
Centar (Prokop) - Central railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:02
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 14:09
dep. 14:14
0 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 14:37
dep. 14:38
26 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 14:48
dep. 14:49
32 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 15:02
dep. 15:03
41 km
arr. 15:22
dep. 15:37
74 km
Budanovci, Railway station
arr. 15:48
dep. 15:49
86 km
Nikinci, Railway station
arr. 15:54
dep. 15:55
92 km
Platicevo, Railway station
arr. 16:00
dep. 16:01
97 km
Klenak, Railway station
arr. 16:08
dep. 16:09
106 km
Sabac, Railway station
arr. 16:15
dep. 16:30
111 km
Majur kod Sapca, Railway station
arr. 16:39
114 km
16:20 17:55 (01:35)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:20
arr. 16:26
dep. 16:26
3.1 km
arr. 16:29
dep. 16:29
6.1 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 17:55
92.7 km
Beograd (Belgrade) - Majur kod Sapca timetable
Departures on: friday, 28.02.2020.
07:00 08:45 (01:45)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 07:00
Jarak, Fiserov salas
arr. 08:00
dep. 08:00
61 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 08:05
dep. 08:05
66 km
arr. 08:09
dep. 08:09
70 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 08:15
dep. 08:15
77 km
Klenak, Center
arr. 08:20
dep. 08:20
81 km
Sabac, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:40
90 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 08:45
96 km
07:40 09:20 (01:40)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 07:40
arr. 07:45
dep. 07:45
5 km
arr. 07:50
dep. 07:50
8 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 08:40
dep. 08:40
72 km
arr. 08:45
dep. 08:45
76 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 08:55
dep. 08:55
83 km
Sabac, Bus station
arr. 09:10
dep. 09:10
90 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 09:20
96 km
14:02 16:39 (02:37)
Centar (Prokop) - Central railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:02
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 14:09
dep. 14:14
0 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 14:37
dep. 14:38
26 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 14:48
dep. 14:49
32 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 15:02
dep. 15:03
41 km
arr. 15:22
dep. 15:37
74 km
Budanovci, Railway station
arr. 15:48
dep. 15:49
86 km
Nikinci, Railway station
arr. 15:54
dep. 15:55
92 km
Platicevo, Railway station
arr. 16:00
dep. 16:01
97 km
Klenak, Railway station
arr. 16:08
dep. 16:09
106 km
Sabac, Railway station
arr. 16:15
dep. 16:30
111 km
Majur kod Sapca, Railway station
arr. 16:39
114 km
16:20 17:55 (01:35)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:20
arr. 16:26
dep. 16:26
3.1 km
arr. 16:29
dep. 16:29
6.1 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 17:55
92.7 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Majur kod Sapca su međusobno udaljena ~100 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 35min., a najduže 02h i 37min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 07:00 h, dok je poslednji polazak u 16:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.